Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
15. okt 2008

ona pred nejakým časom krásne zaspávala v posteli ležala som pri nej kým nezaspala a bol pokoj. Potom bola dosť chorá a nijak inak ako na rukách spať nechcela a tak jej to trvá dodnes.
Musím byť na nu asi naozaj prísnejšia. 🤐

Byť ju zato určite nebudem ale neustúpim.

icerna
15. okt 2008

no baby a ja mam teraz z malou taky problem,ze pred mesiacom ju ustipla včela do pršteka a od vtedy mava nočne mory a nechce mi spat v postielke vobec,len pri nas v postely. Boji sa aj mravca,malilinkej mušky proste všetkeho hmyzu a len kuka aj po vonku či nieco nieje pri nej, neviem ako jej uz mam vysvetlit,ze ju len ta vcielka ustipla,ze sa nemusi bat ☹ ...chudiatko ma take stresy s toho a mna to trapy,hadam na to casom zabudne...

zabga,mala si asi zvykla pri tebe ked bola chorucka zaspavat a teraz to mozno vyuziva,lebo pri tebe je jej lepsie 😀 moja zaspava tiez pri mne,pred mesiacom len v postielke,ale musim byt v izbe lebo by mi zdrhla 🙂 😠

kvixa
16. okt 2008

ahojte, môžem sa pridať? 🙂

kvixa
16. okt 2008

ja síce ešte nie som mamička ale za par mesiacov snad budem 😀

rikarr
16. okt 2008

ahojte

mne síce zaspáva sama a aj spí sama vo svojej postielke ale niekedy sa v noci zobudí a reve aj dve hodky y ina ako pri nás nezaspí ale potom zas šup k sebe asi 3x to takto bolo neviem čo zas má .....

kvixa vitaj v klude sa pridaj

kvixa
16. okt 2008

ďakujem

icerna
16. okt 2008

ahojte 🙂
kvixa vitaj 😉 kolko mas rokov?
no ja som tiez s tim nemala problem,pokial ju ta hnusoba neuštipla 😠

mirrinka
16. okt 2008

ahojte...kvixa,vitaj aj ty medzi nami 😉

kvixa
16. okt 2008

ďakujem. ja už som stara korčula mam 24 😀

kvixa
16. okt 2008

mimochodom mate krasne deturence 🙂 už nech mam aj ja.

icerna
16. okt 2008

podla fotky som si myslela,ze ani nie 20 😉 a planujete viac,či to uvidis,ked porodiš 😀

kvixa
16. okt 2008

ooooo, ďakujem 🙂 snad mi to niekto povie aj keď budem mať 40 😀
nie, chceme len jedno 😝

zabga88
16. okt 2008

Aj mne vravia že mám 16. 🙂 🙂 😉

kvixa
16. okt 2008

😀 nejaka som dnes mimo 🙂

mirrinka
16. okt 2008

že stará korčula.....aj ja mám 24 😉 a tipujú mi maximálne 19 😀

kvixa
16. okt 2008

🙂 no ale ty už maš mimi.

icerna
17. okt 2008

jaj byby,co narobime,ked sme take kočky mlade 😀 zatial,ale tak to rychlo uteka 😠 ze si ani neuvedomujem ze mam stale o rok viac... ake mate plany na vikend?mi asi nic moc,aspon zatial 😠 uvidime čo vymyslim a či draheho na nieco nahovorim 😝

kvixa
18. okt 2008

ahojte 🙂

zabga88
18. okt 2008

ahojte ako sa mate? čo je nove detičky posluchajú? 🙂

kvixa
18. okt 2008

ja sa mam dobre a ty? 🙂 moje zatial poslucha 😀

zabga88
19. okt 2008

no moja neposlúcha skoro vobec. Je ako vymenená za všetko plače že až škrieka, hádže sa o zem. JA som ju nikdy predtým takúto nepoznala je hrozná. Deti musia asi prejsť všetkými obdobiami. Nech je toto rýchlo za nami ☹

katarinka123
19. okt 2008

ahoj mozem sa pridat aj ja k vam?
mam 23 rokov a mam 3 deti.vsetko sami chlapci.teda ziskala som ich 2 porodmi. 😀

zabga88
19. okt 2008

ahoj katarinka123
no to máš super a ako zvládaš 3 deti? ako sú staré?

katarinka123
19. okt 2008

ahoj no marko mal teraz v auguste 4 roky a dvojicky budu mat 6 mesiacov.
vies to bolo planovane ze bude druhe dievca ze marko bude mat 4 roky a bude to fajn. vidis a s dievky su chlapci dvojicky.no je to o drzku a este ze som teraz u maminy lebo inak neviem ako by som to zvladla sama.ale uz som bola aj sama a je to dobra fuska.maly od narodenia nespavaju a aj vnoci su dost hore .tak to musime len vydrzat.ved mam ich aj v albume.pozeram ze byvame skoro vedla seba.a ty co druhe?

zabga88
19. okt 2008

No kukala som albumček. Sú zlatunký sú ešte malinký ale ked pomáha mamina je dobre, nie?
No jasné že bývame kúsok od seba ja som z čifár to je ozaj kúsok

katarinka123
20. okt 2008

dobre rano
no u ale uz sa snazia pomaly lozit ,tak je to veele.ale sa mozrejme uz sa to zacina lepsit uz ajv koci obsedia lebo ich mozem posadit .a cekom prespia aj 3 hodky ale iba v koci.doma nechcu.ale cez leto to bola max 15-20 minut.

icerna
20. okt 2008

ahojte 😀
vitaj katarinka 🙂 teda ty sa doma nenudis 😀 mas o zabavu postarane,krasne deticky mas 😉 musis byt riadne vyčerpana...maly-teda vačši chodi do skolky?
zabga to s malou mame aj mi,to obdobie chytila pred druhym rokom a teraz ho preziva tiez,hlavne vonku v obchodoch 😠 uz nech ju to prejde 😨

rikarr
20. okt 2008

ahojte

pozerala som foto máte krásne detičky

Viki, vaneska aj marko aj dominik aj davidko sú na spapanie ...ostatné musím ešte pozrieť

katka vitaj fakt sa nenudíš ..ja by som asi do blázinca šla po materskej ..už teraz ma chytá sem tam frustrácia z toho že som doma nie s malej 😎 bola som vyknutá na kopa ludí okolo seba ked sme sa prestahovali hotovo ...

inak mne hovoria že máš "peknú sestričku" 😀 a ja im vždy poviem že ale to je moja dcera a zostanú prekvapený asi si myslia že mám menej ako mám ...ale ja vždy hovorím, že v 40 budem ako mlado vyzerať 😀 😀 😀

čo ste robili cez víkend?????????

ja som v piatok bola malej kupovať topky na zimu lebo ráno tu mávame už len 3°C 😖 a dlllho som nemohla zohnať lebo má tlstučké lýtko ale zohnala som také snehulkovské ked sa aj sánkovať bude tak nepremoknú...a malá bola s mojim otcom ten ju unavil, že nevedela čia je 😀
v sobotu muž zateploval tak sme zas boli samé taže sme sa len prechádzali a vozili na 3kolke 😵 a v nedelu sme sa boli kúpať - to my dobre padlo lebo ma všetko bolelo tak som sa rozhýbala

zabga88
20. okt 2008

Ja som v sobotu chystala muža do roboty a v nedelu varila a potom bola z viki ako vždy.
Čo nám už iné zostáva však? stále z detičkami 😉
Len keby poslúchali 😠

katarinka123
20. okt 2008

tak mi sme boli od 10 vonku doli sme domov o 14:00,marko nechodi do skolky.zatial ale pojde .ale poviem vam ze uz je to lepsie ako tie prve mesiace teraz ked maju polroka tak je to uz ako tak .hlavne nemaju koliky