Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gabinka1012
9. dec 2010

Děkuji všem za rady 🙂
@zabga88 tak Vikince přeji brzké uzravení.A co ve školce,ten chlapec si jí nevšímá?
@oriesok mi jsme na UM,více jak 120ml mi malá nevypije,ale mrkvička jí celkem chutná,tak jí do toho chci přidat brambor a brokolici.Jinak malá váží 6470g.
Už malé rostou zoubky a jak ti spinká přes noc?
To je prvně co se Nikolce ty opruzeniny udělali 😠 .
@petikd Co Damianék je zdraví?

oriesok
9. dec 2010

@gabinka1012 naša vypije max. 150ml.. takže tiež nie sme vôbec tabuľkoví.. tak to Lucinka je o dosť ťažšia teda.. keď si vezmem, že má o mesiac menej ako tvoja.. a koľko mala Nikolka, keď sa narodila? Lucka mala 3450g
zúbky ešte nemáme.. ani ďasienka napuchnuté..
so spinkaním našťastie problém nemáme... večer zaspinká cca o 19.00 - 19.30 a väčšinou sa zobudí okolo 4.00 - 4.30 a potom zaspinká a spáva do 9.30cca
aj u náš sa tie zapareniny spravili len 1x
a tvoja malá ako spinkáva?

oriesok
9. dec 2010

@gabinka1012 a ešte koľko dávok mliečka ti vypije? keď pije tých 120ml?

gabinka1012
9. dec 2010

@oriesok malá spinká skvěle od 19:30 do těch 7:00.Tedy spávala ted co se jí prořezávají zoubky tak se několikrát za noc vzbudí ale většinou jí jen na chvilku pochovám.Jíst mi v noci odmítá.Tedy ted máme s tim jídlem docela dost velké problémy.Měla 3 dny horečky a moc jíst nechtěla což se nedivím kdo by jedl když mu není dobře.Ale ta nechut k jídlu jí jak si zůstala.Včera jedla ráno,pak oběd pak ve 15:00 a od té doby jsem do ní nic nenarvala až dnes ráno 120ml mléka.Dnes jedla jen 3x.Jak už jsem psala byli jsem u doktorky,ta ji prohlédla,vzala krev,poslala na ORL vše bylo v pořádku.Pokud se to s tím papáním přes víkend nespraví tak musíme na sono 😒 .Jinak dříve jedla většinou 6x za den.Malá se narodila s váhou 2830g.

oriesok
10. dec 2010

@gabinka1012 tak držím palčeky, aby sa drobcovi polepšilo a začala pekne papať cez weekend..
ja som tiež mal problém s našou.. po tom keď bola chorá, tak nechcela jedávať.. tak som to robievala tak, že keď mi zaspávala a bola v takom polospánku, tak som jej vytiahla cumeľ a dala flašku.. a pekne spapala..

gabinka1012
10. dec 2010

@oriesok Tak Nikolka je bez dudlíku nechce ho.Ona tu pusinku prostě zavře a stou flaškou mě tam nepustí. ☹

oriesok
10. dec 2010

@gabinka1012 jáj.. tak to je potom iné..
naša tiež teraz nejako štrajkuje s jedlom.. spapá akosi málo..

vean
11. dec 2010

@oriesok vy jste ještě malinkatí.kolipak vážíte?jestli se mohu zeptat,ale jestli neprozradiš,nemusíš odpovídat....

vean
11. dec 2010

@zabga88 děkuji,děkujeme.jsem četla,že chodíte do školky,libi se tam malé?

zabga88
11. dec 2010

No ked niesme chore tak chodime do skolky, no je to take ze ako kedy. niekedy ide bez placu a niekedy s placom takze ona ked vidi rano vyraz tvare Pani ucitelky tak tak sa tvari aj ona 🙂 vela je na ucitelke 🙂 ked sa k nej pekne chova tak ide z radostou do triedy ale teraz je druhy tyzden doma tak dufam ze uz v pondelok uz bude moct ist a ze to bude bez placu 🙂

dnes je taka zlata, sedi za stolom a od rana si maluje 🙂 zlata 🙂

dufam ze som to nezakrikla 🙂

no nic idem ja balit muzika dnes vecer o 7 odchadza :( smer Nemecko a ja sa strasne bojim ked kukam cez okno ake pocasie a ake cesty vsade hlasia :( no dufam ze mi zajtra zavola ze je ok

oriesok
11. dec 2010

@vean na poslednej návšteve lekárky 9.11. malá vážila 6540g.. ale teraz už bude mať cca 7100g.. krpček náš.. 🙂
@zabga88 čo ti robí mužík v Nemecku? môj chodí pracovať do číech..

vean
12. dec 2010

@oriesok zdravíme.tak to jste už veliké slečny.
dceruška váží cca 12,5kg v 2,5letech

oriesok
12. dec 2010

@vean a koľko mala cca keď mala pol rôčka?

heliik
12. dec 2010

Ahojky ženy. 😉
Předem se omlouvám, nedočítám, nemám síly.. 😉
Jaký jste měli víkend? Mi byly u přítelovo rodiny, no vlastně je to i má rodina, i když nejsme sezdaní, 3roky jsou nějaká dona.že?? 😵 😵 Měli jsme se krásně, jen trochu unaveně. Včera jsem usnula kolem 21hod. což se mi nestalo už hoodně dlouho.. 😀
Teď jsem dala Kikinu spát, tak mám trochu času i pro sebe.. 😉

@vean: Jak jsi se ptala, chceme druhé mimi určitě, ale zatím nevím kdy, původně jsme si říkali abych to stihla do konce mateřské, ale přítel chce pořád svatbu,a já si nejsem jistá, jestli je to to co chci opravdu já.. Tak máme menší rozpory.. Ale uvidíme,třeba se nám to povede neplánovaně znovu.. 😉

heliik
13. dec 2010

Ahojky dámy 😉
Tak se vám dnes vede?? Umě je to naprd.. ☹ Za prvé mi pořád blne koník, že se mi vůbec nechce zobrazit stránka.
A za druhé, mám jet k našim, ale čekám už od rána na bráchu až se milostpán vyspí, a dá mi klíče od auta.. Teď ještě do toho Týna, už je ukňouraná, že by spala, tak nevím co mám dělat, jestli čekat na něj, nebo jí dát spát.. Je to na prd.. ☹

vean
13. dec 2010

@oriesok zdravím.tak malá měla v cca pul roce 6640g a65cm.

vean
13. dec 2010

@heliik ahojíček a ty jsi jinak zaměstnáná,myslím,že se máš jako kam vrátit atd....a kolipak váží malá,jestli to není tajné a prozradíš,ale nemusíš odpovídat....jinak zcela tě chápu,co jsi písala....tak hlavně at je vše v pohodě,v pořádku atd...

denisa82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludka_r
14. dec 2010

Ahojte.
Môžem sa pridať?
Mám síce už 25, ale prvého syna som mala v 23 a hlavne mám problém, že všetci si myslia, že som o dosť mladšia. 😀

@oriesok podľa mňa má Tvoja malá ideálnu váhu. Môj syn má dnes pol roka a váži len 6kg. Takže Ty máš v podstate riadnu babu 😉

gabinka1012
15. dec 2010

Ahojky,tak jak se máte?já nějako nestíhám.
@vean jak se malá jmenuje?jestli se mohu zeptat 🙂
v pondělí jsme byli na tom sonu a je to v pořádku,Nikolka sice něco málo zhubbla ale už začíná pomalu papkat 🙂 tak jsem ráda.
@ludka_r vítej mezi námi,mě už bylo taky 25 a pořád jsem tu 😀

petikd
15. dec 2010

Ahojte
@gabinka1012 som rada,že malá začína papkať 😉
@ludka_r vitaj medzi nami 😉

vean
15. dec 2010

@gabinka1012 čauky a copak bylo malé Nikolce?snad nic vážného.hlavně papkejte....malá se jmenuje Natálka

gabinka1012
19. dec 2010

Ahoj holky tak víkend je za námi,copak jste dělali?jak jste přichystané na Vánoce?
@vean oni vlastně pořádně nevědí co Nikolce je.Veškerá vyšetření jsou v pořádku ted už začala docela pěkně papkat a přibrala 2 deka 😀 😀 pravděpodobně ty horečky měla od zoubků a to že přestala jíst bylo následkem toho.Zítra jdeme opět na kontrolu.A rovnou ji budou očkovat.

heliik
21. dec 2010

Ahojky holky 😉 .
Tak konečně mám zas trochu klidu a můžu jsem k vám.. 😉 Jinak bych se z toho asi zbláznila.. ☹ Mamku mám zas v nemocnici, a vůbec to nevypadá, že by jí do pátku mohli pustit.. Co jí je,m přesně nevím, ale asi revmatické bolesti, a teď jí zas otekly nohy a má krev v moči.. Doktoři zatím na nic nepřišli.. ☹

Jinak dnes jsme byly u doktorky na 18Ti měsíční a malá váží 10,880g a měří 78cm 😀 , ale moc od roka nepřibrala, ale doktorka nám nic neřekla tak je vše asi v poho 😉 .

Včera jsem taky kůli malé ozdobila stromeček, a buď dnes nebo zítra nás to čeká u našich.. Takže se opravdu nenudím..

Zítra zas za mamkou, pořebuje ještě nějaké věci tak jí je musím dovézt, a taky udělat velký nákup před vánoci 😀 , nemám maso na řízky... 🙂

@vean : To mi povídej, někdy toho mám až moc.. Ale nějak dát to musím.. 😉

@gabinka1012 : Tak to je dobře, že zas baští 😉 Kolik má malinká zoubků?? A co vůbec Gabča? Jej teď doufám, že se tak jmenuje ta tvoje starší holčička. 🙂 Pomáhá ti s malou? 😉

vean
21. dec 2010

@gabinka1012 ahojiček..tak to jo.tak hlavně at jste zdravé všici.hlavně že už papkáte.v sobotu jsem dělala včelí uly.balila jsem darečky.a pozitří budem dělaqt chlebíčky,jednohubky,strojit stromeček atd.a co vy,jak vy se připravujete na vánoce?

vean
21. dec 2010

@heliik ahojky.tak to mě mrzí je mi to lito s tvoji mamkou.jinak to jste velcí.my budem strojit stromeček23nebo24.dárečky také máme.prejeme vám hodně zdravíčka.co se mi narodila dceruška tak se skoro také nezastavím,ale nevadí mi to,jsem moc štatná,že ji mám.je to nejcennější co v životě mám......

heliik
22. dec 2010

@vean : Díky, mě to taky mrzí, co se děje mamce ale co se dá dělat.. ☹

Tak jo, mám dnes zas velký frmol.. Musím za tátou uvařit, trochu poklidit a pak za maminou do nemocnice, a na velkej vánoční nákup.. A dnes taky musím uvařit brambory na salát..

Tak se mějte a užívejte klidu, já bych taky nejradši užívala, bo jsem vyřízená jak blázen...

heliik
22. dec 2010

Ahojky 😉
Tak dnešek byl fakt frmol, a zítra zas na novo.. Už aby bylo po vánocích 😉 , né že bych je neměla ráda, to ne,ale už je toho na mě dost... 🙂

gabinka1012
23. dec 2010
vean
23. dec 2010

@heliik cauky.je to už nějaký rok.mamku jsem měla také v nemocnici,bylo to sní hodně špatné....ani jsem nespala...
přejeme brzké uzdravéní....
Přejeme krasné prožití Vánočních svatku.hodně dárečku pod stromečkem.štatný a nový rok.