Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

petikd
6. sep 2010

@paola881 no ked teraz by chceli aby sme rodili po tridsiatke a viac 😉 ale my budeme so svojimi detičkami dlhšie a budú mať mladé maminy 😉

paola881
6. sep 2010

@petikd presne tak,vôbec nám to nevadí,my sme velmi malé chceli a velmi sa na nu aj tešíme 😉 .Poznám jednu "pani" a tá porodila teraz v máji svoje prvé a má 39r....

icerna
6. sep 2010

ahoj paola a vitaj 😉
v 39 svoje prve dieta?fuha 😀
odkial si?z pd ci okolia?

gabinka1012
6. sep 2010

Ahojky a přeji hezký večer 🙂
@paola881 vítej mezi námi.A blahopřeji k těhotenství.Ve 39letech z nás budou pomalu babičky 😀 😀
@icerna tak co Vanesska ve školce jak se jí tam líbí?
@petikd co Damiánek a jeho ručka už je to lepší?

paola881
6. sep 2010

@icerna dakujem za privítanie,a som s PD okoloie 😉

paola881
6. sep 2010

@gabinka1012 no minimálne babičky 🙂 ale vôbec mi to nevadí,medzi mnou a maminou je 25r rozdiel a je to super,mám s nou perfektný vztah 😎

icerna
7. sep 2010

ahojte 🙂
paola pytam sa preto,ze aj ja som z pd,teda momentalne uz z nr(2 roky) ale od babatka som bola prievidzanka 😵
ako sa citis?
gabinka tak vaness super v skolke,nakreslila mi obrazky 😵 dokonca ze aj zo vsetkeho chutnala,aj ked nespapala vsetko ,ale som sastna 😵 a aj spala na obed,lebo doma vobec nespava asi od 2 rokov 😠
lili prave zaspala,tak mam free 😀

icerna
7. sep 2010

ozaj gabinka davas vigantol kvapky?lebo mne zakazala dr koli tej gume co sa davkuju kvapky,pretoze zistili po roku,ze obsahuje skodlivu latku,tak musia vymenit obal. neviem ci mate take iste ako mi na sr,ale pre istotu 😵

gabinka1012
7. sep 2010

Ahojky icerna tak to je super že se Vaness ve školce líbí.Gabča měla ze začátku tež problémy s jídle a ve školce se naučila jíst všechno (dokonce i fazole,čočku) a ještě si chodí přidávat někdy i 2x když jí to chutná.
Ano vigantol dávám ale nemám je s tím gumovým kapátkem ale s plastovým.

icerna
7. sep 2010

ahoj 🙂
a gabinka ako v skolke?uz neplakala?tak vam krasne papa?bola by som stastna keby aj vaness ta zacala papat,no uvidime. a tu fazulu mali vcera a vraj aj trochu jedla,co som ostala prekvapena,lebo doma nechcela 😕

petikd
7. sep 2010

Ahojte
@gabinka1012 a rúčkou už lepšie,ešte ho bolí,ked dvihne ale ináč dobre 😉
@icerna zlatá Vanesska je šikovná,že sa tak teší zo škôlky 😉

gabinka1012
7. sep 2010

@icerna s Gabčou už je to lepší.Ráno se netváří moc nadšeně že tam musí ale pak je to v pohodě.Už tam chodí 3 rokem a ne a ne si zvyknout že tam chodit musí.
@petikd tak to je fajn aspon že ho to nebolí.

icerna
7. sep 2010

baby co idete dnes robit?
a nikolka sa ako ma?palcek este cmulka 😀 ?

gabinka1012
7. sep 2010

já jsem slíbila Gabče udělat vdolky.A pak půjdeme na zahradu musím uklidit bazen (teplo asi už nebude)
Nikolka si pořád cumlá paleček,takových dudlíků co jsem nakoupila latexoví,silikonoví různé tvary a velikosti a žádný nechce 😠 a nic jiného krom dudlíků asi není,že?
@icerna co máte v plánu vy?do kolika je Vanesska ve školce?

icerna
7. sep 2010

ja som upratala bazen asi pred 2 tyzdnami 😀 mnam tak lievance,prideme na obed 😀 no okrem dudliku,ciciku a palceka asi nie 😝 😉
ja som kupila lili avent od narodenia a ma tu velkost doteraz ,lebo vacsie su dlhsie a ju z toho nadrapuje 😉 😅 😕
vanesska je do 3,potom pojdeme po nu 😵
neviem co ideme robit,pri lili sa toho moc neda(myslim domace prace),dnes mi vyliezla z hojdacieho kresielka normalne,skoro som odpadla,ona je stale v pohybe 😨 🙂

gabinka1012
7. sep 2010

od aventu mám dudka taky ale jak už jsem psala jsou mi všechny ty dudky k ničemu 😉
Gabčule je ve školce jen do 12hod. jen když potřebuji někam třeba s malou k mudr. tak tam spinká.Jěšte chodí na tancování,angličtinu a je členem malých hasičů.Zrovna ted trénují na závody nějaký požární útok,první pomoc atd.
@icerna co Lianka už se určitě staví a obchází nábytek?no to věřím že toho moc neuděláš.Já se snažím využít toho když malá spinká protože jinak věčně pláče.

petikd
7. sep 2010

Jeej teda Gabi,aj moja 6 ročná neter je hasička a plánujem dať aj Damiána,kedže ich trénuje moja sestra 😉

gabinka1012
7. sep 2010

@petikd Gabču to hodně baví hlavně je štastná že má tu hasičskou uniformu 😀 určitě to Damianka bude bavit a třeba z něj jednou bude opravdový hasič.dokonce i ty děti pojistili u hasičský pojištovny krom toho že je pojištěna u klasický.

petikd
7. sep 2010

@gabinka1012 to je super,že ich poistili je to dobrá vec 😉 ,u nás myslím také nemáme čo je škoda,ved u nás je skoro pol dediny v hasičskom zbore,aj v rodine máme vela,ved aj ja som bola 😀 Damiána to dúfam bude baviť,ved už teraz máme plno hasičských áut doma má to od koho vidieť a len na tréningy chce chodiť 😉

zabga88
9. sep 2010

Ahojtee!

tak vcera sme boli na kontrole zistilo sa ze mala mala ručičku vyklbenu a jej ju napravali, poviem vam nikdy to uz nechceme zazit :( mala sa pocikala od bolesti:( a zajtra ideme na kontrolu ak to nepomohlo zajtra jej to budu robit ešte raz :( bojim sa

gabinka1012
9. sep 2010

Ahojky
@zabga88 proboha co Vikinka dělala?chudinka držím palce at vám to zítra dobře dopadne a už jí to nemusí dělat znovu.

petikd
9. sep 2010

@zabga88 jeminé verím ti že to už nechceš zažiť ☹ chudatko,dúfam,že zajtra to bude v poriadku a nebudú ju už trápiť ☹ 😉

zabga88
9. sep 2010

gabinka malu v skolke zhodil jeden zlý, nevychovany chlapc :(

icerna
10. sep 2010

ahojte 🙂
co mate nove?
zabga booze chudatko vikinka co si musi prezivat koli malemu nevychovancovi 😠 musela riadne plackat ☹ drzim palce nech to ma uz lepsie

zabga88
10. sep 2010

tak boli sme na kontrole vraj je to lepsie a staci kontrola o tyzden 🙂 jupiiii 🙂
len rano ju chytili hnacky y grckanie a ma krce v brusku :( z jedneho do druheho ideme

icerna
10. sep 2010

ahoj zabga,ale mate perno 😖 ale aspon jedno plus,ze to ma lepsie 😵 aj tam chcela ist?neplakala,ze sa boji?chudatko moje ☹

petikd
10. sep 2010

@zabga88 dobre že to má lepšie,dúfam,že to bude už iba dobré 😉 a nemohla mať tie krče zo strachu?

stacinka
10. sep 2010

Ahojte baby, mozem sa k vam pridat? Mam 23 a trojmesacne babo🙂 A som stastna mlada maminka 😉

icerna
10. sep 2010

ahoj @stacinka a vitaj
😀
jasne ze sa mozes pridat 😵 malinka je uzastna,ako to zvladate?

stacinka
10. sep 2010

Dakujem🙂 Zvladame to vyborne, lebo nam tatino stale pomaha 😉