• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
jj, umim si to predstavit, delala jsem chuvu v rodine se 3 detmi... mam trosku naskok o se tyce techhle veci... travila jsem u tech znamych 90% volneho casu, kdyz jsem byla na zakladce, ale verim ze se mi to urcite vrati. Svatka me hodne inspirovala jak na vychovu deti a tak, takze rozhodne zadnej ztracenej cas :wink:
17. jún 2009 o 11:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2009 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2009 o 13:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,nevím do které diskuze bych se připojila tak jsem zabloudila k vám.Mohu se přidat. :slight_smile:
17. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak se pridej k nam
:grinning:
17. jún 2009 o 14:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky tak som tu zas :slight_smile: jaj straaaaaaaasne utrapena alee :frowning2: dnes ma maly straaaaasne vytocil a ja som nanho kricala a teraz ma to traapi :unamused: myslite si ze to je normaalne
17. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim po dlhsom case a vitam nove clenky mamiciek.
My s manzelom by sme velmi chceli druhe mimi, ale ja som taka sprosta a stale pozeram na to co povedia vsetci okolo! No sprosta som. Uz ked som v 17 otehotnela sme sa s bud.muzom velmi potesili, ale po tom vsetkom co riesilo okolie som mala strasne depresie z toho a pochybnosti. A teraz ked mam uz skoro 22 tak je to o tom istom-ze co povedia ostatni-ze taka mlada a uz 2 deti. Ja uz fakt neviem... Strasne chcem dat malemu sestricku, ale bojim sa tych pohladov. Byvame v malej dedine, takze klebetyyyyyyyyy same. :angry:
Manzel chodi na 2tyzdnovky, takze si to vytrpim sama... :frowning2:
18. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,hantor díky za přivítání.Manika,mě též dcerka jednou za čas vytočí,zvíšim na ní hlas a pak mě to mrzí.Tak se jí to snažím na oplátku vynahradit zvíšenou pozorností.Myslím že je to v skutku celkem normální,člověku ty nervy přeci jen někdy ujedou.A co si budem povídat ty děti opčas dokáží pořádně vytočit.Sice se snažím být v klidu ale pak se to ve mě za ten dlouhý čas nahromadí a vybuchnu,jak nástražná mina. :slight_smile:
18. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,no tak ja som tu nebola dlhooo,ale vas tu vela za ten cas pribudlo :wink: tak vitam nove maminky,aj buduce maminky :grinning:
sonicc,prečo sa trapiš rečami druhych,su to potom obyčajny sedliaci,ved co je na tom ked chcete mat druhe babo a si mlada :unamused: pokial sa pekne staras o maleho ,tak co im vobec vadi?nepoviem keby si bola taka,ze sa flakas a maleho zanedbavas,to by bolo ine...vykasli sa na vsetkych,dolezite je to co mas doma :slight_smile: teda aspon ja by som na druhych nedala a este by som sa ako pavica po dedine prechadzala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som mala teraz v maji 23 a zacinam 5.masiac tehotenstva :grinning: :wink:
18. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabinka1012 viem o com pišeš...mala ma momentalne take super obdobie,že ma ide z nej porazit. opakujem jednu vec aj 10x a ona ma totalne ignoruje a este sa aj otoči chrbtom :rolling_eyes: :angry: a mna poraža a ked mi to robi vonku,to je najhoršie,lebo tam nechcem na nu kričat,lebo by som si len ja asi hanbu spravila a aj tak by to nepomohlo :astonished: no asi ju to len musi prejst. ale inak by som ju zožrala,aka vie byt zlatučka,taky moj cicik :grinning:
18. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prave sme sa vratili s chatky, boli sme tam tri dni, tak som trochu vypadla z diskusie..... noo, pekne sa tato tema rozbieha, nebara to pekne obratky.. aspon vidno kolko je nas mladych mamiciek :grinning:
takze vitam nove clenky (ak na to mam pravo, sama som tu nova) :grinning:
manika77, mne tiez niekedy rupnu nervy, jakubko ma rok a je v obdobi ktore by sa malo pomenoat MMBSSM (mama musi byt stale so mou) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
potom ma to samozrejme mrzi, ze co ja vlastne cakam od rocneho dietata.ako moze vediet ze to sa moze a to nie, ze to co prave rozbil stalo pekny balik, alebo to bolo vzacne? pre neho je knizka, letak co som mu dovolila minule trhat, a vaza nejaka hracka, ktora ked dopadne na zem, odgula sa a bude sa s nou moct hrat :grinning:
a tiez si mslim ze je to normalne, ved sme ludia-zeny, a nie naprogramovane roboty opatrovatelky, manzelky a co ja viem co este :wink: .
18. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi pozná každý rodič, vytočenie a potom výčitky... hlavne ked ho vidím ako spinká a vyzerá ako anjel vtedy mi to je luto,. teda nie že by som na neho kričala často.. to už fakt musí byt,,, ale musí aj dieta vediet, že urobilo niečo zle no nie??
18. jún 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo dievcata normalne som sa upokojila teda ze nie len ja som taka :sunglasses: ale aj tak ich lubime najviac na svete :slight_smile:
18. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím takhle po ránu,nevím co už mám dělat.Holka už rok chodí do školky.A pořád si nezvikla,každé ráno plače že tam nechce.Ptám se jí stále do kola jestli jí tam někdo neubližuje,a vždy odpoví že ne.Učitelky mi taky říkají že pláče jen při příchodu a zachvíli se připojí k dětem a hraje si.Tak já nevím,trhá mi to srdce když jí vidím jak pláče,ale jde jen o ten příchod do školky pak už je to v pořádku,nejhorší je to loučení semnou nemuže se ode mě odtrhnout.Když si pro ní po obědě přijdu vrhne se mi kolem krku,Já se jí zeptám jak bylo a ona že dobrý že si tam hrála a začne vyprávět co všechno dělali.Ale proč jsou ty rána takhle těžký a ubrečený?
19. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja sestra bývala taká uplakaná potom to prešlo,,, ja som sa vždy ako staršia sestra hanbila :grinning: lebo ona plakala aj celú cestu tam,.. potom to prešlo.. ale poviem ti teraz ked mám syna tak si o neviem predstavit, že po 3 rokoch nebudeme stále spolu... aj mne to bude ľuto a čo tým deťom....ale podľa mňa sa to spraví... náš aj ked je sem tam u rodičov tak kým nás nevidí je všetko ok hrá sa a tak ale ako nás uvidí tak plače aj ked odchádzame aj kd prichádzame... no dúfam že od radosti, že nás vidí :sweat_smile:
19. jún 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje dcerka,nikdy nebyla od nikoho hlídaná,Až když jí byli 3 roky tak si jí sem tam vezmou moji rodiče ale dele neš na jednu noc tam nikdy nebyla.Co začala chodit do školky,tak první dva měsíce byli pro mě nejhorší.Bylo mi smutnu a byla jsem nervozní s toho že nejsme spolu.Vždycky jsem jako první ve školce a čekám až mi odemknou,jen abych byla co nejdříve sní.Nedovedu si představit až začnu chodit do práce a ona tam bude celý den,bože to bude hrůza. :frowning2:
19. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabinka nerob normálne mne to je tiež ľúto a to my máme iba rok... náš je tiež stále so mnou rodičia bývajú v inom meste a je s nimi málo a mne to ani moc nevadí.. my sme strašne naviazaní ako rodina fakt..my všade spolu.... aj von nie že by jeden zostal doma a druhý išiel s drobcom my vždy spolu a je to tak super lebo sa vždy porozprávame teda pokial má drobček dobrú náladu... :grinning:
19. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mi se snažíme taky být co nejsvíce spolu,ale manžel dost pracuje.Vážíme si každé chvíle co jsme spolu. :slight_smile: I přes to jak je unavený z práce se nám snaží věnovat. :slight_smile:
19. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj tiež robil vela mal dve práce ale potom sme si povedali, čo je doležité nie prachy ale to že sme spolu a nikdy sa nám nevráti obdobie, že náš syn bude malý... viem, že nie vždy sa to dá, u nás sa to dalo a máme vela volna spolu, manžel robí 24 a potom 2 dni voľna. takže sme spolu až až.. a aj to sa mi niekedy zda málo :sweat_smile:
19. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj manžel dělá na 3 směny,volno má jen o víkendu a to mezi tím ještě podniká se svím otcem.Máme toho moc na placení,brali jsme si pujčku na rekonstrukci domku.Kde bydlíme ted rok,jinak když jsme byli ještě v bytě tak to bylo ok,naší berušky si ty 3 roky užíval.Snaží se dělat všechno proto aby mu co nejvíce času zbylo na nás a hlavně na malou. :grinning:
19. jún 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte bavy!ale ste sa ozpisali vas normalne nestiham :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem si berušku vyzvedla ze školky.Za chvíli se chystáme do města obnovit si šatník.Ta tak ráda nakupuje,vždycky si jak dospělá vleze do kabinky a zkouší si jeden hadřík za druhým. :grinning: :grinning: A jestli to stihnem tak navštívíme místní utulek pro psi. :sweat_smile:
19. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa chystam ešte robit palacinky lebo mi dnes pride muzicek skoro po 4 týždnoch
19. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Palačinky,taky bych si dala.To já tu mám už od pondělka merunkový koláč,jelikož manžel ani dcerka na sladký moc nejsou tak to jim sama. :slight_smile: Jak to že po 4 týdnech? ,,jestli se mohu zeptat"
19. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som my mame este dnes francuzke zemiaky a vooobec na ne nemam chut :frowning2:
19. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nás naopak.. ja nie som na sladké vobec ale moji chlapy ..... tí by len sladké a maškrtky... :grinning:
a ja sa potom musím prisposobit patrím k menšej skupine.... :grinning:
19. jún 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee ahojte baby...kukam kukam a narazim na takuto temu...mame tu uz jednu taku s babami priliz mlade mamicky :slight_smile: :slight_smile: ja mam 18 :slight_smile:
19. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabinka moj muzicek je v nemecku tam pracuje :wink: ale uz sa strasne tesim na neho :slight_smile:

francuzske zemiaky by som si veu dala
19. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga ja som ich nakoniec vyhadzovala :unamused: mala si prist ixixi...boze to bolo dnes pocasie...Marko sa skoro zblaznil doma :frowning2:
20. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, tak moje tehulkovstvi tento vikend u Lukasovych rodicu prasklo na plne care :unamused: Lukasova mamka to na me poznala hned, moje svagrova pred 14 dny a mezi chlapama se to suska co jsem zacala vic spat :grinning: :grinning: ti chlapi jsou vazne vetsi drbny jak my zensky, dokonce si na to mezi sebou sazeli :grinning: :grinning: :grinning: jinak jsme byli s tatinkem v prirode a tam mi bylo moc fajn, prichod do civilizace to trosku zbrzdil, ale je to lepsi nez to byvalo, uz nezvracim tak je to fajn. Jak jste vlastne vy prozivaly svoje tehulkovani?
21. jún 2009 o 20:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok