Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

alexa21
27. mar 2010

ahojky..🙂

heliik
27. mar 2010

Ahojte holčiny. Alex vítej 😀 😀 .
Zdá se mi to nebo je to tu zas nějaké iné. Nějaká větší písmena a tak...
No já si taky myslím, že mi řeknou, že je v poho, že je jen líná. Protože, fakt když něco chce, tak se proto umí zkoulet, přetočit, jen teda ne lézt... To vůbec, když s ní cvičím, zkouším jí zvedat prdelku a nožky jako pod ní, ale kdepak.. Nemáte nějaké tipy jak na ní??
Já když byla mimi, tak mi taky vše déle trvalo, ale bylo to tím, že jsem byla nedonošená, zato Týna je přenošená 😀

heliik
27. mar 2010

Jo jinak se mi zdá, že Týna už nechce spát, teda přes den. To je šílený, spí tak hoďku deně, no někdy je to mazec.. 🙂

alexa21
27. mar 2010

heliik dakujem😀...
a ak ti mozem poradit z vlastnej skusenosti , este to s tym spankom nevzdavaj, nas samik mal tiez take obdobie, zozaciatku spaval 2x od 10tej do tej 12 a potom od 3tej do takej 4tej, a zrazu skrt a prestal , tak som presla na jeden spanok a zacala som ho ukladat neskor, az okolo 1nej, 2hej, to uz bol vystaveny, a spinkaval aj 3 hodky,a zostalo mu to..
neviem sice o ktorej davas spavat malu ty, ale u nas to fungovalo takto..

maryanna
27. mar 2010

ahojte, mozem sa aj ja pridat...mam 20 a uz skoro trojmesacneho synceka..... 🙂

ika202
27. mar 2010

Ahojte ja som sa tu neukázala odkedy som sem vlasnte prišla 😅
Tadeáško mal teplotky asi nejaka viróza tak sa mu venujem 🙂
Inak u nás nič nové 🙂

petikd
28. mar 2010

Maryanna vitaj 🙂
Ika malému skoré uzdravenie 😉

maryanna
28. mar 2010

dakujem...som rada ze tumozem byt a pokecat o niecom...len ako tak pozeram vecsina z vas uz ma vecsie deti ako ja:D

lenusiknr
28. mar 2010

ahojte babule... pridavam sa aj ja.. mam 23 a skoro 4 mesacneho Jakubka 🙂
maryanna takze mame skoro rovnako stare deticky 🙂

maryanna
28. mar 2010

ahoj lenusik ...jeej tak sa tesim.....

heliik
28. mar 2010

Ahojky holčiny 😀
Alex jj vím... Mamka mi to už říkala. Ale dnes to byl pokrok, chtěli jsme jít ven, ale než jsme stihli dofouknout kolečka u kočárku, tak se tak šíleně rozpršelo, že jsme se nikam nedostaly, a tak jsem Týnu šoupla do máminý postele a spala asi 3hoďky 😀 , zato teď řádí, ale už si myslím, že usne, je už unavená....

Jinak holky prosím co si myslíte, o brigádě při mateřské. Já bych chtěla na brigošku tak na 4.hod denně, ale s přítelem jsme se tak šíleně pohádaly, že snad takhle jsme se ještě za náš vztah nepohádali, a to spolu budem 3.roky..

maryanna
28. mar 2010

heliik , no ta hadka ma mrzi ale co sa tyka brigady tak pokial ti ma malu kto postrazit a postarat sa tak si myslim ze na tie 4 hodky ist mozes v pohode....uz len zavisi od teba ci chces nechat takto malu alebo nie....treba si vybrat..

heliik
28. mar 2010

maryanna Týnku by mi pohlídala moje mamka, to by bylo bez problémů. To víš, že bych nejradši zůstala doma a nikam nechodila, jenže teď prostě máme špatné finanční období, že to nevidím jinak...
Teď jsme měli nečekaný finanční výdaje, že jsme si popučovali všude možně, a ještě to nemáme z cela zplacené. Samozřejmě malá má vše co potřebuje, na její penízky nasáhnu, to ani za nic.
Tak bych tou bigádkou chtěla začít něco vracet, i když za to nebude asi moc, ale aspoň něco....
Samozřejmě přítel pracuje, ale máme hodně půjček, a aby on si našel brigádu, tak na to má blbou práci.... Jezdí ob den,ale celý den. No a víkendy, to je rád, že se může vyspat..

maryanna
29. mar 2010

tak ja na tvomoj mieste by som sla na tu brigadu...ked ti ma malu kto postrazit a este ked je to tvoja mamka tak mozes byt na tej brigade uplne pokojna ze mala sa ma dobre...aspon kym prejde to tazsie obdobie alebo tak.....ja mat financne problemy ako popisujes tak asi by som do toho sla.....kazda korunka je dobra....ale ty si matka je to na tebe....

petikd
29. mar 2010

Ahojte 🙂
Heliik,no ak máte zlé finančené obdobie,má ti kto byť s malou a tá brigáda by vám pomohla tak chod.Ved 4 hodky vydržíte,prospeje to aj tebe a nieje to na celý den 😉

heliik
29. mar 2010

Holky děkuji 🙂 , to jsem potřebovala slyšet 🙂 .
No o jednej vím, tam by mě vzali hned, ale ještě si počkám na ten zítřek, jsem zvědavá, čeho se to bude týkat 😕 .

Teď mi držte palce, jdu uklízet, a že toho mám fakt hodně, takový bordel jsem tu dlouho neměla ☹ .

maryanna
29. mar 2010

ahoj, v utorok idem s malym na ockovanie na tri mesiace....a chcela by som sa opytat ze ci sa nieco plati, pretoze to sa stale meni a tak nevem ci brat peniaze a kolko....snad lenusik ty mas to ockovanie nedavno za sebou.....dakujeem

gabinka1012
29. mar 2010

Ahojky
hellik,já na to nevidím nic zlého když půjdeš na brigádu.hlavně když vám to pomůže.A jak píše petikd není to na celý den.
maryanna,pokud je to povinné očkování tak by se nic platit nemělo.Tedy aspon my jsme nic neplatili.A to jsme byli na očkování je to měsíc zpátky.
co jste dělali o víkendu?mi jsme byli u dědy a Gabča se učila jezdit na kole bez těch postraních koleček.to bylo pádů....

heliik
29. mar 2010

Gabi tak hlevně, že to malá přežila ve zdraví, i když asi nějaké to kolínko odřené bude, že?? 🙂
maryanna: Také si myslím, že pokud je to povinné (haxavakcína), tak se to neplatí. A jak je to s pneumokokem u vás to já nevím, ale mi platili i to. Ale malému jsou 3.měsíce, tak byste to měli mít zadarmo, ale chce se na to zeptat doktorky.. 😉

maryanna
29. mar 2010

dakujem vam kocky..je to povinne ockovanie..ale zas som pocula ze ten pneumokok sa platil a uz sa neplati tak len preto som sa pytala....tak uvidim to az rovno u doktorky.....dufam ze to ockovanie bude bez teplot alebo niecoho horsieho.......cez vikend?tak v sobotu sme mali navstevu prisiel stryko aj so svojimi sedemmesacnymi dvojickami, chalepc a dievca.....boli neskutocne zlatii....mat doma take dve male motovidla..D:

alexa21
29. mar 2010

ahojte maminy..samik mi uz bubka, tak som vas prisla pozdravit..
helik, ved za skusku nic nedas,par hodin denne vam moze aj prospiet, ja som bola mojmu chrustovi razom vzacnejsia..
korunka ku korunke, v prehe dom sa u nas vravi🙂(teraz uz centik😀)
maryanna, za povinne ockovania neplatis, akurat proti pnemukokom a tykym ockovaniam "navyse"sa doplaca, neviem ako je to teraz s pneunokokmi, ale nas to vtedy vyslo nejakych 89sk, sa mi vidi a davali sa 2, neviem ale ako je to teraz..

misicka85
29. mar 2010

Ahoj holky, můžu se přidat?
Jsem taky ještě celkem mladá mamča, sice 25 mi bude v srpnu,ale tak snad nevadí. Doma mám 15měsíční dcerušku Adélku a v květnu čekáme Petříčka takže už se všichni těšíme 🙂

vichy77
29. mar 2010

Caute zienky. Rada by som sa do vasho spolku maminiek pridala aj ja, teda samozrejme ak nie ste uzavreta skupinka 😵

misicka85
29. mar 2010

HELIIIK - jak ses ptala na tu brigádku - já jsem pro. Pokud máš někoho na hlídání tak bych šla. nevidím na tom nic špatného - dostaneš se mezi lidi,vyděláš korunky a malá bude taky občas s někým jiným než s tebou. Taky bych šla mít tu možnost, ale ještě min.rok to musím vydržet. Finančně jsme na tom díky krizi taky blbě,sice jako zvládáme zatím v pohodě,ale tak víš jak to je - každá kačka navíc se hodí 😉 Takže jak bude malému rok tak se taky chystám na nějakou brigošku,pokud něco teda seženu... 😒

petikd
29. mar 2010

Ahojte,vítam nové baby 🙂

gabinka1012
29. mar 2010

Přeji hezký večer a vítám nové příchozí 🙂 🙂

heliik
29. mar 2010

ahojky, také vítám nově příchozí 😉
Děkuji za názory. Misicko to víš, každá kačka dobrá, ale ty se šetři🙂), ať je malej zdravej jako rybička 😀

Bože kéž by to byla zítra dobrá práce, a ne nějaká blbost. Tak bych si přála aby to bylo něco normálního, a ne zas nějaká blbost..

vichy77
29. mar 2010

Dakujem za prijatie baby.
Heliik, tebe drzi, palce zajtra. Nevidim nic divne na brigade popri materskej. ja budem neskor tiez nad niecim podobnym uvazovat. Ked bude moznost a budem to stihat, kazda korunka len k dobru. Ved aj tak vsetko to robime pre nase babo.

Apropo ked tak pozeram vy uz mate cosi starsie deticky, kedy sa asi im asi zmenila farba ociek? A tiez sa chcem opytat aj vasim deturencom, ked boli malinke vypadali vlasky na zahlavy?

heliik
29. mar 2010

vichy Díky, hned jak odpo přijedem dom, napíšu, co je to vlastně zač 😉

Jinak Týna se narodila s modrou barvou očí, a do dnes se nám nezměnily, takže asi bude modroočka, i když, po mě ani po tátovi to má 🙂 🙂 . A vlásky nám vypadaly, ale úplně holohlavý jsme nebyly. 🙂 Ale co měla od narození, holé kolečko, vzadu na hlavičce, a teď už po něm ani vidu 😀 😀

heliik
29. mar 2010

Chtěla jsem napsat ,,nemá" mi oba máme úplně jinou barvu očí 🙂