• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
ahojte mamičky, ja už mám 7 ročného chlapčeka, a ešte stále v noci nespinkám....lebo synček spí s nami a jedna noha tu, druhá tam...takže s manželom sme ráno takí dokopkaní, že až
14. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko sa praje, som si dnes nejako prispala :sweat_smile: Ahoj gabinka, ďakujem za privítanie :slight_smile:
14. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky! ako sa mavate?

Chaarliizee vitaj medzi nami! aj vikinka spinkava s nami ked je mm domasice zaspi s nami ale v noci ju mm prelozi do postielky ale i napriek tomu ju najdem rano znovu u nas v posteli

beruska len si pospinkaj kym sa da :grinning:
14. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vítej chaarlii jo,tak to znám taky mám pětiletou dcerku,skoro každou noc se stěhuje k nám a cestuje po celé posteli a kope jak kobyla. :grinning:
Nejenom že jsem nastydla ale ještě se mi k tomu ozvali opět ty raní nevolnosti. :unamused:
14. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj gabinka uz znovu? ksic, ksic od teba :grinning:

ja som včera dostala mrchu takze nic :frowning2:
14. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ju zabga už zase.Pěkně mi to leze na nervy a jen doufám že to ode mě nechytne malá.
14. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj to mi je luto dufam ze to uz nepotrva dlho a budes sa s tehulkovania len tesit bez nevolnosti :wink:
14. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala tie nevolnosti až do piateho mesiaca :frowning2: Tak držím palce, aby čoskoro prešli :wink:
14. nov 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby spinkate uz??? ja by som strasne spala ale cakam mm na skype :slight_smile:
14. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala som v pláne už hajať, ale nejako sa nedá :grinning: Ešte si tu?
14. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som včera zaspala ako babenko :grinning: moja mala ešte spinka v noci som sa zobudila a ona kukala telku, pytam sa jej: Viki preco nespinkas? a ona mi, ze mami ide dobry film kukaj :grinning:
15. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. nov 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robkate babenky?
15. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čakám na mm, má nejaké pracovné stretko a už je tam tri hodiny :rolling_eyes: akurát si dobehol dom pre cigarety medzitým...
15. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja toho mojho cakam az v piatok nad ranom a v nedelu odchadza naspet :angry: a potom pride az pred vianocami :angry:
15. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fúha, náš tatino, teda môj oco odchádza v utorok na mesiac do Nemecka a vráti sa tiež pred Vianocami.... takže vnučku uvidí prvýkrát tak v mms-ke a potom až keď sa vráti... :frowning2:
15. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska, nebud smutna bude mu o to vzacnejsia :wink:

kde ste vetky?
16. nov 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď ja viem :slight_smile:

A tu smeeeeeee :grinning: Mala som dnes poradňu, prvú v pôrodnici, nijaké zvláštne novinky, čiže ok :slight_smile:
16. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super! ja by som sa asi dala nahovorit na na benko ale sa bojim porodu a komplikacii co som mala pri Vikinke :frowning2:
16. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bolo moc zle zabga? Ale malá je krásna :wink: Ja neviem prečo, ale nejako sa pôrodu nebojím, ani po hrozných story, čo som počula, čítala.... a už som konečen pobalená do nemocky, včera v noci ma to balenie chytiloo :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa najskor oddelila placenta od maternice, potom som mala tlak 200/150.... a tak bol cisarsky o 2 týždne skor :frowning2:
18. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Teda s tými darčekmi vám poviem održku :unamused: Ale sestra si už kúpila,ešte to zaplatiť.Damiánovi máme s našimi napoly autodráhu,ja mám pre neho knihu.Našim sa ideme s bratom a sestrou skladať na pekáren,aj švagrovi mám.Ale ostatným a mm neviem vôbec :grinning:
A s tými detičkami...no moja 5 ročná neter tiež tak cestuje :grinning: Ked nám menili okná tak sme spali u nich a sestra upozornovala,že Tami príde a lahne kde jej príde,ale v tú noc neprišla,no ale neviem čo by bolo keby pride,lebo sme spali aj s Damčom :wink:
No musím Damčovi vybaviť krčné,lebo akoby mal stále spoplíky a sa mi vidí,že zle počuje,tak uvidíme :frowning2:

Vítam nové baby :slight_smile:

Gabi juj dúfam,že už ti bude naozaj lepšie :wink:
18. nov 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga, fú, tak to si si užila teda.... Držím palce, aby túžba po ďalšom uzlíčku prekonala strach a úzkosť z prevého zlého zážitku a druhý pôrod aby prebehol ok, bez komplikácií :wink:
18. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja mám 22r a 3mes a už som dvojnásobná mamina :slight_smile: 3r syn a 10mes dcérka :slight_smile:
19. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj zlatucka :slight_smile:
19. nov 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mam 20r. a aj ja som dvojnásobná mamina.Pred 5mesiacmi sa mi narodili dvaja krásny chlapci :grinning:
19. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatučká,Evula vitalte :wink:
Baby no Damián si včera vtrepal lentilku do nosa,ale nie tú klasíckú veľku,ale takú malú z PL :unamused: Tak som mu s vysávačom,ale nešlo.Potom som vybrala s pinzetou,už sa mu rozpadala.Juuj to je truľko malý,ale sa zľakol.Dúfam,že sa poučil :wink:
19. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Petikd!tak Damiánko je takíto šinter.viem že to nieje do smiechu ale pobavila som sa :grinning: už sa na to teším aj ja.mna to čaká dvojnásobne :wink:
19. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky :slight_smile:

beruska dakujem... :slight_smile:

evula a zlatucka vitajte medzi nami...

ja som bola teraz pre malu do skolky ale ma strasne vyplakane oči, pod očami červené velikánske kruhy až mi je do plaču :frowning2:
19. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga a čože sa jej stalo? :astonished:

Ja chodím aj do témy najkrajší vianočný darček kecať, keďže mám taký fajný termín a už sa nám tam pôrody rozbehliiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok