Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

icerna
10. sep 2010

no tak mate super tatina len nech mu to vydrzi 😀 malinka ako spinkava?

danciacik
11. sep 2010

ahojte, zas som tu dlhšie nebola.
@stacinka vitaj
zabga88 som ostala prekvapená čo sa vám to v škôlke stalo? Chcem sa spýtať možno hlúposť ale musím : nikto to s tým chlapčekom neriešil? Myslím, učiteľky či si nezavolali rodičov ale tak nejak

oriesok
11. sep 2010

ahojte môžem sa pridať? ešte pár mesiacov mám 24r.. a 9 týždňové bábo..

stacinka
11. sep 2010

@icerna tatina to asi neprejde🙂 on sa na malu strasne tesil 😉 Simonku ucim zaspavat samu a uz sa mi to dari. Zacne plakat, len ked jej vypadne dudlik- staci jej ho dat znovu do pusky a zas spinka 🙂 Parkrat za vecer sa to stane, napr dnes to bolo len 2x a uz haja 😵 A co tvoje? Ako spavate?

@danciacik dakujem🙂

icerna
11. sep 2010

ahojte 🙂
oriesok vitaj 😉 napis nieco o sebe 😉
stacinka to je dobre,ze ju tak ucis.nasa lili je tak tiez,ze som ju dala do postielky ,odisla a zaspala,len teraz ako sa naucila vstavat na nohy,tak len tam stoji a krici na mna 😀 😠 ale vecer zaspi hned,len na obed ako je svetlo,tk vymysla 😝
danciacik ako sa mate?

stacinka
11. sep 2010

@icerna Hehe, deti su podarene 🙂 Som zvedava, co bude robit nasa, ked bude vacsia. Sice mame len 3 mesiace, ale uz sa snazilka snaziva dviha do sedu 😉

zabga88
11. sep 2010

@danciacik ja som to uz riesila z jeho otcom aj malemu som vynadala poriadne ale to bolo ešte min. školsky rok a teraz to riešil priatel z jeho otcom volal mu a potom sa k nam prisli aj z malym ospravedlnit... ale maly ani nevedel co vlastne vravi jeho otec vravel a maly opakoval po nom :( takže sa to podla mna moze kedykolvek zopakovat ale ja uz mam taky pocit že ešte raz sa take nieco stane a toho maleho osobne vytrieskam a nech sa hneva kto chce...

@icerna dufam že sa zajtra vidime 🙂 mala sa uz tesi...

icerna
11. sep 2010

@stacinka no to su teda podarene a tak rychlo rastu 😖 pamatam si ,ze lili to robila tiez,take brusaky,ked na mne lezala a vo stvrtom sa dala normalne na mne do sedu 😀
@zabga aj ja sa na vas tesim 😵 vaness sa nevie dockat 😀
lili sa uz 3x zobudila a to spi hodinku 😢 ma sopliky a sa jej zle dycha,krpčiatko moje male 😖 ach to bude zas noc 🙄

zabga88
12. sep 2010

@icerna chúďatko male tie sopliky su svina, nedaju pokoj ani malym detom :(
ako ste spinkali? viki celkom dobre, len ja som mala stale plny nos... mala by ešte spala ale ju zobudil budik a ja stale premyslam že načo bol vlastne zapnuty 🙂

icerna
12. sep 2010

ahoj moja 😉
dobre ranko,no mi sme spali tak ako kazdu noc na ... 😲 🙄 mala sa casto budi a sopliky ju este aj otravovali 😒
no budik si mala nato,aby ste do 15 stihli navarit a ogabat sa a prist do mlynov 😀

tanias
12. sep 2010

@hanculka
Ahoj, jasné že sa nájdu.. 🙂) aj ja som mamička do 25 rokov.. 🙂)

tanias
12. sep 2010

@icerna
Ahoj,
naša malá sa tiež často budí iba pre soplíky.. 😒
aj 10 krát za noc sa zobudí s plačom a s plným nosom.. je to teraz hrozné.. ale to je všetko z toho počasia.. 😖

icerna
12. sep 2010

@tanias vitaj a aj odsavas v noci?prajeme skore uzdravenie 😵 a to pocasie je fakt otraaas 😠

tanias
12. sep 2010

@icerna
musím,, nič sa nedá robiť.. to počasie je otrasnééé... 😠 nedá sa to vydržať!! 😲

tanias
12. sep 2010

@icerna
aj ty v noci odsávaš?? 🙂)

icerna
12. sep 2010

no tuto noc som neodsavala,nezatekali jej tak,ale uvidime dnes ako bude 😕

danciacik
12. sep 2010

@icerna ďakujem, máme sa celkom dobre. Larka si zvyká v novej škôlke a Paťko robí síce trošku starosti, v utorok sme objednaní k psychologičke tak snáď niečo vymyslí. Ja si už pomaličky hľadám robotu ale je to bieda.
@zabga88 tak to je sila s tými rodičmi 😠

danciacik
12. sep 2010

@tanias aj my sme nejaký nachladený, ale ja mám super doktorku my odporučila nový preparát na trhu volá sa Kaloba, sú to kvapky môžu sa od jedného roka a sú to vlastne homeopatické kvapky, je to výťažok z nejakého koreňa a dáva sa pri nachladení a pri zápaloch horných dýchacích ciest. Keď mal Paťko zápal hrtana tak sme to vyliečili iba tými kvapkami. Tak dúfam, že aj teraz pomôžu.

zabga88
12. sep 2010

@icerna ja by som aj stihla keby moj chlop chcel ist :( najskor ze ide betonovat, ale ako kukam ešte ani nezacal a isiel k starkej a už je tam asi 2 hodiny 🙂 asi riesia nieco velmi dolezite 😠

icerna
12. sep 2010

ahojte,tak mi sme uz doma 🙂
@zabga ani nemusis moc lutovat,len to ze sme sa nevideli 😝 lebo bolo tam 6 sutazi a do radu bolo treba stat a zbierat oriesky a zato dostala balon a klucenku 😔 to im aspon po lizatku mohli davat,by boli spokojnesi ako s klucenkou 😀 ale aspon si zasutazila opica jedna,taka je papulnata 😠
@danciacik ake ma patko problemi?chodi do jasli?
mne vanes mala daky zachvat v skolke v piatok,nechcela si upratat pyzamo,ze preco by mala stale upratovat 😠 😖 no co s nou. posledneho pol roka je daka papulnata,asi mi ju niekto vymenil 😅 ucitelka vravela,ze 4 rok je najhorsi,ze zo skusenosti vie 😕 no neviem ale nech ju to uz prejde,lebo ju predam 😀

tanias
12. sep 2010

@danciacik
musím vyskúšať.. :D

danciacik
12. sep 2010

@icerna no máme dosť veľký problém tipujem že s autoritami. Proste ak mu niekto protirečí nie je schopný akceptovať ale sa zatne a začne vystrájať, biť nás alebo seba a ja som už z neho vyčerpaná, aj pediatrička zhodnotila že lepšie ak pôjdeme sa poradiť.

@tanias skús našej malej to už zabralo, nádcha ustúpila snáď to vydrží.

gabinka1012
13. sep 2010

Dobré ránko 🙂 tak jaký jste měli víkend?
vítám nové maminky 🙂
@zabga88 co Vikinka?a školka to nějako řeší?je sice hezký že se rodiče přišli omluvit ale myslím že by měli spíše přitvrdit na toho kluka než se nedej buh stane něco horšího?
@stacinka i moje malá se snaží zvedat do sedu 🙂
@icerna i já měla s Gabčou jeden čas problémy.Měla období že nás nechtěla poslouchat,odmlouvala a ignorovala.Uklid oblečení,hraček to byl hotoví horor 😕 ale pak ze dne na den jako když utne 🙂 opět z ní bylo moje zlatoučké děvčátko 🙂
@danciacik myslím že určitě bude lepší poradit se z odborníkem.
Jinak všem nemocným dětičkám přeji brzké uzdravení 🙂

petikd
13. sep 2010

Ahojte
Aj ja vítam nové maminky 😉
Boli sme zase na preväz o 2 dni mu mám dať obväz dole a mastiť mu,o týžden na kontrolu 😉 No a vo štvrtok na predoperačné
@icerna si ma rozosmiala 😀 my máme tiež také obdobie,ked niečo chce tak hučííí do mna,odvráva,joj tak dúfam,že to prejde 😉

tanias
13. sep 2010

@danciacik
Jééj.. 🙂 ďakujem!! 🙂

zabga88
14. sep 2010

@gabinka1012 nie skolka to nerieši nijako :( všetci kaslu na to akurat ucitelka prisla Viki kuknut k nam 🙂 akoby jej to pomohlo ale co uz ruka je kazdy den na tom lepsie

ale kazdy den ma riedku stolicu a v noci grcká ja uz neviem co s nou bojim sa ju dat do skolky ze jej tam pride spatne a ze si to ucitelka ani nevsimne :( ved co ine mozem aj cakat

@icerna hlavne že sa malej rátalo 🙂 ona bola vzdy taka ukecana, nie? viki sa zasa vzdy hanbila ale teraz je uz tiež ukecana k hocikomu sa prihovori 🙂

gabinka1012
14. sep 2010

@zabga88 hlavně že se ručka rychle hojí. 🙂 Ale tedy ten postoj školky vůči vašemu zranění se mi nelíbí.U nás ve školce se stalo něco podobného.A školka celou událost sepsala a na tu holku co tam ublížila jedné malé si dali pěkně pozor a rodičum zdělili že pokud se to bude opakovat tak tam nebude moct chodit.Tak skus zajít k lékaři s tím průjmem.Možná je to psychikou.Je fakt že já když jsem šla na operaci tak jsem měla takový strach že jsem 2 dny předem seděla pořád na záchodě jak jsem se bála.

petikd
14. sep 2010

@zabga88 ja si myslím to isté čo Gabi,skús zájsť k doky že čo,možno je to fakt psychikou,jooj chúdatko malé ☹ ale super,že sa rúčka lepší 😉 o ale mala by to škôlka riešiť,viem že je to malé dieťa,ale takto sa zachovať 😒

oriesok
14. sep 2010

ahojte.. tak konečne som sa sem znova dostala.. čo taká by ste chceli o mne vedieť?

zabga88
15. sep 2010

no uvidíme zajtra by uz mala ist do skolky dnes kakala ale zatial len raz tak uvidíme ako bude do rána :( a rano sa s učitelkou riadne porozpravam. a je tam jedna co bola min. rok upratovacka a tento rok ju dali poobede k detom tak sa jej rano chcem spytat ci vlastne može pracovať z malymi deťmi ci je riadne zaskolena a nech mi o tom ukáže doklad