Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

katyka24
3. máj 2008

Ahoj Janka;tiez si mi povedoma,noa si ze sme z BB 😉
Kukala som si tiez tvoj album a som tam spoznala jednu ucitelku z univerzity,uci na biologii,len som zabudla ako sa vola.Maly janik je chutnucky 🙂 a kde byvas v Radvani?ja som tam tiez byvala,akurat tam ideme dnes k nasim,ja som byvala na Bernolacke.

janka2121
5. máj 2008

katyka júj tak preto si mi povedomá však sme bývali blízo seba. Ja bývam pod NovaMedom na Radvanskej.

A tá učiteľka je kamoška. Má rovnako starého syna ako ja 😉

janka2121
5. máj 2008

fúha tu to dajako viazne. jeden príspevok za 2 dni. 🙄

kde ste všetky??? 😕

dannynka
15. máj 2008

ste tu niektora?

janka2121
20. máj 2008

nejak to tu flákame. kde ste všetky? 😠

januliak
20. máj 2008

No ved to janka. Ja som tu skoro kazdy den a nikde nikto... 😠

icerna
21. máj 2008

dobry vecer maminky 😉 . je tu niektora?ja som tu prvy krat,mala som tento mesiac 22...nahodte daku temu 😝

icerna
21. máj 2008

nikto nikde,tak idem aj ja 😒 mozno zajtra. dobru noc vsetkym 😔

januliak
21. máj 2008

icerna vitaj medzi nami 😉

ausencia
21. máj 2008

ahojte.. nie som mamicka.. len som sa chcela opytat lebo potrebujem nejake info ohladom antikoncepcii ak poznate na tejto neviem co to je.. modry konik.. aj nejaku taku temu proism vas dajte mi nejaky kontakt..

este som ju NIKDY v zivote neuzivala a chcela by som sa spytat nejake info a je trapne pytat sa to gynekologa.. PROSIM dievcata poradte 😔

zuzkap2
22. máj 2008

Ahojte babulky 🙂
môžem sa k vám pridať? mám 24 a mám doma dvoch synov Miško má 5 rokov a Dávidko 2,5 r. a teraz sa snažíme o tretie 🙂

januliak
22. máj 2008

Ahoj Zuzka,vitame ta 🙂

icerna
22. máj 2008

ahojte 🙂
januliak:dakujem za privitanie
zuzka ty si ale sikulka,ja si este netrufam ani na to druhe 😀

zuzkap2
22. máj 2008

ďakujem za privitanie 🙂

januliak
22. máj 2008

Zuzi drzime pasticky nech vam to vyjde 😉

Ja by som prijala druhe, ale akosi este to nemoze byt.

zuzkap2
22. máj 2008

januliak ďakujem 😉 už sa snažíme desiaty mesiac ☹ ale ty maš ešte čas, 🙂 tvoja mala je v takom veku ,keď len začína všetko naokolo objavovať 🙂

icerna
22. máj 2008

zuzka mozem sa spytat ako si to zo zaciatku zvladla?urcite to bolo velmi tazke,ale teraz sa ti aj zahraju spolu,ze? 😉

zuzkap2
22. máj 2008

icerna no zo začiatku to bolo naozaj tkošku tažšie lebo miško chcela byť stále z dávidkom 😕 ale obydvoch som mala doma spolu len 5 mesiacov 🙂 a potom miško nastúpil do škôlky 🙂

icerna
22. máj 2008

ako vyzeraju vase prechadzky,lebo mne mala len uteka a naschval nepocuva ked ju volam 😒 a do tretice by si chcela dievcatko?ja viem ze je to jedno,len aby bolo zdrave 😀

zuzkap2
22. máj 2008

prechadzky tak to je unas katastrofa ☹ dávid aj pekne ide lebo ho pred dvoma tyždňani poškrabal pes ☹ tak sa každého psa boji ale zato miško ten nám večne niekam uteka a vykrikuje ☹

zuzkap2
22. máj 2008

a dievčatko by chcel viac mužik mne je to jedno len aby bolo zdravé 🙂

icerna
22. máj 2008

to si viem predstavit 🙂 mne mala robi to iste,teraz ju najnovsie zaujimaju kamienky a palicky a vo vsetkom by len sparala a v obchode ani za nic nechce posluchat,vecne ju musim nahanat medzi regalmi 😖 davidka das do skolky?a misko to ako znasal. ja sa bojim toho dna,ked pojde mala

icerna
22. máj 2008

no bohvie ci zaberaju tie finty ako splodit dievcatko ci chlapceka 😀

zuzkap2
22. máj 2008

davidko ide do škôlky od decembra 🙂 ale tiež sa už teraz bojím ako to zvladne, lebo on je taky môj mažnoško 😕 a miško nám skoro dva týždňe ráno plakal kým si zvykol ☹
no ja už radšej dávidka do obchodu ani neberem lebo mne tiež uteká pomedzi regále a aj nakupi ( keksiky a džusiky)

januliak
22. máj 2008

Zuzka neboj ved ono to pride, ked pride cas 😉

Normalne ste to tu trosku pohli 😀 Nejako to tu poslednu dobu viazlo 🙄

icerna
23. máj 2008

dobre ranko maminky 😀
zuzka aj ja sa toho najviac bojim,lebo mala je tiez na mna strasne naviazana(alebo ja na nu) 😉 doteraz ani nebola nikde bezomna,akurat s ocinom ked som bola chvilocku v obchode,aj to musel s nou stat pri okne a cakat ma. nuz budeme si musiet zvyknut,alebo keby mame druhe tak je to ine,hm?vravi sa ze jedno dieta je len pre strach-asi ako u koho...
janka a malinka sa uz snazi sedkat?musi to byt super teraz s nou,normalne mi chyba take miminko 😒 🙂

januliak
23. máj 2008

bre ranko,
ja som si este s malou aspon hodku zdriemla 😉
icerna uz sedi sama 😵 Teraz sa zabave na jej pokusoch o lozenie 😀 Este nedosla na to, ze musi ten zadok aj ruky zdvihnut naraz 😀

Mne uz teraz chyba to uplne male miminko. Kika uz je taka ako pomaly rocne dietatko, este aj dr. mi to povedala.Tak ona bola velka aj ked sa narodila, tak teraz ked vidim take cerstvo narodene deticky a maju tri kila, tak sa mi zdaju strasne malinke a to nehovorim, co maju 2,5kg...

zuzkap2
23. máj 2008

baby aj mne chyba už male mimnko ☹ tak aspoň chodím k susede varovať trojmesačnu sofiju 😅

januliak a kolko vážila tvoja mala ,keď sa narodila

januliak
23. máj 2008

Kika mala 3,90kg a 54cm.