Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

icerna
25. jún 2008

ahojte 😎 vcera konecne u nas poprsalo 😀 ale dnes bude zase riadne dusno urcite. lenrie:no uz je velka a neposlusna 😉 kde byvas,ak sa smiem spytat?no aspon ze nema zapal str. ucha alebo nieco horsie,kakane sopliky,ze?mala si ich uzila zakazdym ako jej zacal ist daky zubok 😠

lenrie
25. jún 2008

ahoj 🙂 🙂 tak u nas ani kvapka nespadla a byvam v Sabinove,no a stym zapalom stredneho ucha mas pravdu,nsatstie a to musim poklopat nam nic vaznejsie nie je ale aj to uz mam dost.ja uz neviem ako doma tie deti zabavit,cele dni som s nimi len ja a vlastne aj noci,manzel je mimo ,svokra,to nestoji za rec,pritom nic nerobi,len trci doma a nebyva daleko asi tak 12km a nasi pracuju a byvaju 60km od nas ale chodia na vikendy a svokru som nevidela ani nepamatam 😠 😠 no a my sme zubky nejak extra neprezivali,ani maly ani mala,nastastie 🙂

icerna
29. jún 2008

ahojte maminky,zase to tu flakate 🙂 ?ako sa mate?mi celkom fajn,zajtra by sme mali ist k doktorke na ockovanie proti pneumokokom a 3rocne,no uvidime ako to dopadne,ci to mala zvladne tolko bolačiek naraz ☹ tak pa zatial 🙂 a polepsite sa 😀

motiilik
30. jún 2008

no ahojte dievčence 🙂
ako sa máte?...my tak akurát,mojej už začali prázdniny a v septembri do školy,už sa fakt teším 😀 menšia behá v bžke a hlce niekedy,ako keby nikdy nejedla,doslova až žere/pardon za výraz/ 😅 ,ale mne to nevadí,hlavne,že jej chutí a je zdravá....

a ako sa máte Vy tu babenky,čo nové?...kam idete na dovolenku?...

zuzkap2
30. jún 2008

Ahojte 🙂 tak ja sa mám zle ☹ mám zápal močových ciest ☹ no a my sa chstáme stavať domček tak som cez víkend pozerala ar domčekov ale ajtak sme nič nevybrali 😒

motilik my na dovolenkovať budeme doma a možnože pôjdeme navštíviť svokru 🙂

motiilik
30. jún 2008

zuzkap2 aj my budeme tento rok dovolenkovať doma,lebo ideme prerábať byt,takže budem mať dosť roboty okolo toho,takže sa fakt teším 😅 júúúj,na tie močové cesty by si mala piť ten urologický čaj,či nie? 🙂
a aký domček chcete stavať?a kde?...vela otázok,ale ja som zvedavá,ak Ti to vadí,stačí povedať a už som ticho 😉

zuzkap2
30. jún 2008

motiilik nevadí 🙂 vieme že to bude menší a poschodový bude dakde tu unás naokoli

motiilik
30. jún 2008

no tak to mate super,môj manžel tiež chce isť na dom,ale ja nechcem,ja som radšej na činžiaku 😀 aj ke´d kôli detom by to bolo super,vypustiť ich a nech sa vybláznia kolko chcú...možno sa raz nechám prehovoriť 😉

zuzkap2 máš dvoch chlapcov,čo by ste teraz chceli mať aj s manželom?...ja som vždy túžila len po dievkach,podarilo sa mi tak som rada... 🙂

zuzkap2
30. jún 2008

motiilik my chceme obydvaja domček 🙂

aj môj mužík chcel mať dievčako 🙂 ale akosi nám to nevyšlo, tak sme sa rozhodli skúsiť ešte raz a už sa snažíme rok a stále nič ☹ a mne je to vpodstate jedno

motiilik
30. jún 2008

zuzkap2 neboj,podarí sa,len nemyslite na to a ono to príde samo 😉 mne jeden kamarát povedal,že ten kto chce najviac sexovať,tak podla toho bude aj pohlavie 😀 nuž čo,ale aspom som sa zasmiala 😉

zuzkap2
30. jún 2008

povedz kamarátovi ,že to bol pekný vtip leby my by sme mali už dve dievčatká 😀
ja teraz nato ani nemyslím lebo mám ten zápal 😉

motiilik
1. júl 2008

ved my sm na tom aj tak z chuti zasmiali,čo povedal 😀 zuzi,len sa rýchlo vylieč,tie močové cesty sú fakt svinstvo,aj mne to mal manžel raz,vtedy ho nič nebavilo ☹

zuzkap2
1. júl 2008

to sa mu ani nečudujem 🙂 mňa všetko boli a najhoršie je ,keď musím ísť pre Miška do škôlky 😒 čím viac chodím tím ma to viac bolí

motiilik
1. júl 2008

ja Ta viem pochopiť,môj manžel bol na tom istom,len ja som ho nechala ležať,keď nemal na nič náladu,tak som ho nechala na pokoji....juuuj zuzi,už aby sa Ti polepšilo.... 😉

oli69
1. júl 2008

ahojte... ja mam 22 a nas maly colin ma 14 mesiacov

zuzkap2
1. júl 2008

motiilik ďakujem 😉 suseda mi poradila, že si mám kúpiť zaltobyľ a piť z nej čaj vraj rýchlo zaberá tak idem vyskúšať.

oli69 vitaj medzi nami 🙂

milhaus
1. júl 2008

ahojte
mam 24 a dcera ma 1,5 roka, je to moje prve dieta

motiilik
1. júl 2008

zuzi,daj potom vedieť ako chutí a či vlastne zaberá... 😉

oli69 a milhaus vitajte medzi nami dievčatami 🙂

zuzkap2
1. júl 2008

motiilik chutí ako všetky bylinkove ,neosladené čaje 😝
mihaus vitaj 🙂

tinni
1. júl 2008

caute🙂 ja mam 21 😉

zuzkap2
1. júl 2008

tinni 🙂 vitaj

tinni
1. júl 2008

dakujem 🙂 a ty uz mas viac deticiek, pozeram 😉

zabga88
1. júl 2008

Ahojte! 😉
Ja mám 20 a mám 21 mesačnú dcérku 🙂

motiilik
1. júl 2008

tinni a zabga88 vitajte medzi nami 🙂

zuzi,tak to Ti veru nezávidim to piť 😝 ,ale najhlavnejšie bude,ak zaberie,tak prajem veˇa šťstia,aby zabralo 😉 dj potom vedieť 🙂

inak,čo ste dnes babenky porábali? 🙂 my sme ráno vystrojili staršiu ku svokre na prázdniny a zostala som ja sama s malou a my sme si urobili taký malý výletik a večer sme mali návštevu,a teraz odišla 🙂

zuzkap2
2. júl 2008

tinni ano mám dvoch chlaapcov a snažíme sa o tretie 🙂 asi nám šibe 🙂
zabga88 vitaj

motiilik tak my sme boli doma 🙂 nám Miško ešte nechodi na prázdniny no ale zato príde k nám na budúci týždeň neterka tak si tu užijeme 🙂

motiilik
2. júl 2008

zuzi,tak že tam budeš mať pernooo 😀 ale aj veselo,tak Ti to trochu aj závidim,ja som sama,manžel 1000 km odo mňa preč,takže mi je niekedy smutno samej doma ☹

zuzkap2
2. júl 2008

motiilik ani nie lebo neter má už pomali 12r 🙂 ja by som nevydržala bez mužíka lebo chlapci občas tak vyvádzaju , až sa čudujem že niesom už šedivá 🙂

motiilik
2. júl 2008

no ja som si zvykla... 😉 ma tak žijeme celé manželstvo,takže mi to problém nerobí,ale tiež niekedy by som bola rada,keby bol už konečne doma 🙂

zuzkap2
2. júl 2008

a kde je mužík ,keď je tak ďaleko

motiilik
2. júl 2008

je v Taliansku...išiel tam za prácou 🙂