Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

lucia1986
10. nov 2009

AJ JA SEM PATRIM

zabga88
10. nov 2009

🙂 ahoj lucia🙂 kolko mas? mas deticky??
prezrad nieco 🙂

petikd
10. nov 2009

Ahojte 🙂
No Damián už zase chodí do škôlky 🙂
Gabi to je super,že ti je lepšie,dúfam,že ti to už vydrží,aby si si mohla naplno užívať tehu 😉

kamajka
10. nov 2009

čafteee ja som sem už asi písala len som tu dlho nebola 🙂 stále sa to sem zbieha alebo ste tu stará partia?

zabga88
10. nov 2009

Ahojteee!

kamajka sme tu aj stare aj nove 😉

petikd aj moja uz chodi do skolky 🙂

petikd
10. nov 2009

Zabga a ty robíš niekde?

zabga88
10. nov 2009

ano ja robim predavacku

gabinka1012
11. nov 2009

Ahoj holky,jsem tu jen na skok,manžel má dnes ten svátek ten se mu musím trochu věnovat.
Vítám nové maminky a doufám že budete psát co nejčastěji. 🙂

icerna
11. nov 2009

ahojte vsetky maminky 🙂
co ste dnes robili?
kamajka kolko mas rokov?na fotke v pase vyzeraz strasne mladulinka 😀
gabinka co si muzičkovi nakoniec vymyslela?pekny vecer vam prajem 😉
zabga ako sa mame?zaludok uz poslucha?mala ako?

pink_lalia
11. nov 2009

Ahojte vsechy, doufam, ze nikoho neurazim, ze budu hned ze zacatku tykat 🙂
Jinak je mi 23 a pripravuji se pomalu na roli maminky, takze snad se muzu pripojit, sice o chvili driv, ale snad to nevadi ;)

icerna
12. nov 2009

ahojte 😉
ahoj pink,nikoho neurazas a pripoj sa 😉 ako zvladas tehotenstvo?

pink_lalia
12. nov 2009

Tehotenstvi zatim celkem zvladam, bylo hur v podobe celodennich nevolnosti, ktere me trapily do 16tt. Jen se mi zacina strasne styskat po spani na brise 🙂 a take je hrozne se obcas schodnout s malym, kdy uz je cas jit spat - zrovna vcera jsem si lehla, ze pujdeme spat, ale malicky mel jiny nazor zacal se hybat, takze jsem sla az o hodinu pozdeji, co se unavil 😀

icerna
12. nov 2009

no pink nato sa uz priprav,ze sa budes podriadovat krpcekovi 😉 ale hlavne ze ste zdravy a uz nemas nevolnosti 🙂 a aj pracujes,alebo si doma?

petikd
12. nov 2009

Ahojte 🙂
Pink vitaj 😉 no ja som pred tehotenstvom nespala na bruchu a ked som otehotnela,tak som tak začala spať,ani neviem prečo 😉
Icerna tak už ste sa rozhodli pre Lianku?A ako sa cítiš? 🙂

icerna
12. nov 2009

ahoj petikd ,tak tebe sa to potom dako otocilo 😀 a teraz ako spavas?aj mne to chyba,lebo som tiez len na bruchu spavala,ale ved este tie 2tyzdne vydrzim 😝
no bude lianka 😉 a citim sa tak vseliak,uz to chcem mat za sebou,ten posledny mesiac je najhorsi 😖
co dnes robite?ja sa nudiiiiiiiiiiiiiiim,aj by som sla von,ale potom mi len brucho tvrdne,tak som aspon povysavala dom 😀

gabinka1012
12. nov 2009

Ahoj holky 🙂
pink vítej mezi námi.
icerna věřím že už to chceš mít za sebou.
já si dnes koupila první věcičku na mimčo,zahlídla jsem užasnou soupravičku body,dupajdy,košilka prostě jsem neodolala a musela to koupit. 😀 Příští týden jdu na kontrolu,to už bych měla dostat i průkajdu no a strašně se těším na utz.Jsem zvědavá jak bude velký.

petikd
12. nov 2009

Icerna no po pôrode som spala na bruchu,ale máme zlý matrac,aj moje problémy s chrbticou,tak spím na chrbte alebo na boku 😉

zabga88
12. nov 2009

ahojte zienky!

ako sa mi tu mavate? ja som akurát dovarila a idem umyt koooooooooooooopu riadu ☹ vikinka mi ešte spinka 😵

pink_lalia
12. nov 2009

icerna: jsem pracujici 😒 , ale aspon jsou penizky a muzu si kupovvat vecicky na mimiska - to je nakazlive 😀
jinak ti preji, at to mate rechle za sebou a dlouho se netrapis 😉 toho posledniho mesice se bojim vic, nez porodu - jsem asi divna 😀

zabga88
12. nov 2009

Ahoj pink lalia vitaj medzi nami

gabinka1012
13. nov 2009

dobré ránko...
tak co plánujete na víkend?
Tedy mě ty Vánoce začínají líst na mozek,vůbec netuším co mám kupovat.

icerna
13. nov 2009

ahojte,tak pekny piatok 13. 🙂 mi sme uz s malou zmeskali bus a dalsi az o hod,tada uz presla,tak ideme sa obuvat radsej skor,lebo by ma asi siblo keby to zas zmeskame 😠 idem sa trochu vyvetrat,vonku je kraaaasne a celkom teplucko 😉
gabinka ja uz mam pre deti,teda vanessku a krstniatko uz davno pokupene a pre ostatnych,co pride pod ruku v obchode 😀 pre draheho neviem,lebo on ma vsetko,veci kopec,kozmetiky,darcek bude asi druha dcerenka,lebo on pride asi az na vcianoce ☹
pink to je dobre ze pracujes,mozes si chystat pomaly,alebo aspon setrit trosku 😉
zabga ako je malinkej?boli ste u doktorky?

gabinka1012
13. nov 2009

ahoj icerna,tak to je pech že ti ujel autobus.U nás je to stejné jak nám jeden ujede druhý jede buh ví kdý.
Pro děti už mám několik dárků,to zas takoví problém není.Ale taky nevím co koupit tomu mímu.Má prakticky všechno.

beruska.zuzanka
13. nov 2009

Ahojte kočky, práve som vás objavila 🙂 ja mám 23 a každú chvíľku prvú dcérku na svete 🙂 teda zatiaľ som mamina-čakateľka 😀 😀

zabga88
13. nov 2009

Ahojte zienky! beruska vitaj u nas 🙂

beruska.zuzanka
13. nov 2009

Ďakujeeem, ja som trošku spinkala, bo v noci som bola hore 😀

icerna
13. nov 2009

ahojte 😀
vitaj beruska,uz sa nevies urcite dockat bambulky,ze?ako sa citis?

zabga88
13. nov 2009

ja by som tiez strasne spala ani niesom schopna nic robit 😒

beruska.zuzanka
13. nov 2009

icerna- ďakujem za privítanie 🙂 no, dočkať sa nevieme viacerí 😀 😀 a cítim ako kedy... ja som bola šesť mesiacov na PNke bo mi veľmi zle bývalo a som dosť pochudla, až teraz minulý týždeň som prekročila svoju predtehu váhu o 400 gramov 😅 ale momentálne celkom fajn, len unavene 🙂 a ty ako? už Ťa to každú chvíľku čaká 🙂 držím palce 😉

zabga-ty máš doma amlú šintricu tak aj z toho môžeš byť unavená, či? tri rôčky, to už dokáže človeka unaviť 😀 ale je to super vek... už sa teším, až naša bude rozprávať a šantiť 🙂 ale nepredbiehajme 😀 😀

Pekný víkendík všetkým želám a dobrú nôcku 😉

gabinka1012
14. nov 2009

Ahoj holky,beruška vítej mezi námi.Ty máš termín 10 prosince? ten den se narodila moje holčina.
Mě je dnes nějako mizerně bolí me v krku a mám plný nos. 😒