• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
děkuji petikd
@livijja vítej mezi námi.Jak se jmenuje malý? :slight_smile:
13. aug 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte @livijja ja som tiež Larku mala keď som mala 20 a Paťka keď som mala 22 a ver mi nemáš naozaj čo ľutovať. Podľa mňa je to super. :wink:
13. aug 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to urcite nelutujem len je to tazke no boo ked som ho vychovavala do dvch rokoch sama
13. aug 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinka1012 dakujem krasne maly sa vola ferinko malo to byt na 99 percent dievcatko karinka a ked ma rychlo brali na sexiu mala som predcasny porod ked sa ma pytali na meno pre chlapceka ja som povedala pockajte musim zavolat ocovi a oni meno meno a ja frantisek je to take strasie meno ale pre mna nieco symbolizuje
13. aug 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no v noci bola riadna burka,ja čo sa nebojim,tak som sa dnes v noci bala :confused:
livijja vitaj :slight_smile:
gabinka neboj nebude to nic zle :wink: nemoze to mat z toho ze rastie?
petikd nooo veru o par rokov sa budeme chodit s nimi zabavat:slight_smile:))))
14. aug 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak mi jsme se dnes vrátili s chalupy.Nikolka to celkem dobře zvládla na to že poprvé spala mimo domov.
@icerna právě že doktorka si to nemyslí,od prosince povyrostla jen o 4cm,že jiné děti rostou mnohem rychleji.No uvidíme 1 září co nám povědi na té ortopedii.
A jaký jste měli vy víkend?
15. aug 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejky konecne nieco premna....pred tyzdnom som mala 21rokov.a mali sa narodil ked som mala 20. aj tatino je rad ze pojde este so synom na pivo.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. aug 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
@motylik22 vítej mezi námi :slight_smile:
16. aug 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dobre ranko :wink:
motylik vitaj :wink:
gabinka ako sa mate?tak vy ste boli na chate :slight_smile: super ze drobcekovi to nevadilo :dizzy_face:
16. aug 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme se celkem fajn,jen to počasí mě celkem štve pořád jen prší
@icerna byla jsi s Vanesskou u toho doktora kuli tomu očku a copak vám řekl?
16. aug 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to počasie aj mna :angry: vcera co sa vyliala rieka handlovka,tak to vedla domu kde byva moja mamina,segra a v pd,tam som byvala od narodenia,ale nastastie su vsetci ok :dizzy_face:

bola som a cakala som pol hodku na dr a ona nikde :angry: tak som jej kupila masticku a uj je vsetko ok :confused: v piatok bola u zubarky prvy krat a dala jej liecive plomby do stoliciek a normalne ani nemukla :dizzy_face: slubila som jej ze si moze ist nieco vybrat do dracika,ked bude statocna,tak asi nato myslela cely čas :grinning:

nikolka sa ma ako?este kojis?ci aj ,aj
16. aug 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem kojila jen 1 měsíc.Toho mlíčka bylo čím dál tím mín a mín že nakonec nebylo žádný.V laktační poradně mi řekli abych ji co nejčastěji přikládala ale ona se po chvíli začala vztekat a plakat a nepřestala dokud jsem ji nepřikrmila.Což mě mrzí,Gábinku jsem kojila pomalu do roka.
tak to je dobře že očko je ok :slight_smile:
Gabča když byla poprvé u zubaře tak se jí nejvíce líbilo to jezdící křeslo,paní zubařka jí tam pěkně povozila :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Motylik vitaj :wink:
@icerna to je dobré,že má Vaneska očko v poriadku aj bez lekárky :wink: No aj mne slubovali pred návštevou zubára,že mi niečo kúpia a vždy to zabralo :grinning: damián on v pohode a ked zistil že pani zubárka mu dá hračku z kinderka tak ide v pohode,aj ked mu vrtala tak skoro ani nemukol :wink: jooj šikovné máme deti :wink:
@gabinka1012 budeme držať palce na ortopedii :wink: dúfam,že ste si užili pobyt na chate,aj napriek počasiu :wink:
16. aug 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím :slight_smile: tak jak se máte a copak děláte,když je venku tak ošklivo?
@petikd nevím jak u vás v SK ale u nás mají dnes svátek Petry tak všechno nej,nej z Čech přeji já a holky :slight_smile:
Jinak Nikolka má strašně ráda ten hrací kolotoč tak jsem jí dnes koupila takovou krásnou ovečku co hraje stejnou melodii ale žádný úspěch jsem nesklidila,vůbec se jí nelíbí,začne se mračit a div by kuli tomu neplakala. :sweat_smile:

17. aug 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinka1012 u nás bolo 29,6 ale velmi pekne dakujeeem aj za tvoje dnešné prianie :wink:
17. aug 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee! ako sa mavate? ja uz dako nestiham tak casto konikovat :(
dnes vecer ideme do chorvatska ani sa nepytajte aky mam s toho cudný pocit... ani nie koli malej ale koli mame strasne place ze jej budeme chybat a mne sa potom ťažko odchadza
18. aug 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak super zabga uzite si to tam :grinning: a ved mamina nieje babatko :sweat_smile: na kolko idete?
18. aug 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nieje a robi s toho strasnu tragediu a ma to potom trapi :( ideme na tyzden...
18. aug 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
@zabga jak se máš co Vikinka,těší se do školky?
Na dovolence si to užijte.A mamka to určitě ten týden přežije. :slight_smile:
18. aug 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem sa k vam pridat......
18. aug 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ericka jasne ze mozes,vitaj :wink:
18. aug 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka1988 kolko mas deticiek a odkial si?napis nieco viac :wink:
18. aug 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericka1988 vítej mezi námi,snad se ti tu bude líbit:slight_smile:
@icerna co holčiny už spinkají?
18. aug 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko no baby chodia spat,lili o 20hod a vanes pred 21hod :wink:
co idete dnes robit?ja netusim,vonku je zamracene ,vyzera to na dazd,no uvidime co z toho bude
@gabinka1012 a vy sa ako mavate?babulky ako?
19. aug 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
@icerna mi se máme celkem fajn.Dnes mám v plánu zajít na hřbitov jestli přestane pršet.Tak to je super že ti dětičky takhle chodí spinkat.Gábinka je nespavec ještě v 11 je vzhůru a to vstává v 7hod.Ale naštěstí je v postely většinou se dívá na pohádky..A Nikolka ta má poslední dobou nějaké uknourané dny.
19. aug 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:
co robite cele dni?nikde nikoho :confounded:
22. aug 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
@icerna Gábinka odjela na víkend k dědovi,manžel pracuje a já jsem s malou sama doma. Řeknu ti že jsem z Nikolky už bezradná.Poslední dobou pořád jen pláče nic nezabírá :frowning2: kolikrát jí ten pláč tak vysílí že s toho usne.Nevím co jí je jestli má jen nějaké špatné období ale moc mě mrzí že ji neumím pomoci :cry:
a co ty a holky? Vanesska už se určitě nemůže dočkat školky :slight_smile:
22. aug 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gabi,to ma mrzi,ze malinku nieco trapi :confounded: :cry: brusko ju neboli?a mozno len to teplo,teda neviem ako je u vas
baby su ok,zatial a vanesska sa nevie veru dockat skolky,ze si najde novych kamosov :confused: :dizzy_face: lebo ide do novej
lili trapia stale zubky,este nema ani jeden,stale v noci chuda placka,aj dnes,nevedela sa utisit,asi 10min v kuse :frowning2:
23. aug 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
icerna já bych řekla že bříško to není,nevím co sní mám dělat na ruce pláče v kočárku taky.Naštěstí přes noc je hodná usne kolem 20 hodiny a spí až do rána do 7.Ale přes den to je hotový horor.Doufám že jí to přejde :confounded:
Liance se ne a ne proříznout ty zoubky?chudinka :unamused: a dáváš jí na to něco?
23. aug 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje malinke,no tak to neviem co jej moze byt :confounded:
no lianke davam gel,ale ze by jej to pomahalo,asi tak na 5 min :angry: ale ved vidu ,ked budu mat vist :grinning: apon si ich nevybije,lebo teraz sa len o vsetko stavia,zaspava asi pol hodinu,co sa stale postavi v postielke a vykrikuje na mna,ja ju ulozim a toto dookola :angry: este aj v noci zo spanku vymysla :rolling_eyes:
23. aug 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok