• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
Ahojte :slight_smile: čo robkáte :slight_smile:
Motiilik zlatobyľ zabral :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. júl 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to je zuzi super,som rada s tebou :wink:
3. júl 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooooooooooo baby , kde ste všetky?
9. júl 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...no asi na dovolenkách niekde...to len my sme asi doma...
9. júl 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Aj my sa chceme pridat. Ja mam 22 a moja dcérka má 17mesiacov.
10. júl 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Aj my sa chceme pridat. Ja mam 22 a moja dcérka má 17mesiacov. :sweat_smile:
10. júl 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambule vitaj medzi nami :slight_smile:
motilik tak my ma dovolenku nejdeme nikam :frowning2:
10. júl 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee.....je tu niekto?
10. júl 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambule vitaj v klube :grinning:

zuzi a jakto prosím Ťa?....čo sa niečo stalo?.... :confused:

eliska ahojky...jasné,sme tu.... :slight_smile:
10. júl 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. Vy máte všetky ešte malé babätká - s koľko mesačným bábom ste boli prvýkrát na dovolenke? Pri mori myslím. Chystáme sa o 2 týždne do Talianska a ja som z toho dosť nervózna teda
10. júl 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Motiilik môj muž ma veľa roboty tak na dovolenku nemá čas. My chodíme cez víkendy na vylety a tie nám zatiaľ vyhovujú. No a budúci rok ak sa nám podarí tak niekam možno aj pôjdeme :wink:
11. júl 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,to veď my sme na tom tak isto...aj ten môj má kopec roboty a príde aj tak na dovolenku celozávodnu až koncom augasta a v septembri mi ide malá do školy,takže nám to nijak nevyhovuje....ale povedala som mu,že na rok ideme niekam na 100% a povedal,že slubuje,tak uvidíme.... :slight_smile:
11. júl 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte taka ako vikendujete?
My sme sa dnes boli kúpať :slight_smile: chlapci sa vyblaznili a teraz už spia :slight_smile:
13. júl 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mladé mamičky, náhodne som vás objavila, pridávam sa medzi vás - ja mám 22 r. a môj synček 10 mesiacov :slight_smile:
14. júl 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkabe vitaj medzi nami :slight_smile:
14. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkap2 - Ďakujeeeeeeeeeeem
14. júl 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa tiež pridala, alev sobotu mám 26, takže... :frowning2: :frowning2: :grinning:
14. júl 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,dlho som sem nezavitala :sweat_smile:
Vitam new mamicky mladuchy :wink:

Ako sa vam dari?

My sme sa nejako ryhlo rozhybali a uz mame 8 zubov,co vtedy som riesila prvy :grinning:
14. júl 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy.Sme radi ze ste nás privítali, a že sa môžme pripojiť. Chcela by som odpovedať Renike-na dovolenke s malou sme ešte neboli, ale švagrinka bola s chlapčekom mal vtedy 3 roky a vravela že to nebolo bohviečo.Malého stále strážila nemala tak veľa času pre seba, nehovoriac o tom že chodili von k moru len večer lebo by sa maly spálil a o večernej zábave niekde v podniku nebolo ani reči,maly musel spať vadľa nej...To su jej skusenosti, ale vyskúšaj vám sa to možno s malym bude páčit.Chcela by som sa poradit s mamičkami ktore maju problém ako ja. Môj problém je že moja mala bambulka je na mňa strašne nalipnutá. Má už 17mesiacov nekojim ju, lebo som stratila mliečko, a ona je taka nalipnutá, že bez nej nemôžem íst ani na wc, ani umyt riad, ani sa osprchovať. Najviac ma to trápi na návštevách. Malá sa na mňa zavesí a keď zmiznem z dohľadu začne plakať a nedá sa ničím utíšit.A zaspí len pri mne ked jej škrabkám ručičku, muža odháňa bije ho.Poradte prosím
15. júl 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejo aj ja medzi vas patrim, mam 20 :dizzy_face: :wink:
15. júl 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitajte medzi nami nové mamičky mladučké :slight_smile:
marse,Ty si nejak skoro stihla v 20-tich a už dve detičky....no veru klobúk dole,ja by som sa v tvojom veku na to asi necítila... :sweat_smile:
15. júl 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vítam nove mlade mamičky :slight_smile:
bambule s tvojo malou si to opisala presnne tak ako to bolo unás len ja som ešte do marca kojila a keď som prestala sa to zmenilo. :slight_smile:

Babulky tak ja som dnes bola na preventívke a doktorka mi na sone našla 4 cm cystu :frowning2:
15. júl 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,vitajte vsetky nove :grinning: uz som tu dlho nebola,dako som nestihala. vcera som bola s malou na ockovani-do jednej nozicky prevenar a do druhej jej dali 3 rocnu,tak bolo placu :cry: chudiatko,ale uz mame pokoj konecne :wink:
zuzka hadam to nebude vazne,co ti na to povedala doktorka?
16. júl 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna doktorka mi kazala budúci mesiac hneď po mrche prisť ,že to skontroluje a potom sa uvidí :unamused:
16. júl 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce aj na nohach,hadam to nebude nic vazne :unamused:
17. júl 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna ďakujem :slight_smile:
18. júl 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: co mate naplanovane na vikend maminky?mi si budeme musiet nieco vymysliet same,lebo tato nam pracuje :angry:
19. júl 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna :slight_smile: pri nás su na prázdninách 2 netere tak mám doma 4 deti :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,to je super pocasie :frowning2: zuzka tak mas doma veselo,ze :grinning:
23. júl 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...aj ja som tu a mám "ešte len" necelých 24...beriete ma do družiny? :grinning:
23. júl 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok