Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

mimkao
9. apr 2008

Januliak, skopírujem ti to, čo som písala do februárových babätiek, žeby som nemusela zase písať.... :o) ... Pre Miriamku som sa ani nie že rozhodla, ale to bolo tak, že už keď som porodila, položili na mňa malú a sestrička z novorodeneckého sa ma pýta, že: " Meno?" a ja trúbka, že moje.. tak jej hovorím, že: "Miriam Oslanecová". Tak ona to zapísala a potom mi ťuklo, že to mylsela meno malej... tak som sa len začala smiať. Ale vravela mi, že to ešte môžeme zmeniť na matrike. Ale mangel hovorí, že jemu sa to páči, že nech jej nechám to a aj viacerí mi vraveli, že je to krajšie ako Ella. Takže takto som sa k tomu dopracovala. 🙂

januliak
9. apr 2008

No pekne 😀 Ale, ked sa vam paci tak to je podstatne 😉 A tiez skladam klobuk dolu, ze mas taku pocetnu rodinku a taku nadhernu 😀

dannynka
9. apr 2008

renika -ta jedna kamoska mala dcerku asi o mesiac mladsiu ako moja Gabika,a toho casu ked isli mala asi 9-10-mesiacov...ale ako isli si uz nepametam.... 😅 😅 😅
ja uz musim koncit lebo moj pokladik sa zobudil a dozaduje si moju pozornost... 😀

kotenko
9. apr 2008

Ahgoj, mozem sa pridat..? ja budem mat v juni 20 rokov a som mamicka 7 mesacnej dcerky Lilianky...

bellasandra
9. apr 2008

Kotenko- ahoj 🙂 pozrela som fotky Lilianka je velmi zlatučká 😉

kotenko
9. apr 2008

dakujeme velmi pekne...

bellasandra
9. apr 2008

malá je uz v poriadku ?

kotenko
9. apr 2008

nie, u nej sa to uz nezlepsi...

karolinkafe
9. apr 2008

Mimkao mas moj obdiv 😵 waw 4 deti.

arabeska
9. apr 2008

a mate ju uz doma ci nie?☹

bellasandra
9. apr 2008

dufam, ze som neni moc netaktná, ale môzem sa opýtat čo jej je ? ak nechces nemusis 😔

karolinkafe
9. apr 2008

Kotenko mate krasneho anjelika, je uz s vami doma? 😉

kotenko
9. apr 2008

Nie, nemame ju este doma, stav sa jej zhorsil, mala obojstranny zapal pluc, ale uz je z najhosrieho vonku...
Ako na tom je..? Bella, nebude vediet nikdy sediet, rozpravat, plakat, chodit...
ale zmenme temu radsej..

baby, ked ste take mlade mamicky, ste aj vydate alebo nie..?
nam sa teraz hromadia vsetky starosti nakopu, mali sme sa brat 13.09.2008, ale vyzera to tak ze zmenime termin, lebo nasi zajednani starejsi a fotograf nam t NAHODO fotograf nas dojal k slzam, tak rozmyslame ci nezmenime termin...

bellasandra
9. apr 2008

Ja vydatá nie som, ani sa vydávat zatial nechystám. Priatel je odomna mladsí, tak chcem počkat kým bude mat aspon 25

arabeska
9. apr 2008

my sme zobraty dva roky 🙂

bybi
9. apr 2008

jeeej, ja som az teraz nasla tuto temu. ja budem mat za 2 mesiace 25 a mam polrocnu dcerku 🙂 A vydata nie som 🙂

mimkao
9. apr 2008

Ja som vydatá štyri a pol roka.

karolinkafe
9. apr 2008

Kotenko ktoreho juna mas narodky? 😉 Ja 17.
Tiez nie som vydata.

renika
9. apr 2008

tak sme doma z prechádzky, vonku je naozaj krásne, len by ten vietor nemusel fúkať 😒

mimikao, tak to je dobré s tým menom 😀 Ale urobila si dobre, že si nechala Miriam - je to pekné meno, tak ako aj ostatné mená, ktoré ste vybrali pre drobcov 🙂

ja som vydatá. Vydávala som sa už tehotná. Predtým sme boli spolu štyri roky, bolo nám dobre a neuvažovali sme o svadbe. Keď som zistila, že som tehu, tak sme sa rozhodli, že sa aj tak nevezmeme, že veď potom, keď sa bábo narodí. Bola som už na konci štvrtého mesiaca, keď môj muž prišiel s kyticou a požiadal ma o ruku. Som pozerala ako puk, však sme sa na niečom dohodli...No ale samozrejme, že som povedala áno, bola som veľmi šťastná. A teraz som aj rada, že sme sa vtedy zobrali 🙂

vítam nové mladé mamičky 🙂

kotenko, ty si otehotnela ešte počas školy? Som inak netušila, že nás je na MK toľko mladúch 🙂 V nemocnici som bola najmladšia - samé tridsiatničky a viac 😝

janu, koho ešte od nás môžeme čakať tu? 😕 🙂

kotenko
9. apr 2008

Renika, ano, otehotnela som pocas posledneho rocnika na strednej, maturovala som uz s takym malickym bruskom...
Hm, tkze je tu aj vela nevydatych bab, to osm rada ze nie som jedina...
Inak fakt, ako je nas vela... Aj moja spoluzacka zo ZS je teraz tehotna, ale oni uz sa vzali, len neviem ci ja ona ma PC s netom...

adelik
9. apr 2008

ahojte.....ja sice uz nezapadam do vasej kategorie..prepacte..ale citala som vase prispevky a hlboko sa pred vami sklanam..kolko toho zvladate....ja mam sice uz 30 a mam rocnu dcerku..vsetkych vas pozdravujem a zelam krasne chvile s vasimi pokladikmi..pa 🙂

renika
9. apr 2008

a potom, že teraz je trend rodiť po 30tke...Baby, mi meníme štatistiky 😀

kotenko, na akú strednú si chodila? Chceš ísť aj na výšku?

ozaj baby, študuje tu niektorá?

renika
9. apr 2008

adelik, veľmi pekne ďakujeme 🙂 A nemáš už 30, ale ešte len 😉

adelik
9. apr 2008

dik renika..este len 30....ale aspon ze nevypadam a do obcianskeho sa moc nepozeram 😀 .

kotenko
9. apr 2008

Chodila som na obuvnicku 4-rocku a vysku uz neplanujem, ucenie ma nebavi a v dnesnej dobe mi to pripada ako zbytocnost, kedze vidim, ze na dobre zamestanie netreba vzelanie, ale vypocitavost a dobra kreativita...

Inak mne sa tiez nezda, ze je trend rodit v 30-tke, ved poznam osobne vela bab, ktore rodili do 25 rokov, mozno ja menej, moja svagrinka mala napr prve dietatko tusim v 22 rokov a druhe v 24 rokoch... kamaratky tiez, jedna v 20 rokov, druha v 21 rokoch... nie sme jedine mlade mamicky

karolinkafe
9. apr 2008

kotenko, tak kedy mas tie narodky? 😠 nechces prezradit? 😀 😀 😀

bybi
9. apr 2008

aj ja som junova 🙂 ja som 23. 🙂

januliak
9. apr 2008

Renika od nas nikoho, ved vacsina ma tusim cez 30... 😉 Ved preto od nas chceli, ze im budeme nosit pivo 😀 😀 😀

Ja vydata nie som, chceli sme tento rok, ale odklada sa na neurcito, mozno buduci, len ja chcem klasicku svadbu a financie na nu momentalne nie su...mam rada tradicie 😅 😉

januliak
9. apr 2008

A preco nie pred tym ako sa narodila...nechcela som sa vydavat tehotna a a este mi to zdalo skoro po tom ako mamka zomrela.

janka2121
9. apr 2008

bybi ja som tiež narodená 23.júna. akurát že idem mať 22. takže si odo mňa presne o 3 roky staršia 😉

mimkao kokso. to ako zvládaš 4 deti? sa skláňam pred tebou. a ak sa nenahneváš môj drahý mal trefnú poznámu. že rodíš ako jabloň 😀 . nemyslela som tým nič zlé niektoré práve naopak ženy by ti aj závideli tú plodnosť