• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
@petikd neboj to bude dobrý :wink: .Mi jsme u zkoušek byli jen 2 a k tomu jsme tam měli 3 policajty,instruktory a ještě 2 co byli u zkoušek.Ale já se snažila myslet jen na to že to zvládnu a né na to že tam mám za zády tolika lidu.Hlavu vzhůru.
Jinak se musím pochlubit Nikolka už chodí,sice to ještě raději bere po kolínkách ale umí to :slight_smile: .Nějak moc rychle si pospíšila,kdepak je to malinké miminko co jenom leželo :unamused:
12. apr 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminy, dlho sme tu neboli, vcera sme dosli z Kosic :slight_smile: a hned bum zla sprava, do prvej skolky nas nevzali .. vraj vela deti sa hlasilo. este nam ostava druha skolka uvidime ako ta dopadne..
ale mam aj dobru spravu, v noci sa nam Dominika sama odnaucila od plienky.. i ked ma plienky este v noci, rano sa zobudime a je uplne prazdna. Pred spanim sa vycika a potom rano :slight_smile: absolutne som na nu pysna :slight_smile:
13. apr 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinka1012 ty mas doma riadnu sikovnicu, z ju to nebavilo lezat co myslis :D no tak si to uzívaj

@maatuulka ale ako citam tak aj vy ste sikovné, nech vam to vydrží a nech si na plienku ani len nespomenie :slight_smile:
16. apr 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88 diky diky :slight_smile: len nato musim prekonat este trochu tej mojej lenivosti .. tykajucej sa nocneho vstavania. Uz som z toho vysla. Ale zatial jej netrebalo v noci cikat, len pred spanim a rano. tak snad to pojde tak lahko, ako to ide teraz.
16. apr 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile: ako sa mavate? aj chystate uz daco k velkej noci? ozaj, aj budete daco piect a tak?
20. apr 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj @mimuska1 prave sme malej kupili taky mini korbacik, nech si a ona trosku posibe, balicky pre synovca a svagra .. a inak nic svetoborne. Chceli by sme daco upiect ale nemame ziaden napad. Vy sa ako chystate?
20. apr 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka
no my tiez v celku tak normalne, moj si nechava vsetko na poslednu chvilu a zajtra chcu ist kupit korbac..... a maso do "baby" sme mali ist dnes kupovat, ale kedze som mala vcera narodky, tak moj si netrufol soferovat :grinning: :grinning: :grinning: ale aspon navaril obed :slight_smile: aj budes daco piect?
22. apr 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 no tak to VSETKO NAJLEPSIE mimuska :slight_smile: vela stasticka, zdravicka, lasky a hlavne nech Ta tvoji chlapi posluchau :slight_smile:
no budem robit taku rychlu jahodovu tortu .. kupila som kkorpus, nato hodim smotanu+slahacku+jahody :slight_smile: a jeto., nechcelo sa mi moc vypekat.
Inak vsetkym Vam pekne sviatky a vela vody.
23. apr 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka
jeeee, dakujem moooooc :slight_smile: mnam inak aj ja robievam taku tortu so vseljakym ovocim,ale najradsej mam jahody :slight_smile: ja akurat somdopiekla tu babu uz sa nou aj napchavam :slight_smile: a asi spravim jablkovy kolac,ale asi az zajtra,aj tak mam este zo stvrtka plnu chladnicku kolacov,ale len z kazdeho cosi :slight_smile: a to nam bohato staci :slight_smile:
23. apr 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 jaa urobim buduci tyzden asi kremes :slight_smile: dostala som nanho chut :D .. u nas moja mama robi prave baranka .. a mala pozera toy story 2jku .. rozmyslam, ze sa pojdeme trosku prejst, ked je vonku tak kraasne. Inak
dnes som volala s jednou znamou, a malu mi vezmu do skolky. sice to je v meste, trosku dalej, ale aspon som spokojbna, ze od septembra pojde do skolky :slight_smile: uplne som zabudla, ze kamoskina mamina je riaditelka v mš :D .. dnes mi volala a sprijemnilaa mi sviatky :slight_smile: taky kamenisko mi spadol :slight_smile:
23. apr 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka moj bude mat v juni 2 roky a tiez je uz zapisany, ale asi mi ho nevezmu, bo ma este plienky....a maju vela deti.... aj ides do prace?
23. apr 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@mimuska1 aj ja ti trochu oneskorene prajem všetko najlepšie,nech si šťastná,zdravá :wink: aj ja som aprílová,krásny mesiac :grinning:
@maatuulka to je super,že ti malú vzali do škôlky :wink: a teší sa?

Baby ja vám želám krásne a pokojné sviatky :wink:
23. apr 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petikd dakujeeeeem :slight_smile: a kolkateho mas ty?

aj ja vsetkym prajem krasne sviatky a vela sibacov :slight_smile:
23. apr 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 ja som mala 5 :wink:
23. apr 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petikd
tak dodatocne aj tebe vsetko naj :wink:
23. apr 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jee @mimuska1 dakujem :wink:
23. apr 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 njprv mi ju nevzali do 2skolok, nastastie som mala znamosti, tak mi ju vzali.. inak sme uz uvazovali nad sukromnou.. :/
no od augusta, septembra mam na 90percent istu robotu.. takze konecne zmena.
@petikd strasne sa tesi. hlavne na kamoski, a na hracky.. dokonca mi povedala, ze tam bude aj spinkat, ona inak poobede nespinkava uz.
23. apr 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka
a vy uz nemate plienky?
24. apr 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 nie :slight_smile: uz to bude 4 - 5mesiacov co sa odnaucila.. no v noci este mame, to sa chystame teraz ju pomaly v noci odnaucit.
24. apr 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako si ju odnaucila?
25. apr 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka
a ako si ju odnaucila?
25. apr 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 doma bola bez plienocky, na zaciatku kazdy den pocikana .. pracke sme dali zabrat.. postupne si zvykala, potom sme zacali chodit len sem pred dom von, bez plienky.. a je to mesiac asi tak, co uz chodime normalne aj do mesta, na nakupy atd bez plienky.. to som dlho odkladala, bala som sa, ze sa mi v elektricke pocika :slight_smile: no nastastie to zatial vzdy zvladla. :slight_smile: a cez poobedny spanok som ju dajako donutila spat, a som jej povedala, ze bude ako v skolke pred spanim sa vycikala, a potom pekne az ked sa zobudila.
25. apr 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak to chcem spravit aj ja, citala som taky clanok v casaku Mama a ja, a dnes som som ho chcela nechat len tak a nas tata sa boji ze len zbytocne prechladne.....
25. apr 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa aj u nas vsetci bali, ale domca je strasne otuzila.. cez zimu spinka tak ako cez leto, len v tricku :D .. a doma chodi skoro polonaha, bo jej je teplo. tak som to riskla. ale nalepsie je cez leto, fakt ked je teplucko .. vtedy to ide njlepsie.
26. apr 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile: tak Vás jdu po delší době pozdravit.
Jaké byli Velikonoce,Gabča toho tolika vyhodovala že to mám aspon do příštího roku.
Když já učila Gabču na nočníček to bylo v létě,doma a na zahradě jsem jí nechávala bez plenky ale jak jsme šli do města tak jsem jí raději dala.Nebo jsem jí dala tu přebalovací podložku do kočárku,tahla sebou rezervní oblečení.Nejhorší to bylo v zimě to jí byli 2 roky,ven jsme bez pleny chodit nemohli,protože když si řekla že potřebuje čůrat tak to muselo být hned a v té zimě jsem jí nechtěla svlékat. :confounded:
Jinak Gabču mám ted doma,měla jsem tu mít neteř na pár dní,jen že ta si to pak rozmyslela a já kuli tomu omluvila Gábinku ve školce.Nikče lezou další dva zoubky a je to malý dáblík nevydrží chvíli sedět.
Tak zatím pa,pa, :slight_smile:
27. apr 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka
ved uz som to zacala praktizovat aj u nas doma:slight_smile: a stale sedime na zachode, niekedy sa mu podari vycikat sa a potom ma dovolene splachnut...to sa mu paci:slight_smile: a ma s toho taku radost:slight_smile:
30. apr 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 no to je super :slight_smile: dobry zaciatok. tak drzim palce. my sa uz dlho chystame malej kupit tu ochrannu podlozku na matrac, no stale na to zabudame :D .. tak buduci mesiac jej ideme kupit novu postel. tak tam uz bude bez plienocky :slight_smile:
1. máj 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka
dakujem:D my uz buvavame vo velkej posteli :slight_smile: mali sme v izbe, aj postielku, aj manzelsku postel, a aj Dodkovu novu valendu, tak nam to tam len zbytocne zavadzalo... aj tak v postielke vecer zabuval a v noci sa pytal za nami, tak sme ju uz nevyuzivali.... a ako ste vikendovali?
1. máj 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 no to aj u nas :slight_smile: ked zaspinka tak je vo svojej postielke, no v polke noci sa zoobudi a ide k nam.. ja niekedy spim dole na zemi .. si hodim taky matrac a tm spim .:slight_smile: niekedy mame aj noci, ze spi celu vo svojej postielke, tie mam najradsej :D
vikend? bol super, boli sme na bratislavskom majalese, povozili sme sa lodke :slight_smile: a vy ako?
1. máj 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka
ahoj:D no u nas na dedine, nemame take moznosti :slight_smile: bol tu majales ale plny nasich romskych spoluobcanou :grinning: my sme boli len na dvore a tak po dedine sa poprechadzat, bolo celkom pekne u nas,no a v nedele som dostala taku nadchu,bolelo ma hrdlo a kaslem este doteraz :frowning2: tak v pondelok som sla doktorke a esteze nas tata ostal doma a bol s malym,tak som to trosku vylezala...
a my ked sme mali este postielku, tak nas tata bol vzdy vyhnany na gauc a tam sa neda bohvie ako vyspat,tak aj preto sme nechali malemu len postel...
5. máj 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok