Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

dannynka
16. apr 2008

januliak dakujem.... 🙂
som si vas spetnme trosku precitala,tak vam mozem napisat ze aj ja som pocas tehu pribrala iba nejakych cca 8-kg a Gabika ked sa narodila mala 3,95-kg,takze po porode som sa vratila na povodnu vahu... 😉
ale pocas tej doby co som doma,asi od roka sa uz nekojime..som zacala po veceroch vyzierat...sladke hlavne a vaha stupla neurekom... 😝

dannynka
16. apr 2008

ale asi pred mesiacom a pol som sa dala na 90-dnodietu a cuduj sa svete kilecka idu pomalinky dolu,uz som dala dole cca9-kg ale este by sa mi hodilo aspon raz tolko ale ci sa mi podari neneviem.. 😝

dannynka
16. apr 2008

kto tu na pokec 😅

magg
16. apr 2008

ahoj 🙂

dannynka
16. apr 2008

jeeej mag ahojky,uz so to chcela zabalit ze pojdem buvat 😉

magg
16. apr 2008

no ja o chvilu asi pojdem, ale este sa minutka najde 😀

dannynka
16. apr 2008

magg-tak super..lebo aj mna asi o chvilku vyhodi mangel od pc 😉
inak Tvoja dcerka ma krasne meno... 🙂

magg
16. apr 2008

😀 mna bude manzel o chvilu tahat od pc - do postele, on nie je taky maniak ako ja 😅
Dakujem, nie je az tak vela ludi, ktorym sa paci, vacsinou na nas podivne pozeraju

dannynka
16. apr 2008

tak to sme na tom s mm skoro podobne 😀 😀

no ja mam sestrenicu s takym menom....a mne sa paci vobec sa mi nezda zvlastne 😉
ten moj ma uz vyhana tak idem ja do vane a bru... 😉

magg
16. apr 2008

tak dobru 😉

pipi1211
17. apr 2008

ooooha dnes som prva 😀 pekne ranko zelame 😀 😀 😀

magg
17. apr 2008

ahoj 😀

hedunecka
17. apr 2008

jeeej a na tehotenstve ta tema uz nefunguje ked ste zalozili novu?? 😕 😕

ivka22
17. apr 2008

Pekny dnicek prajem / hoci uprsany, no predsa /

magg
17. apr 2008

hedunecka, ale co ak nie sme tehotne? 😉

pipi1211
17. apr 2008

co porabate v tento "uzasny"den? ja som doobeda upratovala,pak sme boli v obchode a teraz ked mala haja trosku oddychujem 🙂

hedunecka
17. apr 2008

magg vsak to je pokec pre vsetky snaz.tehul.ale aj mamicky 😉
pipi no my sa xystame za xvilku von len sa musi mala odo mna odtrhnut lebo zase na mne spi..zavisla na mojix flastickax

pipi1211
17. apr 2008

ozaj hedun ako malu uspavas? 🙂

arabeska
17. apr 2008

pipi jeej aka budes krasna nevesticka 🙂 gratulujem k svadbe 🙂 kedy a dke to amte mat?

hedunecka
17. apr 2008

pipi no na ciciku inak to nevie aj v noci je stale na mne
vy budete mat svadbicku ani som si nevsimla jeeeej aj ja chceeeeem 😵 😵

pipi1211
17. apr 2008

no hedun tak isto sme na tom aj my 😒 uz ma z toho porazi... je pravda ze na noc jej uz davam flasu pekne s nou zaspi a vydrzi dlhsie nebudi sa kazde 2hodky ale vydrzi aj 5hodin no ale ked sa aj tak zobudi chce didu a mna z toho ide porazit lebo uz ma niekedy strasne bolia bradavky ☹

svadbicka bude 8.8.2008 o 18.00 na Bojnickom zamku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

arabeska
17. apr 2008

pipi jeeej aka romantika 😵 😵 😵 a velku budete mat?

dannynka
17. apr 2008

ahojte 🙂

pipi-super datum ste si vybrali...a na bojnickom zamku je super..... 😉
a aj saty si si vybrala kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 😎

zanulienka
17. apr 2008

mozem aj,sice mam 28 rokov,ale mam 9 rocnu a 6 rocnu dceru

laura851
17. apr 2008

zdravím mladé mamičky, všetkým vám chcem len pekne podakovať za rady a povzbudenie 🙂 pekný večer...

januliak
18. apr 2008

Bre ranko maminky 🙂

Tak co mate dnes na plane? 😉

magg
18. apr 2008

ahooj, tak asi by sa mi uz patrilo upratat 😅

januliak
18. apr 2008

Joj ani nehovor 😅 Ale asi to necham na zajtra,kedze opat zostavame same,mozno,tak budem mat opat cas a v sobotu sa mi viac chce 😕 😀

ivka22
18. apr 2008

Januliak ahoooooj....
juj nic nehovorte o upratovani, ja som to dnes odolozila na zajtra....ale ja som take dilinko s upratovanim, niekedy upratujem aj kazdy druhy den, takze 😠
Ale ked milujem tu vonu a cistucko po upratovani 🙂 len keby bolo pri malom viac casu...
😝
No prvorady je Sebastian, a kedzde dnes uz aj vykuklo slniecko, tak huraaaaaa.....von..... 🙂

januliak
18. apr 2008

AHoj Ivka 😉

A kam sa dnes chystate? 😀 Budes dnes opat skusat mrkvicku?Ja uz mam kupenu, tak skusim ju dnes spravit. Vcera mi uz opat stiahla aj viac UM(150ml) a este aj vecer zjedla 120ml kase, chuda moje, uz jej vazne nestacim...

Mrkvicku si varila alebo si kupila vo flasticke?