Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

petikd
24. dec 2010

Ahojte,prajeme vám krásne vianoce plné pohody a radosti 😉

heliik
24. dec 2010

Ahojky holky. 😉
I když trošku pozdě, tak Vám všem přeji aspoň příjemné prožití vánočních svátků.. V klidu si užívejte s rodinkami. 😉
A jaký byl Ježíšek?? 😀

heliik
25. dec 2010

Ahojky.
Tak jak trávíte svátky??

Já jsem nějaká celá bez nálady... Nevím s kým si o tom mám popovídat, snad se můžu svěřit vám...
Včera se stalo to, že můj otec se opil a to tak, že se skoro držel na nohou. A to zrovna bylo, když jsem na něj čekala od rána, do pů3 odpoledne, že pojedeme celá rodina za mamkou, že jí uděláme přepadovku. Odjížděli jsme z baráku našich po půl3. Jsem mu tam napsala vzkaz, že jsme chtěli strávit společné vánoce s ním, když to nejde s mamkou, že si ale vybral hospodu na Štědrý den, tak ať si je tam Sám! (Můj táta když se totiž opije, tak je na všechny doost hrubej a každého jen uráží) Na to konto pak, přišel k nám k bytovce, že jsme se tu jen stavily abychom se převlékli, tak, že ho přítel odvezl domu....
Během toho co mi byly na cestě za mamkou, jí volal, a nechutně urážel, něco v tom stylu, že když byla mladší měla hezký tělo, a teď, že to je hrůza atd. Ani nebudu pokračovat.... Pak volal, mě, že si přečetl vzkaz, a že na mě se.. a ať jdu do ....... no víte kam, nechci být sprostá.. ☹
Chtěla jsem za ním jet dnes, ale nějak nemůžu. Na jednu stranu je mi to všechno moc líto, že člověk by o vánocích neměl být sám, ale s rodinou, ale zas na druhou stranu, se urážet pořád nenechám, také mám nějakou svou hrdost...
Proto se vás chci zeptat, neměla jste taky nějaká takovéto problémy s otcem???
Já už fakt nevím co mám dělat... Ať udělám cokoli jsem ta špatná Já ☹
Moc se omlouvám, jestli jsem někomu zkazila vánoční náladu, ale opravdu nevím co mám dělat...

zabga88
25. dec 2010

prijemne vianocne sviatky všetkym prajem 🙂 🙂

petikd
26. dec 2010

@heliik úplne ťa chápem,aj ked som to nezažila.No môj otec ked sa opije a ešte k tomu je unavený,tak má tiež sprosté reči,aj ked nie až také ako tvoj.Aj mamu urazí,aj mna,aj facku som schytala.Ale nezažila som to v takom rozsahu ako ty a nie velmi často,to sa stávalo skôr ked chodil do roboty a bol unavený,lebo ťahal 16 hodín,teraz už nie chválabohu 😒 ako mna nemrzí ked urazí mna ale mamu,preto ani moc nechcem od nich bývať preč.Ale mužova mama pije,vyhráža sa a tak.No je iné ked má vypité muž.Myslím si že si mu napísala dobrý odkaz a nič sa nestane ked s ním nepôjdeš za mamkou ani dnes,myslím,že tvojej mamke by nepadlo dobre keby po tom čo jej narozprával sa tam ukázal,chodte za nou vy,iste bude mať velkú radosť,teraz vás najviac potrebuje,ved sú vianoce a ona musí byť v nemocnici.Držím ti palce silno,aj mamine nech sa jej polepší 😉

zabga88
31. dec 2010

Žienky moje, prajem Vám Veselý Silvester! A 7 úspešných dní v každom týždni, 53 týždňov naplnených láskou, 12 mesiacov pevného zdravia a šťastia po celý rok

gabinka1012
1. jan 2011

Dobré ránko,tak Vám v tom Novém roce přeji hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a splněných přání...

petikd
1. jan 2011

Ahojte,
maminy prajem Vam krasneho Silvestra a do Noveho roku Vam zelam, 12 mesiacov bez nemoci, 53 týždňov šťastia, 365 dní bez starostí, 8 760 hodín lásky, 525 600 minút pohody a 31 536 000 sekúnd jedinečných okamžikov

fleur1
1. jan 2011

Bude mi potěšením, pokud využijete mého pozvání do Fashion Days, nákupního klubu, kde ty nejlepší značky získáte za zlomek skutečné ceny. V každodenních nákupních akcích můžete ušetřit až 70% ceny. Navíc při registraci získáte uvítací poukaz v hodnotě 250 Kč platný po 30 dní! 🙂 😉 http://www.fashiondays.cz/invite/364802

heliik
2. jan 2011

Ahojky holčiny, tak jak jste slavily Silvestra? A jak jste si užily Nový rok?? 😀
I když trochu opožděně, Vám všem přeji, Jen to nej, nej, nej a hlavně zdravíčko a penízky a málo problémů. 😉
Jinak mi neměli hlídání, tak jsme se domluvily, že budem oba doma, aby to tomu druhému nebylo líto. Ale bylo to po dlouhé době fajn, koukali jsme se na telku, a taky trochu romantiky bylo. 😀 😀 😀 Fakt po dlouhé době to bylo hezké, tak snad je to nějaká cesta k lepšímu.... 😉

