• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
Ahojky holky :slight_smile: přeji krásný den,jak se máte co je nového,co dětičky?

@petasa vítej mezi námi :slight_smile:
@zabga88 už si tu dlouho nebyla :slight_smile: co malá je zdravoučká a co ve školce?
2. jún 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka neboj nic, odvykne si a ked uvidi aj druhe deticky, zenemaju /teda ak nebudu mat/ tak ho nebude chciet ani ona, alebo ta prekvapi ako mna moj :wink: jajj, mam trochu kludu doma, chlapi moji sli svokre :slight_smile: :slight_smile: ake nezvycajne ticho tu je :frowning2:
5. jún 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petasa ahoooj :wink: pekne ta tu vitaaam :wink:
5. jún 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinka1012 ahoj:slight_smile: my sa mame super, chlapi moji sli akurat k svokre, ja si upratujem a tak :wink: nove mame to, ze sme uz bez dudlika, tak som moc rada, vy co mate nove?
5. jún 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky mam 23 r. a 3 detičky môžem sa k vám pridať?:slight_smile:
5. jún 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky mam 23 r. a 3 detičky môžem sa k vám pridať?:slight_smile:
5. jún 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gajana1 ahoj vitaj :wink:
5. jún 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 Ďakujem
5. jún 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,muzu se pridat?Je mi skoro 21let a mam dve deti,holky.
5. jún 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka no mám tú robotu na doma a erie mi to cas .... nic nestiham :( a nevadi hlavne ze dáke bubáčiky to nesie :slight_smile:

ako sa mate?
5. jún 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gajana1 vitaj medzi nami :slight_smile:
5. jún 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jún 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinka1012 ahoooj :slight_smile: ako sa mate? Viktorka chodi teraz do skolky ale len doobeda :slight_smile: stačí, kedže mi schválili predlzený rodicovský príspevok. takze budem doma ešte dáky cas . ale potrebovala by som vypadnut medzi ludi.
5. jún 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88 ahoj :wink: a aku mas pracu?ak sa smiem spytat...
5. jún 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gajana1 ahoj:slight_smile: aksa mozem opytat, ako sa do da zvladnut s tromi malymi deturencami:slight_smile:))
5. jún 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88 ďakujem a tiež sa ti chcem opytať aku mas robotu na doma lebo aj ja niečo zhaňam

@mimuska1 da sa to zvladnuť len si treba zvyknuť a mať system
5. jún 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@gajana1 @lucapuca vitajte :wink:
@gabinka1012 a vy ako? :wink:
@zabga88 to je super,že ti schválili ten príspevok :wink:
Baby mi sme boli v piatok na krčnom,Damčovi vyberali tan zaschnutý maz z ucha a preplachovali,no ja som mala čo robiť aby som ho udržala,jak on ričal No a potom na audiometriu a zistili,že má poruchu sluchu,tak v utorok za primárom,že on ho pozrie pod mikroskopom a ked bude treba prepichne ušká No a ked to nezaberie,tak do anestézi,pozrú dutiny a ked tak dajú trubičky do ušiek
5. jún 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petikd fuha, tak drzim palce, aby vam to dobre dopadlo...
5. jún 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gajana1 aj ja pracujem doma na pc cez net, kamoska mi zavolala ci nechcem pre nich robit, tak robim:slight_smile: ale len ked maly spi cez obed, ale sak kazde euro dobre,no nie?
5. jún 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 dakujem :wink: a čo robíš,ja som si tiež chcela niečo na doma nájsť,aj som našla ale 5000 sk trebalo zaplatiť a tak :unamused:
5. jún 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky a přeji krásný nedělní večer :slight_smile:

@gajana1 vítej mezi námi :wink:

u nás asi takto Gábinka je v pohodě,zdravá chodí do školky.Ale s Nikolkou mám problémy už téměř dva mesíce nechce papat.Jí na tolik málo že i zhubla.Veškerá vyšetření včetně odběrů a sona jsou v pořádku. :unamused: nikdo neví proč nechce jíst.Přitom má tolika energie chvíli neposedí,pořád jen někde běhá,moc toho nenaspí nevím kde to v sobě bere.Každý týden chodíme na převažování a já už jsem s toho unavená.

@zabga88 to i já bych potřebovala mezi lidi :slight_smile:
5. jún 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petikd tak to držím palečky aby to všechno Damiánkovi dobře dopadlo,budu na vás myslet a pak určitě napiš jak jste dopadli :wink:
5. jún 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petikd to mam cez kamosku ale uz nepotrebuju a hentake co bolo treba zaplatit poplatok, tak to su same klamstva, uz to mam vyskusane :frowning2:
6. jún 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinka1012 dakujeme,jasné napíšem čo nám povedali :wink:
@mimuska1 no veru,preto som to nechala tak,tam trebalo aj klientov zhánať a vtierať sa a to ja nemám rada :unamused: a za také prachy...
6. jún 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petikd to je taka robota o nicom ani ja by som sa nemohla ludom vtierat...
6. jún 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimuska1 lepím vzorky vnutorných žalúzií je to dost obtiažne na chrbticu....
@petikd juj tak mate zlé obdobie, co? želám aby vsetko dobre dopadlo, aby mu nemuseli prepichovat uská a aby to nebolo nic vážne :( myslim na vas
6. jún 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@zabga88 dakujeme :wink:
No tak primár mu dal medecínu,sprej do nosa,kvapky a ešte nám kázal sinupret a o 2-3 týždne na kontrolu,ked mu to neprejde tak mu prezrú dutiny a dajú tie rúrky :unamused: tak dúfam,že kvapky zaberú :wink:
7. jún 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminy, dlhsie som tu nebola.. dajako v poslednej dobe nemam cas na net :slight_smile: ako sa mate?
7. jún 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka ahoj :wink: ani ja v poslednej dobe nic nestiham, maly cim je starsi, tym mu dlhsie trva nez zaspi, dnes az po 20hod zaspal... a nemozem bys v izbe stale ma odhana, ze on sam:slight_smile: tak ho cez dvere len napominam, nech si lazka a zavre ocka :grinning: v sobotu ma 2 rocky, tak dufam, ze vide pocasicko, aby sme pekne vonku na dvore mohli oslavovat :wink:
9. jún 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy :slight_smile: ako sa mate, ako deticky, ste zdravi? my sme mali dnes maly uraz na trojkolke, maly sa z nej prekotil a oskrel si tesne nad a pod ockom, az mi prislo zle....keby to mal nedajboze nizsie.... :frowning2:
10. jún 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 zelam vsetko najlepsie malinkemu chlapiskovi :slight_smile: vraj ma byt pekne, my mame na sobotu zse cely den plny.. neviem kam skor.. a mmimochodom aj ja mam zajtra narodeniny :slight_smile: vecer to poriadne oslavim v bare :slight_smile: no aj moja domca je na tom rovnako.. vsetko musi robit sama.. je to hruza :D
10. jún 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok