Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

rikarr
30. sep 2008

dakujeme .....narodíme sa ale až v noci o 4,08(teda to už je ráno, nie?)

JOJ akurát som spomínala ....o 17,30 sme šli od segry na pivko, tam už mi bolo nejak tesno a ako mm platil a ja som šla k autu to prepuklo ...chytila som klučku na aute a odtiekla mi voda - táááááákááááá bačorinka fajna bola podomnou .... tak šup domov sa osprchnúť a prezliecť a teraz o 19,00 ma už vyšetrovali v pôrodke, oklamala som dokiho že mám bolesti(nemala som) tak nás nechal na sále, schrupli sme si a o 3,30 vo mne niečo prasklo a začali tie fajné bolesti - až ma tráslo od bolesti....furt som muža posielala za sestričkou že chcem EPI a ona že máme čas a zrazu na mna kukla a zahlásila že už ide hlavička 😨 😨 😨 tak som jej vynadala že je neschopná zohnať anestez. a mm ma hodila na stôl doktor dobehol a chytila malú a bolo po včetkom ...bola som o 6kg ľahšia a ležalo na mne také malé fialové a uvrešťané ......ešte by som si to zopákla 😉

claudinka
30. sep 2008

rikarr juuj vsetko naj naj naj malej 😉

mirrinka
30. sep 2008

aj ja sa pripájam - všetko najlepšie a najkrajšie 🙂

icerna
1. okt 2008

no veru ide to strasne rychlo 😢
claudinka,ako sa mate? zachvilu aj vy budete oslavovat rok,tak rychlo vam to ubehne 🙂

mirinka no co,uz si muzika prehovorila na druhe? 😀

rikarr
1. okt 2008

dakujeme baby ....

dnes sme oslavovali v materskom centre a v sobotu bude ozajstná párty 😀 😀 😀 potvorka ako keby vedela že má rok tak sa tu vynáša ako pávica 😀

claudinka
1. okt 2008

icerna nestras estee neee 😀 ja by som bola najradsej, keby bol stale taky malilinky, milujem babatka..

rikarr 🙂 to si pouzila pekne prirovnanie 😉 hod potom fotecky z oslavy 😀

icerna
1. okt 2008

ja nestrasim,aj ja milujem babatka a kto nie,ale keby tak rychlo nerasttli 😉

claudinka
1. okt 2008

tak to hej 😒 ☹ tak si vzdy spravim nove 😀 😀

rikarr
1. okt 2008

baby ja chcem druhééééééé ale ešte chvílu počkám aby som vedela aký rozum bude toto malé ubehané, nespavé a ukecané a bud. rok možno už snažilkujeme v lete...chcela by som to jedným vrzom ....

nechápem prečo musia tie bábatká tak rýchlo rásť ..normálne som si minule poplakala ked som dávala malej veci do škatúľ..že číslo "56" 😀 aj bábike je to malé ....ale takééé krásne to je ..juj...claudika závidím také mini bábo

mirrinka
1. okt 2008

icerna,už som ho predstav si prehovorila 🙂 ...vlastne,ho ani netrebalo prehovárať,vravel,že čakal na deň mojich narodenín a že vtedy mi chcel povedať aby som už viac nebrala tabletky 😉 ...narodeniny som mala v pondelok a v pondelok som aj zobrala poslednú tabletku a ďalšie balenie už nekupujem.teraz musíme čakať dva mesiace,lebo keby som otehotnela do dvoch mesiacov,tak mám šancu na viacplodovú tehotnosť - to mi povedal môj doki.a tri deti by na mňa teraz asi boli veľa 😅 ...ale v decembri sa už začneme snažiť a dúfam,že to výjde na prvú šupu tak ako pri Lianke 😉
júúúj,sa teším....už teraz surfujem po nete a pozerám si kočíky,sedačky a tak...som jak malá,ale veľmi sa teším.ale tiež sa aj trochu bojím,no to vždy ide spolu 😉

claudinka
2. okt 2008

rikarr presne tak, je to krasne.. ale utecie to urcite ako voda 😒 aj ja cem druhe, uvidime, kedy..

mirrinka riziko tam je.. este stastie, ze sa mne tak nepostastilo 😀 to by bolo radosti mat dvoch doma 😖

icerna
2. okt 2008

ahojte 🙂
mirinka supeeeer 😀 aj ja si kukam stale kociare a vecicky pre miminka,ako šiši 😲 ja som to vcera navrhla mojmu a on mi povedal,ze mame este cas,ze ci sa chcem zblaznit 😠 lebo vanes ma teraz take super obdobie,ze je ako cert papulnaty 😝 ....

rikarr
2. okt 2008

no môj čaká kedy už konečne povolím prácu na Riškovi 😀 😀 😀 no zatial musí iba trénovať chlapec ... 😉 🙂

mirrinka
2. okt 2008

no,tak to ja sa potom zbláznim určite,ale risknem to 😉 naša Lianka je ako tristo čertov a to vôbec nepreháňam 😅 môj manžel by tiež chcel chlapca,ale ja nejako v podvedomí cítim,že druhé ak bude,tak bude zase dievča...neviem prečo,ale aj pri prvom som to tak cítila,vlastne ešte dosť dlho predtým než som otehotnela 🙂 takže budeme mať Elissu 😀 😀 😀 alebo Olíviu? 😀 alebo Sandru? 😀 😀 😀

mirrinka
2. okt 2008

som asi šišnutá,že?

rikarr
2. okt 2008

aj ja budem mať Karinku 😀 to len muž furt omiela čosi o riškovi

claudinka
2. okt 2008

ja budem mat Claudinku a keby nahodou nie, tak bude Misko a tretia bude uz Claudinka - inak to nevidim 😀 a ak nie, tak co uz.. styri to je asi uz vela ☹ tri vobec neviem, ci by som zvladla..

icerna
2. okt 2008

aj ja som citila,ze to bude dievca,vlastne som ani nemala meno pre chlapca a ani do teraz nemam take ziadne oblubene 😖 vam sa ake paci?teraz sa asi take deti rodia,stale viac besnejsie 😀

claudinka
2. okt 2008

a ked teraz zahlasuju za ten zakon, ze dostanu priplatok k prispevku aj druhe a tretie dieta, to sa len bude rodit 😀 ojojoooj 😀 😀 ja som citila, ze to bude dievca.. a nakoniec som sa mylila 😀

mirrinka
2. okt 2008

už to je schválené 😉 ale myslím,že ak niekto túži po bábätku,tak mu je jedno,či dostane nejaké peniaze alebo nie...
jasné,že potešia,ale aspoň pre mňa v tomto prípade nehrajú žiadnu rolu 🙂

rikarr
2. okt 2008

nooo mne sa na zač, tehu -vlastne som ešte nevedela že som tehu snívalo že mi muž do spálne doniesol malé ružové uvrešťané bábo ... vtedy som to nejak neriešila, ku koncu sa mi to snívalo zas .... bola som aj na 3D a tam mi doki naznačoval , že asi dievča ale ja s mužom sme do poslednej chvíle čakali riška, babské meno som ani nemala vymyslené až na konci tehu ma osvietilo ...a ked sa malá narodila ma napadlo toooolko mien 😨

aj teraz si myslím že druhé bude karinka no a ten futbal bude musieť mm hrávať s babami 😝 😀

rikarr
2. okt 2008

claudinka trúfla by si si na 3???????

ja neviem keby mali taký výkon ako táto jedna malá potovra asi by som z materskej šla na nejaký liečebný program 😀

icerna
3. okt 2008

no aj ja som to citala,dokopy 25 000 a urcite maminky potesia,aspon si mozu vybavicku kupit,este tu matersku nech dako polepsia...
no tri deti po sebe to je ozaj čista cvokaren 😀 ja som sa bola pytat na pracu v butikoch ale neni tam prac. doba pre mna,nema mi kto malu strazit,ked tu nikoho nemam ☹

claudinka
3. okt 2008

mirrinka, jasnacka, ze nehraju ziadnu rolu.. ale potesi to.. ja sa tesim, ze budem moct malemu este nieco pokupovat, ked dostanem peniazky na ucet.. i ked by som samozrejme prezila aj bez toho, ale tesim sa..

rikarr a druhe chces chlapca a mas pocit, ze to bude opat baba? hmh? Karinka je pekne meno 😉
no na tri by som si asi ani netrufla, ale nikdy nehovorim nikdy.. ak sa to bude dat zvladat financne a budeme byvat vo vacsom bytiku a .. no je to vo hviezdach..

icerna v to dufam aj ja s tou materskou 😉 ja tiez nieco furt zhanam, ale akosi to nejde ☹

rikarr
3. okt 2008

no ja zhánam už rok a nič ... ☹

claudinka .. mne je jedno čo to bude ale po mysli my chodí karinka , muž chce už 2 roky riška 😀 a povedal že riško bude aj keby mal byť 10 v poradí .... to by som bola dllllho doma a nemusela riešiť školu 😀 😀 😀 😀

barbiek
3. okt 2008

ahojte ak sa mozme k vampridat ja som dvojnasobna mamina tiez do 25rokov 😀

mirrinka
3. okt 2008

ahoj berbiek,vitaj medzi nami mladými,krásnymi maminami 😀 😀 😀 jéééj,normálne by som mohla skladať rýmovačky....máš zlaté detičky 😉 je dobrý takýto vekový rozdiel? ako sa správa Lucasko ku Sofinke? vieš,dosť ma to zaujíma,lebo my tu s babami tiež trochu rozoberáme " druhé bábo " 🙂 a ak všetko pôjde podľa plánu,tak my budeme mať doma rozdiel tri roky a nejaké tie mesiačiky 😉 dúfam...

rikarr
3. okt 2008

len sa pridaj

barbiek
3. okt 2008

diky za mile privitanie 😀 , no po pravde je to ohubu, ked mi zacne mala vrieskat kojim ju do toho maly ze on je hladny,neviem co skor, niekedy mamproblem ist na WC, ale jedna vec ma drzi nad vodou, ze ked bude mat sofinka aspon rok uz to bude lepsie a uplne naj bude ked sa mi budu vediet uz spolu zahrat, preto sme volili takyto vekovy rozdiel aby sa spolu hrali a vyrastali..

mirrinka
4. okt 2008

Ahojte babule 🙂
barbiek - presne toho sa aj ja bojím,že na tri roky ešte dieťa nie je až také rozumné,že vždy niečo vymýšľa,chce byť stredobodom pozornosti - teda aspoň moja....ale tiež si vždy vravím,že rok rýchlo prejde a už budú obaja veľkí 😉 bože,píšem tu akoby som už bola v deviatom mesiaci 😀 😀 😀

tak vám baby prajem krásny víkend 🙂 - ten náš bude asi celý upršaný 😢