• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
ahojte
rikkar písala si o škole na akú by si chcela íst?
m teda chodíme von 2x denne každý den pokial neprší to je čo?nám sa zasa nechce byt vo vnútri lebo malá stále rozhadzuje hračk a takto máme aspon polovčný bordel :confounded:
28. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludské zdroje a personálny managment do TN ale bojím skúšok, už teraz somsa začala anglinu bifliť :grinning:

no moja viki je skôr závislá od rozprávok akže neurobí moc veľký bordel.....
28. jan 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem skypovať.
Rikarr aj ja sa učím anglinu,len tak priebežne pre prípad potreby,ja ju mám strašne rada a je môj sen naučiť sa ju poriadne.Niekedy by som chcela ísť do New Yorku.Alebo aspon do Kanady ,tam mám rodinu tak by to bolo jednoduchšie.Ale ked tu boli tak som s nimi rozprávala a ma pochválili,že celkom dobre viem :slight_smile:
Mi sme od mala chodili von.Ale mi na celý den,lebo Damčo bol zlý a nechcel spať v postielke iba v kočíku tak ráno som ho naložila o 9 a domov sme chodili iba sa najesť prebaliť a konečná bola o 18.Teraz sa mi tiež moc nechce,ale od kedy máme nového psa tak musíme :grinning:
28. jan 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ked som bývala v meste tak sme chodili 2x ale ked sme sa prestahovali tak už nie, cez leto ju vypustím na dvor a teraz sem tam ideme na pol hodku na pešo alebo na 10min. kočíkom ked ideme na chleba...nič tu neni ani chdoníky a po hlavnej sa mi kočárom trepať nechce
28. jan 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rikarr napisala som ti na skype teda dufaam ze tebe :grinning:
28. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano,trafila si sa....

pektid hod do IP tvoj nick na skype
28. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo baby kde ste....aaa som myslela že napíšem niečo ale viki ma už ťahá preč....že dody------to aby som pustila nodyho -závisláčka krpatá
29. jan 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde steee? ešte všetky spinkate? alebo sa venujete krpcekom? :slight_smile:
30. jan 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki má upchatý nos :angry:
30. jan 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iiiha to nieje dobre a aj kasle?
30. jan 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.Rikarr na mna tiež niečo lezie.....................a nieje to manžel :grinning: Uff rozmýšlam nad vybratím mandlí.Už ma nebaví byť stále chorá :unamused: ešteže ja Damčo zdraví (klop,klop,klop)
30. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nekašle ešte--ale mohla by..už sa jej to trocha púšťa ale nič moc
30. jan 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta chripka teraz chyti kazdeho a malu ked chyti tak rovno 40 teploty. a vždy len pohotovost....
:frowning2:
30. jan 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pána 40.no tak to sme my ešte nemali (dúfam,že ani nebudeme mať)ale tú pohotavasť poznám.Damián väčšinov ochorie v piatok večer a to už len na pohotovosť.Minulý rok pred Vianocami som bola u nášho detského ohladom neteri.A na druhý den sme išli s Damiánom na pohotovosť.A náš doktor mal službu,tak sa smial či mi chýbal :grinning:
30. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Vikinka mala naposledy vyse 40 a to sme leteli na pohotovost a doktor sa ma spytal ci mi ju ma osprchovat :frowning2:
30. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..tak ja vas asi vsetky tromfnem,pred necelym mesiacom som oslavila 25 a uz mam 5 rocnu babu a moja druha krpata dnes oslavi rok.. :wink:
31. jan 2009 o 01:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len.petra aky to je pocit? zvladas to v pohode? :slight_smile:
31. jan 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj dens večer tu budete na pokec?
len petra to máš dost zaberák 2 deti,ale zasa máš dost velký odstup takže si myslím,že je to tým lepšie. moja kamoška má skoro 2ročnú a 6mesačného a to má len 23 to si myslím,že je asi vela.
40, to sme nemali a neviem,čo by som robila asi moooc bááála.
rikarr odkial presne si? z ktorej dedinky?
31. jan 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako vikendujete?
31. jan 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vidím víkendujete dobre ked sa neozývate tak teda večer,alebo zajtra si možno pokecáme
1. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme cely vikend doma a nudime sa akurat peciem kolace a nechce mi nakysnut cesto :frowning2:
1. feb 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som z moravského lieskového...zapadákov...nič tu neni....

my sme mali včerajšok taký akčný ale dnes nuda, aj malá sa nudila a bola ako čert.....

baby kolko hračiek majú vaše deti v posteli??????????viki si tam nanosila hračkáren :rolling_eyes:
1. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vikinke staci moj mobil lebo tam ma bambulku a v postielke ma jedneho plysaka a 5 dudlov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Rikarr Damián má 2 hračky.Slniečko,to má od mala a opicu.No baby choroba ma tak unavila.Včera večer ma bolela hlava a aj ráno ked som vstala.A ešte k tomu mi sestra doniesla neter,lebo je chorá tak som myslela,že odpadnem.Ale tabletka to vyriešila.Dúfam,že už nebude bolieť.
Ja som víkendovala asi tak,že v sobotu som upratovala a potom sa liečila,nikde nechodila a tak.Damčo bol s našimi na návšteve a že ani domov nechcel ísť :wink:
2. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rikarr,všetko najlepšie k meninkám :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
2. feb 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A fakt ja som si ani nevšimla.Rikarr aj ja ti prajem všetko najlepšie :slight_smile:
2. feb 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
no mi sme mali super vikend,boli u nas kamoška z detstva s jej dvomi detmi-babami,tak sme mali zivo. spinkali u nas a mi sme klabosili do 2 rana,aj by sme dlhsie,len by sme rano asi nevstali :confounded:
no aj nas asi chyta chripka,mala mala vcera 38 a pokaslieva :frowning2: a aj ja :angry: nechcem aby zas vyfasovala atb,tak jej davam sirup na kasel a teplotku a vitaminky,tak uvidime ci zaberu
len.petra vitaj medzi nami :wink:
2. feb 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, dakujem za gratulačky....

viki má plyšového ponyho-veľkého, kravu plyšovú, handrovú bábiku malú a takú mačku látkovú z tesca a buculku ....ak jej niečo zoberiem ide sa nahlavu po :rolling_eyes: staviť
2. feb 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože baby ani ma nesrašte s tou chrípkou.Damián bol pred mesiacom očkovaný proti pneumokokom tak dúfam,že ho to ochráni aj pred chrípkou.
2. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok