• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
aj by sme prisli :grinning: tato vam kedy pride? ozaj nebojis sa sama v dome,hlavne v noci? :astonished:
23. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nevrav celu noc som bola hore ja neviem co mi bolo :zipper_mouth:
tak pridite :slight_smile:
23. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy :grinning:
dnes sa tu toho hadam viac popise
zabga a co dnes?nepridete?budeme vas cakat na stanici,hm? :wink: ja neviem co budeme robit,asi s malou na bicykli,ako vzdy :grinning:
24. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahhoj icerna! no dnes to opat nejde stražim švagrinej malu akurát zaspinkala :slight_smile:
24. aug 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ta čo ste jej zhanali darcek na narodeniny?ci druha? ty stale len stražis deturence,ze? :grinning: mi sme boli s malou vonku,pred hodinkou sme sa vratili,boli sme v tescu-galerke nieco pokukat,pokupit babatku,uz musim pomaly chystat...
24. aug 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je aj tá. to sme zhánali trom detom. no sem-tam postrážim, ked treba :slight_smile:
no veru babatku treba nakupit. tešíte sa, však??? my sme sa včera trošku poškriepili z tatom :frowning2: hadam dnes uz bude lepsie.
25. aug 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:
no ved treba pomoct,mozno aj ty budes raz potrebovat od nich postrazit vikinku-nikdy nevies.
urcite dnes bude s tatom lepsie :wink: kedy sa vam vrati?
25. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano nájdu nájdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som tým,že sa tu nájdu mladé mamičky :grinning:
25. aug 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kajku a kolko mas rokov?
25. aug 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.můžu se přidat?jste všeci z SK?jmy ze Žďáru na vysočině. jinak my máme holčičku Katušku a má 8měsíců a 14dní.rodila jsem v 19letech a teď 13.7.mi bylo 20
25. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte pridavam sa k vam,,som buduca 19 ročna mamička...nasu malu bublinku čakame v januari:slight_smile: :sweat_smile:
25. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,pridajte sa.
:slight_smile:
gerci,ako sa citis?
ja som tiez malu porodila v 19,o dva mesiace som mala20 :sweat_smile:
25. aug 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj icerna :dizzy_face: no mám 21 rokov...a nejako sa mi tu nedarí dať fotku..musím niečo vymyslieť:slight_smile: a ty máš koľko rokov?
25. aug 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky! vitam vás tu medzi nami. dufam že sa to tu trosicku rozbehne. :slight_smile:

icerna no dufam že dnes to bude uz lepsie strasne si zaciname asi liezť na nervy aj na dialku dufam ze to prejde :frowning2:
25. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...
zdravím nové maminy.Koukám jak to tu po delší době ožilo.Tak mi se pomalu připravujeme do školky.Jejda,to zas bude slziček. :slight_smile:
icerna tak co už je sestavena postel a co malá jaká byla první noc ?
25. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gabinka.
26. aug 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zabga,já mám na pár dnů na hlídání bratránka,no je to děs.S malou se věčně hadají,oba jsou tvrdohlaví a každý to chce mít po svím.Už jsem z nich na nervy.. :wink:
26. aug 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
kajku ja mam uz 23 :sweat_smile: a aj deticky mas?
gabinka,no postel uz je a spava v pohode,sem tam ked chce ist cikat,tak ma zavola.mala nechce chodit do skolky?
co budete robit dnes baby,hlasia krasne,asi aj posledne letne dni :unamused: ?
26. aug 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty příchody ráno do školky vždycky obrečí ale pak je to prý v pohodě.Aspon mi to říkají učitelky.No,doufám že tenhle rok by mohl být lepší.Trhá mi to srdce když jí vidím plakat a nechce se ode mě odtrhnout. :frowning2: Já pujdu uvařit oběd,trochu poklidit a pak z dětma ven. :slight_smile:
26. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanesska mi nastastie neplakala ani raz,strasne sa tesila medzi deti a teraz to hadam bude rovnake,lebo ostala daka na mna az moc naviazana,ma take zvlastne obdobie :unamused: ale ide len na 4 hodinky,tak to zvladneme :grinning:
a co ides varit?ja nemam tusenia,vcera bola knedla,kapusta ,maso,tak dnes asi segedin,kedze kapustu este mam :sweat_smile:
26. aug 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty příchody ráno do školky vždycky obrečí.Ale pak je to prý v pohodě.Tedy co mi říkají učitelky.Trhá mi to srdce když jí vidím palkat a nemuže se ode mě odtrhnout :frowning2: Snad to bude tenhle rok lepší.Já pujdu uvařit oběd,trocha poklidit a pak z dětmi ven. :wink:
26. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi uvařím guláš.I moje je tam jen na 4 hodky ale stejnak to ráno obrečí. :slight_smile:
26. aug 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko icerna :slight_smile: no práve čakám môj pokladík som v 7 mesiaci a už sa nevieme dočkať :dizzy_face:
26. aug 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna pravdepodobne aj vikinka v okt. nastupi do skolky sme to vo vrabloch pobehali, v jednej ju nevezmu a v druhej nam dali sancu :slight_smile:
26. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,tak super zabga :grinning:
kajku a uz viete co cakate?aj ja som v 7.mesiaci :wink:
26. aug 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte fesandy, mne je 20 a som v 8 mesiaci..:slight_smile:, mozem sa pridat do vasho kruhu? :wink:
26. aug 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pillow ahoj vítam ťa medzi nami. super sa to tu rozbieha len sup-sup na konááááááááááá :grinning:
26. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer babule :wink:
vitaj pilow,ako sa citis?
26. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj icerna ako sa mas? co porábate??? Vaness uz spinka??? Viki sa ešte hrá ale uz pomaly spinkat bude treba ist
26. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok