Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gabinka1012
6. okt 2009

Ahojky,tak jsem dneska oběhala snad tuctu doktorů .Nakonec mě jeden vzal ale obědnal mě až za 14dnů.Tak že na potvrzení od něj si budu muset počkat 😒

kutcher
6. okt 2009

Hmm to je docela teda dlouho ☹

gabinka1012
6. okt 2009

že jo,já si taky myslím.Tak jsem se těšila že už dneska budu mít jistotu a ono nic.Co se dá dělat.

kutcher
6. okt 2009

No aspon ze nekoho mas, byt tehu bez doktora je fakt na prd, sama to znam... kdyz jsem se nastehovala k manzoj, taky jsem musela hledat a taky to nebyla prca!

gabinka1012
6. okt 2009

Tak jsem v osm zalehla a ted se probudila. 😀
Je to těžký sehnat doktora a ještě horší zubaře.
elissa koukala jsem že tvé malé jsou 3 roky nebo budou už chodí do školky a nebo jsi to nechala až na příští rok.

gabinka1012
7. okt 2009

dobré poledne,já si dneska připadám že jsem snad celou noc nespala a ještě ke všemu mě začíná zlobit žaludek.

mataaaaa
7. okt 2009

gabinka ty si na zaciatku tehu???
mi sme mali tiez pernu noc .. malej idu stolicky a nadranom sa mi budila chvilkami .. dufam, ze dnes to bude lepsie konecne.

gabinka1012
7. okt 2009

mataaa,doufám že jsem.Dělali jsem si několik testů a jsou s //.Na potvrzení od doktora si budu muset počkat.
Tak zoubky rostou,to vám nezávidím.A užíváte na to něco?

mataaaaa
7. okt 2009

🙂 tak drzime prsty aby tam dole v brusku rastol zdravy a silny cloviecik 🙂
no davam jej nato Calgel co dost nam pomaha ... ale slintame strasne, kazdu chvilku jej musim davat nove tricko :D len nech uz to je vsetko vonku, este nam chyba tak 5zubkov a konecne mame cely maly chrup :D

ninuliatko
7. okt 2009

ahojte babenky,som tu nova,ale pridam sa do diskusie-mamicky do 25rokov.chcem sa opytat,v kolkich rokov ste mali svoje prve babo?

zabga88
7. okt 2009

ahojte!

gabinka nech ta zaludok prestne obťžovat a hlavne nech nemáš tie zlé nevolnosti!

mataaaa tie zubky vam nezávidím tiež sme si to riadne užili ☹ nech su cim skor vonku

ninuliatko vitaj! ja som rodila v 18

mataaaaa
7. okt 2009

zabqa dakujem dnes sa este nestazovala na zubky .. dufam ze noc nejako prespime 🙂
ninuliatko ja som rodila v 20

majatob
7. okt 2009

ahojte 🙂
ninul, ja jsem rodila v 21 prvni a ted budu mit ve 23 druhy 😀 tobe je kolik? 🙂

gabinka1012
7. okt 2009

Ahojky,minuli já jsem rodila v 19.A vítej mezi námi.
holky děkuji za podporu. 🙂

elissa
7. okt 2009

ahojte 🙂 gabinka nechala som to až na ďalší rok lebo majú veľa detí v škôlkach,tak musíme počkať ☹ a bude mať teraz 11.10. 3 ročky 😀
ninuliatko ja som rodila v 22 rokoch a zatiaľ máme iba jednu dcérku 😀

gabinka1012
7. okt 2009

tak to bude oslava, 🙂
toto ale lítne mé malé bude už 5let

zabga88
7. okt 2009

moja mala v nedelu 3 🙂 sme oslavovali a balony ešte stale vysia

gabinka1012
7. okt 2009

To je tak krásný,ty oslavy těch prcků mám fakt ráda.
tak Vikince přeji všechno nej,nej. 🙂

elissa
7. okt 2009

Aj my chceme urobiť takú malú oslavu,veru ten čas letí.Ani sa nenazdáme a nám ,,vyletia s hniezda" 😒

zabga88
8. okt 2009

gabinka dakujeme 🙂

no veru cas neuveritelne leti. O chvílu sa mozeme chystat na vianoce uz v obchodoch samé salonky, kolekcie a samí mikuláš 🙂
potom s tych vianoc ani nic nemáme

gabinka1012
8. okt 2009

Dobré ránko,tak dneska je mi mnohem líp
já nakupuji dárky už ted,nerada to honim na poslední chvíli,když něco zahlídnu co by se hodilo jako vánoční dárek tak to koupím.Mi už máme dokonce i kolekci. 😀
Poradte,pít kafe v těhu asi moc dobrý neni,co?při Gabče jsem ho nepila protože mi po něm bylo špatně ale ted na něj mám snad ještě vědší chut než kdy jindy.

ninuliatko
8. okt 2009

ahojte🙂 to som rada,ze ,,nie som jedina" ktora tak skoro rodila.ja som rodila v 19,5m,este som s mini bruchom aj maturovala...hrozzny zazitok.teraz mam 21 a nic nelutujem.maly je sice hyperaktivny ,,čert",no nelutujem.kazdi ma lutoval,ze aka mlada,neužila si život a uz ma dieta.ja som si užila života až až,mam manžela kt lubim a diskoteky ma aj tak nebavia takže nic čo lutovat🙂gabinka-ja som pila kavu aj ked som bola tehotna,neprehanala som to,ale nevedela som odolat,dokonca som aj fajcila-hanba ale nevedela som prestat,jedine ten počet znižit.mala som vyčitky,ale maly je naštastie ok-klop klop!

gabinka1012
8. okt 2009

ninu,já jsem tež nikdy nelitovala toho že jsem malou měla tak brzy,O co jde,jiný si užívají jako mladý a ve 30-35 se starají o děcka,Mi si to vyberem ted a pak na starý kolena si budem užívat 😀 😀

ninuliatko
8. okt 2009

suuhlasim🙂 onic sme neprisli,akurat budeme mat pokoj od prebalovania,nevyspatosti,stresovania z horucok a vsetkeho okolo toho.

elissa
8. okt 2009

Ahojte 🙂 no veru už máme zachvíľu vianoce a je pravda že je lepšie nakupovať teraz kým tovar nezdražia,lebo to zvyknú robiť pred sviatkami.ktovie možno že aj my niečo nájdeme a kúpime si pod stromček 😀
gabinka keď si tehu,nemala by si piť kávu,lebo kofeín škodí plodu a keď máš takú chuť na kávu tak si kúp radšej kávu bez kofeínu a to miminu nepoškodí 😀 😀 inač aj ja som toho názoru že je lepšie mať deti okolo 20tky ako v 30tke,lebo je to už aj rizikové tehu a zas na staré kolená sa nerváčiť s deťmi,radšej si užívať 😀 😀 😎nie baby?

ninuliatko
8. okt 2009

ano,radsej skor a mat aj trpezlist aj silu.kamoska che mat babo okolo35ky,ze vtedy bude mat viac trpezlivosti akoby mala teraz.no neviem neviem,pochybujem,ale zalezi to aj od cloveka

icerna
8. okt 2009

no ahojte bambule 😉
uz som tu dlho nebola,ale citam vas 😉

gabinka gratulujemeeeeeeeee,konečne sa vam to podarilo 😀 nebolo to vtedy ked bola mala u starkeho 😝 ?davaj si pozor na seba,nech vsetko dobre dopadne az do konca. nemavas ranne nevolnosti?a stou kavickou,ja osobne musim kazde rano nescu,lebo sa mi potom hlava kruti a strasne ma boli,ale inak nic ine som neporusila,teda ani glg alkoholu a pod.

vitajte nove maminky a hlavne vela pište 🙂
s timi vianocami som aj ja zacala nakupovat uz minuly mesiac,lebo v decembri sa mi nebude chciet po nak.centrach behat medzi tolkymi ludmi 😒 🙄

ninuliatko
8. okt 2009

ja sa straasne tesim na vianoce.maly je uz chapavejsi,tesim sa ako si bude rozbalovat darceky a proste na vsetko 😀

icerna
8. okt 2009

no je to krasne vidiet,ako im žiaria očka,ked trhaju ten baliaci papier 🙂 mi sme s malou min.rok,uz aj spolu zdobili stromcek a velmi sa z toho tesila 🙂

ninuliatko
8. okt 2009

tak to verim ze sa tesila,ja dufam,ze nam uz tento rok Sebastian pomoze zdobit stromcek 🙂 a ako bude rozbalovat darceky 😝 mam aj trochu stach zo stromceka,kedze maly najradsej vsetko demoluje a nici,snad nam vydrži stromcek 😖