Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

icerna
20. jan 2009

no tak s tim druhym babom to mame asi rovnake,aj ja stale uvazujem nad tim...
este nepracujem a ani neviem ci si nieco najdem,lebo ta prac.doma mi robi problem,ja potrebujem nieco na rannu smenu,lebo by mi nemal kto davat malu do skolky a ani bravat,kedze babky a ostatnych blizkych mame daleko 😒 neviem ako to budeme riesit
a velmi sa bojim toho ze bude stale chora a ze sa jej nebudu uplne venovat,utierat zadocky a pod...ale to asi vy vsetky mate take obavy ☹ boze ako rychlo vyrastla ☹

petikd
20. jan 2009

No ved ja kvôli tým chorobám dávam malého už teraz do škôlky lebo moja neter jak nastúpila tak bola vždy chorá a sestra mala jedno šťastie,že ja som doma a naša slobodná,bezdetná teta robí na smeny,lebo by ju nemala kde dať.Ja budem ešte asi do septembra doma,lebo opatrujem starkú,takže keby bol chorí tak ja doma so mnou.A to druhé?Jaaj keby to bolo jednoduché.Ja by som aj.Ale ja si nechcem teraz urobiť detičky a potom v 30 ked budem mať odrodené tak príde niekto s bábetkom a ja budem ešte môvť a ako sa poznám aj chcieť.Ale aj tak keby som teraz bola tehu tak by musela mama alebo otec prestať pracovať aostať doma.

rikarr
20. jan 2009

ahojte mamulky...

som vás strašne zanedbala ...prepáčte ale tooolko toho bolo u nás ..boli sme chorý teda ja tak riadnme a viki kašlala iba a nič viac ale tak škaredo a potom sme viki kúpili novú izbu a učíme ju spať na veľkej posteli (kuk foto) - už je načisto veľká 😖 ☹

zbežne som prečítala čo ste popísali ....

VITAM NOVE MAMINKY

preberali ste spánok tušim - ja som viki učila podla knihy zaspať (každé dieťa sa vie naučiť spať)
aj škôlkujete pomaly ....držím palce.....
aj bábatká sa plánujú????aj ja plánujem ale makať budeme až cez leto 😉

aaaa čo ste ešte písali????nepamätám už ....som hrozná ...ked som doma nič si nezapamätám....

ja momentálne zas a znova uvažujem o škole ale tých prímačiek sa táááááák bojím......

petikd
21. jan 2009

Ahojte.Rikarr dakujeme za privítanie.Malá je zlatučká 🙂

icerna
21. jan 2009

dobre ranko 🙂
rikarr ahoj,konecne si sa ozvala,tak uz ste zdravucke?mala je zlata na tej velkej postely 😀 este nespadla?asi nie ked je pri vas stale,maminka ju strazi,co 😉 ? vy chcete tiez babatko?to je super,uvidime ktorej sa to prvej podari 😀 😀
pedikd,tebe vzali maleho hned do skolky?ale este len na 4hod ho davas,ze?

rikarr
21. jan 2009

ahojte

no hádam sme už fit .....

dakujem za pochvalu malej ....

2 dni nespadla a zrovna túto noc 2x tresla 😖 ale ved má vystlané pod postelou tak spadla do mäkkého 😉

no ja by som chcela byť tehu už ked bude mať viki 2 roky ....taký 2 a pol ročný rozdiel a potom sa vrhnem už len na prácu lebo ak by som šla do práce teraz už by ma s nej nedostali 😎

petikd
21. jan 2009

Icerna ešte ho nedávam ale 12 februára bude mať 3 tak odvtedy ide.Ja som ho minulý rok zabudla prihlásiť vtedy ked bol zápis a spomenula som si v máji.Ale stretla som riaditelku a som sa jej pýtala,tak povedala že je strašne vela detí ale to jedno tam ešte vsunie.A bude chodiť zo začiatku na 4 hodiny,ved ja som doma takže nieje problém. 🙂

icerna
21. jan 2009

no rikarr,presne aj ja vravim,ked pojdem do prace,tak lahko asi spat na matersku nepojdem 😉 ved uvidime čo bude...
pedikd ja musim s malou na zapis teraz vo february a uvidime ci bude chodit az od septembra,mohli by ju aj skor vziat

zabga88
21. jan 2009

no baby ako ste sa rozbehli nestiham vas citat. 🙂

rikarr
22. jan 2009

ved to musím využiť že som ešte spoločensky mimo lebo ak sa raz do spoločnosti dostanem........

zabga88
22. jan 2009

na mna by bolo asi vela 6 rokov doma ☹

rikarr
22. jan 2009

no radšej si to odbijem teraz a potom pojdem....teraz mám šancu sa trocha zdokonaliť....

petikd
25. jan 2009

Baby no ale ma nehnevajte.Kde ste sa všetky zašili? ☹

lucinka1104
25. jan 2009

neviem tiež som pozerala, že to tu maminky dáko zanedbávajú 😕

icerna
26. jan 2009

dobre ranko byby... 😀
aky bol vikend?mi sme mali od piatka navstevy,tak som sem nemala kedy a co vy?kde sa flakate cele dni 😠 😉 ?

petikd
26. jan 2009

Icerna ved ja som tu chodila pozerať či sa tu niekto neukáže a ked sa téma strácala na neviem ktorú stranu tak som už napísala.My sme boli včera tiež na návšteve,sestra mala narodky a neter meniny.No v stredu mi manžel odchádza do Holandska robiť na 6 týždnov tak mi je už teraz smutno 😢 .Ani na Damčove narodky tu nebude ☹

zabga88
26. jan 2009

pedikt ja to velmi dobre poznam aj ja o chvilu budem sama ☹

petikd
26. jan 2009

A kde ide tvoj muž?

icerna
27. jan 2009

ahojte 🙂
no pedikt to mi je luto,to pozname aj mi,ale nastastie uz nerobi v zahranici a neviem ako by som si zas zvykala,keby tam musel ist pracovat. ☹ ten prvy tyzden je najhorsi,aspon u nas to tak byvalo..
baby vcera som dala zapisat malu do skolky,nebolo nic volne,teda drzali posledne miesto dakemu dievcatku a nakoniec to nam prepustili 😝 😀 tťak nastupuje mala uz 9.merca-taka bola stastna 🙂 a ja si neviem predstavit,ako to bude vyzerat,ked este nebudem mat pracu a pridem sama domov a vsade ticho 😢
zabga no mi sa dako miname aj na tom skype 😠 ja chodim len na skok a to nieste vy prihlaseny 😒

rikarr
27. jan 2009

ahojte,

som pozerala že to tu nejak stojí...víkend klasika --ako vždy....včera som bola celý den so segrou a jej deckami tak bola švanda .....

icerna ..budeme držať palce v škôlke

zabga88
27. jan 2009

icerna, všimla som si ze si dlho nebola na skype alebo sa miname ☹
no bola aj mala na zapise? sa jej pacilo? nasa ide az od septembra a to bude pre nas hrozne prve tyzdne. my sme boli cez vikend doma a stale prerabame kupelnu.

rikarr
27. jan 2009

ja ávs na skype nemám ☹

zabga88
28. jan 2009

ked chces mozes mat 🙂

icerna
28. jan 2009

ahojte

mne ide mala uz od 9.marca,tak sa asi zblaznim,vobec si to neviem predstavit co budem bez nej robit 😖 no musime si zvyknut. vcera sme boli u doktorky pre papier a musime to zaniest este do skolky.

čo budete dnes robit baby? mi budeme doma,boli ma päta a neviem vobec z čoho ,nemozem na nu stupat,tak skackam 😠 hadam to prejde do zajtra. 😉

icerna
28. jan 2009

zabga pisem ti na skype 🙂

mirrinka
28. jan 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeee 😀

rikarr
28. jan 2009

chcem 😀 pošlem ip.......

my dnes budeme tiež doma......v poslednej dobe som lenivá chodiť von..... 😕 sa hambím...ale som si povedala že od budúceho týždna zase nabehneme na starý režim....jeden den v týždni k našim, druhý den za kamoškou a tretí dllllháááá prechádzka.....centrum zaradíme po chrípkovom období 😉

zabga88
28. jan 2009

ok rikarr posli ip budem cakat a potom ti napisem na skype, oK?

petikd
28. jan 2009

No tak vy skypujete?Tak teraz tu žiadna nebude? 😀

zabga88
28. jan 2009

pedikd nemaj boja ved sme nejake zavislacky, nie? 😉