• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
@maatuulka tak aj vy pekne oslavte, aj tebe len to naj naj naj :slight_smile: mne zas svokra volala, ze zajtra ma prsat a ze nedojde.... momentalne je u nas jasno, snad to vydrzi.... a dodko dostane od svojej krsnej gumacky, tak urcite bude minimalne pol roka v kuse bez dazda :grinning: :grinning: :grinning: aj minule kupila som mu sandalky a furt prsalo:slight_smile: a kto ti varuje malu ked si vecer vonku?
10. jún 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 dakujem :slight_smile: no tak nech trosku poprsi, aspon vyskusa gumaky :slight_smile: priatel, tatino malej je vnoci s malou :slight_smile: my sme boli dnes synovcovi kupovat darceky k narodeninam, mal 7meho. a samozrejme, isli sme 3 zeny a tak to aj dopadlo :D v Tescu maju teraz take zlavy.. ze sa mi odtial nechcelo ist :D ale plavky onicom. budem musiet si ich niekde inde kupit :slight_smile:
10. jún 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka tak to ti verim:slight_smile: a co si pekneho kupila? tak to mas dobreho muza:slight_smile: ja som este bez neho nikde nebola:slight_smile: ked tak sme sli spolua moja mamina varovala ale to bolo naposledy tak dobry rok dozadu...
10. jún 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@mimuska1 dodatočne Doduškovi všetko najlepšie,nech vám robí iba radosť :wink:
@maatuulka aj tebe všetko najlepšie k narodeninám,aj ked trochu neskôr :wink:
Jooj dnes je konečne teplo,tak sa chystám na dvor trošičku opáliť :wink: Damušo už beha so psíkom,muž ho vzal von,tak idem za nimi.Peknú nedelu :wink:
12. jún 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petikd dakujeme velmi pekne :slight_smile:
12. jún 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 tricka, plavky a tak vselijak :slight_smile: no no, tak musim sa aj ja vyvetrat, inak by som vybuchla :D ja chodim sama s kamoskami, svagrom :D a nas tatino ten ma svojich zase :D
@petikd dakujem moc :slight_smile:

maminy, ja stale rozmyslam, ze ci mozem s malou uz ist na kupalisko, no zajtra ked bude krasne, nevaham to sa uz neda vydrzat to teplo:slight_smile:
15. jún 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka aj ja mam taky nazor, ze treba raz za cas vypadnut s toho stereotypu :grinning: u nas teda na kupanie nieje,doobeda teplo,potom prsi a chladno a navecer hic,ze sa neda vydrzat :frowning2: akurat sme volali so svagrinou,cakaju v sebtembri babo,a jej muz ide s ich dcerou na dovolenku,tak nas pozvala k nej nech tam neni sama,ona byva v senci,tak by sme sa chodili kupat a tak sa tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vy sa dakde chystate v lete?
15. jún 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka my sa tiež chodíme vetrať :grinning: ale spolu,ja bývam s našimi,takže dáme Damča spať a mama nám ho postráži :wink:
No a cez víkend sa chystáme na kupko,vy tam máte teplejšie,už by sme dávno sa kúpali :wink:
16. jún 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy, my tu mame hroznee horka vcera napr. 32stupnov.. a dnes uz nebudem kvasit doma v tom horku, tak sa skocime pozriet na nase kupalisko. Najradsej ale chodime na Zlate piesky.
uplne hnusneee horiim :slight_smile:
16. jún 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka to fakt?juuj a my sme chceli v nedelu na kupko,ale ideme asi zajtra,kým ešte bude ako tak teplo,lebo potom,že búrky a ochladenie :unamused:
17. jún 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy :slight_smile: ako ste vikendovali? deturence su zdrave?
19. jún 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee! co porábate v takomto pocasi?
19. jún 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88 ahooj :slight_smile: a u vas je ako? lebo tu je ako v aprili, s maminu sme sli do tesca, uplne slnko svietilo a bolo jasno, moja segra zobrala maleho na hupacky a videme von- lejak a uplne zatiahnute :unamused: potom sme sli moju babinu s dedom pozret a stale lialo...esteze ked sme sli na vlak neprsalo........takze tak si my vikendujeme a akurat sa tata nas snazi uspat maleho, ale zatial sa len blaznia...
19. jún 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je oproti vcerajsku riadna kosa a fuka.... dnes sa ten den vlecie... a cely den sa mi nic nechce
19. jún 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88 no maly uz buva a ja mozem ist upratovat:frowning2: ani mne sa moc nechce... mna vytocilo vcera pocasie, lebo som sa s mojim po dlhej dobe vybrala na ryby, sla aj moja sestra,a este jeden kamarat a zacalo potom strasne liat, tak uz o 20hod sme boli doma, Dodko spal u mojej maminy, tak to co sme si tam opiekli som v mikrovonke zohriala a zjedli sme u nas na dvore v altanku :slight_smile:
19. jún 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88 a vy ste ako vikendovali?
19. jún 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
No aj u nás kosa,poobede trošku vyšlo slniečko,tak sme vybehli na dvor.Včera sme boli v aguaparku v Mikuláší,celkm dobre bolo,aj ked nesvietilo slnko,ale deti sa vybláznili,my tiež,potom začalo poprchávať,tak sme sa šli prezliecť a ked sme vyšli tak nepršalo,tak sme boli s deťmi na skákačkách ešte hodinu a šli sme domov. :wink: No a po ceste som zažila svoju prvú cestnú kontrolu :sweat_smile:
19. jún 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petikd a kontrola ako dopadla? :slight_smile:
19. jún 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimiska1 dobre len pozreli vodičák,osvedčenie o evidencii a šla som preč,len som bola vyhúkaná,nám sestra volala,išla pred nami,že akurát sa policajti postavili no a hned prvé auto my :grinning:
19. jún 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminy, v sobotu sme boli vo velkom mederi, a musim povedat, ze bolo uzasne. Thermalne bolo na jednotku s niekolkymi hviezdickami.. pre deti ako stvorene :slight_smile: isli sme vecer, no vobec sa nam nechcelo odtial.
od zajtra ma byt vraj uz konevne letne pocko tak snad :slight_smile:
a mame konecne novu postielku, teda Dominika ma novu postel .. :slight_smile: a krasne v nej sama zaspava .. neskutocne sa tesim :slight_smile:
20. jún 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 no tak to ste nemali zabavnu rybacku :( do kelu aj s pocasim

