• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
gabinka prajem skore uzdravenie :frowning2:
a mate aj dake lieky???
26. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Máme dietu,čípky na snížení horečky a prášky na to zvracení ale jelikož ten prášek v sobě neudrží tak jsem dnes volala mudr ta ochotně přijela a píchla ji injekci :frowning2: .Je mi jí líto.Ale vypadá to že jí pomohla,vypila trochu čaje,snědla kousek suchého rohlíku a už je to pár hodin a pořád to drží v sobě. :wink:
27. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak skore uzdravenie... :wink:
27. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Děkujem,už aby to měla za sebou,kdyby to šlo,hned bych si to sní vyměnila.Snad bude tahle noc klidnější než ta včera.
27. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabinka viem velmi dobre ako je aj malej a aj tebe :frowning2: presne toto sme zazili a viem co to je ja som z viki preplakala noc i den :frowning2:
dufam ze vam je uz lepsie.
28. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravím,tak beruška už je celkem v pořádku,za to mě není zrovna nejlíp.Nejspíše jsem to od ni chytla. :confounded:
30. jún 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby... :slight_smile: nejak sa to tu rozbehlo,kzm som tu nebola :slight_smile:

zobrali ma do skoly,tak sa strasne tesim...je to uplna paradaaaaaaaaa..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabinka som rada ze mala je ok. mrzi ma však ze sa ty necitis ok :frowning2:

lolalola a na aku skolu?
30. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ZABGA88, Univerzita Komenského Pedagogická fakulta katedra sociálnej práce...;o)))
30. jún 2009 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iiiha :slight_smile:
30. jún 2009 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lolalola gratulujem :wink:
30. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika,dakujem...len dufam,ye pojde vsetko npodla mojich predstav a yvladnem to..
30. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabinka som rada, že máš dcérku ok...
lolalola gratulujem,,,,, :wink: a držím palce, bude to náročné popri detoch ale určite to zvládneš....
30. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a lolalola to si bola na prijímačkach?? a aké boli? ja tiež tak potajme snívam, ale uvidíme...teraz si to zatial pri mojom synovi neviem predstavit, ale ked bude trošku vačší...
30. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lolalola uz ked si tam tak to zvlaadnes uvidis.... :wink:
1. júl 2009 o 06:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
roka96, hej bola som na prijimackach..;o))bol tam taky vseobecny test(asi 60otazok),potom jazyk...ja som mala anglictinu to bolo tiey formou testu,ze bol anglicky text o nejakej problematike a potom si mala v slovencine napisane otazky a niekolko moznosti a z toho si mala vybrat....no a nakoniec boli ustne,tam sme hovorili preco sa hlasime na tuto skolu, davali nam nejake otazky a potom sme diskutoali a profesori si zapisovali body podla toho ako sa kto zapajal a ci hovoril k veci...;o))inac sa mi to zdalo tento rok horsie ako ped dvoma rokmi(vtedy ma nevzali) a tentokrat som ani neratala s tym,ze ma vezmu...;o))
1. júl 2009 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika77,aj ja dufam...mam tam dve kamošky,kt. su už idu do 4.ročnika,tak dufam,že ak budem potrebovat tak pomožu...;o)))
1. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak uz len aby sa ti darilo
1. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky.
Lolalola gratuluji a at se ti ve škole daří.
Dceruška už je v pohodě,bez problému jí i když zatím jen něco léhkého,nic mastného,tučného atd.No,prostě dietní.A já v celku dobře jen mám už druhý den nějakou běhavku.Tak více méně trávím čas na záchodě. :slight_smile:
1. júl 2009 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gabinka tak preto si tu tak málo?? :confounded: prajem skoro uzdravenie!!!!!
1. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Je to hrůza nemužu kuli tomu vytahnout paty z baráku.Ale snad už to bude v poho.dnes mi manžel přivezl takový byliný čaj na zažívání.Už jsem vypila dva a zatím se držím.No uvidíme....
1. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
držím pAlce a nezávidím :pensive:
1. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
děkuji,nikomu to nepřeji je to opravdu nepříjemná věc. :unamused:
1. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jooj gabinka uz nech vas to prejde :unamused:
jaj dievcata kedy ja uz prespim celu noc?? odkedy vam deti prespali noc?? moj maly zaspi sice o osmej ale o jednej je hore do piatej...a potom spi do osmej..takze tri hodky iba spiii a potom jee horestyri a potom zase tri spi ja som uz zufala :frowning2:
2. júl 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika77, moje krpate sa budili v noci len na krmenie a to sa ani poriadne neprebrali.Ale ja som to robila tak, ze som ich v noci ani neprebalovala(iba ak to bolo skutocne akutne) ani nezazinala svetlo. Proste aby sa naucili, ze je noc a vtedy sa nevstava.Len napapat a potom zase sup do postielky.
3. júl 2009 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky.Chceš Kolo boty Heelys?Zúčastní se taky,je velká šance je získat zdarma.Jsou úžasné. . . http://koloboty.cz/soutez.html?cid=8777
3. júl 2009 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj manika77 my máme rok a stále vstávame v noci nespočetne vela krát.. ked spíme hodinu v kuse je to pre mna zázrak... tiež čakám, kedy sa to zlepší... :pensive: snád to nebude aj tvoj prípad...
4. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj my sme to mali v noci zle skoro do 2 rokov sme sa stale budiili a papali od roka zvykla stale zo sna plakat a takym sposobomm ze sa hadzala ak ale ja som bola s toho hrozne nervozna cez denoby mala nervy. muselo to len prejst
4. júl 2009 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my zo sna plačeme, točíme sa plazíme sa.... niekam narazíme zobudíme sa z toho... je to krása ale ja som si zvykla..my sme ani neni hladní on nechce papat... ale je strašne nenormálne živý a také deti sa vraj budia často, cez den búva málo vela zážitkov má a v noci sa mu to ukladá a z toho sa budí potom je nervózny, že je unavený a nemože spat. pýtali sme sa na to psychologičky a ona nám to takto vysvetlila...
4. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my chodime neurologicke...teraz malickemu zistili hypotonicky syndrom :frowning2: caka nas vojtovka
5. júl 2009 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok