Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

mimuska1
10. jún 2011

@maatuulka tak aj vy pekne oslavte, aj tebe len to naj naj naj 🙂 mne zas svokra volala, ze zajtra ma prsat a ze nedojde.... momentalne je u nas jasno, snad to vydrzi.... a dodko dostane od svojej krsnej gumacky, tak urcite bude minimalne pol roka v kuse bez dazda 😀 😀 😀 aj minule kupila som mu sandalky a furt prsalo🙂 a kto ti varuje malu ked si vecer vonku?

maatuulka
10. jún 2011

@mimuska1 dakujem 🙂 no tak nech trosku poprsi, aspon vyskusa gumaky 🙂 priatel, tatino malej je vnoci s malou 🙂 my sme boli dnes synovcovi kupovat darceky k narodeninam, mal 7meho. a samozrejme, isli sme 3 zeny a tak to aj dopadlo :D v Tescu maju teraz take zlavy.. ze sa mi odtial nechcelo ist :D ale plavky onicom. budem musiet si ich niekde inde kupit 🙂

mimuska1
10. jún 2011

@maatuulka tak to ti verim🙂 a co si pekneho kupila? tak to mas dobreho muza🙂 ja som este bez neho nikde nebola🙂 ked tak sme sli spolua moja mamina varovala ale to bolo naposledy tak dobry rok dozadu...

petikd
12. jún 2011

Ahojte
@mimuska1 dodatočne Doduškovi všetko najlepšie,nech vám robí iba radosť 😉
@maatuulka aj tebe všetko najlepšie k narodeninám,aj ked trochu neskôr 😉
Jooj dnes je konečne teplo,tak sa chystám na dvor trošičku opáliť 😉 Damušo už beha so psíkom,muž ho vzal von,tak idem za nimi.Peknú nedelu 😉

mimuska1
12. jún 2011

@petikd dakujeme velmi pekne 🙂

maatuulka
15. jún 2011

@mimuska1 tricka, plavky a tak vselijak 🙂 no no, tak musim sa aj ja vyvetrat, inak by som vybuchla :D ja chodim sama s kamoskami, svagrom :D a nas tatino ten ma svojich zase :D
@petikd dakujem moc 🙂

maminy, ja stale rozmyslam, ze ci mozem s malou uz ist na kupalisko, no zajtra ked bude krasne, nevaham to sa uz neda vydrzat to teplo🙂

mimuska1
15. jún 2011

@maatuulka aj ja mam taky nazor, ze treba raz za cas vypadnut s toho stereotypu 😀 u nas teda na kupanie nieje,doobeda teplo,potom prsi a chladno a navecer hic,ze sa neda vydrzat ☹ akurat sme volali so svagrinou,cakaju v sebtembri babo,a jej muz ide s ich dcerou na dovolenku,tak nas pozvala k nej nech tam neni sama,ona byva v senci,tak by sme sa chodili kupat a tak sa tesim 🙂 🙂 🙂 a vy sa dakde chystate v lete?

petikd
16. jún 2011

@maatuulka my sa tiež chodíme vetrať 😀 ale spolu,ja bývam s našimi,takže dáme Damča spať a mama nám ho postráži 😉
No a cez víkend sa chystáme na kupko,vy tam máte teplejšie,už by sme dávno sa kúpali 😉

maatuulka
16. jún 2011

maminy, my tu mame hroznee horka vcera napr. 32stupnov.. a dnes uz nebudem kvasit doma v tom horku, tak sa skocime pozriet na nase kupalisko. Najradsej ale chodime na Zlate piesky.
uplne hnusneee horiim 🙂

petikd
17. jún 2011

@maatuulka to fakt?juuj a my sme chceli v nedelu na kupko,ale ideme asi zajtra,kým ešte bude ako tak teplo,lebo potom,že búrky a ochladenie 😒

mimuska1
19. jún 2011

ahojte maminy 🙂 ako ste vikendovali? deturence su zdrave?

zabga88
19. jún 2011

Ahojteeee! co porábate v takomto pocasi?

mimuska1
19. jún 2011

@zabga88 ahooj 🙂 a u vas je ako? lebo tu je ako v aprili, s maminu sme sli do tesca, uplne slnko svietilo a bolo jasno, moja segra zobrala maleho na hupacky a videme von- lejak a uplne zatiahnute 😒 potom sme sli moju babinu s dedom pozret a stale lialo...esteze ked sme sli na vlak neprsalo........takze tak si my vikendujeme a akurat sa tata nas snazi uspat maleho, ale zatial sa len blaznia...

zabga88
19. jún 2011

u nas je oproti vcerajsku riadna kosa a fuka.... dnes sa ten den vlecie... a cely den sa mi nic nechce

mimuska1
19. jún 2011

@zabga88 no maly uz buva a ja mozem ist upratovat☹ ani mne sa moc nechce... mna vytocilo vcera pocasie, lebo som sa s mojim po dlhej dobe vybrala na ryby, sla aj moja sestra,a este jeden kamarat a zacalo potom strasne liat, tak uz o 20hod sme boli doma, Dodko spal u mojej maminy, tak to co sme si tam opiekli som v mikrovonke zohriala a zjedli sme u nas na dvore v altanku 🙂

mimuska1
19. jún 2011

@zabga88 a vy ste ako vikendovali?

petikd
19. jún 2011

Ahojte
No aj u nás kosa,poobede trošku vyšlo slniečko,tak sme vybehli na dvor.Včera sme boli v aguaparku v Mikuláší,celkm dobre bolo,aj ked nesvietilo slnko,ale deti sa vybláznili,my tiež,potom začalo poprchávať,tak sme sa šli prezliecť a ked sme vyšli tak nepršalo,tak sme boli s deťmi na skákačkách ešte hodinu a šli sme domov. 😉 No a po ceste som zažila svoju prvú cestnú kontrolu 😅

mimuska1
19. jún 2011

@petikd a kontrola ako dopadla? 🙂

petikd
19. jún 2011

@mimiska1 dobre len pozreli vodičák,osvedčenie o evidencii a šla som preč,len som bola vyhúkaná,nám sestra volala,išla pred nami,že akurát sa policajti postavili no a hned prvé auto my 😀

maatuulka
20. jún 2011

ahoj maminy, v sobotu sme boli vo velkom mederi, a musim povedat, ze bolo uzasne. Thermalne bolo na jednotku s niekolkymi hviezdickami.. pre deti ako stvorene 🙂 isli sme vecer, no vobec sa nam nechcelo odtial.
od zajtra ma byt vraj uz konevne letne pocko tak snad 🙂
a mame konecne novu postielku, teda Dominika ma novu postel .. 🙂 a krasne v nej sama zaspava .. neskutocne sa tesim 🙂

zabga88
20. jún 2011

@mimuska1 no tak to ste nemali zabavnu rybacku :( do kelu aj s pocasim

my sme boli dnes v meste sme sa trosku pomotkali a pominali co sa dalo a spokojny sme prisli domou 🙂

mimuska1
21. jún 2011

@maatuulka tak aj vy spavate ako velky?? 🙂 inak Velky Meder aj ja odporucam, boli sme tam s mojim uz strasne davno, ale nemalo to chybu, boli sme na tyzden, aj ubytovanie na 1 s * a tie kupaliska este lepsie 🙂
@zabga88 no rybacka naprd, ale ak bude moja mamina varovat, cez vikend zopakujeme🙂 akurat mi moj volal je na rybach,ze dve mi zatial chytil🙂 ja totiz zboznujem ryby 😀

zabga88
22. jún 2011

@mimuska1 no hlasia od zajtra znovu burky, dobre že uz bolo 1 den teplo 😠 uz sa to musi pokazit

Baby chystate sa aj na dovolenku niekam?

mimuska1
23. jún 2011

@zabga88 no u nas akurat zacalo prsat ☹ dufam, ze nebude moc liat cez den, lebo to je utrpenie pre maleho byt vnutri.... an len von von 🙂 a na dovolenku sa tento rok urcite nedostaneme ☹ ked tak k svagrinej do senca, aj to je otazke, mali sme tento mesiac vacsie vydavky a tak jedno s druhym ☹ vy idete niekam?

@zabga88
@maatuulka
@petikd baby vy pouzivate napr. co reklamovali ten sprej detol? alebo nieco podobne, ked deticky vam spadnu a tece im krv?

petikd
23. jún 2011

@mimuska1 áno my máme ten dettol 😉 je to aj na štípance,dobré to je 😉
@zabga88 my nejdeme nikam,možno na nejakú chatu cez víkend a chceme aj k bratovi do Trnavy 😉

maatuulka
23. jún 2011

@mimuska1 ja rozmyslam, ze malej kupim ten dettol.. moja sestra ho pouziva a vraj je to super.
no u nas bude dovolenka vvo forme Velkeho mederu .. a navstevy u svokrovcou :D akurat teraz sme v Kosiciach u babky a dedka.. a dnes sme s chceli ist kupat, no pocasie nam nepraje :(

kikusa2111
24. jún 2011

@hanculka
Ahojky mamina.No je nás tu dosť vela....hehe..ja mám 22 a mám 2,5 ročnu dcérku

mimuska1
24. jún 2011

@zabga88
@petikd
@maatuulka tak kupila som ten detol, dufam, ze ho nebudeme potrebovat, ked ho mame doma 😀

mimuska1
24. jún 2011

@maatuulka a ten velky meder ti normalne zavidim 😉

maatuulka
30. jún 2011

@mimuska1 ako sa mate? Ja som prave chora co je hruza, ked je vonku tak krasne. Urcite ked vyzdraviem bude skaredo :D