Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
24. sep 2010

@petikd dufam že to máte za sebou a ze ste to zvladli v pohode 🙂 nech ste cim skor doma a fit 🙂 myslim na vas 😢

vitam nove maminky

petikd
25. sep 2010

ahoojte
Dnes sme prišli.Damčo to zvládol super,po operácii povedali,že iné deti sa rozkrvácajú a on nie,on aký čistý prišiel,taký odišiel 😉 tak neviem čo s tou krvou bolo,včera aj dnes zvracal,ale asi iba z narkozy a hladu.Taký je tichučký,nespoznávam ho.Tak dúfam,že sa dobre zahojí a bude v pohode 😉
Prídem vás zajtra prečítať,idem teraz sa najesť a pôjdem spať 😉

zabga88
26. sep 2010

@petikd super maly je statočný 🙂 som rada ze to máte za sebou a ze ste uz doma 🙂 teraz nech sa to len rychlo zahoji a nech to maleho neboli a bude super 🙂 tesim sa s vami 😎

gabinka1012
29. sep 2010

Ahojky,
@petikd tak to je skvělé že to Damianek tak skvěle zvládl a jak mu je?
@zabga88 co Vikinka jak to zvládá ve školce a co ta její ručka?
Gabča měla v sobotu první hasičské závody 🙂 přikládám foto.

petikd
29. sep 2010

Ahojte
Dakujem baby,no je mu dobre,akurát má stuhnutý krk,ked zakloní hlavu,tak ho bolí.Boli sme u doktora,dal mu niečo na uvolnenie a masť 😉 Zajtra ideme na ORL na kontrolu
@gabinka1012 Gabinke to veľmi pristane 😉
@zabga ako sa má Vikina v škôlke?

zabga88
29. sep 2010

tak viki v skolke zatial ok dnes len trochu pomrnkala tak to vyzera ok, ručička tiez vyzera ze bude cochvila ok tak sa tesim 🙂

gabinka mala je zlatucká 🙂

gabinka1012
4. nov 2010

Ahojky holky,tak nás posunu po delší době na první stránku.Kdepak všechny jste,copak děláte a co dětičky?

petikd
4. nov 2010

Ahojte
@gabinka1012 a vy sa ako máte? 😉
Ja idem dnes do práce na poobednú,tak dúfam,že mi to pôjde 😉
Damčo chodil do škôlky týžden,potom mal teploty a uško ho bolelo a teraz chodí druhý den,ale plače 😒 tak dúfam,že si zasa zvykne 😉

gabinka1012
8. nov 2010

Ahojky a přeji hezký den?
@petikd a kam chodíš do práce? co Damianek už je to ve školce lepší?
Já mám Nikolku každou chvilku nemocnou,nějako se na ní ty choroby lepí.Zítra jde na nastřelení naušniček 🙂
Jinak Gabča je zdravá jako řípa.

zabga88
10. nov 2010

ahojte žienky 🙂 kde ste všetky? uz dlhsiu dobu nikto neprispieva, dokonca minule som mala problem nas aj najst! tak sup, sup sem vsetky 😝

ako sa mavate?

@petikd ako v praci? a co maly? zdravy ste?

my sme teraz chore mala ma zapal mocoveho mechura a aj dychacie cesty nic moc :( stale nieco

petikd
10. nov 2010

Ahojte
@gabinka1012 v jednom meste tu v okolí,zašívam ponožky retiazkou 😉 Nikolke skoré uzdravenie,nech už nieje choručká.A čo Gabinka v škôlke?
@zabga v práci dobre a malý tiež,chodil týžden do škôlky,potom mal zvýšené teploty a bolelo ho uško tak bol doma a teraz už zase chodí a v pohode a čo Viki pozerám že ste boli choré,jooj tak nech je už zdravá.A čo v škôlke?Ty chodíš do práce?

zabga88
11. nov 2010

ja som teraz s Viki doma asi do pondelka. V skolke sa jej uz konecne paci a aj si zvykla na to, že je same dievcatko 🙂 aspon to tam uprace 🙂 teraz je daka umrncana v poslednej dobe je daka cudná, asi ma zle obdobie co mi dost vadi :( som aj ja nervozna :(

petikd
13. nov 2010

@zabga88 to je v celej triede oba ona dievčatko? 😕 xixi že uprace 😀 to je super,že sa jej páči a ten chlapec už nerobí problémy?

zabga88
14. nov 2010

ten chlapec je problemovy typ a robi kazdemu zle ale od malej uz dava ruky radsej prec bo som ho trochu postrasila :D
som zvedava dokedy to bude platne 🙂

gabinka1012
15. nov 2010

Ahojky,přeji hezký večer 🙂
@petikd Gabča je ve školce v pohodě.Poslední dobou se tam těší.
@zabga tak hlavně že se ten chlapec od Vikinky drží dál a snad už s ním nebudete mít problémy.

zabga88
16. nov 2010

@gabinka1012 to je dobre ze sa tesa tie nase deturence do skolky 🙂 nam to sice trochu dlhsie trvalo ale dockali sme sa 🙂

kam zmizli ostatne baby? ☹

gabinka1012
16. nov 2010

ahojky
@zabga mě to až překvapilo že se malá začala těšit do školky nikdy se jí tam moc nechtělo a měla období že každé ráno plakala.Aby né když se zamilovala,je s toho celá vedle a prý bude svatba až vidělají peníze 😀 😀 😀 ta by ted do té školky chodila snad i o víkendu. 🙂
jo,tak to nevím kam se ztratili ostatní 😠

petikd
17. nov 2010

Ahojte
@gabinka1012 som sa nasmiala 😀 😀 😀 zlatá,že ke zarobia peniaze 😉
@zabga88 to som rada,že dal ten chlapec Viki pokoj 😉

zabga88
19. nov 2010

@gabinka1012 takze bude svadba, co? :D tak nas tu zostalo nejako malo :( a hadam sa to tu rozbehne 🙂

danciacik
23. nov 2010

ahojte
páni, ja som tu 100 rokov nebola

@petikd ahoj no ako to ide v práci? Hlava nebolí?
Ja mám momentálne stavy keď radšej si idem ľahnúť s deťmi lebo nič nevládzem ale snáď sa pozbieram a budem písať častejšie.

petikd
23. nov 2010

@danciacik dobre v práci,včera bolela,aj dnes sa schylovalo,ale našťastie prešlo 😉

lujzinka222
26. nov 2010

Ahojte mam 18 mozem sa pridat .. Hladam tu temu kde by boli mamicky v mojom veku rada pokecam 🙂

gabinka1012
27. nov 2010

Ahojky,tak jak se máte?
@lujzinka222 vítej mezi námi 🙂
@danciacik co dětičky?
Mě dneska odjela Gabča na výlet od hasičů.Tak jsem doma sama s Nikolkou.
U nás už máme sníh co na SK?

danciacik
27. nov 2010

@gabinka1012 ahoj, deti v pohodičke od rána stoja pri okne a pozerajú ako nám krásne sneží. Inak sú riadny nezbedníci ale aspoň sa nenudím, aj keď mám v poslednej dobe pocit, že by sa mi zišlo viac si pospať. 😀

zabga88
27. nov 2010

@lujzinka222 vitaj medzi nami 🙂

no baby o tom spani radsej pomlcim ja by som v kuse spala co to je vo vzduchu? 🙂

petikd
27. nov 2010

Ahojte
@zabga88 ja podobne,ale ja z roboty,lebo si musím nadrábať na vianoce,tak aj dnes som bola,a ja hlúpa niežeby som šla o 20 spať,ale ja po 22 😀 a spím 5 hodín 😒 sa musím polepšiť 😉
@lujzinka222 vitaj,napíš o sebe niečo viac 😉
@gabinka1012 jooj Gabinka sa má,pozerám,že tí vaši hasiči sa pekne o detičky starajú,tak kde u nás,tréning,súťaž a dosť.A ešte aj sestra rozmýšla,že skončí s trénovaním tak neviem,či bude damián hasič.Akosi to u nás upadá 😒

zabga88
28. nov 2010

no baby krasny vikend zamnou :( mala vcera celu noc teplota 39,4 a ja dnes cely den 38,9 pekne, ze? ledva funim , dycham ako prasa a je mi na dve veci :(
mala sa tvari ze jej nic neni sa blazni ešte viac ako ked je zdrava 🙂

petikd
28. nov 2010

@zabga88 skoré uzdravenie 😉

zabga88
1. dec 2010

dakujem 🙂 malej teploty presli a teraz stale grcká a boli ju brusko a neviem s coho :(

heliik
6. dec 2010

Ahojky holky. 😀 Pamatujete si ještě na mě?? 🙂 Dlouho jsem tu nebyla,ale řekla jsem si, že si zase zavedu koníka do mého každodeního života 😅 .
Všechny nové tváře zdravím 😉 , jsem Heliik je mi 22 a mám bezmála 18ti měsíční holčičku.. 😉
Jinak, teď se s těma miminkama roztrh pytel, kamarádky buď už mají čerstvá miminka, a nebo každou chvilku čekají 😀 ..
Jinak, co je u nás nového?? Asi všechno, Týna nám chodí od 16ti.měsíců, hodně mluví, a máme 14.zoubků 😉 .
Teď momentálně jsme obě marod.. ☹ Týnka má velkou rýmu, a kašlík, a já asi angínu, tak se léčíme navzájem 😅