gabinka1012
3. jan 2011

Ahojky,tak jsem odvedla Gabču do školky,u nás nejsou vůbec protažený chodníky tak je to síla tlačit ten kočárek.Jsem se nabalila a přišla jsem splavená až na zádech.
@heliik tak mi jsme trávili silvestra podobně,Gabča odjela na celý víkend k dědovi a mi jsme byli doma.Nikča spinkala manžel uvařil večeři,dali si láhvinku vína,počkali do půlnoci a šli spát 🙂
Jinak Nikolka má druhý zoubek,snaží se líst ale je to zatím takové plazolezení 😀 😀

ludka_r
5. jan 2011

Ahojky
My sme tiež tak nejak Silvestrovali. Len sami dvaja, so spiacimi deťmi. Ale u nás veľmi ani romantika nie, len sme vylihovali na gauči v teplákoch. 😀 Priznám sa, že mne sa to veľmi nepáčilo, hlavne keď muž o desiatej zaspal. 😖 Takmer každý Silvester síce bývame doma, ale to k nám prídu aj nejakí kamoši, a tentoraz to nevydalo, takže v podstate nuda. A keďže som ani nemohla piť, tak nuda ešte väčšia 😀 😀

@gabinka1012 gratulujem k zúbku aj k plazolezeniu 😉 U nás ani jedno, ani druhé ešte nehrozí. Riško sa začína pohybovať skôr dozadu a prvý zúbok, počítam, bude mať až po roku, ako jeho brácho. 😀

gabinka1012
5. jan 2011

Ahojky,
@ludka_r tak to musí být zajímavé když malý leze pozadu 🙂 To měl Viliamko první zoubek až po roce,ju?
Potvůrka jedna se mi začala budit v noci a dnes vztávala o páté.Klečí v postýlce a huláká na mě 🙂 Kolik Riško váží?

heliik
9. jan 2011

Ahojky 🙂
Tak kouká, že za dobu mé nepřítomnosti, tu moc příspěvků nepřibylo , kde jste ženy?? 😀 😀
@gabinka1012 : Tak to je fajn, že má malinká už 2 zoubky , a pála bych vám, aby vám to vylezlo co nejdřív, a pak by jste měli klid a hlavně Nikolka by byla spokojená 😉 . Tak to je dobř, že už leze.. Nám Kikča nechtěla lézt vůbec.. ☹ Ale na druhou stranu mi to moc nevadilo... 😉

Naše Kikča, je taky dost ukňouraná, dnes po dlouhé době jsem se jí podívala do pusinky a pokud se nepletu lezou jí zas stoličky asi 2 najednou.. Tak snad vylezou bez větších problémů.. 🙂

zabga88
10. jan 2011

veru, kde ste zeny 🙂

ako sa mavate? ja na figu, dala som vypoved v praci a teraz si zhanam novu ale to bude asi dlhy boj :(

gabinka1012
10. jan 2011

Dobré ránko 🙂
@heliik tak to držím palce aby se Kristýnce stoličky prořízli co nejrychlaji.
@zabga88 copak že si dala v práci výpověd.Jaký si měla dúvod?A co Viki,ve školce vše ok a je zdravoučká?
Nás čeká za 14 dní zápis do první třídy 🙂
Nikolka od včerejška říká má-ma a už se jí dvakrát povedlo sednou si bez pomoci 😀 😀

zabga88
10. jan 2011

@gabinka1012 jeeej gratulujem k prvemu slovicku 🙂 to velmi potesi, ze?
tak vy uz budete mat velku prvacku doma, vsak? tak nech sa jej dari v prvej triede 🙂
No ja som vlastne robila v takom malom obchodiku, v ktorom nebolo poriadne kurenie spravene, proste v noci sa tam nekuilo a kurenie som zapla az po prichode do prace a bola tam strasna zima a stale som prechladnuta a nepotrebujem prist o zdravie koli niecomu takemu :( a ešte ziaden normalny pristup zamestnavatela takze tak.

heliik
11. jan 2011

@gabinka1012 : Taky gratulujem k prvnímu slovíčku 😉 , a teď ty slova pojedou jak na drátku 😀 😀 .
@zagba88 : Tak to jsi udělala jedině dobře v takové práci by mě to taky nebavilo. Ještě když zaměstnavatel nemíá normální přístup k lidem.. 😒

Tak jsem se zpletla, dneska mi malá pořádně ukázala zoubky a žádné stoličký jí nejdou ☹ , ale má to celkem oteklé, tak doufám, že to brzo začne, ať je za nějaký ten čas pokoj od bolestivých zoubků.. 😉

zabga88
12. jan 2011

veru jedno slovko za druhym a hlavne pozor co povies :D

gabinka1012
12. jan 2011

Dobré ránko 🙂
@zabga88 no tak to se ti nedivím,že si z práce odešla.Mrznout tam a ještě snášet špatného zaměstnavatele 😒
@heliik a kolik už má Kristýnka zoubků?
Gabča dnes odjela ze školkou do školy na nečisto tak jsem zvědavá co bude říkát a jestli bude nadšená.Protože do školy se vůbec netěší.

zabga88
13. jan 2011

no uz na tu robotu ani nemyslim kaslat na to dako bude 🙂 dufam 😅

@gabinka1012 neboj kym bude musiet do skoly aj tesit sa bude 🙂

konecne po 6 týždnoch nam prisla kuchynska linka vcera ale keby ste prisli ku nam by ste sa taaak velmi zlakli nasho bordelu :D vsade je vsetko a tento moj Duro si pokojne ešte spi 🙂 a ja si tu pokojne konikujem 🙂

gabinka1012
13. jan 2011

@zabga88 tak se Gábinkce nakonec ve škole líbilo.To jsem ráda 🙂
Já jsem si koupila kuchyn už před půl rokem ale zatím jí mám v garáži.Musí se udělat nové rozvody vody a elektriky.A máš ji i se spotřebičema?
Tchán nastupuje do nemocnice,mělo by to být na dva dny.Tak doufám že se to neprotáhne,jinak bych musela být s holkama u něj na statku abych se postarala o zvířectvo. 😒

zabga88
13. jan 2011

nedavo sme si kupili umyvacku riadu, nebude zabudovana ale bude 🙂 je to velka pomoc ta umyvacka 🙂
@gabinka1012 a co mu je?

petikd
14. jan 2011

Ahojte 😉
@zabga88 prajem ti aby si si našla dobrú robotu 😉 Aj naši kúpili umývačku fičí už od vianoc a od vtedy som umývala iba riady,ktoré nesmú do umývačky 😉
@gabinka1012 blahoželám k prvému slovíčku 😉

zabga88
14. jan 2011

a ja ani neviem ake riady tam nesmu 🙂 dam tam vsetko, leniva som 🙂

@petikd dakujem ti a dufam aj ja ze daco sa pritrafi a ked uz nic ine tak aspon sa posnazime o druhe babo 🙂 aj tak by sa Viki tesila 🙂

heliik
21. jan 2011

Ahojky holčiny 🙂 .
Tak jak se pořád máte?? Já mám poslední dobou, pořád nějakou špatnou náladu, nic, mě nebaví, a nejradši bych byla pořád zalezlá jen doma, chytaj mě nějaké depky, ani nevím z čeho, prostě to jen tak na mě přišlo.. A už aby to zas odešlo. 😉

@gabinka1012 : Týnka má 16zubů, chybí nám už jen ty proklaté stoličky. Co jí lezly první dvě, tak to bylo v pohodě, ale ty další 2 to byl mazec, ukňouraná, nechtěla spát, atd.. ☹ Proto bych si přála aby nám už vylezly a my to měli za sebou 😉 , jinak všechny zoubky byly úplně v pohodě, krom prvního prořezání, to byla akorád ukňouraná, ale jinak v pohodě 🙂

zabga88
23. jan 2011

@heliik a nevies preco sa citim asi tak ako ty? :D nemoze to byt nejaky vplyv z pocasia?

Ja uz od zajtra budem sama s Viki ocinko nam odchadza na 10 dni do Nemecka :(

petikd
25. jan 2011

Ahojte baby
Tak ja som doma na marodke,v sobotu som z ničoho nič ochorela,aj Damčo je chorý,celý víkend teplotoval 39,2,na pohotovosti povedal,že to je len vírus,tak nemal ani atb,teploty už nemá len kašle.Dnes už aj môj otec zalahol.Tak máme chorobno doma 😀

gabinka1012
25. jan 2011

Ahojky 🙂
@petikd tak to přeji brzké uzdravení,tobě i Damiankovi.
Mi jsme na štěstí všichni zdraví.Jen Nikolku zlobí ty zoubky.
@zabga88 tak at vám těch 10 dnů uteče co nejrychleji.Já byla s Gábinkou u zápisu do 1 třídy,nejdříve jsem měla obavy jak to zvládne když je takový stydlín.Ale nakonec jsem z ní měla ohromnou radost zvládla to skvěle.A když měla počítat tak si to popletla a spustila anglicky 😀 😀 😀 dokonce se do školy začala těšit.
@heliik já mám taky někdy chvíle že mě nic nebaví nejraděli bych za vším zabouchla dveře. 😒

zabga88
26. jan 2011

@gabinka1012 tak my sme dnes boli k doktorky mlau uz par dni boli strasne brusko tak nam dala len probiotiká a v piatok na vyter z konecnika dufam ze to nebude nic vazne :( vravela doktorka ze je velmi rozsirena salmoneloza tak mi cuka a strasne sa bojim ale zaroven dufam ze bude ok 🙂