• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
ahojte všetky "staré" aj "nové" maninky do 25 či nad 25 to je fuk,hlevne že sme vždy mladé a krásne,že? :grinning:
7. jan 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky "staré" aj "nové" maminky a budúce maminky do 25 či nad 25 to je fuk,hlavne že sme vždy mladé a krásne,že? :grinning: :grinning:
my sme dnes už konečne boli v škôlke,som rada,že sa ten kolotoč okolo tých sviatkov už skončil,radšej mám staré zabehané koľaje :grinning:
ako sa všetky máte? deťúrence zdravé? Tu v Humennom sa akoby vrece roztrhlo so zápalom pľúc,strašne veľa detičiek ho chytilo :frowning2: nemocnica je už vždy plná.... my sa našťastie nejako držíme,klop,klop :wink:
7. jan 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte slunce a lul asi uz skoro vsetky mame deticky :grinning: lul tak drzim palce :grinning:
7. jan 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, tak to som asi zle, videla som ten rok 25 tak som nakukla :slight_smile: snad aj u nas to bude coskoro, hoci definitivne som sa odhodlala az vcera, aby sme to skusili, mam dost stres... hlavne z porodu a z toho, ze opustim dobru pracu :frowning2:
7. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunce - vy ste nechceli vediet pohlavie babatka alebo je zle otocene?
7. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LUL NO VED PRIDAT SA MOZES,POKECAT SI S NAMI A MOZNO TO S NAMI PREKONAS .MUSIS SA ROZHODNUT CI PRACA,ALEBO BABATKO ,CO TI JE MOMENTALNE PREDNEJSIE. A KDE ROBIS,AK SA SMIEM SPYTAT?
7. jan 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robim vo financnej oblasti a caka ma postup. este donedavna som mala nazor - najskor kariera, potom rodina, ale okolnosti a moj osobnostny vyvoj moj nazor zmenili :slight_smile: velmi chcem babo a rozmyslam, ako to cele sklbit. ja mam 25, MM 34, zobrati sme 2 a pol roka a to dieta velmi chceme :slight_smile: MM sa tesi ako male decko :grinning:
7. jan 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute

lul...mna ten strach z pôrodu prešiel na konci tehu,nejak to zrazu všetko šlo mimo mna a cestou do pôrodky som sa nasmiala ako blbá.....

slunce tak to máž už čochvíla.....držíme palce.....

baby viki mala v noci aj ráno teplotu 38,7 :angry: ale inak nič, nekašle , nesoplí, relatývne papá...hrá sa a trucuje......možno dajaký zub.... :confounded:
8. jan 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul ved este niesi tehotna tak sa neboj dopredu toho porodu,ved vsetky sme to prezili :grinning: a s tou pracou to mas tazke rozhodnutie :unamused: a zobrali by ta po materskej?ak hej tak sa nemusis bat a ktovie kedy otehotnies,ci hned,alebo o mesiac...ci viac. hlavne sa nestresuj :wink: co sa ma stat ,stane sa :confused:
rikarr ako je malinkej?dufam,ze to ma len zo soplikov a nie z prechladnutia
8. jan 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rikarr možno zyb a možno sa jedná o tu 6 chorobu čo teraz prekonal Lukško ak bude mať takúto teplotu 3 dni a potom sa ti vysype tak to bolo toto určite jej daj paralen
8. jan 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, muzu se pridat na par slov? :grinning:
8. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majatob :grinning: jasne,co sa pytas :wink:
8. jan 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6 chorobu už mala....

mala ešte 38,2 poobede a 2x tak poredšie kakala, zajtra budem u našich - je to bližšie k dokine tak keby čosi skočím k nej
8. jan 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by mohli byť zubky , keď mala aj hnačku.......
ahoj majatob pekné meno má tvoj synček
8. jan 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojteeeee! trochu som vas zanedbavala ale ja to napravim :slight_smile:
som si vas precitala a fungujem dalej.

všetky nove vitam!

aka je to 6 choroba? :frowning2:
8. jan 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi dieťatko má 3 dni vysoké horúčky " y ničoho nič" a následne sa vysipe ako keby potničkami po telíčku hlôavne bruško a chrbátik
9. jan 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie vyrazky su take ze svrbia? co je na to dobre?
cim všetkym tie nase deticky musia prejst :frowning2:
9. jan 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemali by no nedáva as na to nič ak tak fenistil :unamused:
9. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: tak my meli nastesti zatim jen rymu...
luci, koukam, ze mas jen o 9 dni mladsiho synacka :grinning:
9. jan 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja malý je krásny ma také pekné dlhé a tmavé vlásky :slight_smile:
9. jan 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte maminky ..... aj ja sa pridávam k Vám - k maminkám do 25 :dizzy_face:
9. jan 2009 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek yravas,maly je zlatucky,aj ja mam sebastiana,narodil sa podobne ako tvoj len o rok neskor.ale uz cakam,kedy mi zacne chodit,pretoze uz nieje najlahsi a mat ho skoro stale na rukach.... :confounded:
9. jan 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sendi .... tak to je pekná náhoda :wink: ešte sme aj obidve blondýnky :grinning:
9. jan 2009 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ano,2blondinky pokope :grinning: ale nie,,inac kedyx ti sebastianko zacal sam chodit?ja sa toho uz neviem dockat
9. jan 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa tiež nemohli dočkať .... mal 10,5 mesiaca :grinning: keď sa pustill a chodil sám :grinning: ešte ho trošku "zanášalo", ale urobil asi 5 krôčkov bez pomoci a držania :slight_smile: a keď mal rok, tak už behal ..... náš je trošku hyperaktívny - sa smejeme, že má nevybíjateľnú energiu v sebe :sunglasses: nonstop v pohybe - dokonca aj počas jedenia :dizzy_face:
... len rozprávať sa mu nejako nechce - zatiaľ iba "základy" :wink: mama, ham, havo a jojo - to je tato :dizzy_face:
9. jan 2009 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to celkom rychlo zacal chodit,nas len ked mu drzime rucku,alebo v choditku.ale tiez tolko energie ma,ze sa az cudujem skade ju berie. :wink: ani 10sekund nieje v klude a to spi len raz denne asi 40min a gunguje az do 21:00...ked nie dlhsie.aj to bliekanie je katastrofa...nech je uz leto
9. jan 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máte pestré ako my :wink: chvalabohu náš sa chce obliekať - ale iba keď vie, že ide von - ale ak mu chcem niečo vyskúšať, tak nie je šanca :angry:
.... náš chodí spať "nasilu" - dobrovoľne NIKDY :wink:

to leto by som brala aj ja :sunglasses:
9. jan 2009 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tro uspanie je katasrofa,aj teraz ho mam na rukach,preto mi to trva kym napisem.ked si myslim zew spi,dam ho do postielky ale hned sa prebudi a place,tak aj vecer spi somnou,no bijim sa,aby si nato veelmi nezvykol,lebo uz by som rada spala pri manzelovy.....ale co sa da robit.ach to leeto............snad uz sebi v lete bude aj chodit :dizzy_face:
9. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sendi.... ja spim so Sebim na posteli a manžel na gauči :wink: ešte že sa dá gauč roztiahnuť :wink: keďže som malého kojila a nechcelo sa mi v noci vstávať a vyberať ho z postielky - spal so mnou :dizzy_face: ešte keď bol menší, tak som ho z postielky nemohla ani vybrať - chytili ma kríže, tak sme to poriešili takto :zipper_mouth: lepšie povedané iba ja, lebo manžel vtedy cestoval do BA za prácou a nebol také 3-4 dni doma :confounded:

... kedy presne sa malý narodil??? - nechce sa mi počítať :grinning:
9. jan 2009 o 14:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky kedy vám detičky začali hovoriť mama? Ja sa už neviem dočkať Lukynko síce , keď srdcervúco nariekal po prepichnutí ušiek tak bľqabotal mama mama mama ,ale neviem či tým myslel mna, lebo od vtedy nič.....
9. jan 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok