Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

tynushqa
24. mar 2009

Ahojte,
tak ja by som sa ku Vam pridala, tento tyzden budem mat 21 rokov a mam 4 mesacnu dcerku 😀

rikarr
24. mar 2009

chúda...dúfam,že je oki...

viki si sdnes tresla hlavu o stôl sklenný ale táááák zadunelo ...a revu bolo kopa...asi dnes viktorie nemajú svoj deň-----

vítam novú maminku - mladicu 😎

zabga88
25. mar 2009

pekne ranko všetkym!! 😉

mala v noci preliezla nam a veeelmi vela pila v noci a rano ocikala ocinka, no nornalne som premyslala komu vlastne uslo 😀 😀 😀 😀

icerna
25. mar 2009

dobre ranko,no zabga ale som sa nasmiala-tak ocinko mal velku noc predčastne 😀 😀 😀
tie atb neviem ci jej zaberaju,stale je rovnaka,este ma aj viac soplikou a stale teploty,tak neviem....zajtra behneme k doktorke...
no zevraj bud. tyzden,teda uz od nedele ma byt 10-15stupnov 😎 tak sa aspon s toho tesim,hadam bude vaness lepsie 😒
pekny den baby 😉

zabga88
25. mar 2009

icerna no mal velku noc a mala sa ma pytala ze ci ju aj tak lubim.

tie atb ani malej nepomohlo ved potom dostala dalsie a potom tie jej pomohli dnes ideme k nasej lekarke s tym srdieckom a uvidime co bude ☹

icerna
25. mar 2009

no mala mi zaspala,mala zas 38,3 ☹
zabga drzime palce,neboj to nic nebude,aj vanesske poculi riadny selest ,ked som s nou bola v nemocnici,ale nakoniec to nebolo vobec nič 😉 daj vediet

rikarr
25. mar 2009

zbga držíme palce....

viki dne konečne zase spala dlhšie do obeda..zvyčajne spala lenhodinu -ked mávala cumel....odkedy sme sa zbavili cumla spala 2 a viac cez obed a teraz v poslednej dobe zase len hodku a s revom sa zobúdzala....

zabga88
25. mar 2009

icerna ešte ma mala teploty? nech sa rychlo uzdravy dnes sme boli v nitre som ti aj chcela zavolat ale potom som si spomenula ze vanesska je chora ☹
no ale budeme musiet ešte buduci tyzden do nitry boli sme dnes u tej lekarky a vravela ze je tam ten selest a ideme k doktorke Raškovičovej na vysetrenie. ale neverim ze sa da mala vysetrit toho ekg sa bude bat

zabga88
26. mar 2009

haloooooo kde ste všetky????

mataaaaa
26. mar 2009

ahojte žienky, tak ako? dneska krasne snezilo co?

zabga88
26. mar 2009

no dneska je strasne hnusne vonku. ani z viki sme nikde neboli.

claudinka
26. mar 2009

som sa tu dlhsie neukazala 😒 som bola od nedele u svokrovcov, vcera sme s malym prisli domenka naspat.. muzik nam bol chorucky, tak sme isli pre istotu tam, aby to maly nechytil.. a vratili sme sa domov so zapalenym ockom a dnes sme boli na kramaroch a ze zapal ocnych spojiviek.. naordinovali mu kvapky a odkedy som mu ich dala, tak ma zachvaty placu.. tak ho asi to ocko boliii, chudacika, tak mi ho je luto a neviem mu pomoct.. no je to vesele.. vy sa mate dufam lepsie 😒

zabga88
26. mar 2009

claudinka tak nech sa malemu cim skor polepsi. na tieto nase deticky všetko mozne sada ☹ chudatka nase krasne.
Vikinka ked isla spinkat tak sa stazoala na brusko dufam ze z toho nebude daka crevna chripka ☹

mataaaaa
27. mar 2009

najhorsie je ked nieco sadne na male mimi, mi sme mali crevnu chripku, a kym sme nato dosli uz to pomali ajprechadzalo. mi sme mysleli ze to zubky idu, a ona mala chudatko bolesti bruska. ale uz sme z toho vonku, a teraz nam uz fakt idu zuby 🙂

claudinka
27. mar 2009

aj my sme si mysleli, ze si stale zmoli ocka, lebo chce hajat, nie ze sa mu zapaluje ocko 😖

mati ako ty so stretkom?

talia7
27. mar 2009

ja tu budem asi najmladsia..
😒

dajana31
27. mar 2009

ahojte, mozem sa k vam pridat? ja budem mat 25 koncom maja, ale to ma snad odtialto potom nevyhodite :D.. byvam v Bratislave, ale nepochadzam odtialto... len tu studujem a nejak sa postastilo 🙂 vy mate kolko? je tu aj nejaka mamina z Ba, ktora by sla niekedy s nami na prechadzku? v ba uz jednu maminu poznam, je zlata, ale ma dost nabity program, kedze opatruje este jedno babo

claudinka
27. mar 2009

dajana a z ktorej casti Ba si? 😉 a vitaj medzi nami 😵 😵

talia to je kolko? 😀

zabga88
27. mar 2009

viiitam nove maminky 😉 🙂

talia kolko mas? ja mam 20 🙂

rikarr
27. mar 2009

ahojte
vítam nové mamule

ja som si dnes fakt zamakala, ráno som umyla podlahy kým viki akože pozerala rozprávky u nás v spálni,potom som vydrhla kúpelky obe, zrkadlá preleštila, utrela prach, umyla kuchynu poriadne aj tie obkladačky ....navarila, dala viki spať,naučila sa 3 typy rovníc .........potom došla suseda na kafe tak sa decká pojašili a potom došiel mangel, večera, teraz je s malou ale len tak akože lebo ho asi seklo 😅 tak večer budem asi masírovať fastumom....

no idem sa ešte trocha motať ...

zabga88
28. mar 2009

dobre ranko prajem všetkym 😉

rikarr to všetko čaka dnes mna uz som kuchynu trosku dala dokopy ale ešte dlažka ma čaka, kupelka, chodba a naša izba 😎

vonku by dnes malo byt pekne ale bola som vonku a skoro som zamrzla ☹ dufam ze sa to zmeni. dnes v noci by sa mala asi aj cas menit 🙂

claudinka
28. mar 2009

rikarr fuuha tak to som nespravila ani nepamatam tak vela veci naraz, klobuk dole.. ja som rada, ked poumyvam, povysavam, operiem a pozehlim.. a mam dost 😀 a dalsiu vacsinu dna sa mlady pan nosi 😝

zabga mnoo viktorka to nejako pocituje, ci ani nie?

claudinka
28. mar 2009

my mame zajtra s muzikom 1. vyrocie svadby 😵 😵
dosiel z tesca a prekvapil ma zakuskami; 0,5 l Hubertom (kedze my viac nevypijeme), balicek Rexony a Merci bonbonierou 😵 😵

zabga88
28. mar 2009

claudinka tak ta prekvapi, co?

claudinka
28. mar 2009

mno neuveritelne 🙂

zabga88
29. mar 2009

pekne ranko všetkym 🙂

mataaaaa
29. mar 2009

krasne ranko, ako ste vstavali po posunutom case???

zabga88
29. mar 2009

no mi sme mali na kazdych hodinach iny cas a tak som bola uplne pomylena 😠
dnes zasa prsi a mna s toho poraaaaza včera bolo krasne vonku ale uz to asi nemohlo vydrzat

mataaaaa
29. mar 2009

prsi?tu tusim ani nie, som teraz prave u sestry s malou.. ale tu zatial neprsi. no vcera bolo nadherne lutujem ze som nebola s malou dlhsie vonku.. som si myslela ze aj dnes tak bude, ale ktovie mozno sa to este troska upravi cez den :D

zabga88
29. mar 2009

no mohlo by sa vycasit. ja som akurat dovarila aj sme sa uz najedli. co 🙂 ste dnes varili?