• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
zdenilka akurat :wink: :wink:
13. mar 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: no mala dostala zasa atb a v utorok musime ist na srdiecko na vysetrenie doktorka pocula silny selest alebo ako sa to vlastne vola.
13. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúda viki ..hádam budú už len dobré správy ... :wink: držím palce
13. mar 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Zabga juuj nech to dobre dopadne,dúfam,že bude v poriadku.Aj ja držím palce :slight_smile:
No Damián aký bol dobré v škôlke.Tento týžden ked som chodila po neho tak plakal.No a posledné 2 dni hovorila a plakal,že nechce ísť do škôlky :frowning2: Ale dobre,že chodí aj neter.Nosím ich spolu do škôlky takže ked on reve,ona ho rozosmieva.Vraj niektoré detičky zo začiatku dobre a potom plačú.Učitelka povedala,že plače ked idú na WC,na prechádzku a jesť.On nechce chodiť na prechádzky.Neter povedala,že ked raz boli von,tak mu nejaký chlapček stláčal ruku tak potom išla k nemu ona.No ale neviem ako to bolo,lebo v jeden den povedala tak a potom zase inak.A sem tam si vymýšľa.Dnes ked som ich odviedla do triedy tak som zakukla či sa ide hrať.A on sa postavil do stredu triedy a akoby nevedel čo má robiť.Ale s nimi v triede bola aj trieda do ktorej chodí neter a ona ho vzala sa hrať.Tak uvidíme ako to pôjde dalej
13. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pedikt tie ucitelky teraz uz mozno ani nevedia co maju robit z detmi. aj ja ked som bola dat zapisat malu tak jedna ucitelka im pustila rozpravku a odisla a myslis ze ju pozerali?
13. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petikd ja som bola vzdy presny opak, som revala a robila sceny, ked som mala ist zo skoly a jasliciek domov :wink:
14. mar 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v škôlke zas nechcela spávať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte :sunglasses:
mala mi spi,tak len na skok,ani som vas cele neprečitala :angry: mala v školke super,dnes bola aj na obed mali daku rybaciu polievku,čo ona jedla prvy krat v živote,ale ze zjedla trošku a dukatove buchty,ale ze nechcela...a po ceste domov mi zaspala v buse...učitelka ju chvali a ani raz este nezaplakala,dufam ze jej to vydrži...
zabga vikinke posielame pusinky a zelame skore uzdravenie... :slight_smile:
16. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna ako dlho ju uz nechavas, na cely den? ty uz robis? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee icerna dakujeme uz je to trosku lepsie ale cely den nekasle a ked zaspi tak kasle ze az grcka.
17. mar 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga rýchle uzdravenie

icerna tak malá to super zvláda .....a rybacia polievka -fuuuuuuj
17. mar 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee baby co porabate?
17. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa učiť
vonku stráááášne fučí
18. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no mala to super zvlada,uz by tam aj spala s detmi,ale tento tyzden este len na obedy a od buduceho začne. Nemam pracu zatial,ale hladam...ved sa idem zblaznit bez nej,taky nezvyk :unamused:
zabga ako sa mate?uz je lepsie trochu?
18. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna no uz je to lepsie uz tak velmi nekasle. klop, klop :slight_smile:
len sa toho srdiecka bojim nasa lekarka ma ešte aj tento tyzden dovolenku tak musime pockat.
som rada ze mala to tak super zvlada v skolke ale ako som ju videla tak som hned vedela ze ani problem mat nebude. zajtra idem asi do Nitry ale len na skok
18. mar 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru fuuuuka strasne.. mna skoro odfuklo, co je co povedat :grinning: :grinning:

icerna cize do skolky postupne pomalicky? boze, sa toho bojiiiim.. kedy bude druhe babo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminy, pridavam sa k vam :slight_smile:
18. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee je tu niektooo?

mataaaaa vitaj medzi nami :wink: kolko mas rokov? :slight_smile:
18. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute
riadna zima je vonku .....ale to slniečko láka strašne
19. mar 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabqa, ja mam 20:slight_smile:

no dnes je krasne, ale mi si to ani uzit nemozeme, cela rodinka sme schytali crevnu chripku :cry: tak sa liecime..
20. mar 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mataaaaa tak to ti nezavidim my ked sme ju mali na posledy tak sme len z viki po pohotovostiach belahi a mala 40 teploty
20. mar 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mataaaaa nechcela si ist nahodou s nami na stretko? :unamused:
21. mar 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky baby???
22. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, ste tu?
23. mar 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte baby :slight_smile:
mi sme sa vratili od doktorky,takze na tyzden sme so skolkou skončili,vaness mala od vecera 38 horucky a sopli a kasle :frowning2: tak nam dala zinat...
vydrzala dva tyzdne :astonished: doktorka sa ma spytala ci by som s nou neostala na predlzenej materskej,chce jej brat krv na imunitu...ved uvidime vo stvrtok,ale určite bude robit cirkus,tak jej ani ziadnu krv nezoberu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
claudinka no na druhom sa pracuje uz od noveho roka a stale nic...a vy kedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
zabga skoda ,ze to az teraz citam,co si mi nezavolala?sme sa mohli stretnut,aj ked nachvilu :confused:
mataaaa vitaj aj s domimikou
23. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna tak to ma mrzi ze je mala uz chora. zinat sme mali aj my a o tyzden dalsie atb lebo tie zabrali ale len na par dni :frowning2:

toto pocasie ma uz hneva sobota bola velmi pekna aj sme boli dlho vonku a teraz opat toto :frowning2:
23. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki začala byť zas soplavá ..ma trafí už ...
23. mar 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akurat dnes som pozerala spravy a vraj ta chripka sa stale vracia a je stale silnejsia a hlavne u deti od 0 do 3 rokov takze sa asi mame na co tesit :frowning2:
23. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor, bojím ako čerta
24. mar 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ako mala dnes spadla :frowning2:
postavila sa na taku jej malu stolicku a spadla hlavou na dlazku ale tak silno si buchla hlavku ze konec
24. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok