Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

petikd
18. feb 2011

@zabga88 hej som,ved vidíš ja som vedelaže som sa ťa chcela pýtať a som zabudla 🙂 idem ti poslať IP

zabga88
18. feb 2011

🙂 a inak Lidl som odmietla lebo by som musela robit do vecera do 8 ☹

petikd
18. feb 2011

@zabga88 ojooj do 8?fuha,tak teda dúfam,že si nájdeš tebe vyhovujúcu prácu čoskoro 😉 no videla som malú snehulienku 😉 velmi jej to pristalo.A to sú jej vlasy také dlhé?

zabga88
19. feb 2011

@petikd dufam aj ja ze si nieco najdem lebo dome nechcem byt :(

hej su to jej vlasky ma ich ešte dlhsie len sa jej zakrutia 🙂 vyhrala prve miesto 🙂

petikd
19. feb 2011

@zabga88 super,ved si zasluzila vyhrat 🙂vlasky ma krasne

zabga88
19. feb 2011

@petikd dakujeme 🙂 ved sa o ne aj riadne starame 🙂 ako vikendujete? ja idem upiect daky zakustek... bo dake dusno je u nas nech sa aspon odreagujem 😅

petikd
19. feb 2011

@zabga88 jooj ja som dnes bola v robote,poobede sme oslavovali,švagriná mala nerodky aj meniny a tak.Hmm aj my sme mali koláč.A aký robíš?

zabga88
19. feb 2011

@petikd no mal to byt bananovy zo slahackou a posypany grankom, potrebovala som 6 banánov, kym som spravila piskotu tento nešťastný ďuro zlikvidoval 2 ostali 4 mala sa chytila ze tie 4 pokraja tak kraja, kraja a asi jej krajane viac chutili tak nam zo 4 zostali tak max.2 takze chudobny kolac :D

petikd
20. feb 2011

@zabga88 su ma pobavila 😀 😀 ale ked koláčik chutil tak nezáleží kolko ho bolo 😉

zabga88
20. feb 2011

@petikd ale ako ten kolac skoncil? zostal na stole a zabudli sme vyhodit macku kedze sa na vecer riadne skryje aby sme nevedeli ze je tu a ona ho do rano obžrala 😔 skoro ma porazilo.... nebol nam sudeny :D

gabinka1012
20. feb 2011

Ahojky 🙂
vy jste toho napsali nějako nestíhám.
@zabga88 co ve školce,copak ti říkali na potvrzení od lékařky?Gabča měla taky karneval šla za micky mouse 🙂 kdepak je nějaká fotečka at taky vydím sněhurku 🙂
Koláče je mi líto aspon že ty banány se snědli dříve než si pochutnala kočka 😀 😀

zabga88
21. feb 2011

@gabinka1012 nic nepovedali rano ked som im to dala ale poobede ked som prisla prenu tak ze to nieje v poriadku ze tolko cika, tak som im povedala ze rano som im o tom dala potvrdenie ze to v poriadku je ze jev tej skolke 🙂 v stredu ideme na kontrolu k urologovi tak vravel ze ju posle na snimok... ja neviem ale ako to budu snimkovat 😨

foto najdes u mna na facebooku magdalena gurvayova som tam 🙂 kukni 🙂

a k tomu kolacu nemam koment radsej 😠

gabinka1012
21. feb 2011

@zabga88 tak aspon že to v té školce vzali.
Ted mě tak napadá o tom snímkování.Tchýně chodila dost často čurat,zjistili jí z utz že má pokleslý močový měchýř.Ale že by to mohli mít i děti to fakt nevím 😕 .Trpý na to starší ženy tím že mají ochablé svalstvo.
Pak písni jak jste dopadli na urologii.
Na fb mrknu.

petikd
21. feb 2011

@zabga88 ja som si teraz spomenula,že ked som bola na 1 stupni základke tak som chodila často cikať,potom prešlo,ale teraz sa mi zá,že zas chodím vela 😒
No ked na snímok tak to ju asi normálne na RTG nie?No a ešte ako píše Gabinka tak je aj ultrazvuk 😉

zabga88
21. feb 2011

@petikd na sone sme uz boli to jej robil urológ... povedal ze v stredu nas posle na RTG

zabga88
21. feb 2011

@gabinka1012 no v skolke to nechceli pochopit ale nemali inu moznost.......
ona chodila kazdych 5-10-15 min cikat a stale okrem noci noc prespala, teraz to nieje az take zle ale ani dobre chodi asi kazdych 20-30 min....... niekedy aj skor

petikd
21. feb 2011

@zabga88 no tak teraz jej normálne spravie RTG 😉 tak budem držať palce 😉 Jooj to dakedy tie učitelky je ťažko pochopiť,aj im dáš papier aj tak melú svoje 😒

terrs
21. feb 2011

Ahojte.
Tie co ste sa mamami stali pred 20tkou z vlastneho rozhodnutia, dufam ze tu take najdem, ako reagovalo okolie a hlavne vasi rodicia?

petikd
21. feb 2011

@terrs moji rodičia reagovali podla mna v pohode,ani neskákali od radostia,ale ani mi nič nevyčítali,teda vyčítali,ale len ked už bol malý na svete a ja som povedala,že by som šla niekam na dovču ale si nemôžeme dovoliť,povedala mi mama,že keby si počkala.Ale ináč dobre,mama hned zbadala že som nedostala svoje dni a ked už bolo potvrdené,že som tehu povedala to môjmu otcovi,on nepovedal nič.Vôbec sa nevyjadril,až ked prišli svokrovci tak povedal,že nám budú pomáhať ako budú vedieť,no nepočula som ho ešte tak pekne hovoriť a celý čas od kedy sa to dozvedel,som čakala že mi vynadá,ale on nič ticho bol a ked toto povedal,tak som revala jak tur,asi sa mi ulavilo. 😉 No a okolie...čo ja viem,do očí mi nikto nič nepovedal,ale iem že sa isto hovorilo o tom 😉 Zas som počula aj názor,že som sa vraj ukludnila jak som sa stala matkou 😀 😉

zabga88
21. feb 2011

@petikd no s nimi taťžko nieco riesit ked oni si myslia ze maju pravdu a rodicom v nicom nic neulahcia :(

@terrs no k tomu okoliu bolo mi to jedno ako reagovalo ja som bola stastna ze budem mama a ine ma nezaujimalo 🙂 moja mama tiez bola velmi šťastná ze bude starka......

zabga88
21. feb 2011

@terrs dokonca ja som ešte študovala a ked v skole zistili ze som tehotna neumoznili mi dokoncit posledny pol rok skoly

terrs
21. feb 2011

@zabga88 ja prave preto cakam kym tu skolu skoncim a nastahujem sa k drahemu...

zabga88
21. feb 2011

@terrs a si tehotna?

terrs
21. feb 2011

@zabga88 zatial nie dohoda s nasimi ze skoncim skolu..

zabga88
21. feb 2011

@terrs a kolko mas teraz rokov?

terrs
21. feb 2011

v juli 19 ale chceme sa zacat pokusat o babo az buduci rok...

zabga88
22. feb 2011

@terrs tak nech sa vam to podari 🙂 babo je najkrajsi dar aky existuje 🙂

zabga88
22. feb 2011

oje dieta sa teraz zobudilo 😀 uz som ju chodila pozerat ci vobec dycha 😵

zabga88
23. feb 2011

kde steee?

gabinka1012
23. feb 2011

tadyyyy 😀