• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
ahojteee! moja mala sa stale pyta na ruky a to mala 2 roky prec. dokonca ju uspavam na rukach a nevie si od toho odvyknut a ja uz nevladzem
9. jan 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga - napíš mi do IP tvoju email.adresu ....niečo ti pošlem...snád ti to pomôže :wink:
9. jan 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte baby.
lucinka dockas sa a pockaj budu dni,kedy ta bude z maleho aj hlava boliet ako sa ti rozkeca :grinning: ta moja tak papuluje :angry: ale aj sa vela nasmejeme,je ako stara zena :slight_smile:
zabga no konecne nam to vislo :grinning: bolo super :wink:
mirinka a ty sa kde flakas? :grinning: ako je malej v skolke?
10. jan 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna mala ma zazitok pyta sa stale ze kde je vaneska. hlada ju a usta sa jej nezastavia stale to spomina.
11. jan 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja,o 19 sa zobudila a hned sa obzerala po viki,a plakala,ze u nas nieste :frowning2:
11. jan 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no isto z nich budu kamosky ked sa budeme castejsie vydat.
11. jan 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj yravas,maly sa narodil
18.2 2008,aj sebi somnou spi,ale bojim sa,ze si nato velmi zvykne...prepac ze som neodpisala,ale vacsinou som na pokeci a to len kuknem posty a odpisem kamoskam,tak ak nahodou by som uz neodpisala,tak pozdrav od nas sebinka :grinning: inac ty nemas nick na pokeci?
12. jan 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
zabga,ako? čítala si tú knihu čo som ti poslala? ja sa na to tiež chystám,ale neviem ešte kedy :grinning: no kamoška to skúšala,a naučila malú samu spať a prespí jej celú noc bez jediného zobudeniea od 20:00 do 7:30 :wink:
12. jan 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky
ja mám 23 rokov a 19 mesačnú dcérku. čítam,že máte rozobratú tému o spaní:slight_smile:
ja práve odstavujem malú od kojenia a ešte sa mi v noci budí,dnes to bolo 3 krát.

mirrinka, čo to skúšala tvoja kamarátka,že jej malá sa naučila spinkať sama a prespí celú noc? to by sa aj mňe zišlo vyskúšať,aby sme mali nejaký režim:slight_smile:
12. jan 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky,poradťe mi s tým spánkom, začína sa o trocha zlepšovať,ale ešte to neni ono.
sendi, ja bývam tiež viacej na pokeci, ak chceš popísať,môžeme,pošli mi IP nick na pokeci a môžeme si písať o našich malých. inak krásne meno si dala maličkému:slight_smile:
12. jan 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky lusinda,moj nick je bambika289 a hladaj to pod moldava nad bodvou,tesim sa,pa :slight_smile:
12. jan 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada,ďakujem,ja mám nick lusinda2000
12. jan 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si ťa dala do priateľov:slight_smile:
12. jan 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: aj aj som rada,tu chodim len ked mam viac casu,pocitam co pisu ine maminky,nieco sa aj dozviem nejake tie rady ohladom maleho a tak....no maly place,idem.....paa
12. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj boze nechcem mu dovolit aby buchal do klavesnie tak cirkusuje,,,keby uz tak chodil,len nato cakam
12. jan 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj,ale Keď bude chodiť,tak to budeš stále bežkať po ňom.
12. jan 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinda ahoj...pošli mi do IP tvoju emailovú adresu a ja ti to prepošlem :wink:
12. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sendi a štvornožkuje ti ? to s tou klávesnicou je aj u nás...teraz však hajinká
Vitaj Lusinda
12. jan 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj přidávám se do klubu mě bude v únoru 22 a děti už mám dvě.Kryštůfka-bude mít 4 a Leu ta má 10 měsíců! :slight_smile:
12. jan 2009 o 22:25  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, môžem sa pridať aj ja? mám 25 rokov a 9-mesačného synčeka :slight_smile:
13. jan 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nové maminky vítam vás u nás :slight_smile:
13. jan 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka dik :grinning: vidim, ze máme rovnakých drobčekov :grinning:
13. jan 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem ráda že nás "mladých maminek"je tolik!!! :slight_smile:
13. jan 2009 o 10:39  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alusha no Luky je kusok mladčší :wink: a čo drobček ako? čo už viete?
ano je nás dosť a je to super
13. jan 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale naozaj iba o kusok mladsi :grinning: malicky sa ma fajn, je to dobre, kludne babo :grinning: a co vieme? tak normalne veku, zatapuskat, zakyvat, ukaze aky je velikyyyyy a chodit po styroch :grinning: a vy? luky poslucha? :grinning:
13. jan 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ano len nespáva :angry: yaťapuškať vieme aj my, zakývať ešťe nie, plaziť sa,štvornožkovať , stáť, snadnúťsi a v postieľke chodiť dokolečka dokola polovicu z toho mi začal robiť jeden deň :grinning: máme to mi šikovné detrurence :wink: a tomi povedali, že bude mesiac pozadu,keď bol mesiac v inkubátore - vid albumík č. 1 :pensive:
13. jan 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukla som albumy, tak lukasko je velky bojovnik a sikovny chlapcek :grinning: musela si si vela vytrpiet :frowning2: tak lukasko nechce spinkat?? nas davidko spava dobre, len obcas ma obdobie, ze sa budi, ale to vacsinou, ked mu ide zubok a teraz sa mu tlacia vrchne zubky...
13. jan 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem no bolo to ťažké,ale už je to zanami......on chodieva spávať veľmi neskoro, po chvílke sa zobudí je hore dve hod a dp rána saešťe pár krát aj tak zobudí...no my nemáme anijeden zubok a idú mu naraz aj dole aj hore dole 6
13. jan 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute maminy,tak nepribudla som len ja:slight_smile:
r123, malý ti chodí do škôlky už?
13. jan 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky pridám sa k vám v marci budem mat 23 a dcéra v marci bude mat 2r
13. jan 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok