Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gabinka1012
19. apr 2010

Tak jsme se vrátili z venku.Byli jsme na kolečkových bruslích,tedy jen Gabčule.Docela jí to šlo na to že na nich stála prvně 😀
A co vy,co jste dělali?
petikd a jak to s vámi vypadá,vyberou vám ty mandle?

petikd
19. apr 2010

Ahojte
Gabi no ešte nevieme musíme do košíc,len sme nechceli ked bol damčo chorý,tak sa chystáme 😉
Tak šikovná je Gabinka,my sme damiána postavili na korčule,prešiel pár metrov a už chcel domov 😀
Heliik aká je podarená Týnka 🙂

heliik
19. apr 2010

Ahojky. Dnešek o5 krásnej de, celé dopoledne jsme byly venku, a super 😉 😉 .
Poprvé jsme baštily hrušku, a chutnala nám. 🙂
Petikd děkuji. 🙂
Gábi malá je fakt šikovná, a sluší jí to na bruslích. 😉

gabinka1012
19. apr 2010

tak to je fajn že hruška chutnala.Taky bych si dala 😀 😀

icerna
20. apr 2010

ahojte babule 😀 konecne je pekne a mozeme sa tulat po vonku 😎
helik mala je krasnucka 😵 😵 mi sa zajtra chystame na prve prikrmy-mame od doktorky nakazane 😉 tak zacneme mrkvičkou,uvidime ako to dopadne 😝
gabi mala je zlatucka 😵
pridavam aj ja par foto vaness na korculiach a zo vcerajsej prechadzky

icerna
20. apr 2010

gabi neviem ci babule nemaju aj rovnake korcule 😀

icerna
20. apr 2010

petikd ahoj 😀 aby som aj na teba nezabudla 😉

gabinka1012
20. apr 2010

icerna,vypadá to že mají brusle stejné.Vanesska má krásný usměv 😀
předpokládám že ten kočárek na fotce je tvůj.Já si koupila podobný.Šedý se světle zelenou.Pak jsem si říkala jestli to není blbý pro holku tahle kombinace barev.Ale ty jsi mě utvrdila tom že zelená není jen pro kluky 🙂

petikd
20. apr 2010

Ahojte 🙂
Gabi ja som taká zamilovaná do modrej,že aj keby som mala babu tak kúpim modrý 😀 ale zelená je v poho ved to je taká univerzálna farba 😉
Icerna,zlatučké sú baby 🙂

icerna
21. apr 2010

dobre ranko 😉
no gabi mne sa tento kociar velmi pacil,aj koli farbe,ale zase sadaju mi nan tie male musky 😠 ale teraz uz tie farby sa nosia celkom inak ako kedysi,no nie?chlapci ruzove a baby vsetky farby 😝 aspon dake vyhody mame 😀
petikd aj ja mam este jeden kociar cisto sportovy taky modry,to je taka silno modra,taka riflova,sa mi tiez pacil 😀

icerna
21. apr 2010

ake mate na dnes plany baby?urcite po vonku ,na prechadzku,ako mi? 😀 😎 mi musime,lebo u nas sa stale robi kupelka,vcera sme boli asi 4 hodky vonku 😉 dnes uz ide konecne davat obklad,tak som rada,uz konecne nebude tolko prachu a spiny,lebo ma to fakt nebavi uz dva tyzdne po veceroch kazdy den vysavat a umyvat 🙄 uz som taka vyštavena vecer 😖
gabinka hod tu fotku z bruškooom,uz sa ti ti krati 😵 😵 😵

gabinka1012
21. apr 2010

Ahojky 🙂
tak jsem se před chvílí vrátila domů,utahaná jako kotě.Ráno u doktora,mimísek je v pohodě ale já mám nějakou špatnou krev tak mi napsal prášky.Pak jsem byla na úřadech ohledně mateřské (fakt mě tam potěšili 😖 ) jelikož jsem neměla stálého zaměstnavatele tak nemám nárok na mateřskou ale jen na ten rodičovský příspěvek 😠
icerna tak to ti nezávidím.Mi jsme sotva dodělali obývák a chceme se pustit do předělávky kuchyně.Ale vůbec se mi do toho nechce.

heliik
21. apr 2010

Ahojky 😉
Ktěm kočárkům jak, jste řešily barvy, mi máme modrej, sico občas nám někdo řekne, že máme ,,hezkého kloučka" 😀 😀 ale jinak v pohodě, a mě osobně to neva, že zrovna modrej, horší by to asi bylo kdyby to obráceně. 😉

Dnes jsme byly na 10měsíční a míry 72cm, 9120g, 😉 takže v pohodě. 😉

Chtěla jsem jít s malou ven, ale začalo pršet, což pak to by mi ani tak nevadilo, ale malá se bojí slídy, tak jsme doma.

Gábi, tj dobře, žemimísek je v pořádku. 😉 Na co máš ty prášky??
A s tím R.Příspěvkem to nechápu, dobře tak jsi neměla stálého zaměstnavatele, ale jsitam určitě nějakou dobu, ne??

gabinka1012
21. apr 2010

heliik já to taky nechápu.Potom co mě propustili z práce jsem byla vedena pod agenturou co mi zajištovala práci tak že jsem chvíli pracovala tam pak zas jinde.No prostě kde někoho potřebovali.Podle socialku není agentura zaměstnavatel tak že mě berou jako nezaměstnanou.Tedy aspon tak mi to vysvětlila ta ženská.Ale co je zajímavé a nechápu to.Že moje segra co má stáleho zaměstnavatele a ted nastoupila na mateřskou tak ji má nižší než co mě vypočítali ten rodičák.Ty prášky mám kuli tomu že mi zjistili špatnou srážlivost krve.

heliik
21. apr 2010

No takže já mám stálého zaměstnavatele, normální výplatu jsem měla něco okolo 13tis. hrubého, v čistém 11.tis. Rodičovský příspěvek mi poprvé přišlo přes 9tis. pak po zbytek rodičáku to bylo 8.tis, a mateřskou mám 7600Kč.

heliik
21. apr 2010

jinak to s tou agenturou nechápu, když si vedená jako u nich, ona ti hledá místa, kde ty pracuješ, tak by tě měli mít vedenou pod sebou ne??

gabinka1012
21. apr 2010

no tak mě vypočítali ten rodičák taky něco kolem 8 tisíc plus přídavek na dítě a pak podle potvrzení o přijmu od manžela mi vypočítají doplatek do životního minima tedy jestli na ten budu mít nárok.Jako nezaměstnaná si nemohu zvolit dobu toho čerpání,od státu mám daný 4 roky.Já tedy neplánuji být doma 4 roky.Tak že pokud to bude jen trochu možné tak bych po těch 3 letech šla do práce.A co myslíš že mi na to řekl manžel? at prý jsem ráda že mohu být doma a kolik budu pobírat to už ho nezajímá.Tedy aspon mě to tak přišlo.On dělá jako kdyby vydělával sta tisíce.

heliik
21. apr 2010

Gábi tak zase pokud manžel vidělává, dost nato, aby jste měli všeho dost a byly i s mimískem v pohodě, tak proč nebýt doma?? 😉 Kdyby jsme na tom byli mi finančně v pohodě, tak bych taky byla doma, a nesháněla bych brigádu..
Já to mám na ty 3roky.. Už jsem doma jeden rok, a normálně, už se cítím taková vymletá, jako na úrovni malýho dítěte 😉 😉

heliik
21. apr 2010

promiň zA to i-Y, nějak jsem se přepsala. 😀

heliik
21. apr 2010

Konečně malá usnula, tak se tu mějte smějte já jdu taky 😀

gabinka1012
21. apr 2010

Dobrou noc 🙂 🙂 🙂

gabinka1012
21. apr 2010

Zas tak špatně na tom nejsme abych si stěžovala na peníze.Ale je to všechno na úkor toho že manžela pomalu ani nevidím.Jen se doma ukáže tak už zase mizí. 😒 S Gabčou jsem byla doma 4 roky a někdy jsem myslela že mi klepne.Je to přeci jen něco jiného když se člověk po těch letech do stane mezi lidi a začne něco dělat 🙂

heliik
22. apr 2010

Jasné, já mám něco podobného, přítel je řidič, a odjíždí hlavně na noc, takže kolikrát ve dne přijede, nají se a jde si lehnout, a pak, večer znovu, oblíkne nají a jede do práce..
Tak až ti mimi povyroste, ci chodit jen na občasné brigády?? 😉

heliik
22. apr 2010

Jinak dámy dobrý den. 😉
Asi jste se měly, hezky, že?? Když tu nikdo nebyl. 😉
Mi dneska taky pohoda, byly jsme s Týnou venku přes 2hoďky, ale byla šíleně ukňouraná ☹ ..

icerna
23. apr 2010

ahojte 🙂
tak mi sme ochoreli,zatial len lianka,ale je strasne zahlienena,tak celu noc chudiatko prekaslala a ja som odsavala vysavacom 😖 musime ist k doktorke ☹
riesite tu preiatelov 😲 🙂 tak ten nas tato to iste..skoro do 19 hod v praci a potom sa len naje,umyje...a ide sa spat,talk si ho tiez moc neuzijeme ☹ a buduci vikend zas odchadza do holandska asi na 2 mesiace,takze tak....
pekny den babule 🙂

gabinka1012
23. apr 2010

Zdravím,tak jak se máte? 🙂
jo,jo nemáme to jednoduché...
mi jsme byli včera po delší době u babičky.Myslela jsem jak bude Gabča ráda a ona s toho byla spíš otrávená.
icerna tak at je Lianka co nejdříve zdravá.Na Gábinku taky něco leze má strašnou rýmu.
Mě je nějako špatně od žaludku myslím že je to asi po těch práškách 😒

gabinka1012
26. apr 2010

Ahojky holky...
kdepak jste? jaký byl víkend?
dneska ráno se mojí sestře narodil chlapeček tak už se strašně těším až ho uvidím. 😀 Jinak Gábinka je nemocná.

petikd
27. apr 2010

Ahojte.Boli sme v Košiciach 🙂 A dopadli sme asi takto.....sedeli sme tam 2 hodiny,vzali nás aale nevedela vyčítať z výsledkov z bratislavy,tak nás poslala na hematologiu.Tam nám povedali,že môžu vybrať,ale ona potrebuje nové výsledky.Tak mu šli brať krv,decko revalo,čo on nereval ked mu brali krv,ale už mu to ide asi na nervy ,no ale krv mu nesla tak na chodbu a natlačiť do neho vodu,potom mu už šlo v pohode.Tak sme sa vrátili na krčné a tam povedali,že ked budp o 2 týždne výsledky a prídeme pre nich tak sa máme staviť aj na krčnom a nám povedia že čo No a kým sme sa dotrepali do tej nemocky a našli tú ambulanciu,joo ta jaké katakomby a tam sme strávili od pol 10 do 13
No boli sme aj na námestí a sme chceli nájsť pizzerku,ale sa nám nepodarilo,tak sme šli do mekáča a tam mi damián povedal:mamka ja som taký rád že sme tu
No a hlava ma bolela až v PP mi zabrala tabletka
Gabi blahoželám k synovcovi 🙂 a Gabinke skoré uzdravenie 😉

gabinka1012
28. apr 2010

Tedy petikd to snad není možný,ty aby sis připadala už jako blázen.Snad se doberete ke zdárnému konci,Budu držet palce...

petikd
28. apr 2010

Vdaka Gabi,no aj my dúfam,že už sa to vyrieši 😉