Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
12. nov 2008

rikarr musis mat program na stahovanie 🙂

rikarr
12. nov 2008

aháááááá,som nevedela

zabga88
12. nov 2008

a mas ten program? 🙂

rikarr
12. nov 2008

ee nemám,aký to je???

zabga88
12. nov 2008

neviem ak sa je to ten spravny tak sa vola DVDvideoSoft Free Studio. Dúfam že je to ono

rikarr
13. nov 2008

pozriem to dakujem

zabga88
13. nov 2008

ok! potom daj vediet ci je to ono 😉

icerna
14. nov 2008

dobre ranko 😉
co je babule,co ste vsetky pomrzli? 😖 co robite?

zabga88
14. nov 2008

vidíš nikomu sa s nami asi nechce pisat, alebo že by všetky ešte vyspávali? 🙂

samkovamamina
14. nov 2008

awojte 😉

zabga88
14. nov 2008

samkovamamina ahoj 😉

mirrinka
14. nov 2008

ahóóój....ja nestíham nič...chodíme kade tade,po doktoroch a tak a potom ked kuknem na koníka,tak ach jaj,zas kopu čítania 😀 a musím to prečítať aby som bola v obraze,nie? 😉

samkovamamina,vitaj 🙂

baby,ako ste na tom s darčekmi na Vianoce? už máte niečo nakúpené? 😀

icerna
14. nov 2008

samkovamamina ahoj 😉
no mirinka zase to tu flakas 😕 este nemam nic nakupene a ani sa mi do toho dako nechceeee 🙄 malej neviem co mam kupit,hraciek ma strasne vela,tie este aj dostane od pribuznych ja fakt neviem. rozmyslala som nad malym ponikom on tak zmurka a rozprava...

rikarr
14. nov 2008

ahojteee
nejak som tu nebola lebo malá nespala vôôôbec...

vianoce??? no ja som malej kúpila poníka pylšového z tesca (lebo minule si ho tam našla a mojkala) tak ked sme boli bez nej sme ho kúpili, a dostane taburetku nafukovaciu do izbičky lebo jej ju zariadujem a riady do kuchynky 😉 ešte chcem detský príbor lebo už ju chcem učiť papať samú ......

mirrinka
14. nov 2008

flákam,flákam...to je pravda 😀
my sme malej zatial kúpili tabulku na písanie,ale už ju vyhrabala,takže jeden darček je už fuč...a nemám ani šajnu čo jej kúpit,lebo má toho tolko,že až 🙂 ale rozmýšlala som aj nad takým havkom v taške,majú ho tiež v tescu a tá taburetka sa mi tiež pozdáva,rikarr,nemáš foto? alebo aspon daj tip odkial ju budeš kupovat 😉

mirrinka
15. nov 2008

vstávať,už je ráno!... 😀 😀 😀 nedrichmite toľko 😀

zabga88
15. nov 2008

Ahojteee! ja som sa malej spytala ze co by take chcela a ona že kočík a bábiku aj ked má 2 kocíky a plno bábik ale kocíky má len také golfové a chcela by som pre nu takýý väčší 🙂

mirrinka
15. nov 2008

žabga,tak to sme na to podobne...moja má doma tri také kočíky,z toho jeden už je v pivnici,lebo už som to nemohla vydržať,furt sa mi nejaký plietol pod nohy 😀 😀 😀 ale kočík do našej domácnosti už nechcem žiadny - teda taký na hranie...taký ozajstný by som brala 😀

pipi1211
15. nov 2008

ahojte mamulky co rozoberate darceky pre deti? 🙂

zabga88
15. nov 2008

no ved ani ja by som už nechcela ziaden kocik bo teraz prerábame a som šťastná že sa my pomestíme a nie ešte tri kočíky 😀

pipi1211
15. nov 2008

no ja som vazovala ze kupime kuchynku ale potom ma napadlo, ze o rok by sa jej urcite viac potesila tak sme sa rozhodli pre kocky a lego (take to velke) no a knihy a plysak 🙂 🙂 🙂 🙂 dokonca jeden darcek som uz vsera kupila 😀 😀 😀 😀 kocky v tako veeeelkom kibli 😀 😀 😀

zabga88
15. nov 2008

no ona ma kocky ked ich videla prvy krat nevedela sa od nich odtrhnut a teraz používa od nich kýblik ked niekde nedočiahne tak sa nan postaví a asi aj zabudla ze vo vnútri sú kocky

pipi1211
15. nov 2008

a co kupujete vy?

zabga88
16. nov 2008

no to neviem možno ocinko niečo kukne vonku 😉

pipi1211
16. nov 2008

ja som rozmyslala aj nad takym psikom ci macickou co je ako zive, ale neviem..... aj tak si myslim, ze malej je to uplne jedno co dostane 😀 😀 😀 😀

zabga88
16. nov 2008

no ved hej nasa sa aj tak najviac tesi na mikulasa 😉

e.vacka
16. nov 2008

Mamičky aj ja sa k vám pridávam!!! Mám 24...

zabga88
16. nov 2008

ahoj e.vacka vitaj pekné meno ma tvoja dcerka

icerna
16. nov 2008

ahojte baby,no tie kociky mi mame tiez 3,autosedacku ,6 babik a hojdacku ,smykalu,kuchynku a kopu inych somarin co uz neviem kde podavam,tak neviem fakt co a najlepsie je ze dostane od starkych a rodiny a tak... 😠 potom ani nevie s cim sa ma hrat tak najviac ju zabavi krabica od niecoho co sa v nej schova 😀 take hracky su najlepsie 😝

e.vacka ahoj a pridaj sa,cim viac tim lepsie 🙂 mala ti uz beha po byte?

zabga88
17. nov 2008

icerna my sme na tom podobne ale ocinko jej slubil babiku dojde 27 ale jej dal podmienku že musi maminku posluchat takže teraz ked chce urobit zle sa pozastavi a povie si maminku poslucham ocinko donesie babiku 😀