Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
5. júl 2009

manika co to je???

lolalola
5. júl 2009

No baby, tak toto vam teda nezavidim...;o/My este spavame s tou starsou. Teda ulozim ju spat do postielky a ona okolo polnoci pribehne do nasje postele a potom spi s nami...tiez sa niekedy strhava zo sna a place, ale nastastie to nebyva casto..

manika77
6. júl 2009

zabga maly nema os tela tam kde by mal mat ☹ ..nevie si sadnut ani pretocit sa ..je strasne slaby..nestabilny...a hrbi sa ☹

roka96
6. júl 2009

my sme mali tiež blok v chrbtici a pomohol nám osteopat, ale aj to cvičenie je ok.. my sme stále plakali prvého pol roka a odkedy sme prišli z tadial tak neplačeme ...aspon niečo..

gabinka1012
6. júl 2009

manika,uvidíš že se to zpraví.Znám to měli jsme podobný problém,dcerka neseděla,neudržela rovnováhu a přetočit se byl pro ni nadlidský ukol.Neuroložka nás poslala na to rehabilitační cvičení,což pro nás byl velký problém protože beruška u toho strašně plakala,vzdorovala a já si připadala že jí spíše týram.Ale zvládli jsme to pravidelně jsme cvičili.A všechno se srovnalo.
Držím palečky...

cica111
6. júl 2009

ahojte,ako to zvladate?

gabinka1012
6. júl 2009

ahoj cica,jak to tak vypadá tak jsem tady sama.Tedy ted jsi tu i ty.

cica111
6. júl 2009

no super,konecne s kym sa da pokecat

gabinka1012
6. júl 2009

to já jsem taky ráda.tak čím začneme...

cica111
6. júl 2009

pocuj,ja asi do tejto kategorie este velmi nepatrim,aj ked no,nie som si uz nicim ista,ale predpokladam,ze ty si stastna mamicka,no ja mam problem a nemam o tom s kym pokecat...

gabinka1012
6. júl 2009

no tak štastná mamka určitě jsem,jako snad každá maminka nebo budoucí. 🙂
Tak povídej copak tě trápí i když nevím jestli ti nějako mohu pomoci tak tě aspon vyslechnu.

manika77
6. júl 2009

gabinka ved ja sa tiez toho strasne bojim ze tam bude plackat on je taky citlivucky.. ☹ a ja budem urcite s nim ☹

gabinka1012
6. júl 2009

Určitě to bude těžké vidět jak pláče ale musíš myslet na to že je to pro jeho dobro a že mu to pomůže.Já jsem tež plakala uplně mi to srdce trhalo ale museli jsme to překonat.My jsem pak ještě chodili na vodní rehabilitaci.A to už bylo v pohodě,dcerce se to líbilo a myslím že to cvičení pod tou vodou je i šetrnější.

cica111
6. júl 2009

No,mozno mi neporadis,ale aspon mne bude lespie...bojim sa ist ku gynekologovi,lebo neviem co mi...ci som tehotna,ci mam ine problemy,ale bojim sa ist...na babo sa este velmi necitim a tych ostatnych problemov sa bojim...naposledy som mala kramy v maji,vtedy som mala aj vaginalnu mykozu,bola som u lekarky s tym,ze mi ju vylieci a zaroven mi predpise aj antikoncepciu,lebo dovtedy nebola nutna...ale akokeby cert necchel,furt ked som cakala kramy,ze uz nasadim antikoncepciu,tak stale nic..dost s azacinam bat,aj ked so svojim priatelom sme vzdy boli opatrni,stale bol kondom a hygiena,ale posledne,ked do mna vnikol,tak ma to feest zabolelo,isla az krv,myslela som,ze su to kramy,no krv na druhy den nebola,zobrala som si tabletku ,,po" pre istotu,ale krámy neprisli,citim s atak napnuto v bruchu,akokeby mi pulzovalo,alebo co ja viem co,ziadne priznaky tehotenske nemam..mam stresove obdobie v skole a stresy na mna vzdy vplvali,moja vaha isla rapidne dole a takziez aj moje kramy vzdy boli zastavene,ale dovtedy som priatela nemala,takze ked neboli kramy,velmi som sa nebala,lae teraz mam dost strach...ja neviem ka eto je ked je niekto tehotny,ako sa to prejavuje,ale bo co...ale ja ziadne priznaky na sebe nevidim,vazim stale malo,unavena nie som,jest mi ani nechuti..myslis,ze by to mohli byt stresy?Ale robila som si dnes test a vysli mi ciarky 2 pricom ta druha bola slaba,ale citala som o tom teste,ze velmi nie je spolahlivy..co ty na to?

gabinka1012
6. júl 2009

cica myslím že by jsi měla co nejdříve jít k lékaři i když máš strach.Budeš vědět na čem seš.Na ty testy bych se moc nespoléhala.Opravdu to mohou být i ty stresy jak píšeš.

cica111
6. júl 2009

no ja viem,chystam sa tam zajtra po skuske,mam este jeden test,ktory si cchem urobit rano,lebo vraj je to najlepsie rano,tak snaaad....myslis,ze som tehotna?alebo je to nieco ine...viem,ze nie si doktorka a do mna nevidis,ale si mama a trochu nieco o tom vies...

gabinka1012
6. júl 2009

Tak test je opravdu nejlepší udělat si ráno.Jak spolehliví test sis koupila?
abych pravdu řekla tak nevím co bych ti na to napsala.i mě si stím tak trochu zamotala hlavu.Mě se těhotenství projevilo někdy kolem 5 až 6 týdne a to tím že jsem měla nevolnosti.

cica111
6. júl 2009

no ja neviem aky je spolahlivy,ale bol najlacnejsi z DM,tak pomotoat hlavu som ti necchela...prepac,ale potrebovala som sa s dakym poradit...vies,zda sa mi trochu nemozne,aby som bola tehotna...

gabinka1012
6. júl 2009

Tyhle ty nejlacinější testy bývají dost často i nespolehliví.Pak písni jak ti vyšel druhý test a návštěva u lékaře.

cica111
6. júl 2009

no ja tomu pevne verim,ja sa ti potom ozvem,ze ako to vsetko dopadlo...aj ked do tej skupiny tu este zatial nepatrim...

gabinka1012
6. júl 2009

neva že zatím nepatříš.Jednou snad ano.Tak a ted budu netrpělivě čekat jak ti to dopadne.Budu na tebe myslet a držet palce. 🙂 Já už rok neberu antikoncepci a pořád nic.Ale podle doktora jsme v pořádku tak snad se to někdy povede a bude sourozenec pro dcerku. 😀

mikinkaja
6. júl 2009

ahojte baby aj mna zoberte medzi seba

mikinkaja
6. júl 2009

čus baby aj sa ku vám rada pridam 😀

gabinka1012
7. júl 2009

Zdravím,tak copak děláte?Já dodělávám oběd a zachvíli by měl přijet manžel s beruškou.Jeli ke tchánovi,mě se tam moc nechtělo tak jsem zůstala doma ale je tady nějak moc velké ticho.A pak se chystáme napustit bazen a posekat trávník máme to tu už jak v pralese. 😀
cica:tak co už to máš za sebou a jak si dopadla?
mikinkaja:ahoj 🙂

cica111
7. júl 2009

Ahoj Gabinka,neviem ci si tu,alebo nie,len som ti chcela oznamit,ze ako som dopadla u tej lekarky,bola som tam,no bala som sa,tehotna nie som,na tom sme sa zhodli,popozerala ma ultrazvukom a nic tam nie,ale pichla mi vyvolavacku,lebo 6 tyzdnov nemat kramy,to velmi nie je ok,zobrala mi aj krv na hormony a povedala mi,ze mam vraj slabu sliznicu maternice,ale celkom som ju nepochopila,ale musim pockat na testy,co ukazu,snad to bude,ale dobre a nic vazne...

zabga88
8. júl 2009

ahojte baby! ste sa tu ale rozkecali.

inak nove maminky pekne vitam 🙂

cica dufam ze všetko bude ok 😉

rikarr
8. júl 2009

ahojtee

cica som rada že nič važne ti dokina nenašla

vitam nové mamule

ja klasicky nestiham ..malá počarbala podalhu voskovkami aj sedačku pre istotu tak som mala chuť spraviť s nej dve ešte menšie

cica111
8. júl 2009

Cavte mamicky a ich drobce,ako sa vsetky mate?Ja relaxujem u priatela na zahrade,lebo uz som potrebovala na chvilu vypadnut od vsetkeho,lebo by som sa zblaznila...sa mi v tejto skupine paci,aj ked sme nepatrim,ale nejak som si vas oblubila..tak ziatal papa

zabga88
9. júl 2009

rikarr taketo pozname 🙂

gabinka1012
9. júl 2009

Ahojky mamky,
cica tak to je dobře že to není nic vážného a nezapomen písnout jak dopadli testy.
rikarr,dobře to znám jen že té mé berušce se dostala do ručky lihová fixa,uf... aspon že to odnesla jen podlaha kterou jsem námáhavě vydrbala. 🙂