Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

rikarr
5. dec 2008

ahojte

budem už off takže vám želáme krásneho mikulášla a veľa darčekov.

http://lh3.ggpht.com/_crk4COeUb-o/STkxp0Oi7MI/A...

sendi
5. dec 2008

ahoj icerna.tak dufam ze bude poslusnejsi.ale ja sa nedam,nedovolim mu aj tak vsetko co chce,pretoze potom si nato zvykne a bude este viac cirkusovat.ked zacne trucovat a skakat,len rozpravam dalej a nevsimam si to.je aj dost nervak-ako jeho otecko,tak sa len modlim nech to ponom nepodedi 😒 a ak nahodou ano,somnou nebude zametat.ale deti su asi uz raz take 😉

mirrinka
7. dec 2008

huuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....je tu niekto? 😔

zabga88
8. dec 2008

ahojte! 🙂 😉

icerna
8. dec 2008

ahojte baby 🙂

rikarr
8. dec 2008

ahojte aký bol mikuláš???????????

zabga88
8. dec 2008

no u nas bol doma a mala straaaaaaaaaaasne revala.
ale ked odisla vravela ze lubi mikulasa 😀

mirrinka
9. dec 2008

My už na Mikuláša okrem fotiek nemáme žiadnu spomienku - všetko sme už pojedli 😀 a nebolo toho málo 😝 Lianka zo začiatku tiež revala,ale ked jej dal balíček,tak mu už aj básničku povedala 😀

zabga88
9. dec 2008

no my mame ešte dake sladkosti a hlavne porozbalovanych mikulasom v poobhryzanych

rikarr
9. dec 2008

my máme kooopa brumíkov 😉 ale šiknú sa do kabelky 😝 lúbime všetci...

malá to mala na háku celý balík zaujímal ju pes čo šmejdil okolo domu a na mikulášovi v dedine ju zaujímali balony a lampiony, mikuláš až ked jej podal balík ...ho zhrabla a už jej nebolo

http://de.youtube.com/profile_videos?user=Erika... kuk videá

rikarr
10. dec 2008

baby čo budete piecť na vianoce????????????????????

zabga88
10. dec 2008

ja som si postahovala dake zakusky z netu a vyskusam daco. nebudem toho robit vela. my skor salatik a masko 😀

mirrinka
10. dec 2008

ja nič....u nás sa o také veci stará moja mama....aj tak na Vianoce budeme u našich,takže ja mám aspoň zatiaľ s takými babračkami pokoj 😉

mirrinka
10. dec 2008

baby,zajtra dávam malú do škôlky,tak držte prsty 🙂 😀 😅

zabga88
10. dec 2008

mirrinka drzim palce nech to obe vydrzite a zvladnete

mirrinka
11. dec 2008

ahojte...tak prvý deň v škôlke máme vcelku úspešne za sebou,dakujeme,že ste nám držali pršteky....zajtra ideme zase 😢

mirrinka
11. dec 2008

dala som tam zlého smajlíka 😀 mal tam byť tento 😀 😀 😀

rikarr
12. dec 2008

miri gratulujem k škôlkovaniu, dala som do albumu foto od fotografa ale sa mi nelúbi, viki sa bála foťáku 😖

icerna
12. dec 2008

ahojte maminky,mi sme chory-mala ma zapal dutin,kasle a ma sopliky ☹ tak sme doma a liecime sa . vyfasovala atb a sirpy s kvapkami 😖
mirinka to je super,drzim palce,aby ju to tam stale bavilo chodit 😉 ako si to ty prezivala?nepoplakala si si,ked si ju tam videla?doma sa nenudis?
rikar pekne su tie fotky 😀 aj tie videa,mala je zlatucka 😉 😀
zabga ahoj 😉

zabga88
12. dec 2008

ahojte maminy! ja si pomaly idem dokoncit skolu! drzte mi palceky

zabga88
16. dec 2008

haloooooooooooooo!!!! dako tu je prazdno kde ste všetky???? 🙂 🙂 🙂 🙂

rikarr
16. dec 2008

ahojte

zabga držíme palce a akú školu??????????

zabga88
16. dec 2008

no ja som chodila 2a pol roka na elektrotehnicku a posledny pol rok som otehotnela a nedovolili mi ju dokoncit ako tehotnu. tak som si dala na 3 roky odklad a mam na to poslednu sancu.ale strasne sa bojim ze to nebudem zvladat ☹

rikarr
16. dec 2008

neboj dostaneš sa do toho ....

a prečo to nedovolili dokončiť????

kamoška do posledného dna chodila do školy

zabga88
16. dec 2008

bo som vela chybala musela som casto chodit na kontroly a im sa to nepacilo.

rikarr
17. dec 2008

jáááj tatári .....

nemboj zvládneš to...aj ja by som sa mohla k nejakej škole dokopať ale to by sa nemohli robiť skúšky 😀

icerna
17. dec 2008

ahojte bambule,co robite cele dni?mi sme skoro stale doma,mala sa lieci,uz je jej konecne lepsie,teploty uz nema a aj konecne menej kasle 😀 😀 😀 zajtra pojdeme na kontrolu.v pondelok jej chcela brat doktorka krv,no asi by sa jej ani nedorezali,skocila na mna a nemohli sme ju odlepit a ako kricalaaa 😕 tak jej dala antibiotika,ze hadam zaberu a asi zabrali,ked je uz skoro dobre 🙂
zabga drzime palce aj na nohach!!!!

rikarr
17. dec 2008

ahojte

ja akurát zdobím medovníky a tá blcha nechce spať 😠

zabga88
17. dec 2008

ahojteee! moja už spi dnes extremne rychlo nepozdava sa mi to 🙂
iccerna dakujem ale aj tak sa velmi bojim
zajtra nam konecne dojde ocinko tak sa vytesujeme. už by sa patrilo konecne ist aj na nakup. pojdeme asi do nitry icerna nebudes s malou niekedy v meste? 😉

icerna
20. dec 2008

ahojte baby,uz mate vsetko na vianoce nakupene?mne sa do toho dako moc nechce,vsade je kopec ludiiiii co stresuju 😖 vy ste ako na tom?
zabga mala si napisat na skype,uz ste boli ?