• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
rikarr, tak to je super, ja som to tiez v pohode zvladala, kolko mas rokov? byvate samy alebo este s rodicmi,
8. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24 za týždeň :rolling_eyes: a bývame sami, ked mala malá asi 2 mes. odsťahovali sme sa do vlastného domčeku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale zas tu mám svokru pár domov odomňa :rolling_eyes: našťastie sa často nevidíme takže ponorková choroba nehrozí :dizzy_face:
8. apr 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mate super ze mate vlastny domcek, my byvame zatial u nasich, mame prerobeny cely vrch, mame samy aj kupelku a wc, ale neni to ono.... gratulujem k 24 :wink: :wink: :wink:
8. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked si predstavim, ze taketo nechutne teple pocasie bude az do augusta, tak ma ide porazit.. kde je krasna jar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to máš pravdu ... ja tiež nemusím nejaké extrémne teplo fuj .. potom sa mi nič nechce
9. apr 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak to, potom vecer chodim domov uplne mrtva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

slunce zmen si v pase tt :wink:
9. apr 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, chodite kocikovat, ked teraz tak teplo aj okolo obeda? ci si radsej pockate ked trosku slniecko zajde
9. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veselica ja mam 20 :slight_smile: neviem ci tu niesom nahodou najmladsia :wink: no moja mala sa ma nepyta ci moze ist von doobeda alebo poobede ju proste vnutri neudrzim a ked zamknem dvere bude vrieskaaaaaaaaat :grinning:
9. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zabga si ozaj mladucka :wink: , ale ved to je v pohode, no to hej tvoja malicka ma uz vyse 2 rokov, ale som myslela take mensie, vies ja mam 5 mesacneho a neviem ci je vhodne ist cez to najväcsie slnko, ale myslim ze by to malo byt v poho. Byvate sami alebo u rodicov, svokrovcov???
9. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my byvame sami ale sme z mojou mamou na jednom dvore ale mame kazda zvlast dom :wink:
9. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. apr 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano prajem :wink:
10. apr 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ako? mi uz sme doma s prechadzky, ale este nas caka jedna. :slight_smile: spojime prijemnne s uzitocnym D:
a co peciete na vvelku noc???
10. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj keby na to bol cas :grinning: :grinning: a keby som vedela piect :grinning: :grinning:
10. apr 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja peciem take ruzove zakusky, robim kokosove gulky a pagace a kremese :slight_smile:
10. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokosove gulky robim aj ja casto, ked mame na to chut :grinning: takze by to u nas nebolo velmi sviatocne :grinning: kremese ani pagace by som nezvladla.. :unamused:
11. apr 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dostala receptna mini kremese od svokry, tak ho idem skusit :slight_smile:
11. apr 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babule ako sa vam podarilo pecenie? mne sa jeden zakusk nevydaril ale hadam to bude v pohode :wink:
12. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati potom daj vediet, ako si dopadla :wink:
13. apr 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte mi nieco strasne ma boli zub dala som si z aj ibalgin, predtym valetol a nic stale mi to puchne a stale viac boli :frowning2:
13. apr 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga len silno drzat palce :unamused: :unamused:
13. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ako ste prezili sviatky? no ja mam snad o dve kilecka navyse.... :frowning2:
13. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani nehovorim, vcera som tak poobede jedla, az mi bolo vecer priiserne zle :unamused: :unamused:
14. apr 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee

som tu dlho nebola ale taký nabitý sme mali ten predlžený víkend, nestíham doteraz ....
14. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rikarr uz som aj premyslala ze kde si :wink:
14. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte babyyyyyy :wink: :sunglasses: tak ja som tu nebola pekne dlho,vobec nemam dako cas,bud sme stale vonku,alebo sa najde niečo ine :confused:

vidim ,ze su tu nove maminky,tak vitam a ja mam pre vas jednu spravičku: budeme mat babo :grinning: som v druhom mesiaci,teda asi v 7. tyzdni. a je mi stale zle :confounded: a tak som dufala,ze ma to obide :frowning2: hlavne rano,ked sa mam z postele postavit...

zabga boli ste uz s malou u tej doktorky?este som vas nemala čas prečitat,tak neviem či si to tu spomenula :wink:
tak ja zas idem,mala ma vola,ale poobede sa hadam stavim :slight_smile: tak pekny den zatial maminky :sunglasses:
15. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna taaaaak vaaam silno gratulujem. neboj to prejde a potom bude dobre. ešte sme neboli z viki tak ja sa ti potom ozvem, ok???
15. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna jeeeeej blahozelaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super super drzim silno palceky
co hovori Vanesska na to, ze bude mat braceka alebo sestricku a bude velkaa sestra? :grinning:
15. apr 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby,ste zlate :slight_smile:
no zabga urcite sa ozvy :wink:
claudinka ona sa velmi tesi,stale o tom rozprava a pyta sa kedy bude velke miminko,ze este nemam velke brusko...dnes mi hodila v obchode do košika pampersky,ze nemame a potrebujeme pre miminko :grinning: a minule flasu a cumlik v drogerii :slight_smile: je zlata a ked sa jej pytam ze co to bude,či chlapcek alebo dievčatko ,tak povie ze miminko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vy sa ako mate?maly je krasny a tie okuliare ma super :grinning: maly frajer :wink:
15. apr 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna mala je velmi zata a mudrucka je strasne komunikativna a vikinka sa uz ovela menej hambi uz by sa lepsie zahrali :wink:
16. apr 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok