• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
Ahojte :wink:
pipi,budem mať 24 rokov :slight_smile:
22. sep 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeje ze 24.hm to je ale vek ja sa pri vas citim ako stara tetka. :grinning:
22. sep 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prezraď,koľko máš....určite nie viac ako 30.sa stavím :wink:
22. sep 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mam 27 :frowning2: ale o chvilku v decembri 28 :angry: :angry: ja uz som stara páka.fnuk fnuk
22. sep 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, môžem sa pridať, mám 24 :wink:
22. sep 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja sa chcem pridať mám 23 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau ale sa nam to tu hromadi :grinning: :slight_smile:
22. sep 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,aj nove vitajte :grinning:
mirinka ja to tak citim asi 2 mesiace,ze chcem babo,neviem tiez co ma to tak chytilo. Ale neviem si predstavit,ako by to vyzeralo pri uspavani,spani v noci a tak....ale urcite by sme to zvladli,ako aj ine maminky,aj tie nase :slight_smile:
22. sep 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amarelka mas krasneho synceka,taky drobcek :slight_smile:

rikarr od kedy mala bezka?
22. sep 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj holky ja vam zavidim tu odvahu mat po dvoch ci troch rokoch dalsie dieta.ja som taka rada ze medz erikom a simonou je 6 a pol roka.erik je samostany spravy si sam jest ci pit,idem do skoly a ja mam cas na malu.neviem ako by som to zvladala dve male deti,vsetko by bolo 2krat plienky menit este tomu dve rozne velkosti +mlieko do toho,este aj varit ci zehlit alebo prat...
kto si na taaketo nieco trufa klobuk dolu :slight_smile:
22. sep 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru ma to svoje vyhody aj nie :angry: tie plienky uz dvakrat nie :grinning: no uvidime co bude casom....ale aj by som sla uz do prace,sama neviem co asi chcem viac :angry:
22. sep 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby,máme nové foto v súťaži....názov Lily v bazéne....dajte nám hlasík,please :wink: každý deň sa dá poslať jeden hlas....dakujeme
http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?tyzden=39
22. sep 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som dala hlas :grinning:
22. sep 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja

no malá behá od 9 a pol mesiaca sama ... ona sa do všetkého strašne moc hrnie má trošku väčšie obrátky .... :grinning: a aj ja chcem druhé
22. sep 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak aj my patrime medzi tie sikovne ,od 4mesiaca sedi od piateho mesiaca chodi po styroch a teraz sa stavia za rukyy uz chodi....je to normalne?a to nema ani 7mesiacov,v behaku ide ako rychly sip....zeby dievcence boli take rychle?a zabudla som zuby mame tiez uz a tie mame od5mesiaca.boooze ako to leti,nedavno som sa este gulala s velkym brusiskom :grinning:
23. sep 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my hovor ...mna chytá nostalgia ...pomaly s prípravamy na oslavu spomínam čo bolo pred rokom ....

malá sa ešte aj pri pôrode hrnula vpred a aj si klučnú kosť zlomila ....trdlo ...neviem kam sa tak náhlila ale zostalo jej to dodnes ...v 4mes. si sama držala flašu a krmila sa ...v 5 sa gúlala o 106 a v 6 sa posadila, dala na 4 a lozila(plazila sa len chvíločku) niečo pred 7 mes. sa postavila a v 7 chodila za 2ruky v 8 za jednu a v 9 a pol už sama a teraz doslova lieta .... skladá kocky, nastokuje krúžky a od 10mes. sa vkuse pýta "co to je, do to je?" .....a tak ....

sa mi zdá že terajšie decká sú šikovnješie
23. sep 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rikarr
no to som rada ze aj tvoja mala je taka ja uz som sa citila nejako blbo lebo deti v jej veku co mam kamosky boli sme spolu v porodnici takze je len 5hodinovy rozdiel od mojej kamosky co ma tiez malu a ta nic nerobi len sedi a vobec sa nehybe...
23. sep 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka mas ho mat :wink:
23. sep 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa priprav a cvič si kondičku lebo lepšie to už nebude ..malá bude pridávať na obrátkach ...uvidíš
23. sep 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá,vďaka za hlasy,ste zlaté :wink: a vítam všetky nové maminky,konečne to tu bude fičať,dúfam :grinning:
máte zlaté deťúrence.aj viktorka aj dávidko sú zlatučkí - teraz som si pozerala albumčeky :slight_smile:
claudii,ako sa cítíš ako mamička? malý poslúcha? určite je to ešte taký zlatý uzlíček,počkaj až ti bude behať.a ešte horšie - rozprávať :grinning: my sme z tej našej rapotačky úplne na mraky :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne každý hovoril, že ked už malá začne behať bude dobre ....ale sa mýlili ...každému hned poviem že dobre bolo ked mala týžden a pekne ležkala v perinke ....

aj ked teraz mám o zábavu postarané aaale človek toho zrazu menej a menej stíha .....
23. sep 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka juuuj bodaj by bol stale taky malilinkyyy :grinning:
23. sep 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to asi ťažko :grinning: ....jedine potom skoro rýchlo druhé také malilinkaté :wink:
23. sep 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to asi mas pravdu :slight_smile:
23. sep 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela ešte také mini bábo .....len neviem čo by to moje závažíčko robilo ....
23. sep 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
no aj ta nasa behala od 10.mesiaca a uz som sa nevedela dockat,ze aky bude mat hlas a teraz by som chcela aby bola este len v perinke :grinning: strasne rychlo to ide a uz aj papuluje opica :angry:
No veru babule mate krasne babatka,len si ich uzivajte pekne :wink:
24. sep 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
claudi,tvoj malý sa volá Ľuboš? ak áno,tak všetko najlepšie k meninkám mu prajeme.hlavne veľa zdravíčka :slight_smile:
24. sep 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rikarr
chi ak chces poziam ti na chvilku tu moju čerticu tak si to romyslis s tym druhym babetkom :grinning: :grinning:
24. sep 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozem sa pridat? mam 24 a studujem denne v Ba, ale uz len posledny rok ma caka.. uvidime, ci to so sofinkou zvladneme...
24. sep 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka kujeme kraasne :wink:

dajana31 super fotecka :wink: snad to zvladnete..
24. sep 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok