Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
28. aug 2009

mala bude mat v okt. 3 roky a ja teraz v septembri nastupujem do prace ale ešte neviem presny dátum 🙂

zabga88
30. aug 2009

kde ste všetky??? musela som nas normalne hladat. tak nás aspon presuniem na prvu stranu 🙂

majatob
30. aug 2009

ahoj, muzu se pridat? je mi 22 a cekame druhyho broucka 🙂

zabga88
30. aug 2009

ahoj majatob vitaj u nas, jasné že sa mozes pridať 🙂

icerna
30. aug 2009

ahojte maminy,ako sa mate?
vitam nove maminky a tesim sa ze sa pridavate 😉 zase dalsi tyzden za nami,ako ste vikendovali?

zabga88
30. aug 2009

Ahoj icerna 🙂 My sme boli doma dnes som zasa ani len nepostála som taká unavená ze neviem ci od únavy aj zaspim. a vy??? co ste porábali? 🙂

icerna
30. aug 2009

ahoj moja 😀
aj mi sme dnes len doma,boli sme 3dni u kmotry,u krstniatka a tak a vcera sme prisli,tak dnes len upratujem a este sme aj navstevu mali,tak som musela chystat...grilovali sme a zase upratovat... 😲 rychlo to dnes uslo,ani neviem ako,ale som unavena aj ja dost,zaspim asi skor nez mala 😀 😔

icerna
30. aug 2009

uz si zaspala za pc 😀

amka
30. aug 2009

ahoj ja mám 24 a pol a malý rok a pol 😅

zabga88
31. aug 2009

icerna ja som včera rychlo zaspala pockala som Jura lebo volavame cez skype a zalahla som a teraz sme sa prebrali 🙂
co budete dnes robit?

icerna
31. aug 2009

dobre ranko 😀
vitaj amka 😀
zabga nemame co,nestretneme sa? 😉 ci uz mate ine plany?

gabinka1012
31. aug 2009

Ahojky,tak co na dnes plánujete?U nás probíhají přípravy do školky.Zapoměla jsem Gábince koupit bačkůrky.Tak budu muset vyrazit do města.
Amka vítej 🙂

zabga88
31. aug 2009

icerna dufam že niekedy sa nam uz podarí stretnúť a nie len tak náhodou ako minule, co??? dobrá náhoda to bola 🙂 neboj niekedy sa dogulame do ten Nitry 🙂

gabinka1012
31. aug 2009

Tak už je zase konec prázdnin,zítra do školky.Gabče se tam moc nechce tak doufám že to bude v pohodě bez pláče.

zabga88
1. sep 2009

ahoj gabinka aj viki nastupuje ale az od novembra ale zajtra sa tam pojdeme aspon spytat a pre zoznam veci co potrebujeme nakupit. 🙂 len sa bojim za tam mala zbada deti co placu a bude sa tam potom ešte viac ist ☹

gabinka1012
1. sep 2009

Dobré ránko zabga,malá je ve školce.Zlzy měla na krajíčku a zvlášt potom co se dozvěděla že jde do jiné třídy mezi velké a nebude tam se svími kamárádkami. ☹
Manžel se mi včera zranil v práci,ruku má jak bakuli,nechce jít k doktorovi a dnes stím chce jít opět do práce. ☹

icerna
1. sep 2009

ahojte
gabinka no vidis a bolo to bez plaču 🙂 mozno sa jej tam bude pačit viac 😉
mi musime skolku odlozit,malej sa pustili sople a ako jej zatekaju,tak trochu kasle ☹ tak musime cakat pokial vyzdravie,hadam to bude cim skor 😉

gabinka1012
1. sep 2009

No,doufám že to bude lepší.Tak at se malá brzy uzdraví.A těší se do školky?

zabga88
1. sep 2009

icerna malej nech je cim skor lepsie

gabinka a tvojmu mužovi tiez

gabinka1012
2. sep 2009

Ahojky,přeji hezký večer tak copak je nového. 🙂

zabga88
3. sep 2009

ahojteee! konecne mi prisiel mižícek 🙂

gabinka1012
7. sep 2009

Ahojky maminy,kde jste všeci.

zabga88
7. sep 2009

ahoj gabinka

gabinka1012
8. sep 2009

Ahojky,nějak to tu spí. 😀

zabga88
9. sep 2009

no gabinka pravdu mas! kde ste všetky??? najskor nestiham citat a potom zrazu nic ☹

gabinka1012
9. sep 2009

Ahojky zabga.Tak jsem ted dorazila ze školky.Malá zase plakala.Čekala jsem tam než se uklidní.Paní učitelka jim pak rozdala ukoly tak se zapojila a na mě už si ani nezvpoměla.Ani se nerozloučila.

zabga88
9. sep 2009

gabinka to je super ze prestala ja sa strasne bojim toho ze neprestane a ja ju zoberiem domov kedze nebudem mat tu odvahu ju tam nechat. strasne sa toho bojim mala by nastúpiť budúci týžden :(

gabinka1012
9. sep 2009

držím palečky at to zvládne.já si myslela že když už chodíme do školky druhým rokem že to bude ok.Je to lepší ale stejnak jsou dny kdy ta rána opláče.Ze začátku jsem tam bývala sní,pak tam byla jen na 1 hodinu,pak na 2 no a když už to bylo celkem dobré tak na 4 hodiny.Nedakážu si představit jak by snášela být tam na celý den.Nastoupila jim tam nová pani učitelka a ta má ke Gabče velmi kladný vztah.Přišla na to že jí musí něčím upoutat aby neplakala a já mohla odejít.

botis
9. sep 2009

baby neviete ako to je s materskou, resp. s rodicovskym prispevkom?
ja som teraz na materskej ale kedze som sla hned po strednej nikde som nerobila cize mi chodi len nejakych 150€. teraz som externy student na vs a cakam druhe tak neviem ci aj za neho dostanem aspon tych 150€, neviete ako to je? diky moc

tweetinkapp
9. sep 2009

botis podla mna budes stale dostavat len tych 150 eur...jedine co ti pribudne je pridavok na dalsie dieta