Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

mirrinka
22. sep 2008

Ahojte 😉
pipi,budem mať 24 rokov 🙂

evina2008
22. sep 2008

jeje ze 24.hm to je ale vek ja sa pri vas citim ako stara tetka. 😀

mirrinka
22. sep 2008

tak prezraď,koľko máš....určite nie viac ako 30.sa stavím 😉

evina2008
22. sep 2008

nie mam 27 ☹ ale o chvilku v decembri 28 😠 😠 ja uz som stara páka.fnuk fnuk

amarelka
22. sep 2008

ahojte, môžem sa pridať, mám 24 😉

rikarr
22. sep 2008

ahojte aj ja sa chcem pridať mám 23 😝

evina2008
22. sep 2008

wau ale sa nam to tu hromadi 😀 🙂

icerna
22. sep 2008

ahojte maminky,aj nove vitajte 😀
mirinka ja to tak citim asi 2 mesiace,ze chcem babo,neviem tiez co ma to tak chytilo. Ale neviem si predstavit,ako by to vyzeralo pri uspavani,spani v noci a tak....ale urcite by sme to zvladli,ako aj ine maminky,aj tie nase 🙂

icerna
22. sep 2008

amarelka mas krasneho synceka,taky drobcek 🙂

rikarr od kedy mala bezka?

evina2008
22. sep 2008

juj holky ja vam zavidim tu odvahu mat po dvoch ci troch rokoch dalsie dieta.ja som taka rada ze medz erikom a simonou je 6 a pol roka.erik je samostany spravy si sam jest ci pit,idem do skoly a ja mam cas na malu.neviem ako by som to zvladala dve male deti,vsetko by bolo 2krat plienky menit este tomu dve rozne velkosti +mlieko do toho,este aj varit ci zehlit alebo prat...
kto si na taaketo nieco trufa klobuk dolu 🙂

icerna
22. sep 2008

no veru ma to svoje vyhody aj nie 😠 tie plienky uz dvakrat nie 😀 no uvidime co bude casom....ale aj by som sla uz do prace,sama neviem co asi chcem viac 😠

mirrinka
22. sep 2008

čaute baby,máme nové foto v súťaži....názov Lily v bazéne....dajte nám hlasík,please 😉 každý deň sa dá poslať jeden hlas....dakujeme
http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?tyzden=39

icerna
22. sep 2008

uz som dala hlas 😀

rikarr
22. sep 2008

aj ja

no malá behá od 9 a pol mesiaca sama ... ona sa do všetkého strašne moc hrnie má trošku väčšie obrátky .... 😀 a aj ja chcem druhé

evina2008
23. sep 2008

no tak aj my patrime medzi tie sikovne ,od 4mesiaca sedi od piateho mesiaca chodi po styroch a teraz sa stavia za rukyy uz chodi....je to normalne?a to nema ani 7mesiacov,v behaku ide ako rychly sip....zeby dievcence boli take rychle?a zabudla som zuby mame tiez uz a tie mame od5mesiaca.boooze ako to leti,nedavno som sa este gulala s velkym brusiskom 😀

rikarr
23. sep 2008

my hovor ...mna chytá nostalgia ...pomaly s prípravamy na oslavu spomínam čo bolo pred rokom ....

malá sa ešte aj pri pôrode hrnula vpred a aj si klučnú kosť zlomila ....trdlo ...neviem kam sa tak náhlila ale zostalo jej to dodnes ...v 4mes. si sama držala flašu a krmila sa ...v 5 sa gúlala o 106 a v 6 sa posadila, dala na 4 a lozila(plazila sa len chvíločku) niečo pred 7 mes. sa postavila a v 7 chodila za 2ruky v 8 za jednu a v 9 a pol už sama a teraz doslova lieta .... skladá kocky, nastokuje krúžky a od 10mes. sa vkuse pýta "co to je, do to je?" .....a tak ....

sa mi zdá že terajšie decká sú šikovnješie

evina2008
23. sep 2008

ahoj rikarr
no to som rada ze aj tvoja mala je taka ja uz som sa citila nejako blbo lebo deti v jej veku co mam kamosky boli sme spolu v porodnici takze je len 5hodinovy rozdiel od mojej kamosky co ma tiez malu a ta nic nerobi len sedi a vobec sa nehybe...

claudinka
23. sep 2008

mirrinka mas ho mat 😉

rikarr
23. sep 2008

tak sa priprav a cvič si kondičku lebo lepšie to už nebude ..malá bude pridávať na obrátkach ...uvidíš

mirrinka
23. sep 2008

dievčatá,vďaka za hlasy,ste zlaté 😉 a vítam všetky nové maminky,konečne to tu bude fičať,dúfam 😀
máte zlaté deťúrence.aj viktorka aj dávidko sú zlatučkí - teraz som si pozerala albumčeky 🙂
claudii,ako sa cítíš ako mamička? malý poslúcha? určite je to ešte taký zlatý uzlíček,počkaj až ti bude behať.a ešte horšie - rozprávať 😀 my sme z tej našej rapotačky úplne na mraky 😀 😀 😀

rikarr
23. sep 2008

mne každý hovoril, že ked už malá začne behať bude dobre ....ale sa mýlili ...každému hned poviem že dobre bolo ked mala týžden a pekne ležkala v perinke ....

aj ked teraz mám o zábavu postarané aaale človek toho zrazu menej a menej stíha .....

claudinka
23. sep 2008

mirrinka juuuj bodaj by bol stale taky malilinkyyy 😀

mirrinka
23. sep 2008

tak to asi ťažko 😀 ....jedine potom skoro rýchlo druhé také malilinkaté 😉

claudinka
23. sep 2008

tak to asi mas pravdu 🙂

rikarr
23. sep 2008

ja by som chcela ešte také mini bábo .....len neviem čo by to moje závažíčko robilo ....

icerna
24. sep 2008

dobre ranko 🙂
no aj ta nasa behala od 10.mesiaca a uz som sa nevedela dockat,ze aky bude mat hlas a teraz by som chcela aby bola este len v perinke 😀 strasne rychlo to ide a uz aj papuluje opica 😠
No veru babule mate krasne babatka,len si ich uzivajte pekne 😉

mirrinka
24. sep 2008

Ahojte 😉
claudi,tvoj malý sa volá Ľuboš? ak áno,tak všetko najlepšie k meninkám mu prajeme.hlavne veľa zdravíčka 🙂

evina2008
24. sep 2008

ahoj rikarr
chi ak chces poziam ti na chvilku tu moju čerticu tak si to romyslis s tym druhym babetkom 😀 😀

dajana31
24. sep 2008

ahojte, mozem sa pridat? mam 24 a studujem denne v Ba, ale uz len posledny rok ma caka.. uvidime, ci to so sofinkou zvladneme...

claudinka
24. sep 2008

mirrinka kujeme kraasne 😉

dajana31 super fotecka 😉 snad to zvladnete..