my sme boli dnes v meste sme sa trosku pomotkali a pominali co sa dalo a spokojny sme prisli domou :slight_smile:
20. jún 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka tak aj vy spavate ako velky?? :slight_smile: inak Velky Meder aj ja odporucam, boli sme tam s mojim uz strasne davno, ale nemalo to chybu, boli sme na tyzden, aj ubytovanie na 1 s * a tie kupaliska este lepsie :slight_smile:
@zabga88 no rybacka naprd, ale ak bude moja mamina varovat, cez vikend zopakujeme:slight_smile: akurat mi moj volal je na rybach,ze dve mi zatial chytil:slight_smile: ja totiz zboznujem ryby :grinning:
21. jún 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 no hlasia od zajtra znovu burky, dobre že uz bolo 1 den teplo :angry: uz sa to musi pokazit

Baby chystate sa aj na dovolenku niekam?
22. jún 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88 no u nas akurat zacalo prsat :frowning2: dufam, ze nebude moc liat cez den, lebo to je utrpenie pre maleho byt vnutri.... an len von von :slight_smile: a na dovolenku sa tento rok urcite nedostaneme :frowning2: ked tak k svagrinej do senca, aj to je otazke, mali sme tento mesiac vacsie vydavky a tak jedno s druhym :frowning2: vy idete niekam?

@zabga88
@maatuulka
@petikd baby vy pouzivate napr. co reklamovali ten sprej detol? alebo nieco podobne, ked deticky vam spadnu a tece im krv?
23. jún 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 áno my máme ten dettol :wink: je to aj na štípance,dobré to je :wink:
@zabga88 my nejdeme nikam,možno na nejakú chatu cez víkend a chceme aj k bratovi do Trnavy :wink:
23. jún 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 ja rozmyslam, ze malej kupim ten dettol.. moja sestra ho pouziva a vraj je to super.
no u nas bude dovolenka vvo forme Velkeho mederu .. a navstevy u svokrovcou :D akurat teraz sme v Kosiciach u babky a dedka.. a dnes sme s chceli ist kupat, no pocasie nam nepraje :(
23. jún 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanculka
Ahojky mamina.No je nás tu dosť vela....hehe..ja mám 22 a mám 2,5 ročnu dcérku
24. jún 2011 o 12:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabga88
@petikd
@maatuulka tak kupila som ten detol, dufam, ze ho nebudeme potrebovat, ked ho mame doma :grinning:
24. jún 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka a ten velky meder ti normalne zavidim :wink:
24. jún 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuska1 ako sa mate? Ja som prave chora co je hruza, ked je vonku tak krasne. Urcite ked vyzdraviem bude skaredo :D
30. jún 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok