Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
9. jan 2009

ahojteee! moja mala sa stale pyta na ruky a to mala 2 roky prec. dokonca ju uspavam na rukach a nevie si od toho odvyknut a ja uz nevladzem

mirrinka
9. jan 2009

zabga - napíš mi do IP tvoju email.adresu ....niečo ti pošlem...snád ti to pomôže 😉

icerna
10. jan 2009

no ahojte baby.
lucinka dockas sa a pockaj budu dni,kedy ta bude z maleho aj hlava boliet ako sa ti rozkeca 😀 ta moja tak papuluje 😠 ale aj sa vela nasmejeme,je ako stara zena 🙂
zabga no konecne nam to vislo 😀 bolo super 😉
mirinka a ty sa kde flakas? 😀 ako je malej v skolke?

zabga88
11. jan 2009

icerna mala ma zazitok pyta sa stale ze kde je vaneska. hlada ju a usta sa jej nezastavia stale to spomina.

icerna
11. jan 2009

aj moja,o 19 sa zobudila a hned sa obzerala po viki,a plakala,ze u nas nieste ☹

zabga88
11. jan 2009

no isto z nich budu kamosky ked sa budeme castejsie vydat.

sendi
12. jan 2009

ahoj yravas,maly sa narodil
18.2 2008,aj sebi somnou spi,ale bojim sa,ze si nato velmi zvykne...prepac ze som neodpisala,ale vacsinou som na pokeci a to len kuknem posty a odpisem kamoskam,tak ak nahodou by som uz neodpisala,tak pozdrav od nas sebinka 😀 inac ty nemas nick na pokeci?

mirrinka
12. jan 2009

ahojte 🙂
zabga,ako? čítala si tú knihu čo som ti poslala? ja sa na to tiež chystám,ale neviem ešte kedy 😀 no kamoška to skúšala,a naučila malú samu spať a prespí jej celú noc bez jediného zobudeniea od 20:00 do 7:30 😉

lusinda2000
12. jan 2009

ahojte kočky
ja mám 23 rokov a 19 mesačnú dcérku. čítam,že máte rozobratú tému o spaní🙂
ja práve odstavujem malú od kojenia a ešte sa mi v noci budí,dnes to bolo 3 krát.

mirrinka, čo to skúšala tvoja kamarátka,že jej malá sa naučila spinkať sama a prespí celú noc? to by sa aj mňe zišlo vyskúšať,aby sme mali nejaký režim🙂

lusinda2000
12. jan 2009

babenky,poradťe mi s tým spánkom, začína sa o trocha zlepšovať,ale ešte to neni ono.
sendi, ja bývam tiež viacej na pokeci, ak chceš popísať,môžeme,pošli mi IP nick na pokeci a môžeme si písať o našich malých. inak krásne meno si dala maličkému🙂

sendi
12. jan 2009

ahojky lusinda,moj nick je bambika289 a hladaj to pod moldava nad bodvou,tesim sa,pa 🙂

lusinda2000
12. jan 2009

som rada,ďakujem,ja mám nick lusinda2000

lusinda2000
12. jan 2009

tak som si ťa dala do priateľov🙂

sendi
12. jan 2009

😀 aj aj som rada,tu chodim len ked mam viac casu,pocitam co pisu ine maminky,nieco sa aj dozviem nejake tie rady ohladom maleho a tak....no maly place,idem.....paa

sendi
12. jan 2009

joooj boze nechcem mu dovolit aby buchal do klavesnie tak cirkusuje,,,keby uz tak chodil,len nato cakam

lusinda2000
12. jan 2009

jáááj,ale Keď bude chodiť,tak to budeš stále bežkať po ňom.

mirrinka
12. jan 2009

lusinda ahoj...pošli mi do IP tvoju emailovú adresu a ja ti to prepošlem 😉

lucinka1104
12. jan 2009

sendi a štvornožkuje ti ? to s tou klávesnicou je aj u nás...teraz však hajinká
Vitaj Lusinda

r123
12. jan 2009

ahoj přidávám se do klubu mě bude v únoru 22 a děti už mám dvě.Kryštůfka-bude mít 4 a Leu ta má 10 měsíců! 🙂

alusha
13. jan 2009

ahojte, môžem sa pridať aj ja? mám 25 rokov a 9-mesačného synčeka 🙂

lucinka1104
13. jan 2009

ahojte nové maminky vítam vás u nás 🙂

alusha
13. jan 2009

lucinka dik 😀 vidim, ze máme rovnakých drobčekov 😀

r123
13. jan 2009

jsem ráda že nás "mladých maminek"je tolik!!! 🙂

lucinka1104
13. jan 2009

alusha no Luky je kusok mladčší 😉 a čo drobček ako? čo už viete?
ano je nás dosť a je to super

alusha
13. jan 2009

ale naozaj iba o kusok mladsi 😀 malicky sa ma fajn, je to dobre, kludne babo 😀 a co vieme? tak normalne veku, zatapuskat, zakyvat, ukaze aky je velikyyyyy a chodit po styroch 😀 a vy? luky poslucha? 😀

lucinka1104
13. jan 2009

ale ano len nespáva 😠 yaťapuškať vieme aj my, zakývať ešťe nie, plaziť sa,štvornožkovať , stáť, snadnúťsi a v postieľke chodiť dokolečka dokola polovicu z toho mi začal robiť jeden deň 😀 máme to mi šikovné detrurence 😉 a tomi povedali, že bude mesiac pozadu,keď bol mesiac v inkubátore - vid albumík č. 1 😔

alusha
13. jan 2009

kukla som albumy, tak lukasko je velky bojovnik a sikovny chlapcek 😀 musela si si vela vytrpiet ☹ tak lukasko nechce spinkat?? nas davidko spava dobre, len obcas ma obdobie, ze sa budi, ale to vacsinou, ked mu ide zubok a teraz sa mu tlacia vrchne zubky...

lucinka1104
13. jan 2009

Ďakujem no bolo to ťažké,ale už je to zanami......on chodieva spávať veľmi neskoro, po chvílke sa zobudí je hore dve hod a dp rána saešťe pár krát aj tak zobudí...no my nemáme anijeden zubok a idú mu naraz aj dole aj hore dole 6

lusinda2000
13. jan 2009

čaute maminy,tak nepribudla som len ja🙂
r123, malý ti chodí do škôlky už?

ufka
13. jan 2009

Ahojte kočky pridám sa k vám v marci budem mat 23 a dcéra v marci bude mat 2r