Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

maryanna
7. apr 2010

helik no ja som taka ista planovacna, vzdy planujem dopredu vsetko, a zas ja som tiez mala bezproblemove tehu som ani nevedela ze som tehotna...este v deviatom mesiaci normlane som upratovala nakupovala na vianoce a proste....dufam ze aj to dalsie bude take..

heliik
7. apr 2010

maryanna: JJ vím o čem mluvíš, já taky všechno dělala, prostě žádné omezování. A jak bych si přála, až budu čekat druhý, aby to taky tak bylo. 😀

heliik
7. apr 2010

Holky dnes je tak krásně a já se musím s mamkou vrhnout do úklidu, takže na dlouhou procházku s Týnkou tolik času nebude, ach jooooooooo. ☹

vichy77
7. apr 2010

caute kocky.
som tu par dni nebola, som si hojila klobasy na zadku, co ostlali od velkej noci. 😀 😀
som myslela, ze bude toho viac popisane, no neva. kolko nas tu vobec pise?
idem sa pochvalit, romanka sa vie uz otocit sama na brusko, juuj sme radi.
kukam, ze rozoberate kedy dalsie dieta, tiez by som nechcela velky vekovy rozdiel medzi nimi, ale asi bude. budem musiet aj do prace, nieco zarobit a nevyjst z praxe. ☹ Tak asi az okolo 30.

vichy77
7. apr 2010

a inak som zabudla kuk som na vase fotecky, podarene deturence to mame 😵

danciacik
7. apr 2010

Ahojte. Pár dní som tu nekukla lebo mi deti ochoreli, to oni furt tak naraz aby som sa náhodou nenudila a dnes sme si boli po verdikt, tak Larka má zápal dutín a Paťko má zápal nosnej mandle, tak sa vytešujem že takých 10 dní nesmieme vonku som zvedavá ako to prežijeme. 😒

maryanna
7. apr 2010

ahojte, tak my sme akurat prisli z kocikovania maly zaspal vonku a spi teraz uz v postielke......danciacik to mi je luto ze ste chori ja by som tiez zrejme neprezila ze som doma taak dlho...ale snad to rychlo prejde, prajem skore uzdravenie...

heliik
7. apr 2010

ahojky, mi taky dnes byly 3hoďky venku. 😀 Teď je Týnka vykoupaná, a za chvilku půjde spát, jště si chvilku musíme pohrát.
Přeji všem hezký večer 😀 😀

maryanna
7. apr 2010

dakujem helik, no tak mne maly spinkal od tretej do siedmej...a uz zase haja okupany napapany.....teda asi este sa hrajka vpostielke ale cochvila odkvecne....tiez sme boli vonku ....vsetko pozoroval az nakoniec zaspal a spal az do siedmej uz vpostielke..taky spachtos.....sak sa mu necudujem kedze on je strasne zivy ked je hore stale kope nohami a rukami,,nonstop... 😀 😀

heliik
8. apr 2010

Dobré ránko všem 😀
mary:Tak to je taky pěkně živý. 😀 😀 😀
Musíme se pochlubit Týnka spinkala celou noc v postýlce s jedním probuzením na kašičku. 😉 Takže co víc si přát.

Jinak začínáme u nás řešit téma nočník, jak jste na tom vy?? Učíte už někdo na nočník?? Já jsem si říkala, že asi už začnem, když sama už pěkně sedí. Zatím, začnem tím, že jí budu hodně rozbalovat, a vždy jak rozbalíme tak dáme na nočník, a nebo když usliším, že tlačí. Obklopím hračkama aby vydržela v klidu sedět a bude to... Jaké máte zkušenosti vy??? Díky za rady a tipy 😀 😀

petikd
8. apr 2010

Ahojky 🙂
Heliik to je super že Tynka spinkala v postielke 😉
No a na ten nočník ju pomaly už,ale do ničoho ju nenúť 😉 ak nebude chcieť

maryanna
8. apr 2010

helik super aj ja sa tesim ze mala spinkala v postielke...zvladla to super ked len s jednym zobudenim.... 😉

danciacik
8. apr 2010

Ahojte.
Maryanna ďakujem, no s tými mojimi drobcami je to o držku keď nemôžme ísť vonku ale už musíme nejak vydržať.. To ma včera ešte poobede skolila horšia správa. Volali sme si o výsledky krvných testov do Smokovca a malý ma alergiu na vaječný bielok a zlú imunitu, Tak sme momentálne z toho hotoví.
Juuuj tak by som išla vonku, tak je krááááásne.

maryanna
8. apr 2010

fuha danciacik.....to je mi luto ze mate tu alergiu...nieje to prijemne to fakt..:( aaa by ma zaujimalo ze to ste sli na testy len tak alebo si mala podozrenie ze je alergicky?

danciacik
8. apr 2010

Moja ja som mala dlhšie podozrenie, že niečo nie je v poriadku, ale popravde ma nenapdla potravinová alergia. My sme boli v Smokovci už predtým s Larkou hospitalizované aj potom sme si tam vybavovali pri nej vyšetrenia. Paťko mi už veľmi dlhú dobu strašne zle spí a vkuse sa škrabal až do krvi po celom tele aj keď som mu dávala telové mliečko čo je na predpis takže už sa mi to nepáčilo. A keď bol celé dni už len mrzutý a urevaný a dokázal vypiť aj 3 litre tekutín tak som si povedala, že dosť že to takto nejde a manžel mu vybavil vyšetrenie v Smokovci. Teraz keď sa vylieči tak tam ideme na konzultáciu a uvidíme čo ďalej. 😒 . Ale mňa fakt napadlo, že to buď má v povahe tú nervozitu alebo je to neurologického pôvodu, alergia ma vôbec nenapadla, to len doktor navrhol že urobíme aj také testy.

maryanna
8. apr 2010

ahaa,,,,,tak aspon ze ste na to prisli a da sa s tym nieco robit......

danciacik
8. apr 2010

no snáď áno môže sa stať že to do predškolského veku zmizne ale aj že nie tak dúfam, že budeme ten lepší prípad.

petikd
8. apr 2010

Ahojte 😉
Dani tak dúfam,že vám to zmizne čo najskôr 😉
My sa tiež už na budúci týžden chystáme do Košíc na tú konzultáciu s tou mandlou.
Joj fakt je dneska pekne von 🙂

danciacik
8. apr 2010

Jooj Peti no vidíš a ako to s vami zatiaľ vyzerá s tou mandľou a najmä s tou krvou? Už vám ju majú dávať vonku konečne?

gabinka1012
8. apr 2010

Ahojky,já vás poslední dobou vůbec nestíhám 🙂
Mi jsme chtěli taky druhé dítko mnohem dříve.Aby mezi nimi nebyl takový věkový rozdíl ale povedlo se až ted.S Gábinkou budou od sebe 5 let což je dost.Já už ani nevím jak jsme Gabču naučili na nočník. 😀

petikd
8. apr 2010

Gabi 😀 mna ked sa& komoška s bábetko pýta,že ako som robila to a to tak ja totálna strata pamäti 😀
No ja si plánujem ešte 2 deti a tie by som chcela mať s menším vekovým rozdielom...ale radšej neplánujem,ked som plánovala že ked sa vydám tak až po 23 rokoch a vyšlo nakoniec na 19 😀
Dani,no najprv na konzultáciu do Košíc a tam povedia,či mu vyberú tam,alebo stačí v PP

danciacik
8. apr 2010

Peti no ale hlavne že vyberú nie? To je dobré. Nech už má Damiánko pokoj.
No baby a môj prcek najnovšie nechce nočník ani vidieť. 😠

maryanna
8. apr 2010

ahojte, no akurat sme dosli dmov z prechadzky dlhej, u nas bolo na obed 21 stupnov...a slnko prazi jak....teraz je ,,len" 18 :D.....ale rozmyslam ze etse pojdeme raz tak o hodinu a pol....nevem sa nabazit toho skveleho pocasia...

heliik
8. apr 2010

Ahojky, dnes jsme se měli suprově. Týna byla zas 3hoďky venku, a byla hodná. Vůbec nespala, teda krom 1hodiny za den. 😀
S tím nočníkem, dala jsem tam Týnu 2krát a čůrala hezky, a seděla taky pěkně. 😀 😀

danciacik
9. apr 2010

Ahojte, dobré ránko.
No my dnes konečne ideme vonku, volala som Dr. a ona zastáva názor že pokiaľ nie sú teploty tak treba ísť vonku. Našťastie lebo som z drobcov už v koncoch, bo si nemajú kde energiu vybiť.

gabinka1012
9. apr 2010

Ahojky,tak jak se dnes máte?
u nás to vypadá že bude pěkně pršet...
danci nám to taky říká doktorka jak není teplota tak můžeme ven.
Já mám tolika práce,potřebuji uklidit a vyžehlit tu haldu prádla 😖 ale vůbec se mi do toho nechce.
Co budete vařit k obědu?

danciacik
9. apr 2010

No tak mi sme sa už aj vrátili z prechádzky.
Juj Gabinka ja by som ti popratala aj požehlila, ja to rada robím ale nesmú sa mi pritom deti motať.
Ja som robila langoše, deti si pýtali tak nech majú radosť.

gabinka1012
9. apr 2010

Langoše,taky bych si dala ale tam moje holka je spíš na maso 🙂
Za chvíli vyrazím pro Gabču do školky.Zavřeli nám tu jednu křižovatku tak to musím objíždět přes 2 vesnice.Tak že cesta která mi normálně trvá 10 minut jedu půl hodiny.
Danci jak se vůbec jmenují tvé děti,

petikd
9. apr 2010

Ahojte
No ja som robila palacinky 🙂 Gabi tvoja na mäso a môj na palacinky,pirohy a tak 😀 ale moja neter je tiež na mäso 😉

ifek
9. apr 2010

Ahojte maminky tak mi s Lukáškom trávime skoro celý dník vonku len keď ideme spinkať alebo sa napapať tak ideme do vnútra a to je krikuuuu. 😀 My bývame totiž to v dome a len keď sa dvere otvoria tak už je malý vonku takže tak. Cez deň spinkáme len raz a to od 12tej do tej 14tej takže mám trošku času na seba a na kafé 😎 Aj vy ste večer také unavené z drobcou teda moj malý beha už poriadne takže málo kedy ideme na prechádzku s kočíkom lebo on chce len a len behať.