Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

lenrie
11. apr 2008

aj mne sa pacia take neobycajne mena

farenka
11. apr 2008

tiez mam rada mena ktore sa neobjavuju casto. ale slovanske. velmi sa pacilo aj meno Zoja, ale bola som jedina komu sa pacilo 😀

januliak
11. apr 2008

Baby, vy ste ale ukecane, ved nestiham citat a to som nebola az tak dlho mimo... 😀

Farenka ja som az taky zly nastrih nemala az na to zosivanie, ale aj to sa dalo prezit, kedze som nikam inam necumela len ako osetruju malu, kedze bola hned vedla v miestnosti, do ktorej som videla a este ked som videla nasho tatka ako je stastny, tak som na vsetko zabudla.

A Kika ma hned od zaciatku tmave oci, my sme obaja tmavooky. A ked sa narodila, mala tmave vlasky a teraz jej vybledli, tak asi bude po mne, ale to jej mozu stmavnut, kedze aj moj drahy do troch rokov mal svetlejsie a teraz ma tmave.

Mne sa zacalo velmi pacit meno Zoja a Hanka tiez vitazi. Kika je Kika po mojej kamaratke 😉

A chalanske Samo a Šimon je uplne perfektne. Ale paci sa mi aj Daniel, ale to je moja polovicka a syna nechcem mat s rovnakym menom.

magg
11. apr 2008

😀 januliak, ja som u nebola dve hodky a uz sa tu vystriedalo asi 20 tem 😀

A ked je to tu teraz o menach, my by sme chceli este Gretku, alebo Mateja(najlepsie oba 😀 )

bellasandra
11. apr 2008

Ja som chcela Stellu- ale je Ema
A Keby bol chlapec tak Erik

januliak
11. apr 2008

Magg to ti dr.m neodporucal uz deturence kvoli tej krvi? 😕 Bo mne sice povedali,ze tehotenstvo je rizikovesie na tvorbu tromboz,ale...

januliak
11. apr 2008

Tusim sme tu z BA len dve ja a Ivka alebo este niektora? 😀

magg
11. apr 2008

januliak, nie ze mi neodporucili lekari, ale dostala som sa do velmi zvlastnej situacie, pretoze mojej hematologicke dala poistovna v ktorej som registrovana velmi nizky limit, ked som bola naposledy na kontrole, tak mi povedala, ze mi nemoze urobit testy, pretoze jej to poistovna neuhradi. No a bez testov mi v pripade tehotenstva nemoze nasadit liecbu, mam vrodenu kombinovanu trombofiliu a mam vysoke riziko tromboembolizmu. Som uplne zufala, peniaze na to aby som si testy hradila sama nemam a vlastne aj keby som mala, nevidim dovod platit a nieco, co za mna uhradza stat. Velmi sa bojim pripadneho potratu, lebo uz pri dcerke mi hrozil, ale to sme este nevedeli aku mam diagnozu, teraz ked sa mi stav zhorsil, by to asi neslo bez toho, aby som bola pravidelne kontrolovana. Takze musim, cakat minimalne do septembra aby som mmohla aspon zment poistovnu, ale co ak sa potom od januara aj nova poistovna rozhodne, ze nebude tieto vysetrenia hradit? Som zufala a potom, ze je na slovensku nizka porodnost, co uz ked nam vytvaraju "fantasticke" podmienky

januliak
11. apr 2008

No to mas take nieco ako ja. A aku mas poistovnu? Ja mam Vseobecnu a zatial preplatila vsetko a aj plati, co sa tyka tohto, bo aj segra to ma a ta bola teraz vo februari na testoch. Ja chodim do nemocnice k hematologicke.

magg
11. apr 2008

no ja mam doveru, ale zatial som nemala problem, zasa na gynde maju problemy s vseobecnou, takze ani tak ani tak

januliak
11. apr 2008

Tak to vazne neni tusim nadejne, uz iba najst taku, ktora bude spolupracovat s aj aj... 😒 Podla mna, co sa tyka hematologie by malo byt vsetko preplacane a o gynekologii ani nehovorim, ked chcu aby sa rodilo viac babatiek...

magg
11. apr 2008

ja si tiez myslim, ze pokial je riziko trombozy tak je to horsie ako ked sa ti zle zrastie dajme tomu zlomena ruka, s tym sa da zit. Ale ked dostanem trombozu a zostane po mne male decko a manzel s hypotekou na krku, ak neviem. Chystam sa napisat do dovery a ziadat aby mi preplatili testy, myslim si ze so svojou diagnozou mam na to narok

renika
11. apr 2008

no vy píšete ako strely 🙂

keď sa bavíme o farbe pokožky, tak náš drobec určite suverénne vedie 😉 😀 S opaľovaním problémy mať iste nebude

a váha bábätka? 3100g/48cm 🙂

renika
11. apr 2008

magg a Všeobecná by to nepreplatila? Je to nepríjemná situácia ☹ 😠

januliak
11. apr 2008

Magg daj potom vediet, co ti odpisali, teda ako to dopadlo.

Ved to oni si toto neuvedumuju ☹ 😠 Moja mamka doplatila na to, ze o tom nevedela a neliecila sa. My sme uz sice dospele, ale aj tak sa mi to zda skoro stratim maminu... A keby sa to nestalo mamine, tak nevieme ani ja so segrou o tom...

A vaha nasej Kiky bola 3,90kg a 54cm 😀

magg
11. apr 2008

renika, mozno hej, ale zo vseobecnou ma zasa problem moj gynekolog, a toho by som fakt nerada zmenila, hematologicku tiez nechcem menit, lebo by som musela dochadzat a keby sa nieco dialo, tak to tiez nie je vyhra. Je to proste krute, ze sme tajtrlikmi nejakych poistovni.

Januliak, ja som tiez o tom ochoreni nevedela az do septemra, v rodine sa ziadne problemy nevyskytli, ja som prva, ktorej sa nieco prejavilo.Som zvedava, ako poistovna zareguje, predpokladam, ze sa so mnou vobec nebudu bavit. Najhorsie je, ze poistovnu moze clovek zmenit len raz v roku a to v septembri, a co do vtedy?

januliak
11. apr 2008

Magg radsej si zaplatit tie testy... ☹ Ja uz mam pred tym respekt...

magg
11. apr 2008

januliak, ale z coho?

januliak
11. apr 2008

Z vytvorenia trombozy a pripadnej embolie... Mne na to zomrela mamka pred dvoma rokmi.

januliak
11. apr 2008

No nechajme to tak 😉

magg
11. apr 2008

ok

januliak
11. apr 2008

Uz spinkate? My uz ano, vsetci okrem mna, ja tu zase strasim so zehlickou, ja ked budem tu, tak to snad nikdy nedozehlim...Ale ved uz iba dvadsat plienok 😅 😀

ivka22
11. apr 2008

Ahojte baby 🙂

Januliak, uz mas dozehlene ? Ja som to absolvovala vcera,myslim to zehlenie... tak dnes v klude kukame tv...maly spi, jeho hodina uz odbila... 🙂

Neviem co ste sa bavili predtym...ohladom tej trombozy a embolie...ale ja mam s tym problem tiez...a pri druhom tehotenstve budem musiet byt cely cas sledovana... ☹
A stacilo na to par dni a pochybenie lekarov...a takto som dopadla.... 😒 😢

barborenka
11. apr 2008

Caute baby,vy ste toho stihli teda prebrat.Idem teda citat...................................... 🙂

januliak
11. apr 2008

Ivka este raz vsetko naj k 5 mesiacikom 🙂

Este 5 plienok a dve plachty a koniec na nejaky cas 😉

Ja tiez budem sledovana a aj mimo tehu 😒

magg
11. apr 2008

aj mna caka pekna kopka zehlenia, len sa mi akosi nechce 😅

januliak
11. apr 2008

Magg ved preto ho mam tolko 😅 😀 Mne sa tiez straaaaaaasne nechce zehlit...

renika
11. apr 2008

baby, vám sa celý deň ústa nezastavia ?? 😀

renika
11. apr 2008

alebo prsty? 😀

magg
11. apr 2008

ked ja budem radsej studnu kopat, ako zehlit, alebo umyvat riady 😅