Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

mirrinka
20. okt 2008

ahojte...vítam novú maminku katarinku123 😉 normálne ti závidím tie dvojičky...aj ja som vždy chcela dvojčatá,ale teraz už asi nie.alebo hej? 😀 😀 ako to zvládaš? nejde ta pri nich porazit?

rikar,zabudla si na moju Lily - ty jedna 😀 😀 😀

rikarr
20. okt 2008

jeee lily som nepozerala ale pozrem

rikarr
20. okt 2008

tak už som kukla....

foto super, páči sa mi tá s rožkami tieda tie dve je fakt ako čertica.......aj my ich máme a viki na ne nedá dopustiť...

lily je kočanda ...

baby nie sú tie naše deti uuuužasnééééé, aj ked ma niekedy štve a najradšej by som s nej spravila dve tak spraví vždy niečo čo ma dostane

katarinka123
20. okt 2008

ahoj miriinka
no aj ja som vzdy obdivovala dvojicky ake je to pekne ale nie vo svojom kociku.no ale zas na druhej strane teraz maju uz pol roka tak je to ine,uz sa daju aj posadit aj inak sa snima hrat.a dakedy ten pocit ked ides po meste a kazdy sa po tebe otaca lebo mas ine ako ostatne.
ale maly su zlaty,marko prvoty dost ziarlil ale teraz uz je dobre aj mi pomaha snima.a nastastie byvam zatial u maminy lebo mz chodi prec na mesiac.tak samano neviem.aj ty mas malinku zlatuaj ja som chcela dievku,ale co uz dako to nevislo

rikarr
21. okt 2008

katka možno ešte vyjde 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
21. okt 2008

ahojte...dobré ránko 🙂
katka,ty máš tiež zlatulinkých drobcov,mnam takí na spapanie....ja by som sa za tebou tiež otočila,keby som ta stretla s dvojičkovským kočíkom 😉 ja mám teraz také obdobie,že zakukujem do každého kočíka okolo ktorého prejdem 😀

rikarr
21. okt 2008

ja som velký kočík už predala a ako blbá teraz pozerám po hlbokých kočíkoch, rozmýšlam akú farbu by som si kúpila ---no blbá ale pozerala som aj dvojičkovské .....

katarinka123
21. okt 2008

NOI STVRTE UZ ASI NIE

icerna
21. okt 2008

ahojte bambule 😀
mirinka no co uz sa snazite o druhe?ten moj sa neda prehovorit 😠

aj ja kukam po dvojickach je to predsa len ine-super a obdivujem ako to zvladaju tie maminy 😲
a normalne kociare si stale kukam na nete,aky by som si vybrala keby....😉 bolo to druhe

mirrinka
21. okt 2008

ešte sa nesnažíme,lebo chvílu treba počkat,aby to neboli tie dvojičky,ale v decembri začíname makat na plný plyn 😀

rikarr
21. okt 2008

aj ja by sm chcela ......miri -závidím .....

icerna
22. okt 2008

mirinka krasna fotka 😀 no aj ja by som chcela 😖 budem ho musiet dako znasilnit 😀 😝

mirrinka
22. okt 2008

icerna,vdaka za pochvalu fotky... a držím palce pri znásilnovaní,potom daj vediet ako to dopadlo 😀

zabga88
22. okt 2008

vy by ste naozaj chceli dalsie dieta? Ja sa na to momentálne vobec necitim. Mozno aj preto že prerábame dom a je toho velmi vela teraz. Ale ani ja pri jednom nechcem zostat ale max 2 🙂

rikarr
22. okt 2008

juuj keby som mala brať ohlad na prerábanie alebo nie tak sa nedočkám ani tohoto 😀
my tiež prerábame a všetko meníme a farbíme a pristavujeme a búrame a ešte dlho budeme ale ja by som chcela deti jedným šupom aby mali menší rozdiel a pekne sa potom spolu aj zahrali a tak ...a potom už len prááááca

zabga88
22. okt 2008

no ja som niekedy hotova z jednej ale niekedy ma chytí také že by som velmi chcela a niekedy nie.
No asi na to niesom pripravena 😉

anaret
22. okt 2008

zabga88, ja som mala rozdiel medzi deťmi 11 rokov a bolo preto, že som to tak cítila. Dcéru som mala v 20-tke a syna v 31 -tke...bolo to fajn... úplne iné... čakala som na to, kedy sa ozvú biohodiny a povedia - teraz chcem dieťa... i keď obe tehu boli rizikové, zvládli sme to a je to fajn...

rikarr, nechcem Ti brať ilúzie, ale to tvoje - a potom už len práca- nie je také jednoduché...hlavne, keď dáš dieťa do škôlky a nemá Ti kto varovať, lebo tie deti sú takmer stále choré...možno Tvoje budú odolnejšie ale včščina mamičiek sa na to sťažuje, že tá chorobnosť je opakovaná.... aj ja to mám ako skúsenosť pri oboch deťoch....

anaret
22. okt 2008

oprava - nie včščina ale väčšina

rikarr
23. okt 2008

to mi je jasné že budú choré v škole v škôlke ale to "už iba práca" bolo myslené ako že už nie dalšie bábo a materská .... 😉

zabga88
23. okt 2008

anaret, aj medzi mojim bratom a mnou je rozdiel 8 rokov a je to úplne v pohode a vzdy aj bolo.
ked som sa narodila brat vela pomáhal mame somnou.
Ale zase je aj to dobre ked tedi vyrastajú spolu. No neviem ale ešte určite nie.

icerna
23. okt 2008

vždy sa niečo najde...ani mne by nemal byt kto s malou,keby začnem pracovat a ona mi ochorie,tak je to na figu 😠 a ja mam jednu sestru o rok a pol starsiu a druhu o 10 rokov mladsiu a s oboma je to super 😀

katarinka123
23. okt 2008

jaj o tych chorobach mnne bol marko chory bola som snim v piatok u doktrorky a v pondelok som uz aj utekala s dvojickami.to je tak uz,

zabga88
24. okt 2008

moja mala na už vyše týždna jačmen na očku. stale si pýta mastičku super to zvláda je statočná.
Musí to byt nepríjemné ale hadam to čoskoro zmizne.

katarinka123
25. okt 2008

JUJJJJJJJJJJ
TAK NECH SA CHUDATKO RYCHLO VYLECI

icerna
25. okt 2008

ahojte 🙂
no teda,jačmen mavala aj moja sestra a opakovalo sa jej to a na tom istom mieste 😖 tak drzime palce 🙂

zabga88
25. okt 2008

dakujeme!
Vyzera to tak že to dozrieva ale neviem či to potom praskne a vytečie alebo len zmizne
Ozaj neviete nahodou ako dlho sa moze davat opthalmo-framikoin mast?

katarinka123
27. okt 2008

halo kde ste vsetky?

icerna
27. okt 2008

tu som 😉 co ste robili cez vikend?dake rodinne vyletiky?mi skoro stale doma 😠 vonku je kosa 😖

zabga88
27. okt 2008

Ahojteeee maminy.

mirrinka
27. okt 2008

ahoj... u nás je tiež neskutočná kosa dnes,ani psa vyhnat von...už asi ide zima...ale my sa tešíme na sneh,tak nech už skoro dorazí 😀