• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
ďakujem za privítanie,icerna :slight_smile:
24. júl 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja sa pridavam až o mesiac mam25r,xixixixi :grinning: :grinning: :grinning:
Mirrinka awoj :grinning:
24. júl 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siwi :grinning:
24. júl 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja by som sa tiez rada pridala,mam 23,vlastne uz len do septembra,potom to bude uz 24 :grinning:
24. júl 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka,tak to sme na tom rovnako.ktorého septembra máš narodky? ja 29. :grinning:
24. júl 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirrinka awoj :grinning:
24. júl 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka ja 8-ho :wink:
24. júl 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže si staršia....chichi :grinning: idem pozrieť tvoj albumček
siwi a ako sa má Simonko?
24. júl 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už je to oky,ale to dlheeeeee zaspavanie bez dudla a flašky,ach jaj ,zachvilku už budem šediva :grinning: :grinning: .Dneska sme maly doma cirkus Humbertoooo,to by ste sa zasmialy čo on robil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. júl 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,zvykneš si na to...my už tiež dlhú dobu nemáme cumlík a ide to nejako :wink: to ste mali skutočný cirkus doma,či ako?
24. júl 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonko nam ho spravil :grinning: .mirka vi ešte použivate kočik ked idete do mesta?
24. júl 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...trochu som asi nepochopila :grinning: tak to my máme doma cirkus každý deň :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa do mesta bez buginy nevyberiem,lebo to by som si s malou neporadila.neháňala by som ju po celom Humennom... :slight_smile: ale ked ideme len niekde blízko bytu,že napr.do Tesca alebo ku kamoškám na návštevu,tak ideme pešky...a vy ste na tom ako? :wink:
24. júl 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto sa pitam lebo zajtra dojdu pozriet kočiky,predavam jeden vadši a druhy buginku.A chcem si kupit novu buginu,hm?Ja si myslim že ju ešte budeme potrebovat,no hm?
24. júl 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile:
vitam nove mamainky :slight_smile: ja teraz veľa času na net nemám,kedže mám doma 4 deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka,vdaka aj tebe za milé privítanie :slight_smile: ....ako to,že máš doma 4 deti? ved máš len dvoch synov,nie? či máte niekoho na prázdninách? no v každom prípade ti nezávidím,lebo ja mam čo robiť len s jedným deckom :grinning:
24. júl 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka, ano mám na prázdninách ešte dve netere :slight_smile: a kedže tento týždeň vkuse prší, tak musia trčať doma :frowning2:
24. júl 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkap2,tak ty sa urcite nenudis,musite mat doma veselo,vsak :wink: no pocasie by sa uz mohlo umudrit,a mohlo by prist leto :sunglasses: ako sa patri :sunglasses:
24. júl 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tak ja sa naozaj nenudím :slight_smile: a počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte že od soboty hlásia teplo lebo by som asi ošedivela
24. júl 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to dúfam,že už od soboty bude teplo,lebo my sa chystáme na Šíravu a potom do Tatier....a nemám chuť sa tam trepať v takomto počasí :angry: Tak dúfam,že sa Dr.Iľko dnes dobre vyspí a zajtra ráno predpovie niečo pekné :grinning:
24. júl 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no vy ste sa tu nejako rozsupli :grinning: Supeeeeeeeer :wink:

K pocasiu sa radsej nevyjadrujem... :rolling_eyes:
24. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a vitajte :grinning: . to pocasie dnes bolo o.k :sunglasses: konecne...
siwike ten kociar aj mi este stale potrebujeme,mala dako zlenivela,viac v nom sedi ako beha ,ked sme vonku. ale aspon ju nemusim nahanat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. júl 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti závidím,že za ňou nemusíš behať.....ja sa nabehám až až,ani do fitnesca mi netreba chodiť :grinning:
ináč,dnes sme boli v meste asi dve hodiny,a musím Lianku pochváliť,že bola celkom zlatá....až na to,že chcela skočiť do fontány :grinning: ale ináč v pohode...a vy ste čo dnes porábali?
idem dať malú spať a potom tu ešte nakuknem.tak pa zatiaľ :slight_smile: :wink:
25. júl 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute!
Sem tam sem kuknem,ja mam onedlho 23 a doma malu pinceznicku.
Mozme sa pridat??,,
25. júl 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj livika.Len sa so Simonkou pridajte :wink: čím je nás viac,tým lepšie :grinning:
ja už tu píšem ako stará "mamička do 25 rokov" aj ked som sa pridala ešte len o stránku dozadu :grinning: ale snáď to nikomu nevadí......... :wink:
25. júl 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo,baby,kde ste???????????????? :wink:
26. júl 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,to je super počasie,co :sunglasses: ?livika vitaj,jasne ze sa mozes pridat.
mirrinka a kedy ti mala chodi vecer spavat?moja okolo pol10 vecer aj neskor,skor sa jej nechce a ked nahodou zaspi tak v noci vymysla a nechce sa jej uz spat :angry:
27. júl 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo,ste tu niektora :wink:
27. júl 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: kde ste všetky?
28. júl 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...už je pondelok,kde ste? víkend skončil... :wink:
icerna,Lianka chodí spať okolo pol ôsmej,ked sme doma a ked sme u našich na dedine,tak sa to trošku pretiahne - tak na tú deviatu až pol desiatu :slight_smile: a spí celkom v pohode,v noci sa nebudí,len sem tam zamrnčí a vtedy jej šupnem do úst fľašku s čajom a spí dalej.niekedy až do tej pol deviatej ale to len výnimočne,väčšinou vstávame o pol ôsmej... :slight_smile:
28. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :wink:
28. júl 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok