Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

magg
14. apr 2008

bellasandra skus tie homeopatika vola sa to Cocculine

renika
14. apr 2008

bella a akú máš pracovnú dobu? Určite myslíš stále na malú, čooo? Aké máš povolanie?

mama mi hovorila, že aj my sme zvykli v aute vracať, ale len, keď sme sa pozerali von z okna, lebo tie obrázky sa nám veľmi rýchlo mihali pred očami a z toho sme sa povracali 😝 Pamätám sa, že ako malá som neznášala chodiť autom, taak zle mi bývalo. A potom som z toho vyrástla a teraz mi nič nie je. Ani bratom.

bella, mag ako sa hrávate s deťmi? Čo ich najviac baví? Pozerajú už tv?

michalag
14. apr 2008

Ahojte mamicky, ako sa mate?

renika
14. apr 2008

michalag, my sa máme veľmi fajn. Cez víkedn bolo krásne vonku, tak sme sa túlali 🙂 Ty plánuješ byť doma celé tri roky?

michalag
14. apr 2008

kedze uz mam iba rok do konca MD tak hej. A ty?
Ja sa len bojim, ci najdem nejaku pracu 😖

renika
14. apr 2008

tiež plánujem zostať tri roky. Len som si myslela, že som tu sama, keď sa veľa báb teraz ponáhľa do práce. Ale tak nie som sama. Je to totiž moja posledná materská, tak si to chcem užiť. Prácu nájdeš neboj..ale to začni riešiť až o niekoľko mesiacov...

michalag
14. apr 2008

ja planujem zacat hladat tak 3-4 mesiace pred ukoncenim, ale hadam sa mi to podari, ja zoberiem hocico a postupne budem hladat lepsie, hlavne aby sme neboli len na draheho plate, lebo neviem, neviem 😅

renika
14. apr 2008

bývaš priamo vo Zvolene? Zvykneš pozerať profesia.sk? Tam pozerávam, že po akých profesiách je dopyt 😉

rexika
14. apr 2008

Caute mamce chcela sem sa Vas opytat jak mam dat naseho prcka do albumu.Ked si dam moje albumi tak tam je dik za radu 🙂

michalag
14. apr 2008

renika, byvam priamo vo ZV., obcas to kuknem
Ja by som bola rada keby sa naslo nieco vo Zv., lebo drahy robi v BB a potom by nemal kto chodit pre maleho do skolky, ale keby tu nebolo nic, tak by bola dobra aj BB. 😅 🙂

magg
14. apr 2008

renika - Lujzu najviac bavi robit neporiadok, a potom ju ten neporiadok strasne rozculuje a nuti ma upratovat.Zacala pozerat TV, ale uz mesiac v kuse 5x denne pozerame Ratatoille, este ze sa vonku oteplilo, to si bude moc manzel aspon pozriet spravy
😅

michalag
14. apr 2008

magg, tak u nas to je opacne, maly neobsedi pri nicom iba ked mu pustime na nete nejake video s vlakom, tie miluje 🙂

renika
14. apr 2008

Zvolen je dosť veľké mesto, niečo sa iste nájde. To ja bývam na dedine a dochádzanie do práce mám isté 😖 Aj malého budem brať do škôlky a školy tam, kde budem pracovať. Aj keď tu u nás je škôlka a škola, ale úroveň... 🙄

renika
14. apr 2008

magg a videla si ty už Ratatoille? Ja som bola na tom v kine 😀

magg
14. apr 2008

michalag ale ona pri tom nesedi, beha po byte a chod kontrolovat ci sme to nevypli, pozrie asi 2 min. a bezi dalej

renika, ved jasne, ked nam to doma tolko bezi, akurat som to nechala zapnute, ked k malej prisla mama, lebo ona nevie zapnut DVD, ale vypla to po 10 min. lebo jej bolo na grc a okrikla ma, ze co to decku pustam 😅

renika
14. apr 2008

magg, prečo jej bolo na grc? Z tých potkanov? 😀

renika
14. apr 2008

nerozmýšľali ste, že budete deťom púšťať rozprávky na DVD v inom jazyku? Napr. v angličtine?

magg
14. apr 2008

renika , no mama ma fobiu z hlodavcov
a ratatoille jej pustame v cestine, to uz je cudzi jazyk 😀

bellasandra
14. apr 2008

Magg- ok,
Renika - no myslím na nu ..ale uz som si zvykla, zo začiatku to bolo horsie, som robila predtým na zákaznickom servise v Tescu, tak ked som videla mamičky s kočikmi, mi bolo smutno.

Teraz robím tiez na zákazníckom ale v Dhl--takze to je uuplne o niečom inom. robím od 8- do 16,30.

Vies co - dost malej čitame knizky, to ju ale moc nebaví- stale chce sama mi čitat 😀 a tak len klasicky sa hráme.
Vela jej rozpravam- telku ona moc nepozerá, nejak ju to nezaujíma, som skusala jej rozpravky dat, ale nič- ziadna reakcia, ona skôr sa furt chce bláznit a tak. Hrá sa, ez je mamička- ma babetka, kočikujem ich, krmí , varí a tak 😎 🙂

no a s Romanom - s tatom jej hravaju futbal 😀

No a cudzí jazyk- neviem pustala som ej pesničky v nemčine- mam také decké cd- ale nejak ju to nechytalo, tak jej pustam stale Podhradsku a tak, zatial počkam , chcem tak , ez ked bude vediet pekne rozpravat potom jej budem ja rozpravat anglicky, a babka nemecky.

Inak babka- co mi ju strazi, ju uči madarsky, ale zatial bez uspechu 😀

renika
14. apr 2008

bellasandra, tak to máš super s týmui jazykmi. Ja budem rada, že sa naučí jeden a ty si vymenovala hneď tri 😎 Kde si sa naučila po anglicky a babka po nemecky? Tvoja pracovná doba - nič moc, žiadne zvýhodnenie pre mamičku s malinkým dieťaťom 🙄

magg
14. apr 2008

bellasandra, ale zo zakona ti vyplyvaj nejake vyhody ohladom pracovvneho casu, bolo to v niektorom cisle Mama a ja

renika
14. apr 2008

magg, ty budeš doma tiež 3 roky?

magg
14. apr 2008

no neviem, mozno budem mat uz od septemra pracu, ale povodne som chcela byt 3 roky na materskej

bellasandra
14. apr 2008

No ja som sa učila anglinu na škole, potom som robila s angličanmi, tak som sa naučila tak original 😀
Nemčinu viem tiez, ale nie nejak super gramaticky, len hovorovo- robila som v rakusku 🙂

No v podstate je to o ničom prac.doma, ale zas, vikend volny, teraz je uz dobre počasie, takze neva, ja som doma tak okolo pos 6. tak aj von stihneme ist. A mala je uz zvyknutá.

Keby som nemusela robit, tak by som najradsej bola doma, no ale nanestastie musím 😝

magg
14. apr 2008

inac je to hrozne, ze nas stat nuti utekat od malych deti, na jednej strane chcu aby sa zvysovala porodnost, ale na druhej strane nic preto nerobi, teda robi, ale len pre istu mensinu 😒

bellasandra
14. apr 2008

No ved to, ale zas, je pravda, ze keby mozno priatel lepsie zarobil---ale zas ani neviem, v podstate by som asi robila tak či tak.

Ale teraz je uz fajn, uz pomaly idem domov, takze pohoda-- 😎

magg
14. apr 2008

hmm, neviem, co robi tvoj priatel, ale my s manzelom mame obaja VS a tiez sa snazim co najskor si najst robotu, lebo len len ze vyjdeme, mrzi ma ze vysokoskolske vzdelanie nezarucuje automaticky aj lepsi plat, mne ked sa podari, ze v septembri nastupim do prace, nezarobim ani tolko, co predavacka v potravinach(nic proti predavackam, sama som si tak zarabala pocas studia)

laura851
14. apr 2008

ahojte mladé mamičky, chcem sa k vám pridať, ja mám 21 a môj synček 2 týždne🙂

magg
14. apr 2008

ahoj
🙂

januliak
14. apr 2008

Ahoj Laura 🙂 Vitaj medzi nami 😉

My sme si dnes spravili pekne poobedie a boli sme sa aj pohojdat 😀 A mala bola taka ukecana,ked sme sa boli kuknut aj po obchodoch 😵 😀 Konecne nebola mrzuta... 😵 A stretli sme sa aj s Ivkou22 a jej Sebastianom 😉