• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
Ahojte,
tak ja by som sa ku Vam pridala, tento tyzden budem mat 21 rokov a mam 4 mesacnu dcerku :grinning:
24. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúda...dúfam,že je oki...

viki si sdnes tresla hlavu o stôl sklenný ale táááák zadunelo ...a revu bolo kopa...asi dnes viktorie nemajú svoj deň-----

vítam novú maminku - mladicu :sunglasses:
24. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko všetkym!! :wink:

mala v noci preliezla nam a veeelmi vela pila v noci a rano ocikala ocinka, no nornalne som premyslala komu vlastne uslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,no zabga ale som sa nasmiala-tak ocinko mal velku noc predčastne :grinning: :grinning: :grinning:
tie atb neviem ci jej zaberaju,stale je rovnaka,este ma aj viac soplikou a stale teploty,tak neviem....zajtra behneme k doktorke...
no zevraj bud. tyzden,teda uz od nedele ma byt 10-15stupnov :sunglasses: tak sa aspon s toho tesim,hadam bude vaness lepsie :unamused:
pekny den baby :wink:
25. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna no mal velku noc a mala sa ma pytala ze ci ju aj tak lubim.

tie atb ani malej nepomohlo ved potom dostala dalsie a potom tie jej pomohli dnes ideme k nasej lekarke s tym srdieckom a uvidime co bude :frowning2:
25. mar 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala mi zaspala,mala zas 38,3 :frowning2:
zabga drzime palce,neboj to nic nebude,aj vanesske poculi riadny selest ,ked som s nou bola v nemocnici,ale nakoniec to nebolo vobec nič :wink: daj vediet
25. mar 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbga držíme palce....

viki dne konečne zase spala dlhšie do obeda..zvyčajne spala lenhodinu -ked mávala cumel....odkedy sme sa zbavili cumla spala 2 a viac cez obed a teraz v poslednej dobe zase len hodku a s revom sa zobúdzala....
25. mar 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna ešte ma mala teploty? nech sa rychlo uzdravy dnes sme boli v nitre som ti aj chcela zavolat ale potom som si spomenula ze vanesska je chora :frowning2:
no ale budeme musiet ešte buduci tyzden do nitry boli sme dnes u tej lekarky a vravela ze je tam ten selest a ideme k doktorke Raškovičovej na vysetrenie. ale neverim ze sa da mala vysetrit toho ekg sa bude bat
25. mar 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo kde ste všetky????
26. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, tak ako? dneska krasne snezilo co?
26. mar 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dneska je strasne hnusne vonku. ani z viki sme nikde neboli.
26. mar 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa tu dlhsie neukazala :unamused: som bola od nedele u svokrovcov, vcera sme s malym prisli domenka naspat.. muzik nam bol chorucky, tak sme isli pre istotu tam, aby to maly nechytil.. a vratili sme sa domov so zapalenym ockom a dnes sme boli na kramaroch a ze zapal ocnych spojiviek.. naordinovali mu kvapky a odkedy som mu ich dala, tak ma zachvaty placu.. tak ho asi to ocko boliii, chudacika, tak mi ho je luto a neviem mu pomoct.. no je to vesele.. vy sa mate dufam lepsie :unamused:
26. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka tak nech sa malemu cim skor polepsi. na tieto nase deticky všetko mozne sada :frowning2: chudatka nase krasne.
Vikinka ked isla spinkat tak sa stazoala na brusko dufam ze z toho nebude daka crevna chripka :frowning2:
26. mar 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhorsie je ked nieco sadne na male mimi, mi sme mali crevnu chripku, a kym sme nato dosli uz to pomali ajprechadzalo. mi sme mysleli ze to zubky idu, a ona mala chudatko bolesti bruska. ale uz sme z toho vonku, a teraz nam uz fakt idu zuby :slight_smile:
27. mar 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme si mysleli, ze si stale zmoli ocka, lebo chce hajat, nie ze sa mu zapaluje ocko :confounded:

mati ako ty so stretkom?
27. mar 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu budem asi najmladsia..
:unamused:
27. mar 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozem sa k vam pridat? ja budem mat 25 koncom maja, ale to ma snad odtialto potom nevyhodite :D.. byvam v Bratislave, ale nepochadzam odtialto... len tu studujem a nejak sa postastilo :slight_smile: vy mate kolko? je tu aj nejaka mamina z Ba, ktora by sla niekedy s nami na prechadzku? v ba uz jednu maminu poznam, je zlata, ale ma dost nabity program, kedze opatruje este jedno babo
27. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajana a z ktorej casti Ba si? :wink: a vitaj medzi nami :dizzy_face: :dizzy_face:

talia to je kolko? :grinning:
27. mar 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viiitam nove maminky :wink: :slight_smile:

talia kolko mas? ja mam 20 :slight_smile:
27. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vítam nové mamule

ja som si dnes fakt zamakala, ráno som umyla podlahy kým viki akože pozerala rozprávky u nás v spálni,potom som vydrhla kúpelky obe, zrkadlá preleštila, utrela prach, umyla kuchynu poriadne aj tie obkladačky ....navarila, dala viki spať,naučila sa 3 typy rovníc .........potom došla suseda na kafe tak sa decká pojašili a potom došiel mangel, večera, teraz je s malou ale len tak akože lebo ho asi seklo :sweat_smile: tak večer budem asi masírovať fastumom....

no idem sa ešte trocha motať ...
27. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem všetkym :wink:

rikarr to všetko čaka dnes mna uz som kuchynu trosku dala dokopy ale ešte dlažka ma čaka, kupelka, chodba a naša izba :sunglasses:

vonku by dnes malo byt pekne ale bola som vonku a skoro som zamrzla :frowning2: dufam ze sa to zmeni. dnes v noci by sa mala asi aj cas menit :slight_smile:
28. mar 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rikarr fuuha tak to som nespravila ani nepamatam tak vela veci naraz, klobuk dole.. ja som rada, ked poumyvam, povysavam, operiem a pozehlim.. a mam dost :grinning: a dalsiu vacsinu dna sa mlady pan nosi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zabga mnoo viktorka to nejako pocituje, ci ani nie?
28. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame zajtra s muzikom 1. vyrocie svadby :dizzy_face: :dizzy_face:
dosiel z tesca a prekvapil ma zakuskami; 0,5 l Hubertom (kedze my viac nevypijeme), balicek Rexony a Merci bonbonierou :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka tak ta prekvapi, co?
28. mar 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno neuveritelne :slight_smile:
28. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko všetkym :slight_smile:
29. mar 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko, ako ste vstavali po posunutom case???
29. mar 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi sme mali na kazdych hodinach iny cas a tak som bola uplne pomylena :angry:
dnes zasa prsi a mna s toho poraaaaza včera bolo krasne vonku ale uz to asi nemohlo vydrzat
29. mar 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsi?tu tusim ani nie, som teraz prave u sestry s malou.. ale tu zatial neprsi. no vcera bolo nadherne lutujem ze som nebola s malou dlhsie vonku.. som si myslela ze aj dnes tak bude, ale ktovie mozno sa to este troska upravi cez den :D
29. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mohlo by sa vycasit. ja som akurat dovarila aj sme sa uz najedli. co :slight_smile: ste dnes varili?
29. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok