Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gabinka1012
24. máj 2010

Ahojky,tak jak se máte?
heliik Týnce přeji brzké uzdravení a dej vědět jak jste dopadli u doktorky..
petikd ty dej taky vědět jak vám dopadli výsledky...
já byla dnes ráno na monitoru,ten se jim moc nelíbil tak jsem odpoledne šla na další ten už byl v pohodě tak nás poslali domů.
V noci jsem zvracela a měla průjem ale ted už mi zase nic není.Tak jsem ráda...

heliik
24. máj 2010

Ahojky 😉
Jj Petik máš pravdu, je to 6.nemoc, a můžu říct, že mi to uždává celkem zabrat, když Týna nespí, tak pořád kňourá..
Už aby to bylo za námi. 😉 Jaké mandle vám budou brát??

Gábi tak doufám, že se ti to nevrátí.. 😉

petikd
24. máj 2010

Heliik tak dúfam,že vám to prejde 😉 Nosnú mandlu nám asi vyberú 😉
Gabi juuj tak dúfam,že budeš v pohode aj s mimčom 😉

heliik
24. máj 2010

Petik jj mělo by to samo odeznít, co je mi ale divný, že se to ničím nemaže... Už aby bylo po nemoci, nesmíme ven, ani se koupat.. ☹

petikd
25. máj 2010

Ahojte
Tak sme doma.Výsledky sú už všetky v norme,objednali nás na 13.7,dúfam,že budú mať volné lôžka,lebo som sa nemohla objednať s ním,ale ked nás prijmú na centrálnom tak mám požiadať o izbu

heliik
25. máj 2010

Ahojky 😉
Petik, tak to je dobře, že jste doma🙂 A nemůžeš si lůžko obědnat, pár dní před tím, než tam půjdete??
A můžeš mi prosím nějak vysvětlit co znamená ,,požádat o izbu?" 🙂 Jsem neznalá. ☹

petikd
25. máj 2010

No nedá sa objednať pred tým,a znamená to,že ked prídem na príjem v ten den,tak mám povedať,že tam chcem ostať s ním 😉

heliik
25. máj 2010

Aha, no vidíš, já jsem fakt blbá 😉 😉

icerna
26. máj 2010

ahojte baby,tak ja len na skok,prisla som vas pozdravit 😀 😵
petikd tak uz ste objednany,len aby si mohla s nim ostat 😉
gabinka,tak ta prehanalo?a neporodila si uz nahodou?kukam,ze si vcera nepisala 😕 drzim palce 😵 a tesim sa na babenko
mi sa mame celkom dobre,len mi stale nieco do toho skoci,ked chcem napisat. hadam vas aj docitam niekedy 😨

gabinka1012
26. máj 2010

Ahojky 🙂
petikd tak to jsem si myslela že vás obědnají dříve a než na červenec.
heliik s toho si nic nedělej já taky spousty slovům nerozumím.A abych se pořád neptala tak si to hodím do překladače 😀 😀
icerna pořád jsme v celku. 🙂 A co Lianka už sedí?nebo je to ještě brzy.

petikd
26. máj 2010

Ahojte
Icerna dúfam,že budem môcť byť s ním a ked nie tak niečo už vymyslíme,ale povedali,že ked nemajú lôžka na oddelení tak dajú na iné 😉
Gabi no aj ja som si myslela,že skôr nás objednajú,ale nevadí 😉

gabinka1012
28. máj 2010

Zdravím 🙂 tak co je nového,co plánujete na víkend?
heliik co malá už je zdravá?

petikd
30. máj 2010

Ahojte
Tak my sme mali včera den detí,Damčo si užil,ved mám aj fotky v albume 😉 len škoda že pršalo,ale deťom to nevadilo 😉
Gabi a ty ako sa cítiš? 🙂
A kde ste ostatné?

icerna
2. jún 2010

ahojte babule,dako sa tu malo pise 😒
co mate nove?gabinka este tyzden 😵 boooze stale na teba myslim,akoby som ja zas isla rodit 😕
co robite v tieto hrozne dni?mi sme doma schovane uz treti den 🙄 von sa neda a do centra sa mi moc nechce

gabinka1012
5. jún 2010

Ahojky tak už to máme za sebou 🙂
jmenuje se Nikolka narodila se přesně v den našeho prvního výročí od svatby. 29. května 11hod.Váží 2830g a měří 47cm.A tímto vás všechny moc zdraví. 🙂

icerna
6. jún 2010

Gabinka GRATULUJEEEEEEEEEEEEM 😵 , malinka je uzastnaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 nech ste zdravucke a mate vela mliecka 😉 uz ste domka,alebo pises z nemocnice?aky bol porod?ked budes moct ozvy sa,myslime na vas 🙂
Malinka ma mieri skoro rovnake ,ako nasa Lili 😀

zabga88
6. jún 2010

Ahojte žienky 🙂

Gabinka srdecne gratulujem... mala je nádherné babenko, prekrasne, zelam vela, vela zdravicka 🙂

Icerna ako sa mate? same ste? my mame doma ocinka uz dlhsie nema dako teraz robotu ale aspon je trochu s nami... konecne nam hlasia krasne pocasie tak sa tesim 🙂

petikd
6. jún 2010

Ahojte
Gabiiii gratulujem 😵 jeej malinká je krásna,tak máte krásny darček na výročie 🙂 ako sa máte,ako malá Gabinka?

icerna
6. jún 2010

ahojte baby 🙂
zabga aj mi ho mame doma,asi mesiac a o take 2tyzdne pojde do holandska. mame sa dobre,az nato ze mala je nervozna strasne,idu jej zubky.Vikinka sa ako ma?a v skolke ako?
petikd a vy sa ako mavate?

heliik
6. jún 2010

Ahojky holky..
Vůbec nic nestíhám.. Finišujem s bytem, tak je toho trochu moc.. Ale v sobotu bychom se měli nastěhovat 😀 .
Jinak jsme taky byly všici nachcípaní, ale kromě rýmy, už to máme v pohodě. 🙂

Gábi moooooooooc gratuluji 😀 😀 😀 . Nikča je kouzelná 🙂 , a přejem ať jí chutná mlíčko, hezky přibývá na váze a taky ať roste. 🙂

gabinka1012
7. jún 2010

Ahojky,už jsme doma 🙂
icerna porod jsem měla komplikovaný,malá musela hned na vyšetření a na utz z hlavičkou kuli podezření na vnitřní krvácení.A s ručičkou na rentgen.Měla jsem šílený strach ale dopadlo to dobře jen má modřinu v podpaždí.Pro jistotu nás poslali ještě na kontrolu s tou hlavičkou.
Gábinka s toho byla trochu vedle ale brzy se vzpamatovala a ted malou nechce nikomu pučovat. 😀

petikd
7. jún 2010

Gabi tak to je dobré,že je v poriadku a držím palce aby vám kontrola dobre dopadla 😉 Prajem veľa zdravíčka 😉

zabga88
7. jún 2010

icerna mala si uz v skolke zvykla teda dufam uz asi 3 týždne neplacka sa velmi tesim uz chodim aj kludnejsia do prace 🙂

icerna
9. jún 2010

zabga tak super,mala ma urcite uz vela kamosiek 😵 uciteka je uz ok na nu?

gabinka fuuuuha,tak ste mali taketo problemi,ale nastastie ste to super zvladli. a v com nastali komplikacie?sa inak otocila?ju tahali za tu rucicku?brusko vas netrapi?vela otazok ti davam asi naraz 😅 gabinka je uz velka rozumna sestricka 😵

icerna
9. jún 2010

fotky z rana a z vcerajsej prechadzky

petikd
9. jún 2010

Jeej icerna aká le Lili už veľká 😉 jooj a tá spoločná foto,pristane vám to 😉
Damián išiel do ZOO so škôlkou 🙂

icerna
9. jún 2010

ahoj petikd 🙂 tak maly sa musel tesit 😵 bude mat zazitok
a dakujeme 😉

gabinka1012
9. jún 2010

Ahojky,icerna krásné fotečky.
když už byla malá skoro venku tak mi přestali kontrakce a ona tam zůstala celých 60 minut skřípnutá.Dali mi několik injekcí a kapačky ale ne a ne se to znovu rozběhnout.Už jsem ani nepočítala kolik mi těch injekcí dali.A když už měla hlavičku venku tak tam měla zkroucenou ručičku tak jí tam chudinku mordovali.Manžel všechno bedlivě sledoval i to poporodní ošetření aby jsme věděli co s ní všechno dělají.Jinak bříško nás zatím neptrápí.Ale musíme přikrmovat sunarem,mléko ode mě jí nestačí.
zabga tak to je skvělé že Vikince se ve školce začalo líbit. 🙂

icerna
9. jún 2010

teda gabinka,tak o takomto pripade som este ani nepocula 😕 ale aspon ze to uz mate za sebou a ste obe v poriadku 😵
tak je maly hladosko 😀 to je dobre,a mliecko mas uz riadne rozbehnute?

gabinka1012
10. jún 2010

icerna,já jsme první porod měla císařem tak že jsem neměla ani ponětí o tom jak normální porod probíhá.Doktorka říkala že se to málo kdy stává.Mléka bych řekla že mám dost,odstříkám tak 100 až 120ml.Ale asi ho mám slabé. 😒