Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

mirrinka
7. jan 2009

ahojte všetky "staré" aj "nové" maninky do 25 či nad 25 to je fuk,hlevne že sme vždy mladé a krásne,že? 😀

mirrinka
7. jan 2009

ahojte všetky "staré" aj "nové" maminky a budúce maminky do 25 či nad 25 to je fuk,hlavne že sme vždy mladé a krásne,že? 😀 😀
my sme dnes už konečne boli v škôlke,som rada,že sa ten kolotoč okolo tých sviatkov už skončil,radšej mám staré zabehané koľaje 😀
ako sa všetky máte? deťúrence zdravé? Tu v Humennom sa akoby vrece roztrhlo so zápalom pľúc,strašne veľa detičiek ho chytilo ☹ nemocnica je už vždy plná.... my sa našťastie nejako držíme,klop,klop 😉

icerna
7. jan 2009

ahojte slunce a lul asi uz skoro vsetky mame deticky 😀 lul tak drzim palce 😀

lul
7. jan 2009

juj, tak to som asi zle, videla som ten rok 25 tak som nakukla 🙂 snad aj u nas to bude coskoro, hoci definitivne som sa odhodlala az vcera, aby sme to skusili, mam dost stres... hlavne z porodu a z toho, ze opustim dobru pracu ☹

lul
7. jan 2009

slunce - vy ste nechceli vediet pohlavie babatka alebo je zle otocene?

icerna
7. jan 2009

LUL NO VED PRIDAT SA MOZES,POKECAT SI S NAMI A MOZNO TO S NAMI PREKONAS .MUSIS SA ROZHODNUT CI PRACA,ALEBO BABATKO ,CO TI JE MOMENTALNE PREDNEJSIE. A KDE ROBIS,AK SA SMIEM SPYTAT?

lul
7. jan 2009

robim vo financnej oblasti a caka ma postup. este donedavna som mala nazor - najskor kariera, potom rodina, ale okolnosti a moj osobnostny vyvoj moj nazor zmenili 🙂 velmi chcem babo a rozmyslam, ako to cele sklbit. ja mam 25, MM 34, zobrati sme 2 a pol roka a to dieta velmi chceme 🙂 MM sa tesi ako male decko 😀

rikarr
8. jan 2009

čaute

lul...mna ten strach z pôrodu prešiel na konci tehu,nejak to zrazu všetko šlo mimo mna a cestou do pôrodky som sa nasmiala ako blbá.....

slunce tak to máž už čochvíla.....držíme palce.....

baby viki mala v noci aj ráno teplotu 38,7 😠 ale inak nič, nekašle , nesoplí, relatývne papá...hrá sa a trucuje......možno dajaký zub.... 😖

icerna
8. jan 2009

lul ved este niesi tehotna tak sa neboj dopredu toho porodu,ved vsetky sme to prezili 😀 a s tou pracou to mas tazke rozhodnutie 😒 a zobrali by ta po materskej?ak hej tak sa nemusis bat a ktovie kedy otehotnies,ci hned,alebo o mesiac...ci viac. hlavne sa nestresuj 😉 co sa ma stat ,stane sa 😕
rikarr ako je malinkej?dufam,ze to ma len zo soplikov a nie z prechladnutia

lucinka1104
8. jan 2009

rikarr možno zyb a možno sa jedná o tu 6 chorobu čo teraz prekonal Lukško ak bude mať takúto teplotu 3 dni a potom sa ti vysype tak to bolo toto určite jej daj paralen

majatob
8. jan 2009

ahojte, muzu se pridat na par slov? 😀

icerna
8. jan 2009

ahoj majatob 😀 jasne,co sa pytas 😉

rikarr
8. jan 2009

6 chorobu už mala....

mala ešte 38,2 poobede a 2x tak poredšie kakala, zajtra budem u našich - je to bližšie k dokine tak keby čosi skočím k nej

lucinka1104
8. jan 2009

tak to by mohli byť zubky , keď mala aj hnačku.......
ahoj majatob pekné meno má tvoj synček

zabga88
8. jan 2009

no ahojteeeee! trochu som vas zanedbavala ale ja to napravim 🙂
som si vas precitala a fungujem dalej.

všetky nove vitam!

aka je to 6 choroba? ☹

lucinka1104
9. jan 2009

zabi dieťatko má 3 dni vysoké horúčky " y ničoho nič" a následne sa vysipe ako keby potničkami po telíčku hlôavne bruško a chrbátik

zabga88
9. jan 2009

a tie vyrazky su take ze svrbia? co je na to dobre?
cim všetkym tie nase deticky musia prejst ☹

lucinka1104
9. jan 2009

nemali by no nedáva as na to nič ak tak fenistil 😒

majatob
9. jan 2009

ahojte 😀 tak my meli nastesti zatim jen rymu...
luci, koukam, ze mas jen o 9 dni mladsiho synacka 😀

lucinka1104
9. jan 2009

maja malý je krásny ma také pekné dlhé a tmavé vlásky 🙂

yravas
9. jan 2009

awojte maminky ..... aj ja sa pridávam k Vám - k maminkám do 25 😵

sendi
9. jan 2009

ahojcek yravas,maly je zlatucky,aj ja mam sebastiana,narodil sa podobne ako tvoj len o rok neskor.ale uz cakam,kedy mi zacne chodit,pretoze uz nieje najlahsi a mat ho skoro stale na rukach.... 😖

yravas
9. jan 2009

ahoj sendi .... tak to je pekná náhoda 😉 ešte sme aj obidve blondýnky 😀

sendi
9. jan 2009

🙂 ano,2blondinky pokope 😀 ale nie,,inac kedyx ti sebastianko zacal sam chodit?ja sa toho uz neviem dockat

yravas
9. jan 2009

my sme sa tiež nemohli dočkať .... mal 10,5 mesiaca 😀 keď sa pustill a chodil sám 😀 ešte ho trošku "zanášalo", ale urobil asi 5 krôčkov bez pomoci a držania 🙂 a keď mal rok, tak už behal ..... náš je trošku hyperaktívny - sa smejeme, že má nevybíjateľnú energiu v sebe 😎 nonstop v pohybe - dokonca aj počas jedenia 😵
... len rozprávať sa mu nejako nechce - zatiaľ iba "základy" 😉 mama, ham, havo a jojo - to je tato 😵

sendi
9. jan 2009

tak to celkom rychlo zacal chodit,nas len ked mu drzime rucku,alebo v choditku.ale tiez tolko energie ma,ze sa az cudujem skade ju berie. 😉 ani 10sekund nieje v klude a to spi len raz denne asi 40min a gunguje az do 21:00...ked nie dlhsie.aj to bliekanie je katastrofa...nech je uz leto

yravas
9. jan 2009

tak to máte pestré ako my 😉 chvalabohu náš sa chce obliekať - ale iba keď vie, že ide von - ale ak mu chcem niečo vyskúšať, tak nie je šanca 😠
.... náš chodí spať "nasilu" - dobrovoľne NIKDY 😉

to leto by som brala aj ja 😎

sendi
9. jan 2009

tak tro uspanie je katasrofa,aj teraz ho mam na rukach,preto mi to trva kym napisem.ked si myslim zew spi,dam ho do postielky ale hned sa prebudi a place,tak aj vecer spi somnou,no bijim sa,aby si nato veelmi nezvykol,lebo uz by som rada spala pri manzelovy.....ale co sa da robit.ach to leeto............snad uz sebi v lete bude aj chodit 😵

yravas
9. jan 2009

sendi.... ja spim so Sebim na posteli a manžel na gauči 😉 ešte že sa dá gauč roztiahnuť 😉 keďže som malého kojila a nechcelo sa mi v noci vstávať a vyberať ho z postielky - spal so mnou 😵 ešte keď bol menší, tak som ho z postielky nemohla ani vybrať - chytili ma kríže, tak sme to poriešili takto 🤐 lepšie povedané iba ja, lebo manžel vtedy cestoval do BA za prácou a nebol také 3-4 dni doma 😖

... kedy presne sa malý narodil??? - nechce sa mi počítať 😀

lucinka1104
9. jan 2009

maminky kedy vám detičky začali hovoriť mama? Ja sa už neviem dočkať Lukynko síce , keď srdcervúco nariekal po prepichnutí ušiek tak bľqabotal mama mama mama ,ale neviem či tým myslel mna, lebo od vtedy nič.....