Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

malalady
10. apr 2008

januliak nemáš zač 🙂)) je to pjekne xi 5 mesiačikof mat.. 🙂)) ešte si to uži xi kým to ešte nembeha🙂)) 😀 😀 😀

lululu
10. apr 2008

ja som ho o tom presiedcala od zaciatku, ze si myslim, ze budu 2 🙂 a ked ma gyndos poslal na sono , ze sa mu zda vacsia maternica.. nuz bol happy, on chcel dieta,je trosku starsi odo mna , tak stastny prestastny 😀 papa normalne, teraz po 2.op uz vsetko ako domka, ale este ho aj tak caka dost operacii.. ma to urobene krasne.. teraz mam ale strach z rozpravania, dufam to bude ok 🙂 ved mu stale rozpravame aj spievame, nech vidi 🙂 ale nema to urobene komplet,ide potrava nostekom,hlavne tekutejsia ako pribinacik napr.. mali 2360 kubi a 2340 domi, 36tyzden..

a ja trubka- vsetko naj 🙂

a co je taky certik? ked chalan?

malalady
10. apr 2008

a kolko mate babenky rokof?? ak smiem spytat?? 😀 😔 😝 😅 😕 😀 😝

januliak
10. apr 2008

Tak to si viem predstavit, ja budem za dvomi detmi chodit 😉 Za Kikou a za nasim chlpacom 😀 Aspon pojdu dolu kila, co mam v plane zhodit 😀 😀 😀

lululu
10. apr 2008

jo tie kila... aj ja som si myslela , ze pojdu dole 😀 ale akosi mam stale asi 5 navyse 😠

lululu
10. apr 2008

pribrala som 23

januliak
10. apr 2008

Dakujeme 🙂

Ja som netusila, ze treba az tolko tych zakrokov... ☹ Drzkajte sa. Neboj bude to v pohode, poznam dvoch, co mali rastep a teraz im idu usta jedna radost a to, ked im robili bolo o 23 rokov menej 😉

Malalady ja mam o 18 dni 23 🙂

januliak
10. apr 2008

Ja som pribrala 14 a este 2kg mi chyba zhodit na pred tehu vahu, ale inak chcem este dalsich 10kg...Ale chciet mozem 😅 😀

lululu
10. apr 2008

fiha, tak to onedlho 🙂 ja az v juli 24

lululu
10. apr 2008

ja chcem uz od porodu 😀 a cvicit nestiham , takze pockam, kym budu vacsi, ze aspon bicykel s malymi 😀

januliak
10. apr 2008

Uz o chvilu, ale nejako to ani nevnimam, mam plnu hlavu darceka pre draheho, bo on oslavuje o 7 dni neskor a ma gulate a ja netusim co mu mam dat... 🙄 😠 ☹

lululu
10. apr 2008

moj bude mat meniny a mam tiez problem, vobec nic sa mi nepaci..

januliak
10. apr 2008

Ja cakam na dvd s cvicenim na fitlopte, dufala som, ze tento pondelok uz budem cvicit, ale nevyslo, tak snad teraz co bude...Ja pri malej docela stiham 😉
Teraz cvicim so zehlickou 🙄 😀

januliak
10. apr 2008

Ved to, bud sa nepaci alebo ani neviem, co by ho potesilo. Sice viem, ale na to nemam...A dalsi, co som vymyslela, tak ten sa mi nehodi k tym gulatym...

lululu
10. apr 2008

ja sedim pri knihach a odhodlavam sa ucit, kym je muz s malymi 🙂

lululu
10. apr 2008

a kolko bude mat? 30?

januliak
10. apr 2008

tak tak

Je medzi nami 7 rokov, ale teda vobec to tak nevyzera...xixixi

A kam chodis na skolu?

lululu
10. apr 2008

medzi nam 11 😀 a tiez to nevidiet,myslim 😀
koncim medicinu, este 1 statnica.. joj joj.. ale snad sa dokopem 🙂

januliak
10. apr 2008

A co z teba bude?Pediater, chirurg...

lululu
10. apr 2008

🙂 gyndos? bude to osud.. kam ma vezmu 🙂 ale to by som najradsej..
oki doki,idem kupat tych 2och sintrov 🙂 ked budes mat napad na dar,daj vediet 😉

januliak
10. apr 2008

Jej to je super 😵 😀 Drzim pasticky, nech ti to vyjde 😉

lululu
10. apr 2008

diky.. 😉 kazdopadne, najskor potrebujem titul 😀 oslavte,mini party 😉

renika
10. apr 2008

lululu, ty popri dvoch drobcoch stíhaš medicínu?? 😲 Kto ti s nimi pomáha? Klobúk dolu 🙂

januliak
11. apr 2008

Bre rano mladuchy 😉

Ivka vsetko naj k 5. mesiacikom 🙂

bellasandra
11. apr 2008

Ahojte, pekný dník
ja som pribrala 25kg, bola som ako slon, 15kg sa mi drzalo asi 7mesiacov - hotová som bola 😀 potom som sa nastvala, zacala som malo jest, a cvičit a za 3 mesiace som schudla 16kg,

😉

bybi
11. apr 2008

Bellasandra, tak to si ma potesila 🙂 Ja som pribrala v tehu okolo 20kg a 10 este stale mam. Ale tiez som sa vcera nastvala a povedala som si, ze uz nebudem jest sladke a zacnem viac kontrolovat stravovanie, tak snad sa mi podari nieco aj schudnut. Cvicit zatial nemozem, aj som zacala. Ale Zarke zacali ist akurat vtedy zuby, vobec som nespavala, chodila som po dome ako duch, tak na cvicenie som uz energiu nemala. A to spanie sa nam stale nezlepsilo ☹ A to pred tym sa budila raz za noc, niekedy aj celu prespala 😔 Ale pred tehu som 2 roky cvicila aerobic, tak sa k nemu zas snad coskoro vratim 🙂

michalag
11. apr 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂 ,

magg
11. apr 2008

😀 Ja som tiez pribrala vyse 20kg, a este mi asi 7 kg ostalo, aj by som chcela schudnut, ale nedari sa mi, lebo nemam motivaciu - manzel tvrdi, ze som sexi, no chudli by ste?? 😀
Minule som ho prosila, aby ma urazal, ze som tucna, aby som prestala aspon jest sladke , tak mi povedal : " Ty prasa tucne, milujem ta" 😀

renika
11. apr 2008

ja som pribrala počas tehu 13kg a aj tie mi príšerne zavadzali, cítila som sa ako slon. Keď som niekde čítala článok, že "tehotná a sexi", tak mi to pripadalo ako z druhej dimenzie. 8kg som nechala v pôrodnici a 5 mi zostalo. Keď prestanem kojiť tak sa chystám na takúúúúú diétu...Necítim sa takto vôbec dobre 😝

renika
11. apr 2008

magg, naši muži si môžu podať ruky 🙂