Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

evuliki
15. aug 2008

bejbypd prepac ale vzdy ti skomolim nick na babypd,to vies,ta moja anglina 😅

gabii83
15. aug 2008

dakujem, dufam ze to ale bude vacsi, a bude moje mimi zdravucke, a ty mas zlatu rodinku 😉

gabii83
15. aug 2008

yasmine je pekne meno 🙂

bejbypd
15. aug 2008

Caute baby 😀 akurat evuliki odisla od nas bolo nam fajn male su zlate pojedli dooost kukuricnych chrumiek a viete co?jasminka uz bude zachvilku urcite chodit ved aj ten moj drobcek este chodi len tak ako po nejakej operacii 😀 no ja takto pred rokom som lezala na rizikovom tak tam by som sa moc nechcela vratit...a co mate nove baby nejak to tu vazne? 😀 😀 😀

icerna
16. aug 2008

ahojte maminky,čo robkate?mi sme dnes vstavali skoro o 10,tak sme nedavno aj doobedovali 😅 uz mam poupratovane,aj ked sa mi dako dnes nič nechce,asi to bude tim pocasim 😠 ake mate planiky na vikend?nam pride navsteva,tak bude veselo 😀

evuliki
16. aug 2008

A coze sa tu striedame iba tri?? No ja ani neviem,ze je weekend 😅 Este ze mi to ma kto pripomenut jeje... No dnes bolo "super" pocasicko,snad zajtra bude lepsie.Inak icerna mne si straaasne povedoma,ty si odtialto z pd,nie?

evuliki
16. aug 2008

Ozaj bejbypd blahozelaaaaame k 11.vymesaciu 😀 😉

mirrinka
16. aug 2008

ahoj,ahoj.....ja som sa akurát zobudila 😀 asi to z toho počasia,lebo u nás už od tretej búrka 😠
bejbypd - blahoželám aj ja - malá je zlatá 🙂

bejbypd
16. aug 2008

caute baby dakujeme k blahozelaniam...uz len mesiac a mame rok booooze to teda ubehlo..nas sa tu teda ozaj strieda len par..my sme dnes boli draheho ujovi na patdesiatke bolo super mala bola paradna ja som sama stiahla za cely vecer flasu vinka takze drahy sa na mne smeje a ma zo mna bohovsku radost...zajtra budeme len oddychovat ani varit sa mi nechce 😠

icerna
17. aug 2008

ahojte 😉
evuliky ano som z pd,aj ty si mi strasne znama,ale neviem odkial 😒

bejby aj ja sa pridavam k blahozelaniam 🙂 ako ti je dnes?hlava neboli? 🙂

mirinka ako sa mate?mala poslucha?asi tak ako moja,coo 😀 ?

mirrinka
17. aug 2008

ahoj 😉
icerna,presne tak ... asi ti to ani nemusím opisovať 😀 😀 😀

bejbypd
17. aug 2008

caute baby no rano bolo krute ale uz je to ok...len sa mi nic nechce mala espte spinka poobednajsi spanok drahy isiel s kamosmi na kofcu 😠 tak kukam telku a konikujem a taka som nasrata na draheho sestru zeby som jej vynadala az by sa nespamatala...furt sa do vsetkeho stara...totizto vcea sme malej trochu ostrihali vlasky bo ich ma dlhe a strasne sa poti a ked sa spotila tak sa jej tak chuchmacovali vlasy a neslo to nijak rozcesat...tak sme sa s drahym rozhodli ze jej to vzadu podstrihneme ma to krasne skoro to nie je ani vidiet a moja najmudrejsia svagrina hned preco ste ju ostrihali tak sme jej povedali a ona suverenne na to ze keby ju pravidelne ceseme tak sa jej too nerobi...no vo mne to vrelo proste mudra je velmi...aj vcera zohnala som profesionalneho fotografa lebo ked mala bude mat rok tak jej chcem dat spravit profesionalne nejake pekne fotky fotograf je moj znamy tak som to vybavila za najlacnejsie ako sa dalo a svagrova na to ze to nam je naco sak ona ma dost fotiek a samozrejme presvadcila aj draheho ze na co je nam to 😠 boze baby prepacte ale musela som sa postazovat je to proste krava 😠 😠 😠 dufam ze sa mate dobre a deturence v ramci miznosti posluchaju 😎

mirrinka
17. aug 2008

bejbypd - takých švagrín je na svete asi veľa...kravy jedné 😝 dobre viem,o čom hovoríš 😉

bejbypd
17. aug 2008

no tiez sa iukludnujem ze nie som jedina 😀 ale len ma rozculuje to ze ona ma dvadsat rokov a pojedla vsetku mudrost sveta ja mam jednu super svagrinu mojho brata zenu a to mi je ako druha segra 😉 ale tato no to niekedy az zasnem aka je drza ale drahy je z nej cely paf bo to je jeho najmladsia sestricka 😖 no koncim uz s temou svagrina lebo sa vzdy len vytocim...mirri a ty uz mas taku velku slecnu to uz v takom veku musi byt riadne sidlo pravda?

mirrinka
17. aug 2008

no to teda hej....šidlo je veru poriadne 😀 moja švagriná má tiež 20 rokov,ročné dieťa a tiež je najmúdrejšia na svete.je to žena manželovho brata a s mojím mužíčkom sa na nej často poriadne zabávame - hlavne na jej perlách čo jej výjdu z úst...s mojou svokrou sa k sebe absolútne hodia 😝

bejbypd
17. aug 2008

tak ta veta s mojou svokrou sa k sebe absolutne hodia je velmiii pravdivaaaa 😉

bejbypd
18. aug 2008

Caute baby no co je kde ste vsetky?nejak to tu viazne...ako sa mate co deticky?dufam ze posluchaju...ja mam teraz pohodicku mala spinka boli sme v zoo tak je strasne hotova...drahy mi isiel na tesco party on tam robi totizto managera tak ja konikujem,kukam telku,citam casopis a tak...no nic sa mi nechce 😝 a uz piste nech mam co citat 😎

evuliki
18. aug 2008

ahoj zienky,alebo iba ty si tu kika?No nase slniecko uz pekne spinka,tak tu pri nej natajnaca chatujem 😀 Dnes mi teda dala riadne zabrat,spolu sme presli asi kilometer....Ja som asi viac utahana,ako ona,no este musim porobit doma nejake vecicky a tesim sa na sprchu.Je dnes vobec nieco v telke?

bejbypd
18. aug 2008

nazdis no v telke nie je nic akurat sa rozculujem nemam co pozerat..my sme boli v tej zoo tak mala si pobehala a iba teraz vstala tak som zvedava kedy pojdeme spat...co zajtra evi,stretko?

bejbypd
18. aug 2008

evi nestvi ma uz aj ty si odisla 😠

bejbypd
18. aug 2008

ozaj baby ta v evulikinom albume vedla jasminky je moja misula keby vas to zaujimalo lebo v mojom albume mam len stare fotky 😉

icerna
19. aug 2008

ahojte babule,no dako to tu viazne,musime s tim nieco urobit 😉

bejby kukla som do evulikinho albumu a tie chrumky male su super 😀 mala ma riadne vlasky 😀

mi sme mali navstevu az do dnes,tak som ten vybuch konecne upratala ako tak 😅

icerna
20. aug 2008

no čo je s vami 😠 uz je po vikende a nikde nikoho 😢
tak sem kuknem este vecer 😉

mirrinka
20. aug 2008

Ahojte....ja som tu,ale zatiaľ len na krátko,lebo sa chystáme s malou do postele...dnes trošku neskôr,lebo sme u babky a tu má povolené byť hore trochu dlhšie 🙂

evuliki
20. aug 2008

No ja som s malou uplne sama az do pondelku,dnes ma veru riadne utahala...Dom je ako po vybuchu,este ze som stihla aspon navarit...Dnes sa Jasmi podarili prve tri krocky,tak sa velmi vytesujeme 😀

bejbypd
21. aug 2008

Caute baby 🙂 v prvo rade evi gratulujeeeem jasminke ku krocikom 😀 dufam ze dnes nam to stretko uz konecne vyjde...baby co je vlastne s reni dufam ze sa maju aj s maxikom fajn...my sa mame super vcera sme boli na vylete v nitre a pokupili sme si kopec veci v new yorkeri v gate a v podobnych obchodikoch vsade su totiz letne vypredaje takze triko z new yorkeru za stovku a tak tak sme nakupovali...a vy sa mate ako,ako deticky?zatial sa lucim bo sa mi pecie zajacik a varia zemiaky tak idem davat pozor ale neskor skontrolujem ci konecne niekto napisal 😉

icerna
21. aug 2008

ahojte 😎

evuliki gratulujem 🙂
bejby neviem co je z reni,neozvali sa ,ale dufam ze to nema nic spolocne s očkom 😖 no tie vypredaje su ozaj v kazdom obchode. Pobehali ste vsetky centra?

ste tu niektora?
😝

evuliki
21. aug 2008

No dnes sme boli na chvilu s bejbypd a deturencami na plazku,bolo veru super,az na to,ze sme sa ani jedna nezastavili,kedze nase babulky su extra aktivne ze jo 😀 No holky,kde steeee?? ☹

bejbypd
21. aug 2008

no caute evi ty este len domov prides a chatujes,my uz sme aj okupkane a veru veru krpane sa ani na chvilu nezastavia...a icerna boli sme len v galerii a v max nemali sme vela casu drahy ma v nitre rodinu tak sme najprv rodinkarcili...no zabavka proste...my este asi ideme von na kofcu mala zaspi v kociku potom ju len prelozime do postielky a potom budeme mat hadam nejaku romanticku chvilku pre seba 😎

icerna
22. aug 2008

ahojte kočky,tak vy si takto behate po plažovom 😀 aka bola vodička?mi asi zajtra pojdeme do pd,aj na disku,malu dam mamine postrazit a ja to pojdem obehat s kamoskami,ci sa nahodou nieco nezmenilo 😝 😕
potrebujem sa vyvetrat trosku od malej 😉