Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

petikd
8. júl 2010

@heliik ja chodím na facebook 😉

romanelka2
8. júl 2010

@icerna Dakujeme pracujem v bratislave ako predavacka le zamestnavatel ma vela tak mi dal dovolenku a potom ma niekam dufam zaradi... Romanka mi ide prvy krat od septembra do skolky a som zvedava ako si zvikne 😖 Ale dufam ze to dobre dopadne 🙂 a mas krasne detičky a ty tak isto..... zvladas dve deti?

icerna
8. júl 2010

no hadam ti to vide z pracou 😉 a mala je zvyknuta na deticky,ci je skor placha?a tak da sa to z dvomi detmi 😀 je toho viac,ale je to krasne 😵
vy chcete mat este deticky?
petikd aj ja som na fb 😝 ivana černa 😉

romanelka2
8. júl 2010

Mala ma rada deti rada sa hraje preto si mislym ze si zvikne 🙂 este by som potom chcela jedno ale neskor teraz si ideme brat HU tak az do vlastneho 😉

gabinka1012
9. júl 2010

Ahojky,tak jak se máte?já tu měla kamarádku s malým tak bylo veselo.Jinak zítra se chystáme na výlet k jezeru.
Ty vaše dětičky jsou tak kouzelný. 🙂
Gabča jde letos už 3 rokem do školky a ještě pořád s tím má problémy.Ani si nedokážu představit až půjde do školy.
Já jsem taky na facebooku, Veronika Janoušková, můžeme se scházet klidně tam. 😀

petikd
9. júl 2010

Ahojte
Icerna už som ťa požiadala o priatelstvo 😉 Gabi teba som dala vyhladať a na tvoje meno mi vyhodilo viac mien a neviem ktorá si ty,ja som Petra Dominiková Petrulova 😉
Baby nám zomrel pes,jooj a Damián ked videl prázdnu klietku tak plakal ☹

adela.marholtova
9. júl 2010

Ahojte,mám prosbu ,jestli byste se aspon některá mohla zúčastnit hlasování v soutěži malyplavacek pro našeho Matyáška? ODKAZ: www.malyplavacek.cz , vstoupit do fotogalerie , na mapě zadat Zlínský kraj a hlasovat pro fot Matyáš.Za každý hlas budeme rádi.Moc díky

romanelka2
9. júl 2010

@adela.marholtova Awojky už sa stalo hlasovala som 🙂 🙂 🙂

petikd
9. júl 2010

Aj ja som zahlasovala 😉

heliik
9. júl 2010

Holky přidejte si mě na Facebook, Icerno, pokoušela jsem tě najít,ale bez úspěchu.. Bohužel nepoznám. Mám tam profilovou fotku sebe a v náručí držím Malou, má na sobě Bíle triko s modrými puntíky. 😉
Jinak jak se vám vede??
Mě přijde, že nic nestíhám, skoro pořád nejsme doma, pořád někam jezdíme, k tomu jsem začala chodit na borůvky, teď jsem byla 2dny za sebou a dnes jsem vynechala, bolí mě nohy a záda, ale zítra bych chtěla jít zas...

Jinak Týnka, se nám pomalu začíná stavět na nohy, když jí postavím ke stolu, tak stojí úplně sama, ale chodit nechce, zkoušela jsem jí dát do chodítka, ale už je na něj malá, tak v něm moc není..

heliik
9. júl 2010

jo jméno🙂, jsem ale dobrá, Helča Dragounová

petikd
9. júl 2010

Heliik požiadala som ťa o priatelstvo 😉
Gabi a ja som pozrela iba na tú prvú stranu s menami 😕 a keby som pozrela dalej tak ťa nájdem.jaj nenapadlo ma to,ale dobre že si ma našla 😉

gabinka1012
12. júl 2010

Ahojky,tedy ty vedra mě začínají docela štvát.Malá je s toho rozmrzelá nechce spát.Jo a ty pupínky jak se jí udělali tak je to s toho horka jak se potí no má to chudák všude.

petikd
14. júl 2010

Ahoj Gabi no riadne horúco je. 😒ale mám radšej leto ako zimu,aj ked by mohlo byť o pár stupnov menej 😉
V nedelu sme boli v aquaparku,bolo super,aj ked ešte dnes ma štípe chrbát od slnka 😀

gabinka1012
14. júl 2010

Přeji hezký večer 🙂
já mám taky raději léto než zimu ale je mi líto malí jak to na ní působí.Mi se koupeme na zahradě v bazenu,jinak jsme byli o víkendu na jezeře jsou tam vodní atrakce a tobogán tak se tam Gábinka vyřádila.Na ty potničky co má malá jsme od doktorky dostali mast.Pomáhá jí ale zrovna vábně nevoní.

gabinka1012
26. júl 2010

Dobré ránko,copak všechny děláte tady už nikdo nebyl pěkně dlouho tak nás aspon přesunu na první stránku 😀 😀 😀

beruska.zuzanka
26. júl 2010

Dobré ránko 🙂
@gabinka1012 ahojky 🙂
tak my sme sa trápili v horúčavách, Emka bola celé dni pri mne nalepená, furt si pýtala pozornosť, tak som nemala času sem chodiť....
teraz na ňu čakám, bo som oblečená, nachystaná k lekárke a ona zaspala po raňajkách 😀 😀 😀

petikd
26. júl 2010

Ahojte
No tak zase nijaké pekné počasie.My sme tiež chodili stále vonku,teraz už menej,ked prší 😉

gabinka1012
27. júl 2010

Ahojky
beruska tak jak jste dopadli u lékaře.A jak je Emičce?
mi jsme taky pořád venku ale dnes to tu vypadá opět na pěkný horko.Gábinka je od neděle u dědy tak jsem na ní zvědavá je tam prvně.Prý je celý den venku a prohání zvířata. 😀
Nikolka už se začala krásně usmívat 🙂

beruska.zuzanka
27. júl 2010

@gabinka1012 ahojky, my sme boli len pre Vigantol, bo sa mi ho podarilo vyliať pol fľaštičky v piatok 😅 😀 😀 😀 inak sa má dobre až na reflux, ktorý sa jej zas nejak zhoršil, dosť grcká ☹ ale inak fajn, popoludní vyrážame na nejaké nákupy, sú akcošky v mothercare a h&m a tak, tak ideme pokukať a do hračkárstva 😀

beruska.zuzanka
27. júl 2010

@gabinka1012 krááááásna Gábinka 😵 😵 😵 veľmi sa pekne usmieva 🙂

tak tu je malý lotor, Emka mala 7 mesiačkov pred týždňom, tak už ťahá ôsmy, ako to len utekááá 😢

gabinka1012
27. júl 2010

krásná kočička 🙂 .A už Sedí sama nebo je ještě brzy? kdy se asi tak ten reflux upraví?

fecova
27. júl 2010

ahojte aj sa k vam pridam ak mozem

gabinka1012
27. júl 2010

Ahojky fecova jasně že můžeš a vítej mezi námi.Tak ty máš termín porodu na Vánoce to by byl krásný dáreček 🙂 .Mě se malá narodila na první výročí svatby tak že taky takový dáreček.Napiš něco více o sobě a Kajkovi.Už chodí do školky?

beruska.zuzanka
27. júl 2010

@gabinka1012 jj, sedká už sama od víkendu 😵 😵 😵 ako posadiť sa ešte nevie, ale sedieť bez opory krááásne 🙂
a reflux... netuším, teraz aj nové zuby idú, tak je nervnááááá 😖 a vďaka za pochvalu fotiek 😉

@fecova vitaaaaaaj 🙂 my sm si Emku na štedrý deň doniesli domko, bolo to nááádhernééééé, tak držím pästičky 😉

fecova
28. júl 2010

ahojte, no Kajko už chodí do školky druhý rok, lebo som išla skôr do práce, ja som momentálne na rizikovom, kvoli jazve po cisarskom a kvoli myomom na maternici, cize na vianoce sice mam termin, ale rodit idem skor, lebo idem zase na sekciu,

heliik
28. júl 2010

Ahojky holčiny. Tak jak se všichni máte???
U nás asi dobrý, ale já na prd, začalo se u nás řešit téme SVATBA, přítel chce, já ne. Tak jsou pořád nějaký hádky.. Už jsem z toho nějaká zničená. Teď o víkendu jsme tu měli přítelovo sestru s rodinou a s mamkou. Každej do mě ryl ať se vdám, že aspoň jednou se člověk musí vdát atd.. Už jsme z toho unavená jak na mě každej řve kůli tomu.. Já sama nevím proč, ještě nedávno jsem, se vdávat chtěla, nebo ne, že přímo na 100% ale bylo to v plánech, ale najednou jako by to někdo utnul a já úplnej opak.... Nevím, ale jako svatba taková, se mi zdá krásná, nebo když se vdává někdo jinej známej, tak jsem ráda i za ně a mám z nich radost, ale když si jenom představím já a svatba?? Ani omylem... Měla jste někdo taky někdy takovej pocit?? Vdaly jste se potom???
Já už fakt nevím....

heliik
28. júl 2010

Taktéž vítám nově příchozí 😀
Holčiny mám ještě jeden dotaz nechávali jste někdo očkovat děti Priorixem Tetra.??? Nebo jste jen nechávali očkovat tím základem co hradí stát?? přemýšlím pro co se rozhodnout, to očkování nás čeká za měsíc...

Gábi: Nikolka je opravdu moc kráááááááásné miminko 😀 😀
Beruško- Zuzanko: Emka je taky moc krásná, hlavně ty její velká kukadla🙂

heliik
28. júl 2010

Jinak u nás je nové to, že malá leze po 4 a chodí za ruce, snaží se postavit, ale ještě jí to nejde, je kouzelná, taky se pořád bouchá do hlavičky.
Máme nejvíc 2plenky denně, chodí na nočník umí říct, že chce čúrat, a teď začala říkat i kaka(to znamená kakat), a kadí jen do nočníku.. Tak z toho mám radost.
Už objevila k čemu slouží mobil, tak by nejradši jen někomu volala, sice do toho nemluví, to málokdy, ale hodně se do toho směje🙂. Je to smíšek..

petikd
29. júl 2010

Ahojte
@heliik juuj no máš to ťažké ked do teba všetci hučia 😕 tak ja ti neporadím,lebo ked som otehotnela,tak hned že svadba ani som nemala čas rozmýšlať či chcem či nie,nejako mi to prišlo že sa vydám,ale som rada a rada pozerám foto zo svadby,vtedy som ešte bola chudučká 😀 Neviem rob ako to cítiš,nebola by to pekná svadba keby si sa vydala z donútenia 😉 ked sa máte s priatelom radi,tak mu to nejako vysvetli,že nech ti dá čas 😉
A to je super,že ste už bez plienky Týnka je šikovná 😉
@fecova aj ja ťa vítam 😉
Juuj fotečky krásne máte detičky. 😉