• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
@maatuulka
aj ja som minuly rok brigadovala nelece 2 mesiace a kedze mi to znama spravila zadara,mak sa mi to oplatilo, mne vratia okolo 30 eur, tak mna osobne aj to potesi :slight_smile:
18. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka zamestnavatel ti musi dat tlacivo, potom musis vypísať danove priznanie a cakat do maja kedy ti daco vratia
18. mar 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka
mne to zamestnavatel poslala postou
20. mar 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 @zabqa88 mne to poslala este pred mesiacom z byvalej brigady sefka. Takze to tlacivo mam, len sa musim odhodlat ist na danove :slight_smile: keby sa mi tak chcelo :D
20. mar 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka
no a ja som tam mala nap. ze kolko mi vratia, ty to tam nemas?
20. mar 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ja som si to ni moc nepokukala, len tam mam pocet odrobenych hodin .. a sumu ktoru som zarobila.
20. mar 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam vyplnené, len nemam chut ist na danove v piatok som bola len mi povedali, že mi chýba ešte jedno tlačivo a kedže oni ho nemaju, tak si ho musim ist kupit :slight_smile: takže čo k tomu dodať
21. mar 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,tak jak se dnes máte a co máte v plánu?já odpoledne vezu Gabču do předškoličky,tam se na hodinku courknu po městě,nemá cenu vracet se domů.
koukám že rozebíráte daně.Já jsem toho na štěstí ušetřena máme učetní. :slight_smile:
Jinak Gábinka už je zdravá jen Nikča se toho nemůže zbavit a navíc se jí do toho přidal průjem :unamused:
21. mar 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinka1012 ahoooj :slight_smile: dnes je krásne pocasie. teším sa a clovek ma hned lepsiu naladu :slight_smile:
Dnes som Vikinku dala do skolky ale len doobeda pojdem po nu pred 12 nech sa trochu pohrá s detičkami. V sobotu jej vyskocila teplota na 38,5 dala som jej sirup a preslo to odvtedy nic ja neviem co to bolo....
21. mar 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminy, mi sme boli dnes s malou na trampolinach :slight_smile: a potom na Zlatych Pieskoch .. pri vodicke.. taky relax aky bol dnes som uz dlho nezazila :slight_smile: len skoda, ze tam nevedia urobit poriadne detske ihrisko.
21. mar 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka dnes bol vcelku aj u nas celkom ok den :slight_smile: to bude mozno pocasim :slight_smile:

21. mar 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to já měla dnešek ulítaný a chudinka Nikolka to musela obsolvovat se mnou.
@maatuulka na těch trampolínkách jenom tak skáčete?nebo jsou i ruzné cviky a sestavy jak na tom poskakovat.mi máme doma trampolínu ale Gabču už omrzelo jen tak na ní skákat.
@zabga88 tak to je dobře že s té teploty nakonec nic nebylo :wink:
21. mar 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: je vůbec možné že mezi Vás chodím už 2 rok :slight_smile:
21. mar 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabqa88 tak to bolo :slight_smile: dufam, ze uz bude len takto.
@gabinka1012 to mame take ihrisko v jednom nakupnom centre, a tam su trampoliny, smyklavky. a tak :slight_smile:
22. mar 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka
ahoj :slight_smile: citam o com si tu tak pisete a ty robis este tie www stranky? ja by som si tiez velmi rada nejako privirobila popri malej materskej...nevies mi poradit?dakujem
22. mar 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 ja som vystudovala polygraficku .. tak to tak zurocujem :slight_smile: vacsinou robim www stranky v rodinnom kruhu, sem tam znamy :slight_smile: neviem moc prepracovane stranky, vacsinou len take jednoduche.. takze robim len rodine :slight_smile: ale dobre sa tym da zarobit :slight_smile:
a ty robis stranky? ci?
22. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka
ne nerobim, len zahanala som nejaku pracu:slight_smile: a zrovna vcera mi volala kamoska ta robi pre T com a T mobile v kancli a tak a idem tam sa zaucit zajtra a vybavila mi to aby som mohla robit doma:slight_smile: tak som rada,kazda korunka sa zide:slight_smile:
23. mar 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 no ako dobre :slight_smile: to by som aj ja brala :slight_smile:
24. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88
ahoj:slight_smile: ako sa mas? no ja som tam dneska bola sa zaucat:slight_smile: tak som rada, aspon daco pri takej malej materskej:slight_smile:
24. mar 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 ahooooj! a da sa to vydrzat :slight_smile: jasne kazde € je pri materskej dobre :slight_smile:
24. mar 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88
no teraz som zacala a ide mi inak Excel, ako im ked ma zaucali... tak som z toho nestastnaaaaa :frowning2:
25. mar 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,tak já se máte,copak je nového co dětičky? :slight_smile:
@maatuulka jo ták,já myslela že chodíte někam na cvičení :grinning:
@mimuska1 to je fajné že si aspon nějakou práci sehnala,při té almužně co nám dávají.Taky bych ráda někam na brigádu o víkendech nebo něco na doma ale nemohu nic sehnat.A jak se něco naskytne tak je to hnedka obsazené. :unamused:
25. mar 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinka1012 nie :slight_smile:
jaj maminy, dnes som bola cely den taka leniva, ze som urobila len spagety :D zajtra ideme s Domcou do Eurovei.. oslavuju prve narodeniny.. a velky program bude aj pre deti, tak sa tesim. uz sa tam chystam niekolko mesiacov :D
25. mar 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile:

veru praca teraz? katastrofa vsade co ponukaju len klamu a pytaju peniaze dopredu... ved predsa ja si chcem zarobit a nie sa vyhadzat s penazi

My mame dnes stretavku zo zakladnej skoly ja som nesla nikam, nemala som kam dat Vikinku a tak velmi som chcela ist
25. mar 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88
veru ani ja som nebola na stretavke zo zs, mali sme min. rok, dieta je uz prednejsie:slight_smile:
29. mar 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo už, veru dieta je prvorade :slight_smile:

ako sa inak mate? vonku krasne pocasie my sa chystame na ihrisko hrat fotbal :slight_smile:
29. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky maminy, ja som stale chora, poriadne ani nevladzem chodit na net. tak sa snazim liecit, no nemam silu uz ani nato. :/
29. mar 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka chripka? prajem skore uzdravenie
30. mar 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88 zrejme, mam daco v hrdle.. a tak neskutocne to boli .. hruza :(
30. mar 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka
@maatuulka a bola si u lekara?
30. mar 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok